PERFEKTNE VYBAVENÍ NA ZIMU.

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO A SERVIS MINI NA JESEŇ A ZIMU.

Muž v žltej bunde hrajúci sa na snehu na vidieku. Muž v žltej bunde hrajúci sa na snehu na vidieku.

VAŠE MINI JE TÝM, ČO Z NEHO UROBÍTE.

Vaše potreby nie sú pri každej ceste rovnaké. Alebo pre každého cestujúceho. A hlavne nie na každé ročné obdobie. Chceme, aby sa vaše vozidlo prispôsobilo vám a vášmu životnému štýlu. Preto ponúkame všetko, čo by ste mohli potrebovať, od správneho príslušenstva až po všestranný servis. Neváhajte si namiešať a pridávať doplnky do vášho MINI, kým nebude perfektné pre vás a vaše ďalšie dobrodružstvo.
ZÁKLADY PRE CESTOVANIE.

DOKONALÝ SÚLAD PRE KAŽDÉ DOBRODRUŽSTVO.

ZADNÝ NOSIČ NA BICYKLE MINI COMPACT.

Skutočne praktický: Robustný, skladací zadný nosič bol špeciálne navrhnutý pre MINI. Dokáže odviezť až dva bicykle/elektrické bicykle a ani pri plnom naložení vôbec nebráni prístupu do batožinového priestoru. V zloženom stave sa dá bezpečne uložiť do batožinového priestoru.

MINI 3-dverový hatchback – MINI strešný prepravný box MINI 3-dverový hatchback – MINI strešný prepravný box

MINI VO FARBE PIANO BLACK A PRÍSLUŠENSTVOM NIGHT JACK.

Dodajte Vášmu MINI ešte väčší štýl a charizmu – a to aj uprostred zimy – s našim sortimentom schválených a štýlových doplnkov, ktoré zahŕňajú novú farbu Piano Black a dizajn Night Jack. Táto klasická povrchová úprava mu prepožičiava dokonale osobné črty, ktoré vylepšujú ikonický vzhľad a postoj Vášho MINI.

príslušenstvo mini – bočné vetracie otvory MINI – štýl union jack príslušenstvo mini – bočné vetracie otvory MINI – štýl union jack

BOČNÉ MRIEŽKY MINI.

Hrdé dedičstvo. Bočné mriežky MINI s tradičným dizajnom anglickej vlajky Union Jack slúžia ako výrazná dizajnový skvost a dodávajú vozidlu extra dávku individuality. Sú optimálne prispôsobené bočným panelom vozidiel MINI a perfektne tak dopĺňajú ich výkonný a dynamický vzhľad.

KRYTY VONKAJŠÍCH SPÄTNÝCH ZRKADIEL MINI.

Kryty vonkajších spätných zrkadiel MINI veľmi štýlovo prezentujú britský motív Union Jack. Jednoducho ich namontujte namiesto štandardných krytov.
príslušenstvo mini – kryty vonkajších spätných zrkadiel MINI – štýl union jack
príslušenstvo mini – bočné pruhy MINI – farba piano black

BOČNÉ PRUHY MINI VO FARBE PIANO BLACK.

Číra dynamika v čiernej farbe. Výrazné bočné pruhy MINI vo farbe Piano Black prinášajú dynamický vzhľad MINI do ulíc. Netreba dodávať, že liata, vysokovýkonná farebná nálepka je odolná voči svetlu, odoláva vetru a poveternostným podmienkam a zachováva si svoju farebnú hĺbku aj pri umývaní v umývacej linke. Pre dynamický, atletický vzhľad.

ŠPORTOVÉ PRUHY MINI VO FARBE PIANO BLACK.

Dynamický pretekársky vzhľad. Športové pruhy MINI vo farbe Piano Black určené na kapotu motora a veko batožinového priestoru, sú vysoko kvalitné, farebné fólie. Vyjadrujú čistú dynamiku a sú odolné voči svetlu, poveternostným vplyvom a sú umývateľné.

príslušenstvo mini – športové pruhy MINI – farba piano black

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO MINI.

príslušenstvo mini – vešiak na šaty – systém MINI travel comfort príslušenstvo mini – vešiak na šaty – systém MINI travel comfort

VEŠIAK NA ŠATY MINI PRE SYSTÉM TRAVEL & COMFORT.

Bez pokrčenia až do cieľa. Vešiak na šaty systému Travel & Comfort System v atraktívnom dizajne MINI umožňuje zavesiť kusy odevu na zadnú stranu operadla. Pripevnenie k základnému nosiču je jednoduché a odolné proti nárazu vďaka zásuvnému spojovaciemu systému, zatiaľ čo vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak na šaty s háčikom) sa dá použiť aj mimo vozidla.

MINI ADVANCED CAR EYE 3.0 PRO.

QHD a full HD kamery MINI Advanced Car Eye 3.0 Pro automaticky zaznamenávajú, čo sa deje pred vozidlom a za ním, keď dôjde k nehode.

príslušenstvo mini – HD kamera – HD kamera MINI advanced car eye 3.0 HD

DISKY A PNEUMATIKY.

ORIGINÁLNE ZIMNÉ DISKY A PNEUMATIKY MINI.

Všetky originálne kompletné zimné kolesá MINI sú vybavené výlučne zimnými pneumatikami označenými hviezdičkou, aby poskytovali záruku kvality a bezpečnosti. Boli vyvinuté v úzkej spolupráci s poprednými výrobcami ako Bridgestone, Michelin a Pirelli. Sú prísne testované, aby sa optimalizovala priľnavosť Vášho MINI na ceste, a sú ideálne zladené s koncepciou vozidla každého jednotlivého modelu MINI.

Zimné pneumatiky sa dôrazne odporúčajú do oblastí, kde teplota trvale klesá pod 7°C – aby bolo vaše vozidlo na ceste bezpečné a lepšie brzdilo a zachovalo si lepšiu priľnavosť bez ohľadu na podmienky. V cene máte poistenie pneumatík MINI od poisťovne Allianz-Versicherungs AG, ktoré vás chráni pred neočakávanými nákladmi na opravu alebo výmenu až po dobu 36 mesiacov.

Pohľad zozadu na MINI COOPER COUNTRYMAN vonku v snehu Pohľad zozadu na MINI COOPER COUNTRYMAN vonku v snehu

MINI SNEHOVÉ REŤAZE.

MINI snehové reťaze sa vďaka flexibilným oceľovým obručiam dajú rýchlo a ľahko namontovať. Pre najlepšiu možnú trakciu na ľade a snehu sú vybavené krížovým vzorom, jemnou jednotnou sieťou s vysoko priľnavými reťazovými prvkami.
MINI SERVIS.

RODINA, KTOREJ MÔŽETE DÔVEROVAŤ.

Rodina nie je len o láske, ale aj o spojení a dôvere. Dôvere, že o všetko bude postarané bez toho, aby ste si s niečím museli robiť starosti. Bez dodatočných nákladov. Služba je pre nás rodinná záležitosť. Ako súčasť našej rodiny sa na nás môžete vždy spoľahnúť, nech sa deje čokoľvek. Koniec koncov, na to predsa rodina je.
Servisné stredisko MINI Servisné stredisko MINI
STAROSTLIVOSŤ O VOZIDLO.

STAROSTLIVOSŤ O VOZIDLO MINI.

#HereWeGo: Ďakujeme celej komunite MINI za vynikajúce obrázky.