Nezastavujte. S originálnymi diskami a pneumatikami MINI.

dam Image

BEZPEČNOSŤ VPÍSANÁ VO HVIEZDACH

ORIGINÁLNE PNEUMATIKY MINI.

S pneumatikami MINI označenými symbolom hviezdičky sa vždy budete cítiť bezpečne. Tieto pneumatiky sú podrobované náročným testom kvality a bezpečnosti, ktoré sú prísnejšie než oficiálne testy pre pneumatiky predávané v EÚ. Hviezdičku MINI tak získajú len v prípade, ak spĺňajú všetky stanovené kritériá. Pneumatiky so systémom RDC, technológiou núdzového dojazdu, vplyvom na nižšiu spotrebu paliva a nižším valivým odporom tak ponúkajú úplnú ochranu pre vás, vaše MINI i životné prostredie. 

dam Image
ORIGINÁLNE PNEUMATIKY MINI SO ZNAČKOU HVIEZDIČKY.

Pre bezpečnosť na cestách a neobmedzené potešenie z jazdy v každom momente sú pneumatiky MINI intenzívne testované a do najmenších detailov prispôsobené konkrétnemu modelu MINI. Pneumatiky si zaslúžia značku hviezdičky MINI len vtedy, ak v náročných testoch splnia všetky predpísané kritériá.

dam Image
KONTROLA TLAKU V PNEUMATIKÁCH (RDC).

Tlak vzduchu v pneumatikách je rozhodujúcim faktorom z hľadiska vlastností pneumatiky. Práve preto a takisto na základe nových právnych predpisov, sú všetky pneumatiky MINI od marca 2014 vybavené systémom na kontrolu tlaku v pneumatikách. Systém dokáže zaznamenať stratu tlaku vo všetkých štyroch pneumatikách, čím je zaručená vyššia bezpečnosť. Správne nahustené pneumatiky majú menší valivý odpor a menej sa opotrebovávajú. Prínosom pre vás je tak nižšia spotreba paliva a dlhšia životnosť pneumatík.

Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro
TECHNOLÓGIA NÚDZOVÉHO DOJAZDU MINI.

S pneumatikami MINI nikdy nezostanete naprázdno. Dokonca ani vtedy, keď v polovici vašej cesty dostanete defekt. Technológia núdzového dojazdu vám umožní jazdiť s prázdnou pneumatikou bez väčších problémov rýchlosťou až do 80km/hod. a doraziť tak do najbližšieho pneuservisu. Spevnené bočné steny vyrobené z gumy odolávajúcej teplu v spojitosti so špeciálnou geometriou zabránia zvlečeniu vyfučanej pneumatiky dokonca i v zákrutách.

Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro
VŽDY VO FORME. PNEUMATIKY MINI SO ZNÍŽENÝM VALIVÝM ODPOROM.

Pneumatiky MINI sa vďaka behúňu a bočniciam vyrobených zo špeciálnych materiálov nedeformujú, čo prispieva k ich dlhšej životnosti a zníženiu spotreby paliva. Deformácia zvyšuje energetické zaťaženie a nárast spotreby – čo sa vám s našimi pneumatikami nemôže stať. Sú jednoducho navrhnuté tak, aby bol ich valivý odpor čo najnižší.