Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

PREFEROVANÝ PREDAJCA

MINI 3-DVEROVÉ
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI Clubman
MINI Countryman
MINI Countryman
jcw _ logo jcw _ logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
JOHN COOPER WORKS - Zrodené v pretekoch JOHN COOPER WORKS - Zrodené v pretekoch

john cooper works.

MAXIMALIZOVANÉ MINI.
Od * 32 350 €

ROZBÚCHAJÚ VÁM SRDCE.

Naše vysokovýkonné modely MINI John Cooper Works sú pripravené zanechať silný dojem svojím športovým zjavom aj zvukom. Títo špičkoví športovci sú reinkarnáciou víťaznej pretekárskej legendy od Johna Coopera a stelesňujú samotnú esenciu motoršportu. John Cooper a jeho tím verili svojim inštinktom. Začiatkom 60. rokov, napriek všetkým protivenstvám, zato s nezastaviteľným priekopníckym nadšením, postavili legendárny rely špeciál na báze miniatúrneho rodinného vozidla - a zmenili tým zmýšľanie mnohých.

ODKAZ ŽIJE.

VIERA NIEKOĽKÝCH.

Takmer nikto nepredpokladal, že legendárne klasické Mini ako prvé uvidí šachovnicovú vlajku. Čiperný outsider však doslova prevalcoval svet motoristického športu a pokoril silných súperov svojou obratnosťou, prevratnou koncepciou uloženia motora a usporiadania pohonu.

PÍSANIE DEJÍN MOTORŠPORTU.

Príbeh John Cooper Works má počiatok v roku 1946. Charles Cooper a jeho syn John založili Cooper Car Company a postavili svoje prvé pretekárske autá v Charlesovej malej garáži v anglickom Surbitone. Tieto skromné začiatky viedli k dramatickej zmene motoršportu ako takého a pomohli vytvoriť pretekárske dedičstvo, ktoré prežíva dodnes. Nehovoriac o podstatnom dopade na neskoršie klasické Mini. Pozrite si exkluzívny dokument "John Cooper Works: Génius a jeho dielo" z produkcie Sky.

John Cooper Works - Dielo génia John Cooper Works - Dielo génia

VODIČ NA PRVOM MIESTE.

Cooper Car Company najprv stavala monoposty seriálu Formula 3. V triede 500 cm3 boli mimoriadne úspešné vďaka svojmu revolučnému vzadu umiestnenému motoru. Toto geniálne dielo sa čoskoro stalo prvou voľbou mladých nádejných pretekárov. John Cooper sa postupne dopracoval k víťazstvu aj vo Formule 1, medzi pretekármi aj konštruktérmi.

JCW - Prvé Mini Cooper JCW - Prvé Mini Cooper

VZNIK LEGENDY.

Po výraznom úspechu jeho vlastných automobilových konštrukcií Johna Coopera uchvátilo práve uvedené klasické Mini. Okamžite odhadol jeho potenciál a rozhodol sa premeniť ho na víťaza pretekov. Použitím silnejšieho motora, výkonnejších bŕzd a ostrejšieho riadenia pretransformoval skromné rodinné autíčko na pokoriteľa pretekárskych monštier. V roku 1961 sa zrodilo prvé Mini Cooper.

John Cooper - Majster svojho remesla John Cooper - Majster svojho remesla

AKO SA RÚCALI KONVENCIE.

Nie, už nič nedokázalo Mini zadržať. Inštinkt Johna Coopera sa opäť raz prejavil. Bol skutočným majstrom svojho remesla. Vytvoril auto pre celé generácie. Do roku 1964 už bolo Mini Cooper celosvetovo známou značkou. Vyhralo všetky možné preteky - vrátane historických triumfov na Rallye Monte Carlo v rokoch 1964, 1965 a 1967. Mini a John Cooper vytvorili víťaznú kombináciu, podstatne lepšiu než celá konkurencia.

BMW + MINI BMW + MINI

ÚPLNE NOVÁ ÉRA.

V roku 2001 sa "Mini" stalo súčasťou BMW Group a vznikla značka MINI. Táto zmena priniesla aj dramatické oživenie záujmu o tuning modelov MINI a pokračovanie legendy John Cooper Works. Tuningové sady John Cooper Works MINI Cooper a John Cooper Works MINI Cooper S, dostupné od roku 2003 v MINI centrách po celom svete, zvyšovali výkon MINI Cooper na 126 koní (93 kW) a MINI Cooper S až na 200 koní (147 kW).

Najrýchlejšie MINI na verejné cesty Najrýchlejšie MINI na verejné cesty

RÝCHLE A RÝCHLEJŠIE.

V roku 2006 bolo uvedené továrensky upravené MINI Cooper S so sadou John Cooper Works GP. Táto nová limitovaná edícia MINI hatchbacku vyrážala dych svojou dynamikou a pretekárskym ladením. Stala sa najrýchlejším MINI na verejné cesty, s akceleráciou na 100 km/h pod 6,5 sekundy. Vyrobilo sa iba 2000 exemplárov, všetky v rovnakej unikátnej farebnej schéme Thunder Blue so zrkadlami Chili Red a strechou Pure Silver, na ktorej bolo zobrazené sériové číslo od 1 do 2000.

Prvý model MINI John Cooper Works Prvý model MINI John Cooper Works

ZNOVUZRODENIE LEGENDY.

V roku 2007 BMW prevzalo značku John Cooper Works, vrátane mena, konštrukčných aj vývojových kapacít. O rok neskôr boli uvedené prvé dva nové modely MINI John Cooper Works: komplexne prepracovaná verzia hatchbacku John Cooper Works a nové John Cooper Works Clubman. Pod ich kapotou pracoval TwinScroll turbodúchadlom prepĺňaný 1,6-litrový štvorvalec s výkonom 211 koní (155 kW). K tomuto oživenému odkazu priekopníckeho odhodlania a vášne pre výkon Johna Coopera pribudla v roku 2013 limitovaná edícia MINI John Cooper Works GP s výkonom až 218 koní. Aj z tohto extrémne žiadaného modelu vznikla iba obmedzená séria v počte 2000 vyrobených exemplárov.

MINI John Cooper Works MINI John Cooper Works

INŠTINKT ŠAMPIÓNA.

Pretekársky odkaz MINI žije v každom novom modeli MINI John Cooper Works, ktorý vyrazí na cesty. Všetky zdieľajú rovnakú DNA a ostré športové ladenie, s cieľom poskytnúť silnú kombináciu precíznosti, ovládateľnosti a akcelerácie. Navyše je tu náš MINI John Cooper Works Racing Team a všetky jeho víťazstvá. Na konte má vavríny zo slávnych pretekov Daytona, kde porazil aj niektoré špičkové športové automobily. Po víťazstve na rely Dakar štyrikrát po sebe s MINI ALL4 Racing sa X-raid MINI John Cooper Works Rally Team nezmazateľne zapísal aj do histórie tejto legendárnej súťaže. John Cooper by bol na to hrdý.

MINI John Cooper Works GP
MINI JCW GP – Zadný spojler – 300 K

POZOR, SPOJLER

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP. PRE VYVOLENÝCH.

Špičkový výkon
John Cooper Works | Maximalizované MINI John Cooper Works | Maximalizované MINI

VEĽKÁ SILA PRINÁŠA VEĽKÚ ZODPOVEDNOSŤ.

Ste pripravení na štart? Ohromujúci krútiaci moment 2,0-litrového 4-valcového motora TwinPower Turbo vás katapultuje na 100 km/h iba za šesť sekúnd a nejaké drobné.

Tunelový test

ZAŽITE SILU ZVUKU.

Nasaďte si slúchadlá, pridajte hlasitosť a vychutnajte si legendárny rev John Cooper Works.** ***

Špeciálny dizajn
JCW pohľad spredu JCW pohľad spredu

DIZAJN PRETEKÁRA. DUŠA ŠAMPIÓNA.

Modely John Cooper Works vznikajú s cieľom vzbudiť nadšenie - a to už skôr, než vôbec nasadnete. Dynamický pretekársky štýl, najkvalitnejšie materiály a množstvo zvýraznených detailov radí modely John Cooper Works do ich vlastnej ligy. Navyše sú k dispozícii s naším exkluzívnym lakom Rebel Green, ktorý je modernou podobou klasického britského pretekárskeho odtieňa.

Modely JCW
ZOZNÁMTE SA S MODELMI JCW ZOZNÁMTE SA S MODELMI JCW

ZOZNÁMTE SA S MODELMI JCW.

Za volantom automobilu John Cooper Works máte záruku vzrušujúcej jazdy na úrovni pretekárskeho okruhu. Naše prémiové vysokovýkonné modely dostali meno po legendárnom Johnovi Cooperovi a sú najvýkonnejšími aj najexkluzívnejšími vozidlami MINI, aké boli kedy vyrobené.

MINI JOHN COOPER WORKS 3-DVEROVÉ. MINI JOHN COOPER WORKS 3-DVEROVÉ.

MINI JOHN COOPER WORKS 3-DVEROVÉ.

Klasika s pozoruhodne úspešnou rely históriou. MINI JCW ako 3-dverový hatchback je priamym nasledovníkom víťazných vozidiel Johna Coopera a spoľahlivo prebudí pretekára vo vás. S ľahkosťou spája silu, agilitu a konštruktérske majstrovstvo. Jeho krátky rázvor a nízke ťažisko prispievajú k extrémnemu pocitu obratnosti, ktorý vám prinesie potešenie z každej jednej zákruty.
MINI JOHN COOPER WORKS CABRIO. MINI JOHN COOPER WORKS CABRIO.

MINI JOHN COOPER WORKS CABRIO.

Pocíťte vietor vo vlasoch a adrenalín v žilách. MINI John Cooper Works Cabrio má harmonický športový dizajn a ohromí vás nekompromisnými jazdnými vlastnosťami.
Cockpit View

NASADNITE.

atomimage atomimage
 
MINI John Cooper Works – logo
MINI John Cooper Works 3-door Hatch – side view

3-Door hatch

Od 32 350 € *

7,3 - 6,9 l/100 km disclaimer
166 - 157
g/km disclaimer

Dostupné motory a výbava

Výkon
231 PS (170 kW)
typ paliva
Benzín
Spotreba
7,3 - 6,9 l/100 km disclaimer
Emisie
166 - 157 g/km disclaimer
prevodovka
Manuál , Športový automat
pohon
2 kolesá

Základné charakteristiky

Farba

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s:  Rebel Green

Kolesá

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s: 18" Al disky John Cooper Works Cup-spoke 2-tónové runflat

PÁSY NA KAPOTE

K dispozícii v čiernej a bielej farbe

FARBA STRECHY

K dispozícii 3 rôzne farby strechy 

KRYTY SPÄTNÝCH ZRKADIEL

K dispozícii 3 rôzne farby krytov spätných zrkadiel

 
MINI John Cooper Works – logo
MINI John Cooper Works Convertible – side view

convertible

Od 36 600 € *

7,6 - 7,2 l/100 km disclaimer
171 - 163
g/km disclaimer

Dostupné motory a výbava

Výkon
231 PS (170 kW)
typ paliva
Benzín
Spotreba
7,6 - 7,2 l/100 km disclaimer
Emisie
171 - 163 g/km disclaimer
prevodovka
Manuál , Športový automat
pohon
2 kolesá

Základné charakteristiky

Farba

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s:  Nie je k dispozícii

Kolesá

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s: 18" Al disky John Cooper Works Cup-spoke 2-tónové runflat

PÁSY NA KAPOTE

K dispozícii v čiernej a bielej farbe

KRYTY SPÄTNÝCH ZRKADIEL

K dispozícii 3 rôzne farby krytov spätných zrkadiel

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

3-Door hatch

Zvoliť typ paliva:

Benzín

231 PS

170 kW

  • Manuál
  • Športový automat
  • 2 kolesá
Od 32 350 € *
Zvoliť

convertible

Zvoliť typ paliva:

Benzín

231 PS

170 kW

  • Manuál
  • Športový automat
  • 2 kolesá
Od 36 600 € *
Zvoliť

3-Door hatch

Zvoliť prevodovku:

Manuál

  • 2 kolesá
Od 32 350 € *
Zvoliť

Športový automat

  • 2 kolesá
Od 34 438 € *
Zvoliť

convertible

Zvoliť prevodovku:

Manuál

  • 2 kolesá
Od 36 600 € *
Zvoliť

Športový automat

  • 2 kolesá
Od 38 688 € *
Zvoliť

3-Door hatch

Zvoliť pohon

2 kolesá

Od 32 350 € *
Zvoliť

2 kolesá

Od 34 438 € *
Zvoliť

convertible

Zvoliť pohon

2 kolesá

Od 36 600 € *
Zvoliť

2 kolesá

Od 38 688 € *
Zvoliť
MINI John Cooper Works – logo

Váš výber

MINI John Cooper Works 3-door Hatch – side view

John Cooper Works 3 Door Hatch

Od 32 350 € *
170 kW (231 PS)
Benzín
Manuál
2 kolesá
Fuel Consumption & Emissions WLTP disclaimer
7,3 - 7 l/100 km (kombinovaná)
166 - 159 g/km CO2 (kombinovaná)
MINI John Cooper Works – logo

Váš výber

MINI John Cooper Works 3-door Hatch – side view

John Cooper Works 3 Door Hatch

Od 34 438 € *
170 kW (231 PS)
Benzín
Športový automat
2 kolesá
Fuel Consumption & Emissions WLTP disclaimer
7,3 - 6,9 l/100 km (kombinovaná)
165 - 157 g/km CO2 (kombinovaná)
MINI John Cooper Works – logo

Váš výber

MINI John Cooper Works Convertible – side view

John Cooper Works Convertible

Od 36 600 € *
170 kW (231 PS)
Benzín
Manuál
2 kolesá
Fuel Consumption & Emissions WLTP disclaimer
7,6 - 7,2 l/100 km (kombinovaná)
171 - 164 g/km CO2 (kombinovaná)
MINI John Cooper Works – logo

Váš výber

MINI John Cooper Works Convertible – side view

John Cooper Works Convertible

Od 38 688 € *
170 kW (231 PS)
Benzín
Športový automat
2 kolesá
Fuel Consumption & Emissions WLTP disclaimer
7,5 - 7,2 l/100 km (kombinovaná)
170 - 163 g/km CO2 (kombinovaná)

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
John Cooper Works 3 Door Hatch disclaimer
Kombinované emisie CO2
166 - 159 g/km
Kombinovaná spotreba paliva
7.3 - 7 l/100 km
John Cooper Works Convertible disclaimer
Kombinované emisie CO2
171 - 164 g/km
Kombinovaná spotreba paliva
7.6 - 7.2 l/100 km

Select your MINI

Benzín

231 PS (170 kW)

John Cooper Works 3 Door Hatch

Od 32 350 €

*

Manuál

2 kolesá

Fuel Consumption & Emissions WLTP disclaimer
7,3 - 7 l/100 km (kombinovaná)
166 - 159 g/km CO2 (kombinovaná)
Zvoliť

John Cooper Works 3 Door Hatch

Od 34 438 €

*

Športový automat, Športová automatická prevodovka

2 kolesá

Fuel Consumption & Emissions WLTP disclaimer
7,3 - 6,9 l/100 km (kombinovaná)
165 - 157 g/km CO2 (kombinovaná)
Zvoliť

Benzín

231 PS (170 kW)

John Cooper Works Convertible

Od 36 600 €

*

Manuál

2 kolesá

Fuel Consumption & Emissions WLTP disclaimer
7,6 - 7,2 l/100 km (kombinovaná)
171 - 164 g/km CO2 (kombinovaná)
Zvoliť

John Cooper Works Convertible

Od 38 688 €

*

Športový automat, Športová automatická prevodovka

2 kolesá

Fuel Consumption & Emissions WLTP disclaimer
7,5 - 7,2 l/100 km (kombinovaná)
170 - 163 g/km CO2 (kombinovaná)
Zvoliť

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
John Cooper Works 3 Door Hatch disclaimer
Kombinované emisie CO2
166 - 159 g/km
Kombinovaná spotreba paliva
7.3 - 7 l/100 km
John Cooper Works Convertible disclaimer
Kombinované emisie CO2
171 - 164 g/km
Kombinovaná spotreba paliva
7.6 - 7.2 l/100 km
John Cooper Works Lifestyle kolekcia
Hľadanie predajcu

Nájsť predajcu

DEALER PIN DEALER PIN
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI Clubman
MINI Countryman
MINI Countryman
jcw _ logo jcw _ logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
John Cooper Works 3 Door Hatch disclaimer
Kombinované emisie CO2
166 - 159 g/km
Kombinovaná spotreba paliva
7.3 - 7 l/100 km
John Cooper Works Convertible disclaimer
Kombinované emisie CO2
171 - 164 g/km
Kombinovaná spotreba paliva
7.6 - 7.2 l/100 km