MINI RESOLUTE EDITION
MINI JCW CLUBMAN UNTOLD EDITION
MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION
MINI CABRIO SEASIDE EDITION
MINI CLUBMAN FINAL EDITION
MINI Cabrio Seaside Edition - main stage teaser

MINI CABRIO SEASIDE EDITION.

ROZVLŇTE SA.

TO NAJLEPŠIE Z EDÍCIE.

NA MORSKÉ POBREŽIE V MORSKOM POBREŽÍ.

Vytvorili sme novú výnimočnú edíciu nášho najotvorenejšieho člena rodiny, inšpirovanú morským pobrežím. MINI Cabrio Seaside Edition uchváti vaše zmysly skôr než nasadnete. Spolu s oslavou 30. výročia jazdy na otvorenom povetrí povýši slnko v tvári a vietor vo vlasoch na novú úroveň. Temperamentný motor MINI Cooper S pod kapotou pridá aj dynamickú zložku vzrušenia. Vďaka štyrom miestam na sedenie čakajú nečakané zážitky na vás aj vašich priateľov, v každej zákrute.

PONORTE SA DO POBREŽIA.

Svetlý a vzdušný pocit z interiéru MINI Cabrio Seaside Edition budete milovať. Decentné pobrežné farby, napríklad piesková béžová alebo pokojná modrá, dodávajú extra textúru, ktorá evokuje pocit pohodovej dovolenky. Rozhodne tu nie je núdza o prémiové materiály a rafinované detaily, ktoré môžete obdivovať nielen pri východe a západe slnka.

MINI Cabrio Seaside Edition – čalúnenie a kokpit

PRESKÚMAJTE DETAILY.

TO NAJLEPŠIE A FUNKCIE.

MINI Cabrio – Seaside Edition – modely


MINI Cooper S Cabrio :

Spotreba paliva (kombinovaná - WLTP): 6,7 - 6,2 l/100 km disclaimer Emisie CO2 (kombinované - WLTP): 152 - 141 g/km disclaimer

MINI CABRIO SEASIDE EDITION.

od 35 010 €

PRE VÁS A VAŠE MINI.

ATRAKTÍVNE PRÍSLUŠENSTVO A PONUKY FINANCOVANIA.

NÁJDITE PRÍSLUŠENSTVO, KTORÉ HĽADÁTE.

MINI Cabrio Seaside Edition – originálne príslušenstvo
MINI Cabrio Seaside Edition - finančné služby

MINI FINANCIAL SERVICES.

DOSTANEME VÁS ZA VOLANT.

ĎALŠIE KROKY.

Disclaimer:

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.