Loader
Error: Vehicle group does not contain any visible vehicles or quick links
Error: Model range code was not found under /content/MINI/marketCSREG/mini_sk/sk_SK/productData/models/original/modelRange/F60
Error: Link to model range page was not found
Error: Model range description was not found under /content/MINI/marketCSREG/mini_sk/sk_SK/productData/models/original/modelRange/F60
Error: Model price was not found in config.model.grossListPrice at /content/MINI/marketCSREG/mini_sk/sk_SK/productData/models/original/modelRange/F60. Please check if there are any valid Model pages under this page.
Error: Pagination not created
Error: Models were not found for this model range

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

Ups! Priveľa.

ZAŽITE SVOJE PRÍBEHY.

Príbehy sú súčasťou každej skvelej konverzácie, preto ich pridajte do svojho života čo najviac. Choďte na miesta, kde ste ešte neboli. Nechajte mesto ďaleko za sebou a očistite si myseľ na ďalekých cestách. Zažite svoje príbehy, zažite dobrodružstvá a svojich priateľov. A keď sa vrátite, vyrozprávajte prežité spomienky. MINI COUNTRYMAN. ZAŽITE SVOJE PRÍBEHY.

ZAŽITE KRAJINU.

Ak chcete objavovať nové horizonty, musíte sa pustiť na neprebádané cesty. Renomovaná filmárka Lisa Gunning zišla zo zvyčajných trás a vrátila sa s fascinujúcimi obrázkami, ktoré spojili dva zdanlivo odlišné svety: mesto a vidiek. A to všetko v podaní nového MINI Countryman ALL4.

MINI Countryman v ľahkom teréne - SAV POVAHA.

DOMA NA NESPEVNENÝCH CESTÁCH.

MINI Countryman drží pevne na ceste aj vtedy, keď si trasu vymýšľate priamo počas jazdy. Zabudnite preto na známe asfalty a objavte skutočnú terénnu povahu modelu Countryman.

MINI Countryman ALL4 - SAV POVAHA.

ALL4.

Ani pri nepriaznivých podmienkach nestratíte kontrolu nad riadením. Pohon všetkých kolies ALL4 dynamicky prerozdeľuje silu motora medzi nápravy. V závislosti od vášho jazdného štýlu a priľnavosti povrchu cesty systém vypočíta optimálny krútiaci moment pre každé koleso. V extrémne náročnej situácii vám dokáže pomôcť aj tak, že presunie až 100 percent pohonu na zadnú nápravu.

MINI Countryman sedadlo na piknik - SAV POVAHA.

MINI SEDADLO NA PIKNIK.

Doplnkové sedadlo na piknik sa vyťahuje spod batožinovej podlahy. Táto mäkká dvojmiestna lavička je vybavená aj ochranným krytom, aby ste sa počas relaxu pri krotení terénu nezašpinili od auta.

MINI Countryman ALL4 vizuálny exteriérový balík - SAV POVAHA.

MINI ALL4 VIZUÁLNY EXTERIÉROVÝ BALÍK.

Vezmite svoje MINI Countryman do terénu, v štýlovej podobe. Doplnkový MINI ALL4 vizuálny exteriérový balík obsahuje lesklé čierne prvky na nárazníkoch, strieborné prvky dolnej ochrany podvozka, strešné nosiče a strieborné prahy.

MINI Countryman - robustný dizajn - SAV POVAHA.

ROBUSTNÝ DIZAJN.

Dospelé, vyvinuté, robustné. Nové MINI Countryman je v našej ponuke modelom triedy Sports Activity Vehicle a zároveň je to stále nezameniteľné MINI. Jeho mužné proporcie sme skombinovali s dobrodružnou náturou a vytvorili sme všestranný automobil, ktorý zvládne rušné mestské ulice aj nepreskúmané vidiecke cesty.

MINI Countryman polovysoká pozícia sedenia - SAV POVAHA.

POLOVYSOKÁ POZÍCIA SEDENIA.

Zaútočte na cesty. Mierne zvýšenou pozíciou sedenia vám MINI Countryman ponúkne výborný prehľad o okolitej premávke a aj potrebný výhľad na terén, keď sa rozhodnete opustiť spevnené povrchy ciest.

 

 

 

ZAŽITE PRIESTOR.

Sloboda je o dostatku priestoru na pohyb. Vydajte sa na cestu do inšpiratívnych končín, napríklad aj na tú, ktorú zachytila oceňovaná režisérka Lisa Gunning a ktorú prezentovalo nové, priestranné MINI Countryman.

MINI Countryman 5 miest - VEĽKOSŤ.

MIESTO PRE PIATICH.

Naše doteraz najpraktickejšie MINI právom priťahuje veľa publika. Priestranný prémiový interiér ponúka miesto pre päť osôb a aj vyšší pasažieri sediaci vzadu si budú pochvaľovať dostatočný priestor na nohy.***

MINI Countryman batožinový priestor - VEĽKOSŤ.

BATOŽINOVÝ PRIESTOR.

Len mu naložte, unesie toho dosť. Veľký batožinový priestor v novom MINI Countryman je vaším prístavom nekonečných možností objavovania mesta aj vidieka.

MINI Countryman variabilné zadné sedadlo - VEĽKOSŤ.

VARIABILNÉ ZADNÉ SEDADLO.

Či už chcete pohodlne usadiť troch dospelých, alebo pridať litre k batožinovému priestoru, variabilné zadné sedadlo ponúka niekoľko možností nastavenia. Posuňte ho dozadu o 13 cm pre viac priestoru na nohy buď celé, alebo po segmentoch delených pomerom 60/40, prípadne posklápajte jeho operadlo, delené v pomere 40/20/40. Priestor pre vašich priateľov, alebo vaše veci dokážete prispôsobiť naozaj hravo.

ZAŽITE TO PODSTATNÉ.

Emócie vzbudené dotykom. Umelecká filmárka Lisa Gunning zamerala svoj pozorný zrak na detaily a poodhalila záhadu, prečo sa vás niektoré veci dotknú viac než iné. Výsledok prezentuje nové MINI Countryman s interiérom plným na pohľad i dotyk špičkových materiálov.

MINI Countryman elektrické nastavovanie sedadiel - SUBSTANCIA.

ELEKTRICKÉ NASTAVOVANIE SEDADIEL.

Nasadnite a vychutnajte si doplnkové elektrické nastavovanie sedadiel. Vrátane možnosti uloženia dvoch nastavení, pre ešte vyšší komfort pri striedaní vodičov.

MINI Countryman osvetlené štýly interiéru - SUBSTANCIA.

SVETELNÉ ŠTÝLY INTERIÉRU.

Keď za oknami vášho auta nesvieti slnko, MINI Countryman vám vylepší náladu jemným, decentným osvetlením kokpitu v rovnakej farbe akú má interiérové ambientné osvetlenie.

MINI Countryman špičková kvalita materiálov - SUBSTANCIA.

ŠPIČKOVÁ KVALITA MATERIÁLOV.

Obkopte sa tým najlepším v prémiovom interiéri nového MINI Countryman. Oprite sa do doplnkových sedadiel MINI Yours Lounge z ušľachtilej kože, alebo pohlaďte mäkký povrch palubnej dosky. Pri takom množstve možností neostane žiaden zmysel neuspokojený.

MINI Countryman plug-in hybrid 3/4 spredu

PRIDAJTE ELEKTRINU.

Nové MINI Countryman plug-in hybrid kombinuje každodennú využiteľnosť s dlhým dojazdom a elektrickým pohonom do jedného balíka. Jazdite s nulovými miestnymi emisiami CO2, v elektrických režimoch. Zažite akceleráciu na úrovni MINI Cooper S pri spoločnom pohone spaľovacieho aj elektrického motora. Užite si priestrannosť a všestrannosť takmer na úrovni konvenčne poháňaného MINI Countryman. Skrátka to najlepšie z každého pohonu, vrátane elektrickej ALL4 funkcie. Pri elektrickom dojazde do 40 km a celkovom dojazde až do 550 km ** vás MINI Countryman neobmedzuje nech je váš cieľ akýkoľvek.

BEZPEČNOSŤ PRVORADÁ.

Tým najdôležitejším prvkom každého MINI ste samozrejme vy. Inteligentné asistenčné systémy reagujú okamžite pri náraze a starajú sa o to, aby bola vaša bezpečnosť prioritou číslo jedna.

MINI Countryman elektrická parkovacia brzda - BEZPEČNOSŤ.

STÁŤ ZNAMENÁ STÁŤ.

Či už parkujete, rozbiehate sa do kopca, alebo sa posúvate v zastavujúcej sa kolóne, s elektrickou parkovacou brzdou sa vaše MINI nikdy nepohne vtedy, keď to nechcete. Aktivuje a deaktivuje sa jednoducho, stlačením tlačidla.

MINI Countryman runflat pneumatiky - BEZPEČNOSŤ.

RUNFLAT PNEUMATIKY.

Doplnkové runflat pneumatiky s funkciou núdzového dojazdu vás ušetria starostí, keď vaše MINI dostane defekt. Ich zosilnené bočné steny, zmes gumy odolná voči prehriatiu a špeciálny tvar ráfika vám umožnia pokračovať v jazde rýchlosťou do 80 km/h aj po úplnej strate tlaku. Bez zvlečenia pneumatiky a to dokonca aj v zákrutách.

MINI Countryman asistenčné systémy vodiča - BEZPEČNOSŤ.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY VODIČA.

Vďaka doplnkovému balíku MINI asistenčných systémov podstatne klesá riziko nepríjemných prekvapení. Systém varovania pred čelnou kolíziou pomáha predchádzať nehodám tak, že vás varuje vždy keď zistí veľký rozdiel v rýchlosti vášho MINI a vozidla pred ním. Takisto, ak sa vozidlo pred vami príliš priblíži. Tento systém tak dokáže pripraviť brzdy na rýchlejšiu reakciu a zabezpečiť tak kratšiu brzdnú dráhu pre prípad, ak by bolo potrebné náhle zabrzdiť.

AKÁ JE VAŠA VOĽBA?

Vyberte si vozidlo MINI Countryman, ktoré dokonale vyhovuje vášmu štýlu. Ponúkame vám možnosti, ktoré naštartujú vašu inšpiráciu a zrýchlia tlkot vášho srdca.

MINI Countryman - hrdina vidieka.

KONIEC CESTY JE ZAČIATKOM PRÍBEHOV.

Dokonale všestranný objaviteľ nielen do mesta, ale aj na vidiek a do divočiny mimo spevnených ciest.

MINI Countryman 19-palcové disky z ľahkej zliatiny Edge Spoke Styling - VIDIEK.

19-PALCOVÉ DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY EDGE SPOKE STYLING.

Ovládnite ulice mesta aj vidiecke cesty s týmito atraktívnymi doplnkovými 19-palcovými diskami z ľahkej zliatiny Edge Spoke Styling.

MINI Countryman ALL4 vizuálny exteriérový balík - VIDIEK.

MINI ALL4 VIZUÁLNY EXTERIÉROVÝ BALÍK.

Zvýraznite terénny charakter vášho MINI Countryman ešte viac. S týmto balíkom mu pridáte lesklé čierne prvky na nárazníky a striebornú ochranu podlahy zospodu, ako aj strešné nosiče a strieborné bočné prahy.

MINI Countryman sedadlo na piknik - VIDIEK.

MINI SEDADLO NA PIKNIK.

Aj keby ste veľmi chceli, nonstop sa jednoducho jazdiť nedá. Preto si vyberte ideálne miesto na prestávku, vytiahnite MINI sedadlo na piknik z batožinového priestoru a užite si nerušený pohľad na krajinu okolo vás.

MINI Countryman navigačný systém Professional - VIDIEK.

NAVIGAČNÝ SYSTÉM PROFESSIONAL.

V myšlienkach je blúdiť dovolené, ale stratiť sa na cestách? To vám nehrozí: so špičkovým navigačným systémom vždy trafíte tam, kam chcete.

MINI Countryman strešné nosiče - VIDIEK.

STREŠNÉ NOSIČE.

Praktické strešné nosiče poslúžia na montáž rozličných prepravných aplikácií, ktoré vás dokonalo pripravia pre cestu na vidiek. Dodávajú sa vždy v kombinácii so striebornými bočnými prahmi, pre extra terénny dizajnový šmrnc.

MINI Countryman - hrdina mesta.

PRIESTOR PRE DOBRODRUŽSTVÁ.

Do extrémne flexibilného batožinového priestoru nového MINI Countryman sa dokáže vojsť všetko, čo potrebujete na vaše ďalšie dobrodružstvo.

MINI Countryman Easy Opener - MESTO.

EASY OPENER.

Vaše MINI sa o vás perfektne postará s funkciami: Komfortný vstup, Automatické veko kufra a Easy Opener. Stačí stlačiť tlačidlo na kľúči od vozidla a batožinový priestor sa sám otvorí.

MINI Countryman farba karosérie Chestnut - MESTO.

FARBA KAROSÉRIE CHESTNUT (UNI-LAK).

Pre prírodný vzhľad zvolte teplý odtieň farby karosérie Chestnut.

MINI Countryman variabilné zadné sedadlo - MESTO.

VARIABILNÉ ZADNÉ SEDADLO.

Posuňte celé zadné sedadlo, alebo jeho časti delené v pomere 60/40, dozadu, pre viac priestoru na nohy. Prípadne posklápajte operadlo delené v pomere 40/20/40 a získajte viac priestoru na batožinu.

MINI Countryman príprava na zadný nosič - MESTO.

PRÍPRAVA NA ZADNÝ NOSIČ.

V prípade, že vám na prepravu nepostačuje ani veľkorysý priestor interiéru MINI Countryman, máte možnosť nainštalovať vonkajší MINI zadný nosič.

MINI Countryman balík Wired - MESTO.

BALÍK WIRED.

Spojte sa so svetom cez veľký 8,8 palcový dotykový displej, s podporou dotykového ovládača Touch Controller na stredovej konzole. Vďaka tomu hravo zvládnete navigačný systém aj množstvo informačných a zábavných funkcií.

MINI Countryman - hrdina dizajnu.

KOMFORT AKO PRIORITA.

Prémiové materiály, vyspelé technológie a ešte aj atmosférické ambientné osvetlenie vás obklopia kvalitou a pohodlím.

MINI Countryman farba karosérie Lapisluxury Blue - DIZAJN.

MINI YOURS LAPISLUXURE BLUE.

Vyšperkujte svoj štýl s touto exkluzívnou tmavomodrou farbou karosérie. Je inšpirovaná ultramarínovými pigmentnmi v neraste Lapis Lazuli a je výsledkom našej snahy o čo najsýtejší modrý odtieň v histórii MINI.

MINI Countryman koža MINI Yours Lounge - DIZAJN.

KOŽENÉ ČALÚNENIE MINI YOURS LOUNGE CARBON BLACK.

Užite si pohodlie hladkej kože tohto čalúnenia s vyšitou britskou vlajkou a v kombinácii kože/Dinamica na opierkach hlavy.

MINI Countryman osvetlený interiér MINI Yours Piano Black - DIZAJN.

OSVETLENÝ INTERIÉR MINI YOURS PIANO BLACK.

Interiérové povrchy Piano Black osvetlia kokpit farbou podľa vášho výber. Skutoční pretekári však určite zvolia červené nastavenie.

MINI Countryman 19-palcové disky z ľahkej zliatiny MINI Yours Masterpiece - DIZAJN.

19“ DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY MINI YOURS MASTERPIECE.

Precízne leštené vonkajšie prstence zvýrazňujú veľkosť diskov a farba Dark Spectre Grey im pridáva na exkluzivite. Navyše, trojrozmerný 9-lúčový dizajn so sofistikovaným vzhľadom zjednocuje štýlové prvky tohto jedinečného modelu.

MINI Countryman MINI Yours kožený volant - DIZAJN.

MINI YOURS KOŽENÝ VOLANT.

Prémiová kvalita nového MINI Countryman priamo vo vašich rukách. Potešte sa z dotyku ručne šitej kože Walknappa a pohľadom na lesklé ozdobné prvky Piano Black na trojramennom volante.

MINI Countryman - hrdina športu

OČAKÁVAJTE NEOČAKÁVANÉ.

Šprinty v uliciach mesta, alebo krotenie horských ciest? MINI Countryman s doplnkovým balíkom John Cooper Works Chili vás k tomuto výberu nútiť nebude. Zvládne totiž oboje. Až s týmto balíkom zábavy zistíte, že najlepšia cesta z bodu A do bodu B vedie cez bod Z.

MINI Countryman JCW športové sedadlá koža/Dinamica - ŠPORT

JOHN COOPER WORKS ŠPORTOVÉ SEDADLÁ KOŽA/DINAMICA CARBON BLACK.

Preháňajte sa bez obáv a pohodlne tými najostrejšími zákrutami. Športové sedadlá John Cooper Works vám pri tom budú kryť chrbát – prenesene aj doslova.

MINI Countryman 19-palcové disky z ľahkej zliatiny JCW Course Spoke - ŠPORT.

19“ DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY JOHN COOPER WORKS COURSE SPOKE.

Doprajte si brutálne 19-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny John Cooper Works Course Spoke.

MINI Countryman balík JCW Chili - ŠPORT.

BALÍK JOHN COOPER WORKS CHILI.

Okoreňte svoje MINI pretekárskou červenou farbou, inšpirovanou svetom rely.

MINI Countryman interiérový balík JCW - ŠPORT.

INTERIÉROVÝ BALÍK JOHN COOPER WORKS.

S týmto balíkom výbavy, ktorá premení váš interiér na pretekársky kokpit, vám bude vždy patriť každé čelo štartového poľa.

MINI Countryman JCW aerodynamická sada - ŠPORT.

AERODYNAMICKÁ SADA JOHN COOPER WORKS.

Vzduchové vstupy v prednom nástavci, expresívny difúzor pod zadným nárazníkom a dohora zahnutý strešný spojler vám pomôžu ovládnuť všetky sily.

MINI Countryman - hrdina elektriny.

JAZDA NABITÁ ENERGIOU.

Dochádzajte do práce čisto na elektrinu a vyštartujte na víkend i za mesto – s úplne novým plug-in hybridným pohonom MINI. Bez obáv a vždy s radosťou.

MINI Countryman elektrická jazda - ELEKTRINA.

ELEKTRICKÁ JAZDA.

Novým pákovým prepínačom eDrive si môžete vybrať z troch rozličných jazdných režimov. Využite najefektívnejšiu kombináciu benzínového a elektrického agregátu v režime AUTO eDrive, potešte sa čisto elektrickou jazdou až do rýchlosti 120 km/h v režime MAX eDrive alebo nechajte všetku prácu na benzínovom motore v režime SAVE BATTERY, ktorý vám neskôr zároveň umožní opäť prepnúť na čisto elektrický režim. Skrátka sa len rozhodnite, čo sa vám práve najviac hodí.

MINI Countryman eboost - ELEKTRINA.

EBOOST.

Aj vtedy, keď je benzínový motor hlavným zdrojom pohonu, môže dostať pomoc od elektromotora. Funkcia eboost sa náramne hodí pri potrebe prudkej akcelerácie, alebo ak potrebujete trochu viac priľnavosti v zákrute.

MINI Countryman nabíjanie - ELEKTRINA.

NABÍJANIE.

Batériu svojho MINI Countryman plug-in hybridu môžete nabíjať z konvenčnej domácej 230V zásuvky, alebo špeciálnym nabíjacím zariadením Wallbox. Nabíjaciu prípojku nájdete pod krytom na boku za ľavým predným kolesom.

MINI Countryman farba karosérie Melting Silver - ELEKTRINA.

FARBA KAROSÉRIE MELTING SILVER.

Oblečte svoje MINI COuntryman plug-in hybrid do tejto elektrizujúcej farby karosérie.

MINI Countryman 18-palcové disky z ľahkej zliatiny Black Pin Spoke - ELEKTRINA.

18“ DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY BLACK PIN SPOKE.

Žiarivé ako samotné elektrické MINI. 18-palcové disky z ľahkej zliatiny Black Pin Spoke prekypujú eleganciou.

John Cooper Works

John Cooper Works

VYRAZTE NAPLNO.

Vyšší výkon. Viac exkluzívnych vylepšení. A väčšia zábava. Modely John Cooper Works sú potomkami legiend rely z dielne Johna Coopera, ktoré sú aj dnes rovnako pôsobivé, ako keď dobýjali pretekárske trate. Ak vás láka vzrušujúca jazda a zároveň túžite po exkluzivite v podaní značky MINI, už ďalej nehľadajte.

MINI Countryman

Countryman family
MINI Countryman
Výkon
kW (v kW)
Emisie
Emisie CO2 disclaimer
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrýchlenie
s Zrýchlenie (0 – 100 km/h)
Cooper Od 25 800 €
100 (136)
5,7 - 5,5, 5.5, 5.7
Cooper ALL4 Od 27 850 €
100 (136)
6,2 - 6,1, 6.1, 6.2
Cooper D Od 28 450 €
110 (150)
4,5 - 4,3, 4.3, 4.5
Cooper D ALL4 Od 30 500 €
110 (150)
5 - 4,8, 4.8, 5.0
Cooper S Od 29 500 €
141 (192)
6,3 - 6,2, 6.2, 6.3
Cooper S ALL4 Od 32 100 €
141 (192)
7,1 - 7, 7.0, 7.1
Cooper SD Od 34 200 €
140 (190)
4,8 - 4,6, 4.6, 4.8
Cooper SD ALL4 Od 36 300 €
140 (190)
5,1 - 4,9, 4.9, 5.1
Cooper S E ALL4 Od 36 950 €
100 (136)
2,3 - 2,1, 2.1, 2.3
MINI John Cooper Works Od 38 650 €
170 (231)
7,4, 7.4, 7.4