MINI John Cooper Works - John Cooper Works Clubman - JCW Countryman MINI John Cooper Works - John Cooper Works Clubman - JCW Countryman

JOHN COOPER WORKS.

MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

VZRUŠENIE S MINI. NA MAXIMUM.

Každý model John Cooper Works je plný vzrušujúcich funkcií a stelesňuje samotnú podstatu motoristického športu. Výkon priamo a intenzívne premieňa každý impulz na vzrušujúcu akciu. Každou zákrutou cesta vibruje pulzujúcim životom – až po cieľovú rovinku.

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS COUNTRYMAN ALL4

MINI VZRUŠENIE. MAXIMALIZOVANÉ.

MINI Countryman – JCW teaser

PRE RÝCHLYCH A ODVÁŽNYCH.

Nové MINI John Cooper Works Countryman ALL4 je vybavené 2,0-litrovým 4-valcovým motorom TwinPower Turbo s výkonom 221 kW (300 k) a z 0 na 100 km/h zrýchli už za 5,4 sekundy. Tento divoký športovec je reinkarnáciou víťazných pretekárskych legiend Johna Coopera a teraz tento odkaz znovu ožíva. Vďaka vyššej dávke atletickosti a najsilnejšiemu motoru, aký kedy v MINI bol, má teraz vášeň pre jazdu svoju najpotentnejšiu formu. Keď máte k dispozícii takúto silu a precíznosť, okamžite si uvedomíte, že najťažším testom zo všetkých v MINI John Cooper Works je nehybne stáť.
MINI John Cooper Works Clubman – zelené a červené – kryty pedálov MINI John Cooper Works Clubman – zelené a červené – kryty pedálov

ČERTOVSKÉ DETAILY.

Stačí jediný pohľad a stanete sa závislými. Ešte predtým, než otvoríte dvere, pocítite, že MINI John Cooper Works hrá svoju vlastnú ligu. Aerodynamický predný nárazník a športový zadný spojler naznačujú vzrušenie, ktoré na vás čaká. Nastúpte dovnútra a objavíte celú paletu prvotriednych materiálov a ostrých detailov, ktoré dodávajú exkluzívny pretekársky pocit.

360° POHĽAD DO INTERIÉRU.

MINI John Cooper Works – interiér – 360° pohľad MINI John Cooper Works – interiér – 360° pohľad

ODKAZ JOHNA COOPERA.

Modely MINI John Cooper Works pochádzajú z dlhej línie šampiónov, ktorú vytvoril John Cooper, priekopnícky konštruktér vozidiel Formuly 1. Dokázal ihneď odhaliť pretekársky potenciál a jeho pozorné oko ho uvidelo aj vo vtedy novo uvedenom klasickom Mini.

MINI John Cooper Works – John Cooper Works MINI John Cooper Works – John Cooper Works
MINI John Cooper Works – kolesá

JOHN COOPER WORKS PRÍSLUŠENSTVO.

JCW LIFESTYLE KOLEKCIA.

MINI John Cooper Works – lifestyle kolekcia
MINI John Cooper Works – MINI Connected

MINI CONNECTED.

JE BLIŽŠIE NEŽ SI MYSLÍTE.

POTEŠTE SVOJU PRAVÚ NOHU.

S MINI Financial Services.
MINI John Cooper Works – sivé a čierne – predný pohľad

UROBTE ĎALŠIE KROKY.