Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI 60 Years Edition – zelené, biele a čierne – pohľad spredu MINI 60 Years Edition – zelené, biele a čierne – pohľad spredu

MINI 60 YEARS EDITION.

OSLAVA ŠIESTICH DESAŤROČÍ NADČASOVOSTI.

TRADIČNÁ MODERNA.

V roku 1959 Alec Issigonis vytvoril nadčasovú ikonu štýlu, ktorá zachytila ​​ducha generácie. Inteligentné, očarujúce a charizmatické. Pôvodné Mini bolo iné ako ostatné automobily. Na oslavu 60. výročia kultového dizajnu a vzrušujúcej ovládateľnosti v štýle motokáry, dizajnéri MINI zdvihli latku a vytvorili unikátny zberateľský predmet. Model MINI 60 Years Edition vyžaruje z každého uhla pohľadu vlastný štýl a postoj - s nádychom minulosti, ale pohľadom upretým do budúcnosti.

EVOLÚCIA POKRAČUJE.

MINI naďalej zosobňuje svoje časom overené hodnoty inteligentného využitia priestoru, individualizovaného štýlu a šikovného ovládania. Na oslavu výročia sme vyrobili limitovanú edíciu MINI 60 Years Edition, ktorá je k dispozícii pre 3-dverové a 5-dverové MINI. Je dokonalým spojením dedičstva MINI a dynamickej moderny.

TRI ALEBO PÄŤ DVERÍ?

MINI 60 Years Edition je k dispozícii ako 3-dverové a 5-dverové MINI.
MINI 60 Years Edition – 3-dverové a 5-dverové – pohľad spredu MINI 60 Years Edition – 3-dverové a 5-dverové – pohľad spredu

60 ROKOV SÚČASNOSTI.

MINI 60 Years Edition – zelené a biele – pohľad spredu

Exteriér modelu MINI 60 Years Edition dokonale dopĺňa interiér a od začiatku do konca vytvára harmonický vzhľad a dojem. Dizajnéri značky MINI, inšpirovaní 60. rokmi a ich živou atmosférou, vytvorili farbu karosérie British Racing Green výlučne pre tieto modely. Charakteristické jubilejné prvky a ozdobné úpravy symbolizujú pôvodného ducha v modernom výraze – a zabezpečujú jeho exkluzivitu. Na požiadanie je karoséria k dispozícii aj vo farbe Silver Melting, Midnight Black a MINI Yours Enigmatic Black.

* Dostupné len do júla 2019.

MODERNÉ A KLASICKÉ REMESELNÉ SPRACOVANIE.

MINI 60 Years Edition – interiér – kokpit a sedadlá
Tradícia značky MINI zameraná na detaily a individuálne prispôsobenie je hnacou silou pri návrhu interiéru. Originálne materiály spojené s inovatívnym dizajnom a jemnými odtieňmi, aby vytvorili nové, rafinované povrchy pre vašu prístrojovú dosku, ozdobné lišty a dverné výplne.
MINI 60 Years Edition – lifestyle kolekcia – oblečenie, batožina MINI 60 Years Edition – lifestyle kolekcia – oblečenie, batožina

MINI 60 YEARS LIFESTYLE KOLEKCIA.

MINI Lifestyle oslavuje 60 rokov MINI a pokračuje v odkaze ikonického dizajnu značky. S výrazným vzhľadom inšpirovaným 60. rokmi minulého storočia prepája kolekcia MINI 60 Years Lifestyle líniu medzi modernou estetikou a živou minulosťou značky MINI. Široká paleta produktov, ako napríklad oblečenie, tašky a batožina, príslušenstvo a detské predmety, bola vytvorená tak, aby zachytávala jedinečného ducha značky MINI a vniesla ho do vášho každodenného života.
MINI 60 Years Edition – kokpit – skúšobná jazda

SKÚŠOBNÁ JAZDA

Vyskúšajte si najnovšie 3-dverové MINI a 5-dverové MINI. Kontaktujte vášho predajcu, absolvujte skúšobnú jazdu a začnite sa zabávať.