MINI REMOTE SOFTWARE UPGRADE

ZÍSKAJTE MAXIMUM Z VÁŠHO MINI.

Vždy to najnovšie pomocou MINI Remote Software Upgrade. Získajte pravidelné a bezplatné aktualizácie softvéru s novými prvkami výbavy a funkciami, aby ste si mohli byť istí, že vo vašom MINI vždy budú tie služby, ktoré potrebujete. Aktualizácie sa dajú stiahnuť cez aplikáciu MINI alebo cez SIM kartu vo vašom vozidle MINI. Následne spustíte inštaláciu priamo vo vozidle alebo v aplikácii MINI. Možnosti a obsah aktualizácií sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, modelu vozidla, jeho výbavy a stavu.
MINI Digital experience - remote software upgrade - aktualizácie MINI Digital experience - remote software upgrade - aktualizácie

BENEFITY REMOTE SOFTWARE UPGRADE

jeden prvok – viaceré benefity.

MINI Digital experience - remote software upgrade - línia
MINI Digital experience - remote software upgrade - bez námahy MINI Digital experience - remote software upgrade - bez námahy

bez námahy.

Komfortne, bez stresu a s úsporou času: Vy sami sa rozhodnete, kedy a kde budete aktualizovať svoje vozidlo vzdušným prenosom softvéru.

MINI Digital experience - remote software upgrade - najmodernejšie MINI Digital experience - remote software upgrade - najmodernejšie

NAJMODERNEJŠIE.

Nech je vaše MINI vždy aktuálne: Využite najnovšie aktualizácie softvéru, dostupné pre váš model.

MINI Digital experience - remote software upgrade - inovatívne MINI Digital experience - remote software upgrade - inovatívne

inovatívne.

Dostávajte nové prvky výbavy, aktualizácie funkcií a vylepšenia kvality pre vaše vozidlo, bezplatne, hneď ako budú dostupné.

MINI Digital experience - remote software upgrade - praktické MINI Digital experience - remote software upgrade - praktické

PRAKTICKÉ.

Podrobné informácie si jednoducho pozriete priamo vo vozidle alebo v aplikácii MINI.

MINI Digital experience - remote software upgrade - línia

VIDEO NÁVOD

TAKTO TO FUNGUJE.

OBJAVTE MINI DIGITAL EXPERIENCE.

Časté otázky.

Áno. Vo vašom MINI, ktoré má Operating System 9, sú pravidelné aktualizácie Remote Software Upgrade k dispozícii aj bez balíka MINI Connected Package. Prostredníctvom aktualizácií Remote Software Upgrade vaše MINI dostáva vylepšenia kvality a závislosti od krajiny dodania, modelu a výbavy aj nové funkcie a funkčné vylepšenia, bezplatne, vzdušným prenosom.

Áno. Prostredníctvom pravidelných aktualizácií Remote Software Upgrade vaše MINI dostáva vylepšenia kvality a závislosti od krajiny dodania, modelu a výbavy aj nové funkcie a funkčné vylepšenia, bezplatne, vzdušným prenosom. Upozornenie na plánovanú aktualizáciu Remote Software Upgrade dostanete cez aplikáciu MINI na vašom smartfóne a na centrálnom prístroji ("MINI Interaction Unit") vo vozidle.

Áno, inštalácia aktualizácie Remote Software Upgrade sa dá spustiť aj cez aplikáciu MINI.

Dokážu to všetky vozidlá, ktoré majú MINI Operating System 9. (Možnosti a obsah aktualizácií sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, modelu vozidla, jeho výbavy a stavu.)

To, či je pre vaše vozidlo relevantná aktualizácia MINI Remote Software Upgrade, závisí od hardvéru, ktorý máte vo vozidle nainštalovaný. Kompatibilné sú všetky vozidlá, ktoré majú MINI Operating System 9. Či sa to týka aj vášho vozidla, jednoducho zistíte v menu vozidla cez "Všetky aplikácie">"Nastavenia systému">"Remote Software Upgrade". Ak sa zobrazí "Remote Software Upgrade", môžete túto funkciu využiť.

Je to bezplatná aktualizácia softvéru vozidla, vrátane nových prvkov výbavy, funkčných vylepšení a kvalitatívnych zlepšení. Obsah sa môže líšiť v závislosti od krajiny, modelu vozidla, jeho výbavy a stavu.

Len čo je pre vaše MINI k dispozícii nový softvér, dostanete push notifikáciu cez aplikáciu MINI (ak ju máte nainštalovanú na vašom smartfóne a prepojenú s vozidlom) alebo cez centrálny prístroj MINI Interaction Unit vo vašom vozidle. Či už v aplikácii alebo vo vašom MINI, otvoríte si notifikáciu a uvidíte, čo sa aktualizuje alebo ktoré prvky výbavy sa pridajú do vášho MINI. Pre štart aktualizácie musí byť vaše vozidlo bezpečne zaparkované a nesmie sa použiť počas nasledujúcich 20 minút. Pre inštaláciu aktualizácie postupujte jednoducho podľa pokynov na displeji MINI Interaction Unit.

Na stiahnutie nového softvéru vám MINI Remote Software Upgrade ponúka dve možnosti: buď cez aplikáciu MINI alebo automaticky počas jazdy, cez SIM kartu, nainštalovanú vo vašom MINI. Po stiahnutí dostanete výzvu na potvrdenie inštalácie nového softvéru, ako aj na jeho spustenie.

Po stiahnutí (presný čas závisí od vášho internetového pripojenia alebo sily signálu počas jazdy) trvá kompletná inštalácia a aktualizácia iba približne 20 minút. Vezmite, prosím, na vedomie, že počas prebiehajúcej inštalácie nie je možné s vaším vozidlom jazdiť. Po dokončení aktualizácie dostanete informáciu o úspešnej inštalácii pred začiatkom ďalšej jazdy. Druhou možnosťou je získať a zobraziť obsah aktualizácie znovu, buď v aplikácii MINI alebo vo vozidle.

Všetok nový obsah aktualizácií MINI Remote Software Upgrade nájdete cez takzvané „Poznámky k vydaniu“. Poznámky k vydaniu obsahujú stručný popis nových prvkov, funkčných vylepšení aj kvalitatívnych zlepšení cez aktualizácie Remote Software Upgrade a dostanete sa k nim buď vo vašom vozidle alebo v aplikácii MINI.

Nie, nainštalovanie aktualizácie MINI Remote Software Upgrade nie je povinné a prijatie tejto ponuky je vyslovene dobrovoľné. Odporúčame však, aby ste si aktualizácie Remote Software Upgrade nainštalovali, aby bolo vaše vozidlo vždy v najnovšom stave a aby vám neunikli nové alebo vylepšené prvky.

Ak nestihnete niektorú aktualizáciu Remote Software Upgrade, môžete si stiahnuť a nainštalovať tú nasledujúcu aktualizáciu Remote Software Upgrade. Novšia aktualizácia vždy zahŕňa aj obsah predošlej vydanej aktualizácie Remote Software Upgrade.