Najsilnejšia ponuka skladových vozidiel MINI.

MINI Family

Najsilnejšia ponuka skladových vozidiel MINI.
Maximálne výhodná ponuka skladových vozidiel MINI a MINI JCW.

 

Keď v našich skladoch začne burácať 306 koní, je jasné, že sa neprebúdza jar, ale MINI John Cooper Works. Jeho svalnatý postoj, výrazný hlboký zvuk a maximálne športové nasadenie je pripravené rozbúchať vaše srdce. Rozpútajte silný prievan a využite maximálne výhodnú ponuku skladových vozidiel MINI a MINI JCW. 

 

Prebuďte v sebe závodníka, ktorý vie presne čo chce.

 

 

Teraz už naozaj nie je načo čakať. Ponuka platí do 30.6.2020 alebo do vyčerpania zásob.

 

 

MINI 3-dverové

MINI 3-Dverové

Rýchlejšie, ostrejšie a zábavnejšie ako kedykoľvek predtým – ikonické 3-dverové MINI vo verzii hatch stelesňuje podstatu vysokej rýchlosti, úchvatne nízko uloženého ťažiska, ovládateľnosti a radostného pocitu z jazdy v motokáre. Je inteligentné, charizmatické a má bezchybný štýl. 

MINI 5-dverové

MINI 5-Dverové

Originálna štýlová ikona – s novou interpretáciou pre moderné jazdenie v meste. Tento spoľahlivý 5-dverový hatchback v sebe spája typický rukopis značky MINI s väčším počtom dverí a väčším priestorom pre hlavu a nohy a mení vzhľad miest, ciest a parkovacích miest na celom svete. 

MINI Clubman

MINI Clubman

MINI Clubman s piatimi sedadlami a šiestimi dverami vám umožní zbaliť si na cesty všetko potrebné. Veľkorysý batožinový priestor má kapacitu 1250 litrov, čo vám poskytuje ešte viac priestoru pre vaše plány. Dokonalý pohon všetkých kolies ALL4 vám poskytuje dokonalú kontrolu na každom povrchu a robí z neho perfektné auto na všetky príležitosti a pre všetky ročné obdobia.

MINI Countryman

MINI COUNTRYMAN

MINI Countryman s chlapsky šarmantným dizajnom je vybavené pohonom všetkých kolies. Toto dokonale všestranné vozidlo vás odvezie na miesta, ktoré sú pre iné vozidlá nedosiahnuteľné. 

MINI Cabrio

MINI CABRIO

Odvážne otvorené a nezaujaté – MINI kabriolet má iskru a energiu. Pravá podstata jazdy s otvorenou strechou, vzrušujúci zážitok z jazdy v lete – stimuluje vaše zmysly a umožní vám zachytiť tieto delikátne chvíle plné pravého potešenia z otvorenej cesty. 

 

 

Zmeny vyhradené. Obrázky sú ilustračné.