Loader

Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

Ups! Priveľa.

ŠTÝL VYŠŠEJ ÚROVNE.

Doprajte si skutočnú štýlovú ikonu remixovanú pre mestský život. V tomto exkluzívnom MINI Seven Edition sa spájajú naše najvýraznejšie prvky. S kombináciou jedinečnej dizajnérskej koncepcie a mentality skutočného priekopníka sa praktický štýl 5-dverového MINI dostáva na úplne novú úroveň. Nasadnite a užívajte si jazdu.

NEOBYČAJNÉ VOZIDLO.

Vtesnajte doň ešte viac vlastného života. 5-dverové MINI Seven Edition vo verzii hatch je len o 161 mm dlhšie ako jeho 3-dverový variant, ale aj tak získate oveľa viac priestoru. Okrem toho, že boli pridané dvoje zadné dvere, zadné sedadlá ponúkajú sedenie pre 3 osoby a viac priestoru na natiahnutie nôh. Batožinový priestor ponúka 67 litrov navyše a zväčšuje svoj objem na impozantných 278 litrov. Ideálne vozidlo na dlhé výlety.

DIZAJN AŽ DO DETAILOV.

Pozrite si MINI Seven Edition zblízka. Dotýkať sa je dovolené...

LAPIS VYZERÁ DOBRE.

Pozrite sa trocha hlbšie s farbou karosérie MINI Yours Lapisluxury Blue. Nechali sme sa inšpirovať ultramarínovými pigmentmi kameňa lapis lazuli a priviedli sme do dokonalosti ten najintenzívnejší modrý tón, aký sa kedy podarilo dosiahnuť na karosérii vozidla MINI. Ak dávate prednosť klasickej palete pre model Seven Edition, vyberte si jeden z odtieňov Pepper White, Midnight Black a British Racing Green. Strecha a kryty spätných zrkadiel v striebornej Melting Silver vkusne kontrastujú s farebnými odtieňmi karosérie.

DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY.

Štýl sa spája s podstatou – výberom dvoch rovnako žiaducich doplnkov. Leštené 17” disky kolies Seven Spoke v sivej Spectre Grey sofistikovaným spôsobom vyzdvihujú dizajnérsky model a 18” disky kolies Vanity Spoke dodajú vozidlu MINI individuálny nádych. Nápadité detaily exteriéru dotvárajú neprehliadnuteľný štýl týchto dvojfarebných pretekárov a donútia takmer každého obzrieť sa za nimi.

NEKONVENČNÉ KONTRASTY.

Príplatkové pásy na kapote v striebornej Melting Silver sú žiaducim doplnkom k streche a krytom spätných zrkadiel. Jedinečný dizajn karosérie s jemnými prúžkami v hnedej Malt Brown umiestňuje vozidlo Seven Edition rovno na prvú štartovaciu pozíciu.

ODLÍŠTE SA.

Jemné detaily sú náznakom dizajnérskeho statusu vozidla MINI Seven Edition. Logo MINI Seven zvýrazňuje bočné označenie a víta každého, kto nastúpi.

UŠITÉ NA MIERU.

Pri preskúmavaní pulzujúcich častí mesta sa môžete zaboriť do exkluzívneho dizajnu športových sedadiel Seven Edition Diamond Malt Brown. Špeciálna čierna koža sa spája s kockovanými látkovými bočnicami a klasickým prešívaním v hnedej Malt Brown. Zviditeľni sa výberom variantov zo vzorkovníka kože vrátane variantov Leather Cross Punch Carbon Black, MINI Yours Leather Lounge Carbon Black a Leather Lounge Satellite Grey.

PRVOTRIEDNY ŠTÝL.

Ostré nástupné lišty zdobené plaketou Seven privítajú každého adrenalínového nadšenca pri nastupovaní do vozidla. Tlčúcim srdcom vozidla MINI Seven Edition je superlatív pútavej elegancie. Plaketa Seven, exkluzívna hnedá Malt Brown a strieborné prúžky spoločne tvoria vkusnú trojicu, ktorá dodáva palubnej doske želaný dizajnérsky status.

KRUH S CENTRÁLNYM DISPLEJOM.

Tlčúcim srdcom vozidla MINI Seven Edition je superlatív pútavej elegancie. Plaketa Seven, exkluzívna hnedá Malt Brown a strieborné prúžky spoločne tvoria vkusnú trojicu, ktorá dodáva palubnej doske želaný dizajnérsky status.

FAREBNÝ ŠTÝL MALT BROWN.

Dokonalý farebný odtieň lakťových opierok dverí a kolenných líšt vo farebnom štýle Malt Brown dotvára nezameniteľný dizajn verzie Seven Edition.

POVRCHY V ČIERNEJ PIANO BLACK.

Konštrukčné prvky v čiernej Piano Black sú ideálnym doplnkom exkluzívneho farebného štýlu Malt Brown.

MINI 5-dverové Seven Edition

PREDSTAVUJEME PONUKU VOZIDIEL MINI.

MINI 5-dverové Seven Edition
Výkon
kW (v kW)
Emisie
Emisie CO2 disclaimer
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrýchlenie
s Zrýchlenie (0 – 100 km/h)
Cooper Od 24 596 €
100 (136)
5 - 4,7, 4.7, 5.0
Cooper D Od 26 446 €
85 (116)
3,9 - 3,6, 3.6, 3.9
Cooper S Od 28 531 €
141 (192)
6 - 5,4, 5.4, 6.0
Cooper SD Od 29 631 €
125 (170)
4,3 - 4,1, 4.1, 4.3