MINI ZA BABKU.

LEGENDA ZA BABKU.

VYUŽITE LEGENDÁRNU LIMITOVANÚ PONUKU NA SKLADOVÉ VOZIDLÁ MINI A UŠETRITE AŽ 14.000 EUR.

Touch here and move or swipe your device to start the story

Touch here and swipe your device to start the story

Click here and scroll to start the story

Jedinečná ponuka skladových vozidiel MINI

 

MINI nie je obyčajné auto. Je to legenda, ktorá má výnimočné jazdné vlastnosti, originálny štýl a aj svoju cenu. Práve teraz však nastala zmena aká tu ešte nebola. Legenda je za babku a je dostupnejšia ako kedykoľvek predtým!

 

Využite legendárnu limitovanú ponuku na skladové vozidlá MINI a ušetrite až 14.000 EUR.  

 

MINI nikdy nebolo lacnejšie!

 

Prečo by ste mali jazdiť v obyčajnom aute, keď si môžete dovoliť prémiové vozidlo prepracované do najmenších detailov so športovou DNA a individuálnym dizajnom? Už nie je načo čakať. Ponuka platí len do vyčerpania zásob.

 

Kompletný zoznam limitovanej ponuky nájdete tu:

Platí len do 31.10.2020 alebo do vypredania zásob.

 

K VOZIDLU NAVYŠE ZÍSKATE :

+ 0 % navýšenie pri financovaní cez MINI Financial Services

+ Zvýhodnený balík výbavy

+ Podporu vyššej motorizácie pre verzie JCW

 

Bližšie informácie o ponuke žiadajte u Vášho predajcu MINI. 

 

Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Obrázky sú ilustračné. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.

MINI 3-DVEROVÉ

MINI 3-DVEROVÉ

Rýchlejšie, ostrejšie a zábavnejšie ako kedykoľvek predtým – ikonické 3-dverové MINI vo verzii hatch stelesňuje podstatu vysokej rýchlosti, úchvatne nízko uloženého ťažiska, ovládateľnosti a radostného pocitu z jazdy v motokáre.

MINI 5-dverové

MINI 5-DVEROVÉ

Originálna štýlová ikona – s novou interpretáciou pre moderné jazdenie v meste. Tento spoľahlivý 5-dverový hatchback v sebe spája typický rukopis značky MINI s väčším počtom dverí a väčším priestorom pre hlavu a nohy a mení vzhľad miest, ciest a parkovacích miest na celom svete. 

MINI Cabrio

MINI CABRIO

Odvážne otvorené a nezaujaté – MINI kabriolet má iskru a energiu. Pravá podstata jazdy s otvorenou strechou, vzrušujúci zážitok z jazdy v lete – stimuluje vaše zmysly a umožní vám zachytiť tieto delikátne chvíle plné pravého potešenia z otvorenej cesty.