Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

NAJLEPŠIE ČASTI ROKA.

MINI ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO, DIELY A SERVIS.

MINI Countryman čierne - pohľad zozadu - zasnežené hory MINI Countryman čierne - pohľad zozadu - zasnežené hory

VEĽKÉ VÝPRAVY, TRVALÉ DOJMY.

S MINI originálnym príslušenstvom, náhradnými dielmi a servisom sa vaše sezónne vrcholy menia z vynikajúcich na ešte lepšie. Či už viac dobrodružstva pre vaše cesty s MINI držiakom lyží a snowboardov, alebo dokonalá čistota s našimi MINI podlahovými rohožami do každého počasia vo farbe Essential Black, cesta pred vami je cestou k vášmu osobnému svetu. A to je len začiatok. Vyťažte v tejto sezóne maximum z vašich výletov v najlepších častiach roka.

VŠETKO POTREBNÉ NA CESTOVANIE.

NABITÉ AKCIOU, PLNE VYBAVENÉ.

MINI Countryman - strešný prepravný systém - nosič lyží a snowboardov MINI Countryman - strešný prepravný systém - nosič lyží a snowboardov

VRCHOLOVÉ DOBRODRUŽSTVÁ, VÝNIMOČNÉ POHĽADY.

Cesta vyzerá nádherne vo farbe Piano Black. A s tými najlepšími dielmi, ktoré zodpovedajú vašim osobným preferenciám, začínate sezónu úplne na špici. Označte si svoje MINI štýlovo skutočným číslom alebo písmenom. Nielenže bude vytŕčať z davu - budete vedieť, že je to skutočne vaše.

MINI PRÍSLUŠENSTVO - Bočné vetracie otvory - Union Jack

MINI BOČNÉ VETRACIE OTVORY NIGHT JACK.

Hrdé dedičstvo. MINI bočné vetracie otvory s tradičným dizajnom anglickej vlajky Union Jack v sivej farbe slúžia ako výrazná dizajnový skvost a dodávajú vozidlu extra dávku individuality. Sú optimálne prispôsobené bočným panelom vozidiel MINI a perfektne tak dopĺňajú ich výkonný a dynamický vzhľad.

MINI KRYTY VONKAJŠÍCH SPÄTNÝCH ZRKADIEL NIGHT JACK.

Pocta tradícii. MINI kryty vonkajších spätných zrkadiel Night Jack štýlovo zvýrazňujú britskú vlajku. Jednoducho ich namontujte namiesto štandardných krytov a užívajte si ich každým pohľadom. S individuálnym, vysoko kvalitným dizajnom, sú obdivné pohľady ostatných štandardom.

MINI PRÍSLUŠENSTVO - Kryty vonkajších spätných zrkadiel - Union Jack
MINI PRÍSLUŠENSTVO - Označenie Cooper S - čierne

MINI OZNAČENIE COOPER S PIANO BLACK.

Športový vzhľad. Štýlové označenie MINI Cooper S Piano Black s hlbokým čiernym vzhľadom zvýrazňuje dynamický vzhľad vášho MINI. Je nalakované briliantovou čiernou farbou Piano Black, ktorá je rovnako robustná ako nezameniteľná a dokonale vhodná na individuálnu úpravu exteriéru.

MINI LOGO V ÚPRAVE PIANO BLACK.

Elegantné v čiernej farbe. Logo MINI Piano Black s hlbokým čiernym vzhľadom zvýrazňuje mimoriadne pôsobivým spôsobom individuálny vzhľad MINI. Emblém je nalakovaný briliantovou farbou Piano Black a predstavuje dokonalý prvok individuálnej úpravy exteriéru.

MINI PRÍSLUŠENSTVO – Logo – Piano Black
MINI PRÍSLUŠENSTVO - Označenie ALL4 - čierne

MINI OZNAČENIE ALL4 PIANO BLACK.

Celé v čiernej farbe. Štýlové označenie MINI ALL4 Piano Black s hlbokým čiernym vzhľadom zvýrazňuje dynamický vzhľad vášho MINI. Je nalakované briliantovou čiernou farbou Piano Black, ktorá je rovnako robustná ako nezameniteľná a dokonale vhodná na individuálnu úpravu exteriéru.

KOLESÁ A PNEUMATIKY.

MINI ORIGINÁLNE ZIMNÉ KOLESÁ A PNEUMATIKY.

MINI originálne kompletné zimné kolesá sú exkluzívne vybavené zimnými pneumatikami označenými hviezdičkou, aby bola vždy zaručená kvalita a bezpečnosť. Boli vyvinuté v úzkej spolupráci s poprednými výrobcami, ako sú značky Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli. Sú prísne testované, aby sa optimalizovala priľnavosť MINI na ceste a sú ideálne prispôsobené koncepcii každého individuálneho modelu MINI.

Zimné pneumatiky sa dôrazne odporúčajú pre oblasti, kde teploty neustále klesá pod +7 °C - aby sa zaistilo, že vaše vozidlo bude na cestách bezpečné, s lepším brzdným účinkom a priľnavosťou za akýchkoľvek podmienok.

MINI poistenie pneumatík je automaticky súčasťou nákupu vášho úplne nového automobilu značky MINI alebo originálnych MINI kolies a pneumatík s označením hviezdičkou. Chráni vás pred neočakávanými nákladmi na výmenu pneumatík počas 36 mesiacov.

MINI príslušenstvo - originálne kolesá - zimné pneumatiky MINI príslušenstvo - originálne kolesá - zimné pneumatiky

DIZAJN EXTERIÉRU.

NAJŽIADANEJŠIE PRÍSLUŠENSTVO.

MINI LIFESTYLE.

NAŠA NAJNOVŠIA KOLEKCIA.

#HereWeGo Vďaka celej komunite MINI za skvelý vizuál!