Loader

Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

Ups! Priveľa.
MINI 3-Door Hatch Seven Edition Hero

NOVÁ KLASIKA.

Doprajte si skutočnú štýlovú ikonu remixovanú pre mestský život. V limitovanej edícii MINI Seven Edition sa spájajú tie najvýraznejšie prvky. S kombináciou jedinečnej dizajnérskej koncepcie a mentality skutočného priekopníka vám toto 3-dverové MINI vo verzii hatch umožní raziť si vlastnú cestu životom. Nezameniteľný štýl. Nezameniteľné MINI.

STVORENÉ PRE VÝKONY.

MINI Seven Edition je skutočná štýlová ikona, ktorá sa rada pochváli tým, čo dokáže. Charakteristická štylistická úprava Seven Edition je prítomná nielen na špeciálnej plakete Seven na bočnom označení a nástupnej lište, ale aj v interiéri. Exkluzívna dizajnérska koncepcia s dizajnérskymi prvkami interiéru v hnedej Malt Brown a s karosériou v modrej Lapisluxury Blue ladí so strechou a krytmi spätných zrkadiel v striebornej Melting Silver. Pod karosériou sa všetko točí okolo pohonu. S motorom Twin Power Turbo je 3-dverové MINI Seven Edition vo verzii hatch rýchle a úsporné. Tuhé pruženie a nízko položené ťažisko zaručujú skutočný pocit ako pri jazde v motokáre – každú zákrutu vyberiete ako profesionál.

DIZAJN AŽ DO DETAILOV.

Pozrite si MINI Seven Edition zblízka. Dotýkať sa je dovolené.

LAPIS VYZERÁ DOBRE.

Pozrite sa trocha hlbšie s farbou karosérie MINI Yours Lapisluxury Blue. Nechali sme sa inšpirovať ultramarínovými pigmentmi kameňa lapis lazuli a priviedli sme do dokonalosti ten najintenzívnejší modrý tón, aký sa kedy podarilo dosiahnuť na karosérii vozidla MINI. Ak dávate prednosť klasickej palete pre model Seven Edition, vyberte si jeden z odtieňov Pepper White, Midnight Black a British Racing Green. Strecha a kryty spätných zrkadiel v striebornej Melting Silver vkusne kontrastujú s farebnými odtieňmi karosérie.

DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY.

Štýl sa spája s podstatou – výberom dvoch rovnako žiaducich doplnkov. Leštené 17” disky kolies Seven Spoke v sivej Spectre Grey sofistikovaným spôsobom vyzdvihujú dizajnérsky model a 18” disky kolies Vanity Spoke dodajú vozidlu MINI individuálny nádych. Nápadité detaily exteriéru dotvárajú neprehliadnuteľný štýl týchto dvojfarebných pretekárov a donútia takmer každého obzrieť sa za nimi.

NEKONVENČNÉ KONTRASTY.

Príplatkové pásy na kapote v striebornej Melting Silver sú žiaducim doplnkom k streche a krytom spätných zrkadiel. Jedinečný dizajn karosérie s jemnými prúžkami v hnedej Malt Brown umiestňuje vozidlo Seven Edition rovno na prvú štartovaciu pozíciu.

ODLÍŠTE SA.

Jemné detaily sú náznakom dizajnérskeho statusu vozidla MINI Seven Edition. Logo MINI Seven zvýrazňuje bočné označenie a víta každého, kto nastúpi. Logo pokračuje dovnútra v hornej časti nástupnej lišty a dizajnérskej edícii dodáva športový charakter.

UŠITÉ NA MIERU.

Pri preskúmavaní pulzujúcich častí mesta sa môžete zaboriť do exkluzívneho dizajnu športových sedadiel Seven Edition Diamond Malt Brown. Špeciálna čierna koža sa spája s kockovanými látkovými bočnicami a klasickým prešívaním v hnedej Malt Brown. Zviditeľni sa výberom variantov zo vzorkovníka kože vrátane variantov Leather Cross Punch Carbon Black, MINI Yours Leather Lounge Carbon Black a Leather Lounge Satellite Grey.

KRUH S CENTRÁLNYM DISPLEJOM.

Tlčúcim srdcom vozidla MINI Seven Edition je superlatív pútavej elegancie. Plaketa Seven, exkluzívna hnedá Malt Brown a strieborné prúžky spoločne tvoria vkusnú trojicu, ktorá dodáva palubnej doske želaný dizajnérsky status.

PRVOTRIEDNY ŠTÝL.

Ostré nástupné lišty zdobené plaketou Seven privítajú každého adrenalínového nadšenca pri nastupovaní do vozidla. Tlčúcim srdcom vozidla MINI Seven Edition je superlatív pútavej elegancie. Plaketa Seven, exkluzívna hnedá Malt Brown a strieborné prúžky spoločne tvoria vkusnú trojicu, ktorá dodáva palubnej doske želaný dizajnérsky status.

FAREBNÝ ŠTÝL MALT BROWN.

Dokonalý farebný odtieň lakťových opierok dverí a kolenných líšt vo farebnom štýle Malt Brown dotvára nezameniteľný dizajn verzie Seven Edition.

POVRCHY V ČIERNEJ PIANO BLACK.

Konštrukčné prvky v čiernej Piano Black sú ideálnym doplnkom exkluzívneho farebného štýlu Malt Brown.

MINI 3-dverové Seven Edition

SPOZNAJTE RODINU MINI.

MINI 3-dverové Seven Edition
Výkon
kW (v kW)
Emisie
Emisie CO2 disclaimer
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrýchlenie
s Zrýchlenie (0 – 100 km/h)
Cooper Od 23 646 €
100 (136)
4,9 - 4,5, 4.5, 4.9
Cooper D Od 25 546 €
85 (116)
3,9 - 3,5, 3.5, 3.9
Cooper S Od 27 631 €
141 (192)
5,9 - 5,2, 5.2, 5.9
Cooper SD Od 28 731 €
125 (170)
4,2 - 4, 4.0, 4.2