MINI COOPER SE

ZÁBAVA NABITÁ ENERGIOU.

ROZHODNITE SA PRE VAŠE ELEKTRICKÉ MINI, ZÍSKAJTE MINI WALLBOX A MINI CHARGING CARD S KREDITOM 500 EUR.

Zažite vzrušujúce a energiou nabité čisto elektrické MINI s okamžitým ťahom a pulzujúcou dynamikou. Stále je to originálne a ikonické MINI, avšak s intenzívnym pohonom pre cesty budúcnosti. Energiu čerpá z 96-článkovej vysokonapäťovej batérie s brutto kapacitou 32,6 kWh, inštalovanej pod podlahou, čím získava extra nízke ťažisko. To vylepšuje nielen stabilitu, ale mimoriadne zvyšuje faktor zábavy v každej jednej zákrute. Spoznajte zábavu nabitú energiou už dnes a rozhodnite sa pre čisto elektrické MINI, ku ktorému vám darujeme MINI Wallbox 3rd Generation a nabíjaciu kartu MINI Charging Card nabitú kreditom. Využite našu aktuálnu ponuku:

  • Ak si teraz zakúpite elektrické MINI Cooper SE dáme vám: MINI Wallbox 3rd Generation a kartu MINI Charging Card s kreditom 500 EUR úplne zadarmo pre bezstarostné nabíjanie.

 

MINI Wallbox 3rd generation

MINI WALLBOX 3RD GENERATION.

Toto je vaša domáca nabíjacia stanica. S MINI Wallbox 3rd Generation nabijete svoje nové elektrické MINI v pohodlí domova rýchlo, pohodlne a spoľahlivo. Vďaka pevne nainštalovanému zariadeniu sa vaše MINI nabíja až do výkonu 22 kW. Zariadenie MINI Wallbox 3rd Generation ponúka okrem kompaktných rozmerov v dizajne MINI aj pohodlné vedenie káblov, a to vrátane držiaku zástrčky a kábla. Ak je konektor zapojený do vozidla, proces nabíjania sa spustí automaticky bez potreby ďalších prevádzkových krokov. Nástenný box je priestorovo úsporný, kompaktný a vyrobený z robustných materiálov odolných voči poveternostným vplyvom na vnútorné aj vonkajšie použitie.

MINI CHARGING CARD.

Táto karta vám umožní pohodlne nabíjať vaše elektrické MINI v celej Európe v jednej z najväčších a neustále rastúcich sietí verejných nabíjacích staníc s počtom viac než 305 000 nabíjacích miest. Všetko čo potrebujete pre nabíjanie v Európe je zahrnuté už vo výbave vášho nového MINI s nabíjacou kartou MINI Charging Card a nabíjacím káblom Mode 3.
dam Image

Ponuka platí pre nové objednávky MINI Cooper SE do 30. 9. 2023. Nedá sa kombinovať so špeciálne podporovanými vozidlami alebo s vozidlami s podporou ALL-IN. Táto dodatočná podpora nebude poskytnutá v prípade zrušenia alebo zmeny objednávky.

ČISTO ELEKTRICKÉ MINI.

dam Image

MINImalizujeme s cieľom maximalizovať. Snažíme sa zachovať jednoduchosť. Čisto elektrické MINI je plne vybavené väčším množstvom elektrizujúcich prvkov a prémiovej štandardnej výbavy než akékoľvek iné MINI. Spoznajte jeho technológiu a podstatné parametre v tabuľkách dolu. A prejdite na nový elektrický životný štýl v meste. Je to iba jediný veľký evolučný krok.

PODMANIVÝ DIZAJN.

Dynamické línie a ostrý čistý štýl, v kombinácii so širokými rozchodmi kolies a krátkymi prevismi, dodávajú čisto elektrickému MINI pevný atletický vzhľad. Špecifické predné svetlá sú doplnené novými atraktívnymi bočnými mriežkami s LED smerovkami a žltým logom "S". Nápadná farba Energetic Yellow na detailoch dodá vášmu MINI na ceste individuálnejší imidž. Doplnkové kľučky a ďalšie štylistické prvky v elegantnej farbe Piano Black ho urobia ešte unikátnejším. Všetko krásne štýlovo zaokrúhlia 16- a 17-palcové kolesá z inovatívnej ponuky diskov z ľahkej zliatiny.

NECH JE VAŠE.

turntable

JE BLIŽŠIE NEŽ SI MYSLÍTE.

ZOSTAŇTE SILNÍ.

S MINI Financial Services.

MINI Cooper SE 3-dverové – MINI Financial Services – úver a lízing

UROBTE ĎALŠIE KROKY.

The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 5-door Hatch side view
MINI 5-DVEROVÉ
MINI Convertible side view
MINI CABRIO
MINI Clubman side view
MINI Clubman
MINI Countryman side view
MINI Countryman
MINI Countryman SE side view
MINI COUNTRYMAN PHEV
MINI John Cooper Works side view
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logo