POZDVIHNITE SVOJU CESTU.

MINI ORIGINÁLNE JESENNÉ A ZIMNÉ PRÍSLUŠENSTVO A SERVIS.

Mini jesenné a zimné príslušenstvo - scéna

POSTAVTE SA CESTNÝM VÝZVAM.

Príprava robí z každej cesty nezabudnuteľné dobrodružstvo. Bez ohľadu na prekážku je všetko jednoduché, ak máte k dispozícii to správne náradie. Prijmite ducha dobrodružstva a vnímajte výzvy na cestách ako príležitosti na rast a vzdelávanie. S celým radom MINI príslušenstva je čas pozdvihnúť vašu cestu.
NEVYHNUTNÉ NA CESTOVANIE.

JEDINEČNÉ DOBRODRUŽSTVÁ: ODOMKNUTÉ.

MINI ZADNÝ NOSIČ BICYKLOV.

Praktické ako koleso: Pevný, skladací zadný nosič bol špeciálne navrhnutý pre MINI. Pojme až dva bicykle/e-bicykle a ani pri plnom naložení nijako nebráni prístupu do batožinového priestoru. V zloženom stave sa dá bezpečne uložiť do batožinového priestoru.

MINI príslušenstvo - zadný nosič bicyklov

MINI PIANO BLACK A NIGHT JACK PRÍSLUŠENSTVO.

Štýl ide ešte ďalej – dokonca aj uprostred zimy – s našou ponukou Piano Black a Night Jack dizajnového príslušenstva. Klasická povrchová úprava dokonale vylepší ikonický vzhľad a postoj vášho MINI pri každom dobrodružstve.
Mini príslušenstvo – mini bočné prahy - štýl union jack Mini príslušenstvo – mini bočné prahy - štýl union jack

MINI BOČNÉ PRAHY.

Dvojnásobne štýlové. MINI bočné prahy s tradičným dizajnom Union Jack slúžia ako výrazný dizajnový prvok a dodávajú vozidlu extra dávku individuality. Optimálne sa hodia k MINI bočným panelom a dokonale dopĺňajú jeho výrazne dynamický vzhľad.

MINI KRYTY VONKAJŠÍCH SPÄTNÝCH ZRKADIEL.

Ukáž vlajku. S klasickým MINI krytom vonkajšieho spätného zrkadla v tradičnom dizajne Union Jack. Jednoducho ho nainštalujte namiesto štandardného krytu a užívajte si každý bočný pohľad. Vďaka elegantnému a vysokokvalitnému dizajnu je individuálny vzhľad štandardom.
Mini príslušenstvo – mini kryty spätných zrkadiel – štýl union jack Mini príslušenstvo – mini kryty spätných zrkadiel – štýl union jack
Mini príslušenstvo – mini bočné pruhy – piano black

MINI BOČNÉ PRUHY PIANO BLACK.

Čistá dynamika v celočiernom prevedení. Výrazné MINI bočné pruhy vo farbe Piano Black prinášajú na ulicu dynamický vzhľad MINI. Netreba dodávať, že liaty, vysokovýkonný farebný polep je odolný voči svetlu, odoláva vetru a nepriaznivému počasiu a zachováva si svoju farebnú hĺbku aj v autoumyvárni. Pre dynamický, atletický vzhľad.

MINI ŠPORTOVÉ PRUHY PIANO BLACK.

Dynamický pretekársky vzhľad. MINI športové pruhy vo farbe Piano Black na kapote a dverách batožinového priestoru sú vysokokvalitné jednofarebné polepy. Sprostredkúvajú čistú dynamiku a samozrejme sú odolné voči svetlu, poveternostným vplyvom a sú umývateľné.
Mini príslušenstvo – mini športové pruhy – piano black

MINI ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO.

Mini príslušenstvo – vešiak na šaty – systém travel comfort Mini príslušenstvo – vešiak na šaty – systém travel comfort

MINI VEŠIAK NA ŠATY PRE SYSTÉM TRAVEL & COMFORT.

Bez záhybov až do cieľa. Vešiak na šaty pre systém Travel & Comfort v atraktívnom MINI dizajne umožňuje zavesiť kusy oblečenia na zadnú stranu operadla. Pripevnenie k základnému nosiču je jednoduché a odolné voči nárazu vďaka zásuvnému spojovaciemu systému, pričom vďaka hotelovej funkcii (štandardný vešiak na šaty s háčikom) ho možno použiť aj mimo vozidla.

MINI ADVANCED CAR EYE 3.0 PRO.

Majte všetko na očiach. MINI Advanced Car Eye 3.0 Pro je vysoko citlivá full-HD kamera, ktorá zachytáva udalosti pred a za vozidlom, aj keď je zaparkované. V prípade narušení a mimoriadneho pohybu mimo vozidla kamera automaticky zaznamenáva situáciu za účelom zdokumentovania prípadných nehôd alebo vlámaní (pokusov o vlámanie).
Mini príslušenstvo – HD kamera – pokročilá kamera do auta Mini príslušenstvo – HD kamera – pokročilá kamera do auta
KOLESÁ A PNEUMATIKY.

CESTOVATELIA ZARAĎTE VYŠŠIU RÝCHLOSŤ.

MINI originálne zimné kompletné kolesá sú všetky obuté výhradne zimnými pneumatikami označenými hviezdičkou, aby bola zaručená kvalita a bezpečnosť. Vyvinuté v úzkej spolupráci s poprednými výrobcami, ako sú Pirelli, Continental, Goodyear a Dunlop, sú testované tak, aby optimalizovali priľnavosť vášho MINI na ceste, vďaka čomu sa vaša každodenná cesta posunie na úplne novú úroveň.

Použitie zimných pneumatík sa dôrazne odporúča pre oblasti, kde teplota neustále klesá pod 7 °C, aby bolo vaše vozidlo na ceste bezpečné s lepším brzdiacim účinkom a priľnavosťou bez ohľadu na podmienky. MINI poistenie pneumatík od Allianz-Versicherungs AG je súčasťou a ochráni vás pred neočakávanými nákladmi na opravu alebo výmenu počas celého obdobia 36 mesiacov.

Mini After Sales - kolesá a pneumatiky - zaraďte vyšší stupeň

ŠTÝLOVÉ OTÁČANIE.

MINI ORIGINÁLNE KOLESÁ A PNEUMATIKY

MINI SNEHOVÉ REŤAZE.

Bezstarostne počas zimy. MINI snehové reťaze Comfort sa veľmi rýchlo a jednoducho montujú vďaka flexibilným oceľovým obručiam. Pre najlepšiu možnú trakciu na ľade a snehu majú krížový vzor, jemnú rovnomernú sieť s vysoko priľnavými reťazovými prvkami.
MINI SERVIS.

SPOLU JE VŠETKO LEPŠIE.

Spolu nie je len to, ako fungujeme, je to súčasť našej identity. Dôvera a istota, ktorú prináša tímová práca, vždy s profesionalitou a nasadením, robí MINI servis našim servisom. Bez dodatočných nákladov a bez toho, aby sme sa museli o čokoľvek starať, budeme čeliť akejkoľvek výzve a povýšime ju na príležitosť: spolu.
MINI servisné centrum - úvodná ukážka MINI servisné centrum - úvodná ukážka

STAROSTLIVOSŤ O VOZIDLO.

MINI STAROSTLIVOSŤ O VOZIDLO.

#HereWeGo: Ďakujeme celej MINI komunite za skvelé obrázky.