MINI TELESERVIS

MINI Teleservice

VŽDY NA ROVNAKEJ VLNOVEJ DĹŽKE. MINI TELESERVIS.

To, ako často potrebuje vaše MINI servisný zásah, závisí od jeho stavu a spôsobu jazdy. MINI Teleservices vám uľahčí život. Senzory nepretržite monitorujú stav dôležitých komponentov, ako sú napríklad brzdové doštičky a včas vám oznámia, kedy je potrebná výmena. Údaje o vozidle sa zasielajú vášmu preferovanému servisnému partnerovi MINI, ktorý vás bude kontaktovať priamo a dohodne si s vami servisný. Takto sa v pokoji môžete sústrediť na to, čo vás čaká a užiť si bezproblémovú cestu. Či už je vaše vozidlo nové alebo ojazdené, v aplikácii MINI Connected Smartphone si môžete aktivovať službu MINI Teleservices. Musíte len: 1) vytvoriť zákaznícky účet, 2) priradiť svoje vozidlo k vášmu zákazníckemu účtu a 3) zvoliť preferovaného servisného partnera MINI prostredníctvom displeja iDrive vášho vozidla. Svojho servisného partnera môžete tiež kedykoľvek zmeniť.

Automatický MINI Teleservice hovor

AUTOMATICKÝ TELESERVIS HOVOR.

Špeciálne senzory vo vašom MINI nepretržite kontrolujú hladinu kvapalín vo vašom vozidle a sledujú jeho opotrebovanie. Ak vaše MINI vyžaduje údržbu - a len v tom prípade - budú príslušné údaje o vozidle odoslané vášmu servisnému partnerovi MINI. Tieto údaje bude analyzovať váš servisný partner, ktorý vás bude čoskoro kontaktovať a dohodne si s vami termín. Váš servisný partner MINI vás bude kontaktovať krátko potom.

MINI Teleservice hovor v prípade poruchy

TELESERVIS HOVOR V PRÍPADE PORUCHY.

Ak sa na vašom MINI vyskytne neočakávaná porucha, môžete ho využiť - a zavolať MINI asistenčnú službu priamo z auta. Stačí prejsť do ponuky „MINI Connected“ a vybrať „MINI Assistance“. Potom vyberte možnosť „MINI Breakdown Call“ a všetky relevantné údaje o aktuálnom stave vášho vozidla a vašej aktuálnej polohe sa odošlú MINI mobilnému servisnému tímu. Naši špecialisti buď vyriešia malé problémy na diaľku alebo rýchlo podniknú ďalšie vhodné kroky.

Služba MINI Teleservice Battery Guard

SLUŽBA TELESERVICE BATTERY GUARD.

Služba MINI TELESERVICE BATTERY GUARD nepretržite monitoruje úroveň nabitia batérie vášho MINI. Ak klesne pod špecifickú hodnotu, dostanete textové alebo e-mailové oznámenie - v závislosti od toho, aké kontaktné údaje ste uložili vo svojom zákazníckom účte MINI Connected. Ak úroveň nabitia klesne na kritickú hodnotu, váš servisný partner MINI vás bude kontaktovať a prediskutuje s vami ďalšie kroky. Toto je perfektný spôsob, ako zabrániť problémom pri naštartovaní motora alebo predísť poruchám súvisiacim s batériou. Vaše MINI sa teraz môže samé postarať o prívod energie.

MINI výber servisného partnera

VÝBER SERVISNÉHO PARTNERA.

MINI servisného partnera, ktorý prijíma telefonické hovory z vášho vozidla, môžete kedykoľvek vyhľadať v ponuke Servisný partner alebo vo svojom zákazníckom účte MINI Connected. Váš servisný partner vás potom bude kontaktovať kvôli servisnému termínu, napr. keď je čas na údržbu. Odporúčame skontrolovať, či je váš preferovaný MINI servisný partner zadaný správne. Uloženého MINI servisného partnera môžete kedykoľvek zmeniť.

VŽDY O KROK VPRED

MINI servis na základe stavu

SERVIS NA ZÁKLADE STAVU.

ZABUDOVANÝ JASNOVIDEC.

Servis na základe stavu (CBS) nepretržite monitoruje stav vášho MINI a oznámi vám, že nadišiel termín servisu alebo výmeny oleja, napríklad vtedy, keď je to naozaj potrebné. To znamená, že nemusíte nemusíte sami myslieť na pravidelné servisné kontroly. Tiež vás upozorní, keď sa bude blížiť termín štandardnej servisnej kontroly. To je dobré pre vás - a skvelé pre vaše MINI.

#HereWeGo - Vďaka @lorenzholder a @thompsonfilm za obrázky.