Originálne diely MINI.

MINI Original Parts

NÁHRADNÉ DIELY.

Všetky originálne diely MINI sú šité na mieru pre vaše MINI a dostupné pre všetky modely dokonca aj 15 rokov po ukončení výroby. Na sklade u servisných partnerov MINI na celom svete.

 

REPASOVANÉ DIELY.

Repasované diely ponúkajú rovnakú kvalitu MINI s dvojročnou zárukou, avšak v porovnaní s novými dielmi sú až o 50% lacnejšie.

Kontaktujte servisného partnera MINI

Katalóg originálnych dielov MINI. Hľadajte a nájdite.

Nezáleží na tom, čo hľadáte – príslušenstvo pre exteriér vozidla, spojku alebo brzdové obloženie. V našom katalógu originálnych dielov MINI ľahko a rýchlo nájdete všetky potrebné informácie. Keď nájdete to, čo hľadáte, naši kompetentní servisní partneri MINI vám samozrejme pomôžu vybaviť objednávku.

Prihláste sa do nášho elektronického katalógu s týmito údajmi:

Meno používateľa (ID): eu444444

Heslo: minietk1

 

Vyberte si model MINI a stanovte kritériá vyhľadávania. Po odoslaní žiadosti sa zobrazí prehľad všetkých originálnych dielov a príslušenstva MINI, ktoré vyhovujú zadaným kritériám.

MINI Original Battery

Originálna batéria MINI.

Trikrát výkonnejšia ako tradičné kalciové batérie, s dlhšou životnosťou a bezúdržbová. Dôverujte dokonalému výkonu a spoľahlivosti našich originálnych batérií MINI – pri akejkoľvek teplote.

Kontaktujte servisného partnera MINI

MINI Original Brake Discs

Originálne brzdové kotúče MINI.

Špeciálna kombinácia materiálov použitých v originálnych brzdových kotúčoch MINI zaručuje vysokú stabilitu, tepelnú vodivosť a trvanlivosť pre vynikajúci brzdný výkon a komfort.

Kontaktujte servisného partnera MINI

MINI Original Fuel Filter

Originálny palivový filter MINI.

Vyvinutý z vysokokvalitného filtračného materiálu a testovaný špeciálne pre vysoký tlak vznikajúci v motoroch MINI. Originálny palivový filter MINI zachováva účinnosť a výborný stav motora pre dlhotrvajúcu radosť z jazdy.

Kontaktujte servisného partnera MINI

MINI Original Microfilter

Originálny mikrofilter MINI.

Mikrofilter MINI s elektrostaticky nabitým rúnom a aktívnym uhlím zachytáva škodlivé plyny a pevné častice, aby neprenikli do interiéru vozidla, pre takmer úplnú filtráciu mikroskopických častíc až do veľkosti 5 μm.

Kontaktujte servisného partnera MINI

MINI Original Brake Pads

Originálne brzdové obloženie MINI.

Dokonale pasujúce originálne brzdové obloženie MINI pre váš model MINI zvyšuje brzdný účinok, znižuje potrebnú silu a s tým spojené opotrebovanie – s pozitívnym vplyvom na životnosť.

Kontaktujte servisného partnera MINI

MINI Original Oil Filter

Originálny olejový filter MINI.

Znečistený olej zvyšuje spotrebu paliva a môže spôsobiť značné škody vo vnútri motora. S originálnym olejovým filtrom MINI váš motor dostane olej, ktorý potrebuje.

Kontaktujte servisného partnera MINI

MINI Original Windscreen Wiper Blades

Originálne lišty stieračov čelného skla MINI.

Prispôsobené zakriveniu čelného skla vášho MINI pre dokonalú aerodynamiku a optimálne stieranie. Už žiadne šmuhy či nepriehľadná vrstva na skle – až na 300 hodín používania.

Kontaktujte servisného partnera MINI

MINI Original Spark Plug

Originálna sviečka zapaľovania MINI.

Pri jazde na diaľnici sa sviečky zapaľovania zapaľujú viac ako 70-krát za sekundu. Zosúladenie celého procesu spaľovania a elektroniky motora je rozhodujúce pre optimálny jazdný zážitok.

Kontaktujte servisného partnera MINI

MINI Original Air Filter

Originálny vzduchový filter MINI.

Vyrobený špeciálne pre rôzne typy motorov MINI s 99 % účinnosťou zachytávania prachu a životnosťou 60 000 až 100 000 km. S originálnym vzduchovým filtrom MINI do motora nikdy neprenikne prach.

Kontaktujte servisného partnera MINI