MINI TELESERVIS

MINI Teleservice

VŽDY NA ROVNAKEJ VLNOVEJ DĹŽKE. MINI TELESERVIS.

Ako často potrebuje vaše MINI servis, závisí od jeho stavu a spôsobu jazdy. Vstavané senzory monitorujú stav dôležitých komponentov, ako sú napríklad brzdové doštičky. Tieto údaje potom vyhodnocujú a včas vás informujú, kedy je potrebné dané veci vymeniť. Ak je potrebná údržba, vaše MINI odošle údaje o vozidle vášmu servisnému partnerovi MINI, ktorý vás bude kontaktovať a dohodne si s vami servisný termín. MINI Teleservice služby sú súčasťou voliteľných možností MINI Connected a Núdzový hovor a sú bezplatné. Či už ste si zakúpili nové alebo jazdené vozidlo, môžete si aktivovať MINI Teleservice služby v troch jednoduchých krokoch; buď v aplikácii MINI Connected Smartphone alebo na portáli MINI Connected: 1. Vytvorte si zákaznícky účet. 2. Priraďte svoje vozidlo k svojmu zákazníckemu účtu. 3. Teraz si zvoľte preferovaného servisného partnera MINI prostredníctvom displeja iDrive vo vašom vozidle pod položkou MINI asistencia v ponuke Servisný partner.

Automatický MINI Teleservice hovor

AUTOMATICKÝ TELESERVIS HOVOR.

Špeciálne senzory vo vašom MINI neustále kontrolujú hladinu kvapalín vo vašom vozidle a monitorujú opotrebovanie. Ak vaše MINI potrebuje údržbu - a iba ak - príslušné údaje o vozidle sa zašlú vášmu servisnému partnerovi MINI. Tieto údaje analyzuje váš servisný partner, ktorý vás bude čoskoro kontaktovať ohľadom dohodnutia termínu. Ak máte akékoľvek ďalšie servisné požiadavky, môžete uskutočniť MINI Teleservice hovor aj manuálne (ak je vo vašej oblasti k dispozícii). Váš servisný partner MINI vás bude krátko potom kontaktovať.

MINI Teleservice hovor v prípade poruchy

TELESERVIS HOVOR V PRÍPADE PORUCHY.

Ak sa na vašom MINI vyskytne neočakávaná porucha, môžete ho využiť - a zavolať MINI asistenčnú službu priamo z auta. Stačí prejsť do ponuky „MINI Connected“ a vybrať „MINI Assistance“. Potom vyberte možnosť „MINI Breakdown Call“ a všetky relevantné údaje o aktuálnom stave vášho vozidla a vašej aktuálnej polohe sa odošlú MINI mobilnému servisnému tímu. Naši špecialisti buď vyriešia malé problémy na diaľku alebo rýchlo podniknú ďalšie vhodné kroky.

Služba MINI Teleservice Battery Guard

SLUŽBA TELESERVICE BATTERY GUARD.

Služba MINI TELESERVICE BATTERY GUARD nepretržite monitoruje úroveň nabitia batérie vášho MINI. Ak klesne pod špecifickú hodnotu, dostanete textové alebo e-mailové oznámenie - v závislosti od toho, aké kontaktné údaje ste uložili vo svojom zákazníckom účte MINI Connected. Ak úroveň nabitia klesne na kritickú hodnotu, váš servisný partner MINI vás bude kontaktovať a prediskutuje s vami ďalšie kroky. Toto je perfektný spôsob, ako zabrániť problémom pri naštartovaní motora alebo predísť poruchám súvisiacim s batériou. Vaše MINI sa teraz môže samé postarať o prívod energie.

MINI výber servisného partnera

VÝBER SERVISNÉHO PARTNERA.

MINI servisného partnera, ktorý prijíma telefonické hovory z vášho vozidla, môžete kedykoľvek vyhľadať v ponuke Servisný partner alebo vo svojom zákazníckom účte MINI Connected. Váš servisný partner vás potom bude kontaktovať kvôli servisnému termínu, napr. keď je čas na údržbu. Odporúčame skontrolovať, či je váš preferovaný MINI servisný partner zadaný správne. Uloženého MINI servisného partnera môžete kedykoľvek zmeniť.

VŽDY O KROK VPRED

MINI servis na základe stavu

SERVIS NA ZÁKLADE STAVU.

ZABUDOVANÝ JASNOVIDEC.

Servis na základe stavu (CBS) nepretržite monitoruje stav vášho MINI a oznámi vám, že nadišiel termín servisu alebo výmeny oleja, napríklad vtedy, keď je to naozaj potrebné. To znamená, že nemusíte nemusíte sami myslieť na pravidelné servisné kontroly. Tiež vás upozorní, keď sa bude blížiť termín štandardnej servisnej kontroly. To je dobré pre vás - a skvelé pre vaše MINI.

#HereWeGo - Vďaka @lorenzholder a @thompsonfilm za obrázky.