Originálne diely MINI.

MINI Original Parts

NÁHRADNÉ DIELY.

Všetky originálne diely MINI sú šité na mieru pre vaše MINI a dostupné pre všetky modely dokonca aj 15 rokov po ukončení výroby. Na sklade u servisných partnerov MINI na celom svete.

 

REPASOVANÉ DIELY.

Repasované diely ponúkajú rovnakú kvalitu MINI s dvojročnou zárukou, avšak v porovnaní s novými dielmi sú až o 50% lacnejšie.

MINI Original Battery

ORIGINÁLNA BATÉRIA MINI.

Trikrát výkonnejšia ako tradičné kalciové batérie, s dlhšou životnosťou a bezúdržbová. Dôverujte dokonalému výkonu a spoľahlivosti našich originálnych batérií MINI – pri akejkoľvek teplote.

MINI Original Brake Discs

Originálne brzdové kotúče MINI.

Špeciálna kombinácia materiálov použitých v originálnych brzdových kotúčoch MINI zaručuje vysokú stabilitu, tepelnú vodivosť a trvanlivosť pre vynikajúci brzdný výkon a komfort.
MINI Original Fuel Filter

Originálny palivový filter MINI.

Vyvinutý z vysokokvalitného filtračného materiálu a testovaný špeciálne pre vysoký tlak vznikajúci v motoroch MINI. Originálny palivový filter MINI zachováva účinnosť a výborný stav motora pre dlhotrvajúcu radosť z jazdy.
MINI Original Microfilter

Originálny mikrofilter MINI.

Mikrofilter MINI s elektrostaticky nabitým rúnom a aktívnym uhlím zachytáva škodlivé plyny a pevné častice, aby neprenikli do interiéru vozidla, pre takmer úplnú filtráciu mikroskopických častíc až do veľkosti 5 μm.

MINI Original Brake Pads

Originálne brzdové obloženie MINI.

Dokonale pasujúce originálne brzdové obloženie MINI pre váš model MINI zvyšuje brzdný účinok, znižuje potrebnú silu a s tým spojené opotrebovanie – s pozitívnym vplyvom na životnosť.
MINI Original Oil Filter

Originálny olejový filter MINI.

Znečistený olej zvyšuje spotrebu paliva a môže spôsobiť značné škody vo vnútri motora. S originálnym olejovým filtrom MINI váš motor dostane olej, ktorý potrebuje.
MINI Original Windscreen Wiper Blades

Originálne lišty stieračov čelného skla MINI.

Prispôsobené zakriveniu čelného skla vášho MINI pre dokonalú aerodynamiku a optimálne stieranie. Už žiadne šmuhy či nepriehľadná vrstva na skle – až na 300 hodín používania.

MINI Original Spark Plug

Originálna sviečka zapaľovania MINI.

Pri jazde na diaľnici sa sviečky zapaľovania zapaľujú viac ako 70-krát za sekundu. Zosúladenie celého procesu spaľovania a elektroniky motora je rozhodujúce pre optimálny jazdný zážitok.

MINI Original Air Filter

Originálny vzduchový filter MINI.

Vyrobený špeciálne pre rôzne typy motorov MINI s 99 % účinnosťou zachytávania prachu a životnosťou 60 000 až 100 000 km. S originálnym vzduchovým filtrom MINI do motora nikdy neprenikne prach.