MALÉ-VEĽKÉ CHVÍLE.

MINI ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO A SERVIS.

Muž v žltej bunde hrajúci sa na snehu na vidieku. Muž v žltej bunde hrajúci sa na snehu na vidieku.

SNEH NIE JE DÔVODOM OSTAŤ DOMA. JE POZVÁNKOU ÍSŤ VON.

Viete, že tam vonku na vás čaká tá najlepšia časť sezóny. Pripravte sa teda na magickú schopnosť zimy premeniť svet okolo vás. Či už so štýlom skúmate tiché lesy pokryté snehom pomocou originálneho príslušenstva a servisu MINI, alebo sa vydáte na ligotavé cesty s originálnymi zimnými kolesami a pneumatikami MINI označenými hviezdičkou. Posuňte vaše vnímanie na vyššiu úroveň – poskytne vám nový neobyčajný uhol vo všetkých malých i veľkých chvíľach, ktoré vám vaše dobrodružstvá ponúknu.

ZÁKLADY PRE CESTOVANIE.

NIE LEN PRAKTICKÉ. ČISTÁ LÁSKA V KAŽDOM DETAILI.

ZADNÝ NOSIČ NA BICYKLE MINI COMPACT.

Na dva bicykle/elektrobicykle (každý s maximálnou hmotnosťou 30 kg). Rýchle a bezpečné pripevnenie k ťažnému zariadeniu. Môže byť uložený nárazuvzdorne a sklopený v priehradke batožinového priestoru.

MINI 3-dverový hatchback – MINI strešný prepravný box MINI 3-dverový hatchback – MINI strešný prepravný box

MINI VO FARBE PIANO BLACK A PRÍSLUŠENSTVOM NIGHT JACK.

Dodajte Vášmu MINI ešte väčší štýl a charizmu – a to aj uprostred zimy – s našim sortimentom schválených a štýlových doplnkov, ktoré zahŕňajú novú farbu Piano Black a dizajn Night Jack. Táto klasická povrchová úprava dokonale prepožičiava osobný dojem a zvyšuje ikonický vzhľad a odhodlanie vášho MINI.

mini accessories – MINI side scuttles – union jack style

MINI BOČNÉ VETRACIE OTVORY NIGHT JACK.

Bočné vetracie otvory s tradičným dizajnom anglickej vlajky Union Jack v sivej farbe slúžia ako výrazný dizajnový skvost a dodávajú vozidlu extra dávku individuality.

MINI KRYTY VONKAJŠÍCH SPÄTNÝCH ZRKADIEL NIGHT JACK.

Kryty vonkajších spätných zrkadiel Night Jack štýlovo zvýrazňujú britskú vlajku. Jednoducho ich namontujte namiesto štandardných krytov.

príslušenstvo mini – kryty vonkajších spätných zrkadiel MINI – štýl union jack
príslušenstvo mini – bočné pruhy MINI – farba piano black

BOČNÉ PRUHY MINI VO FARBE PIANO BLACK.

Číra dynamika v čiernej farbe. Výrazné bočné pruhy MINI vo farbe Piano Black prinášajú dynamický vzhľad MINI do ulíc.

MINI ŠPORTOVÉ PRUHY, BODYKIT JET BLACK.

Dynamický pretekársky vzhľad. MINI športové pruhy v čiernej farbe Jet Black určené na kapotu motora a veko batožinového priestoru, sú vysoko kvalitné, farebné fólie.

príslušenstvo mini – športové pruhy MINI – farba piano black
príslušenstvo MINI – bočné pruhy MINI – farba piano black

BOČNÉ PRUHY MINI VO FARBE PIANO BLACK.

Dokonalý čierny vzhľad. Bočné pruhy MINI vo farbe Piano Black dodávajú brilantný nádych a prepožičiavajú vášmu MINI mimoriadne individuálny vzhľad. K dispozícii len pre 3-dverový a 5-dverový hatchback MINI.

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO MINI.

LED DVEROVÉ PROJEKTORY MINI.

LED dverové projektory MINI sa aktivujú po otvorení dverí. Pomocou vymeniteľného sklíčka premietajú obraz na zem vedľa vozidla.

príslušenstvo mini – dverové projektory MINI – LED
príslušenstvo mini – vešiak na šaty – systém MINI travel comfort

VEŠIAK NA ŠATY MINI PRE SYSTÉM TRAVEL & COMFORT.

Vešiak na šaty MINI zo systému Travel & Comfort zapadne do samostatne dostupného základného nosiča pomocou zásuvného spojovacieho systému.

MINI ADVANCED CAR EYE 2.0.

Všetko pod kontrolou. Full HD kamera MINI Advanced Car Eye 2.0 automaticky zaznamenáva potenciálne nehody a pokusy o vlámanie.

príslušenstvo mini – HD kamera – HD kamera MINI advanced car eye
príslušenstvo mini – nabíjací USB adaptér MINI – typ a a c

MINI DUÁLNY NABÍJACÍ USB ADAPTÉR PRE TYP A A C.

Duálny nabíjací USB adaptér MINI sa jednoducho vloží do zapaľovača cigariet a môže nabíjať dve externé mobilné zariadenia súčasne.

DISKY A PNEUMATIKY.

ORIGINÁLNE ZIMNÉ DISKY A PNEUMATIKY MINI.

Všetky originálne kompletné zimné kolesá MINI sú vybavené výlučne zimnými pneumatikami označenými hviezdičkou, aby poskytovali záruku kvality a bezpečnosti. Boli vyvinuté v úzkej spolupráci s poprednými výrobcami ako Goodyear, Dunlop, Michelin a Pirelli. Sú prísne testované, aby sa optimalizovala priľnavosť Vášho MINI na ceste, a sú ideálne zladené s koncepciou vozidla každého jednotlivého modelu MINI.

Zimné pneumatiky sa dôrazne odporúčajú do oblastí, kde teplota trvale klesá pod +7 °C – aby bolo vaše vozidlo na ceste bezpečné a lepšie brzdilo a zachovalo si lepšiu priľnavosť bez ohľadu na podmienky.

V cene máte poistenie pneumatík MINI od poisťovne Allianz-Versicherungs AG, ktoré vás chráni pred neočakávanými nákladmi na opravu alebo výmenu až po dobu 36 mesiacov.

Pohľad zozadu na MINI COOPER COUNTRYMAN vonku v snehu Pohľad zozadu na MINI COOPER COUNTRYMAN vonku v snehu

MINI SNEHOVÉ REŤAZE.

MINI snehové reťaze sa vďaka flexibilným oceľovým obručiam dajú rýchlo a ľahko namontovať. Pre najlepšiu možnú trakciu na ľade a snehu sú vybavené krížovým vzorom, jemnou jednotnou sieťou s vysoko priľnavými reťazovými prvkami.

MINI SERVIS.

RODINA, KTOREJ MÔŽETE DÔVEROVAŤ.

Rodina nie je len o láske, ale aj o spojení a dôvere. Dôvere, že o všetko bude postarané bez toho, aby ste si s niečím museli robiť starosti. Dokonca bez dodatočných nákladov. Tieto rodinné hodnoty sú hnacím motorom nášho ducha. Keď teda vezmete vaše MINI do servisu MINI, stane sa niečo špeciálne. Stanete sa súčasťou našej rodiny.

Zástupca SERVISU MINI odovzdáva blondínke kľúče od vozidla v jednom zo stredísk SERVISU MINI Zástupca SERVISU MINI odovzdáva blondínke kľúče od vozidla v jednom zo stredísk SERVISU MINI

MINI LIFESTYLE.

NAŠA NAJNOVŠIA KOLEKCIA.

#HereWeGo Ďakujeme celej komunite MINI za vynikajúce vizuálne prvky!

MINI Countryman – strešný prepravný systém – držiak lyží a snowboardov

SNEH NIE JE DÔVODOM OSTAŤ DOMA. JE POZVÁNKOU ÍSŤ VON.

Viete, že tam vonku na vás čaká tá najlepšia časť sezóny. Pripravte sa teda na magickú schopnosť zimy premeniť svet okolo vás. Či už so štýlom skúmate tiché lesy pokryté snehom pomocou originálneho príslušenstva a servisu MINI, alebo sa vydáte na ligotavé cesty s originálnymi zimnými kolesami a pneumatikami MINI označenými hviezdičkou. Posuňte vaše vnímanie na vyššiu úroveň – poskytne vám nový neobyčajný uhol vo všetkých malých i veľkých chvíľach, ktoré vám vaše dobrodružstvá ponúknu.