Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

MINI Cooper S Countryman - strieborný - letná príroda MINI Cooper S Countryman - strieborný - letná príroda

PRE PÔŽITKÁROV.

Toto leto musí byť vaše ďalšie dobrodružstvo rovnako stimulujúce, ako praktické. Tu prichádza na rad MINI originálne príslušenstvo, náhradné diely a servis. Či už hľadáte zábavu plnú adrenalínu alebo uvoľnenejšiu slnečnú sezónu, MINI ponúka celý rad vybavenia pre každé dobrodružstvo, ktoré môžete zažiť na vašich cestách.

VŠETKO POTREBNÉ NA CESTOVANIE.

PRE PRAGMATIKOV.

MINI príslušenstvo – dizajn Piano Black MINI príslušenstvo – dizajn Piano Black

PRE MILOVNÍKOV MÓDY.

Pridajte vášmu MINI ešte viac štýlu a charizmy s našou ponukou schváleného a štýlového príslušenstva s novým dizajnom Piano Black. Táto klasická povrchová úprava prepožičiava povrchom mimoriadne osobitý dôraz, aby ešte viac vylepšila kultový vzhľad a postoj vášho MINI.

MINI príslušenstvo - okenná línia

OKENNÁ LIŠTA VO FARBE PIANO BLACK.

Dokonalý čierny vzhľad. MINI okenná lišta vo farbe Piano Black predstavuje brilantný prvok a dodáva MINI vysoko individuálny vzhľad.

MINI LOGO V ÚPRAVE PIANO BLACK.

Elegantné v čiernej farbe. Logo MINI Piano Black s hlbokým čiernym vzhľadom zvýrazňuje mimoriadne pôsobivým spôsobom individuálny vzhľad MINI. Emblém je nalakovaný briliantovou farbou Piano Black a predstavuje dokonalý prvok individuálnej úpravy exteriéru.

Príslušenstvo MINI - čierne logo MINI - Piano Black
MINI príslušenstvo – kľučky dverí – Piano Black

MINI KĽUČKY DVERÍ VO FARBE PIANO BLACK.

Dokonalý čierny vzhľad: MINI kľučky dverí vo farbe Piano Black predstavujú brilantný prvok a dodávajú MINI vysoko individuálny vzhľad.

MINI UZÁVER PALIVOVEJ NÁDRŽE VO FARBE PIANO BLACK.

Tankujte štýlovo: Uzáver palivovej nádrže v úprave Piano Black je štýlový pútač v čiernej farbe pre dokonale prispôsobený, čierny vzhľad.

MINI príslušenstvo – uzáver palivovej nádrže – Piano Black
Príslušenstvo MINI - označenie MIN Clubman - znak

MINI OZNAČENIE CLUBMAN PIANO BLACK.

Štýlové označenie vo farbe Piano Black s hlbokým čiernym vzhľadom zvýrazňuje dynamický vzhľad vášho MINI. Je nalakované briliantovou čiernou farbou Piano Black, ktorá je rovnako robustná ako nezameniteľná a dokonale vhodná na individuálnu úpravu exteriéru.

MINI KĽUČKY DELENÝCH DVERÍ VO FARBE PIANO BLACK.

Dokonalý čierny vzhľad. MINI kľučky dverí vo farbe Piano Black predstavujú brilantný prvok a dodávajú MINI vysoko individuálny vzhľad.

MINI príslušenstvo - MINI Clubman kľučky delených dverí - Piano Black

KOLESÁ A PNEUMATIKY.

ZASTAVTE A VYRAZTE.

MINI Countryman - MINI príslušenstvo - kolesá a pneumatiky MINI Countryman - MINI príslušenstvo - kolesá a pneumatiky

Toto leto môžete vyraziť na akúkoľvek cestu a nič vás nezastaví. Vaše dobrodružstvá podporuje vaša túžba objavovať. S našou širokou ponukou MINI originálnych kolies a pneumatík budete mať istotu na slnku aj v daždi, na ceste aj v teréne. Na ceste do cieľa vás nič nezastaví. Rešpektujeme vašu potrebu byť neustále v pohybe. Rýchlo, pomaly, do kopca alebo z kopca - s našimi pneumatikami označenými hviezdou od popredných výrobcov (napr. Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli) sa postaráme o to, aby ste boli vždy v bezpečí.

EXTERIÉR.

UROBTE SI KAŽDÝ DEŇ JEDINEČNÝM.

MINI Cooper S Countryman - červený a čierny - letná príroda MINI Cooper S Countryman - červený a čierny - letná príroda

MINI STAROSTLIVOSŤ O VOZIDLO.

AKO ZO ŠKATUĽKY.

MINI SERVIS.

RODINA, KTOREJ MÔŽETE DÔVEROVAŤ.

MINI servis - Service inclusive - Podpora MINI servis - Service inclusive - Podpora

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Život je plný prekvapení a odteraz máte spoľahlivú spoločnosť: MINI Service Inclusive. Pri kúpe nového MINI alebo do termínu prvej kontroly dostanete atraktívne ponuky služieb Service Inclusive pre nové vozidlá. Platíte iba raz a v cene máte zahrnuté všetky servisné a údržbárske práce počas zvoleného obdobia. Vaše MINI je potom vždy v tých najlepších rukách - u všetkých zúčastnených MINI servisných partnerov na celom svete.

LIFESTYLE.

MINI LIFESTYLE KOLEKCIA.

MINI príslušenstvo - MINI kufor na kolieskach- červený MINI príslušenstvo - MINI kufor na kolieskach- červený

MINI KUFOR.

Robustný, priestranný a nádherný MINI kufor na kolieskach s vyrazeným čelným logom MINI Wing je ideálnou batožinou na dlhé cesty. Hlavný priečinok má obojsmerný, vode odolný uzáver na zips s integrovaným kombinovaným zámkom TSA. Vo vnútri sa nachádzajú sťahovacie remene s magnetickými uzávermi Fidlock, ďalší sieťový priečinok a odnímateľné vrecko na zips na bezpečné a usporiadané zaistenie obsahu. Po stranách sú robustné nárazníky pre vyššiu odolnosť. Stabilná vyťahovacia rukoväť a tiché kolieska umožňujú plynulý a ľahký pohyb kufra.

POKRAČUJTE ĎALEJ.

#HereWeGo Vďaka celej komunite MINI za skvelý vizuál!