Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

PREFEROVANÝ PREDAJCA

The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI Clubman
MINI Countryman
MINI Countryman S E side view
MINI COUNTRYMAN PHEV
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

JOHN COOPER WORKS.

VZRUŠENIE S MINI. NA MAXIMUM.***

VYSKÚŠAJTE VÝKON 306 KONSKÝCH SÍL.

Naše modely MINI John Cooper Works sú vďaka svojmu svalnatému postoju, výraznému hlbokému zvuku a čistému výkonu 306 konských síl pripravené rozbúchať vaše športové srdce. Títo špičkoví atléti sú reinkarnáciou víťazných pretekárskych legiend značky John Cooper a stelesňujú samotnú podstatu motoristického športu. Ich odkaz teraz ožíva. S väčšou dávkou športovosti a najvýkonnejším motorom, aký bol kedy vložený do MINI, predstavujú jazdeckú vášeň v tej najúčinnejšej forme. Keď máte k dispozícii túto silu a precíznosť, okamžite si uvedomíte, že nechať JCW odstavené je tým najťažším testom.

SLEDUJTE NAJŤAŽŠÍ TEST ZO VŠETKÝCH.** ***

Keď sa prepnú svetlá, ste pripravení vypustiť všetkú silu, ktorú máte k dispozícii – a závodníka, ktorý vo vás drieme. Vymysleli sme sériu náročných výziev, aby sme vám predstavili úžasný výkon našich nových modelov MINI John Cooper Works.
MINI JCW kabriolet – MINI JCW 3-dverové – MINI JCW Countryman – MINI JCW Clubman MINI JCW kabriolet – MINI JCW 3-dverové – MINI JCW Countryman – MINI JCW Clubman

ZOZNÁMTE SA S MODELMI.

Naše modely MINI John Cooper Works, ktoré stelesňujú samotnú podstatu motoristického športu, charakterizuje výrazná a svalnatá sofistikovanosť, vďaka ktorej sa všetky hlavy otáčajú a všetky ústa otvárajú. Sú reinkarnáciou víťazných rally legiend značky John Cooper. Tieto jedinečné balíky výkonu sú nabité množstvom pôsobivých funkcií – sú postavené tak, aby vás okamžite ohromili.
MINI John Cooper Works GP
MINI John Cooper Works GP – špeciálna edícia – 306 koní

NOVÉ MINI JOHN COOPER WORKS GP.

Nové MINI John Cooper Works GP ide až do absolútneho extrému. Vyrobí sa však v počte iba 3000 kusov pre celý svet. Takže ak chcete skrotiť jeho silu a prejaviť svojho súťaživého ducha, mali by ste sa poponáhľať.

MINI John Cooper Works GP*: Oficiálna (kombinovaná) spotreba paliva: 7,3 l/100 km; Oficiálne (kombinované) emisie CO2: 167 g/km (NEFZ / NEFD). Dojazd závisí od množstva faktorov, obzvlášť od jazdného štýlu, zvolenej trasy, počasia, využitia kúrenia/klimatizácie a predklimatizácie. Zmeny sú vyhradené.

Najvyšší výkon
MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

NABITE SA PULZUJÚCIM VÝKONOM 306 K.

Každý model John Cooper Works je plný vzrušujúcich funkcií a stelesňuje samotnú podstatu motoristického športu. Výkon priamo a intenzívne premieňa každý impulz na vzrušujúcu akciu. Každou zákrutou cesta vibruje pulzujúcim životom – až po cieľovú rovinku.

ZAŽITE ZVUK VÝKONU.

Nasaďte si slúchadlá, zvýšte hlasitosť a vypočujte si legendárny rev John Cooper Works. ** ***
Výrazný dizajn
MINI John Cooper Works Clubman – zelené a červené – pohľad zboku MINI John Cooper Works Clubman – zelené a červené – pohľad zboku

DIABOLSKÉ DETAILY.

Stačí jediný pohľad a stanete sa závislým. Ešte predtým, než otvoríte dvere, cítite, že MINI John Cooper Works hrá svoj vlastnú ligu. Aerodynamický predný nárazník a športový zadný spojler naznačujú vzrušenie, ktoré na vás čaká. Nastúpte dovnútra a objavíte celú paletu prvotriednych materiálov a pretekárskych detailov, ktoré dodávajú exkluzívny pretekársky pocit.

NASTÚPTE.

360° POHĽAD 360° POHĽAD
Viera vyvolených
John Cooper – Mini Cooper – 1965 Monte Carlo Rally John Cooper – Mini Cooper – 1965 Monte Carlo Rally

DEDIČSTVO JOHNA COOPERA.

Modely MINI John Cooper Works pochádzajú z radu pretekárskych šampiónov, ktoré vytvoril priekopník vo výrobe monopostov formule 1, John Cooper. Pretekársky potenciál spoznal hneď, keď ho uvidel. A jeho bystré oko si ho všimlo v novo predstavenom Classic Mini.

VIERA VYVOLENÝCH.

Nikto nepredpokladal, že by John Cooper a kultové klasické Mini mohli napriek všetkému zvíťaziť. Tento búrlivák ohromil svet automobilových pretekov, predčil svojich konkurentov perfektnou ovládateľnosťou a úžasným motorom a celkovým rozložením. Vždy znova a znova.

PÍSANIE HISTÓRIE MOTORISTICKÉHO ŠPORTU.

Príbeh značky John Cooper Works má svoje korene v roku 1946. Charles Cooper a jeho syn John založili spoločnosť Cooper Car Company a svoje prvé pretekárske autá postavili v malej Charlesovej garáži v anglickom meste Surbiton. Tento skromný začiatok nakoniec zmení smer motoristického športu a pomôže vytvoriť prosperujúce svetové pretekárske dedičstvo, ktoré pretrváva až dodnes. Nehovoriac o hlbokom vplyve, ktorý už čoskoro bude mať na klasické Mini. Pozrite si „John Cooper: Genius & Works“, exkluzívny dokumentárny film spoločnosti Sky.
John Cooper Works - monopost formule 3 John Cooper Works - monopost formule 3

VODIČ NA PRVOM MIESTE.

Spoločnosť Cooper Car Company najprv stavala monoposty formule 3. Tieto boli veľmi úspešné v triede 500cc vďaka ich revolučnému motoru vzadu. Tento geniálny ťah čoskoro urobil zo spoločnosti Cooper Car Company jasnú voľbu pre začínajúcich mladých jazdcov. John Cooper pokračoval ďalej a vyhral majstrovstvá sveta jazdcov, aj pohár konštruktérov Formule 1.
John Cooper Works – Prvý Mini Cooper John Cooper Works – Prvý Mini Cooper

ZRODENIE LEGENDY.

Potom, čo John Cooper dosiahol obrovský úspech s vlastnou konštrukciou vozidiel, zaujalo ho novo predstavené klasické Mini. Očarený jeho potenciálom začal uvažovať o jeho prestavbe na špičkové pretekárske vozidlo. Pridaním silnejšieho motora, nových bŕzd a ostrejšieho riadenia čoskoro premenil toto skromné malé rodinné auto na špičkový pretekársky automobil. V roku 1961 sa zrodil prvý Mini Cooper.
John Cooper – Mini Cooper – pretekárske trofeje John Cooper – Mini Cooper – pretekárske trofeje

NAVZDORY VŠETKÝM KONVENCIÁM.

Teraz už nič nemohlo Mini zadržať. Inštinkt John Coopera bol opäť správny. Bol majstrom svojho remesla. Zrodilo sa auto na veľmi dlhé obdobie. V roku 1964 bol Mini Cooper preslávenou značkou na celom svete. Vyhrala takmer všetky súťaže, ktoré si dokážete predstaviť – vrátane historických víťazstiev na rally Monte Carlo v rokoch 1964, 1965 a 1967. Mini a John Cooper vytvorili z klasického Mini víťaza, ktorý bol oveľa lepší ako jeho konkurenti.
MINI Cooper S – John Cooper Works MINI Cooper MINI Cooper S – John Cooper Works MINI Cooper

ÚPLNE NOVÁ ÉRA.

V roku 2001 sa značka „Mini“ pripojila ku koncernu BMW Group a bola pozmenená na MINI. Táto zmena priniesla veľké oživenie záujmu o úpravu modelov MINI a pokračovanie v odkaze John Cooper Works. Tuningové sady pre John Cooper Works MINI Cooper a MINI Cooper S boli v roku 2003 sprístupnené prostredníctvom MINI centier na celom svete a zabezpečili zvýšenie výkonu modelu MINI Cooper na 126 koní (93 kW) a modelu MINI Cooper S na pôsobivých 200 koní (147 kW).
MINI Cooper S – Sada John Cooper Works GP MINI Cooper S – Sada John Cooper Works GP

RÝCHLEJŠIE A RÝCHLEJŠIE.

Vyladený model MINI Cooper S so sadou John Cooper Works GP bol predstavený v roku 2006. Táto nová, limitovaná edícia hatchbacku MINI priniesla úchvatný výkon a jedinečný pretekársky pocit. Bolo to dovtedy najrýchlejšie cestné MINI, ktoré akcelerovalo na rýchlosť 100 km/h za menej ako 6,5 sekundy. Vyrobených bolo len 2 000 kusov. A to všetko v jednej, unikátnej farebnej schéme: metalíza Thunder Blue so zrkadlami vo farbe Chili Red a strechou vo farbe Pure Silver, na ktorej bolo uvedené výrobné číslo od 1 do 2000.
MINI John Cooper Works Clubman – pohľad spredu MINI John Cooper Works Clubman – pohľad spredu

ZNOVUZRODENIE LEGENDY.

V roku 2007 získala spoločnosť BMW značku John Cooper Works a jej konštrukčné a vývojové zdroje. O rok neskôr boli predstavené prvé dva nové modely MINI John Cooper Works: úplne nová verzia hatchbacku John Cooper Works a model John Cooper Works Clubman. Tieto balíky výkonu boli vybavené štvorvalcovým motorom s objemom 1,6 litra s turbodúchadlom Twin Scroll a výkonom 211 k (155 kW). Testament priekopníckeho ducha a oddanosti výkonu Johna Coopera. O päť rokov neskôr, v roku 2013, bola predstavená limitovaná edícia MINI John Cooper Works GP, ktorú poháňa štvorvalcový preplňovaný motor s výkonom 218 k. Opäť sa vyrobilo len 2 000 týchto mimoriadne žiadaných modelov.
Vozidlo X-raid MINI John Cooper Works Rally – Rally Dakar Vozidlo X-raid MINI John Cooper Works Rally – Rally Dakar

INŠTINKT ŠAMPIÓNA.

Športové dedičstvo značky MINI žije v modeloch MINI John Cooper Works, ktoré práve vyrazili do ulíc. Všetky zdieľajú rovnaké výkonné DNA a pretekársky tuning, aby mohli poskytovať silnú kombináciu presného ovládania a zrýchlenia. Okrem toho, náš pretekársky tím MINI John Cooper Works Racing Team taktiež ničí svoju konkurenciu. Nedávno zvíťazil na pretekoch v Daytone – porazil niektoré z popredných svetových športových vozidiel. Tím X-raid MINI John Cooper Works Rally po víťazstve na Rally Dakar štyri roky za sebou, zajazdil Rally Dakar vynikajúco aj v roku 2019, keď sa v prvej desiatke umiestnilo päť posádok a tím dosiahol druhé miesto celkovo.
 

Dostupné motory a výbava

Výkon
231 PS (170 kW)
typ paliva
Benzín
Spotreba
7,3 - 6,8 l/100 km disclaimer
Emisie
166 - 156 g/km disclaimer
prevodovka
Manuál , Športový automat
pohon
2 kolesá

Základné charakteristiky

Farba

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s:  Rebel Green

Kolesá

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s: 18" Al disky John Cooper Works Cup-spoke 2-tónové runflat

FARBA STRECHY

Dostupné sú 3 farby strechy

KRYTY VONKAJŠÍCH SPÄTNÝCH ZRKADIEL

Dostupné sú 3 farby krytov vonkajších spätných zrkadiel

PÁSY NA KAPOTU

Pásy na kapotu sú k dispozícii v čiernej a bielej farbe  

ĎALŠIE VLASTNOSTI

Vzduchový otvor v kapote, pretekárska mriežka chladiča, ikonický znak „JCW“, nižšie vstupy vzduchu

 

Dostupné motory a výbava

Výkon
231 PS (170 kW)
typ paliva
Benzín
Spotreba
7,5 - 7,1 l/100 km disclaimer
Emisie
171 - 161 g/km disclaimer
prevodovka
Manuál , Športový automat
pohon
2 kolesá

Základné charakteristiky

Farba

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s:  Rebel Green

Kolesá

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s: 18" Al disky John Cooper Works Cup-spoke 2-tónové runflat

KRYTY VONKAJŠÍCH SPÄTNÝCH ZRKADIEL

Dostupné sú 3 farby krytov vonkajších spätných zrkadiel

PÁSY NA KAPOTU

Pásy na kapotu sú k dispozícii v čiernej a bielej farbe

ĎALŠIE VLASTNOSTI

Vzduchový otvor v kapote, pretekárska mriežka chladiča, ikonický znak „JCW“, nižšie vstupy vzduchu

 
John Cooper Works logo
MINI John Cooper Works Clubman

CLUBMAN

OD 40 700 € *

7,9 - 7,4 l/100 km disclaimer
180 - 169
g/km disclaimer

Dostupné motory a výbava

Výkon
306 PS (225 kW)
typ paliva
Benzín
Spotreba
7,9 - 7,4 l/100 km disclaimer
Emisie
180 - 169 g/km disclaimer
prevodovka
Športový automat
pohon
4 kolesá

Základné charakteristiky

Farba

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s:  Rebel Green

Kolesá

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s: 19" Al disky John Cooper Works Circuit Spoke 2-tónové

FARBA STRECHY

Dostupné sú 3 farby strechy

KRYTY VONKAJŠÍCH SPÄTNÝCH ZRKADIEL

Dostupné sú 3 farby krytov vonkajších spätných zrkadiel

PÁSY NA KAPOTU

Pásy na kapotu sú k dispozícii v čiernej a bielej farbe

ĎALŠIE VLASTNOSTI

Vzduchový otvor v kapote, pretekárska mriežka chladiča, ikonický znak „JCW“, nižšie vstupy vzduchu

 
John Cooper Works Logo
MINI JCW COUNTRYMAN

Countryman

OD 43 500 € *

8,2 - 7,6 l/100 km disclaimer
188 - 174
g/km disclaimer

Dostupné motory a výbava

Výkon
306 PS (225 kW)
typ paliva
Benzín
Spotreba
8,2 - 7,6 l/100 km disclaimer
Emisie
188 - 174 g/km disclaimer
prevodovka
Športový automat
pohon
4 kolesá

Základné charakteristiky

Farba

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s:  Rebel Green

Kolesá

Vami vybraná možnosť nie je k dispozícii, bola nahradená s: Nie je k dispozícii

FARBA STRECHY

Dostupné sú 3 farby strechy

KRYTY VONKAJŠÍCH SPÄTNÝCH ZRKADIEL

Dostupné sú 3 farby krytov vonkajších spätných zrkadiel

PÁSY NA KAPOTU

Pásy na kapotu sú k dispozícii v čiernej a bielej farbe

ĎALŠIE VLASTNOSTI

Vzduchový otvor v kapote, pretekárska mriežka chladiča, ikonický znak „JCW“, nižšie vstupy vzduchu

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

3-DVEROVÉ

Zvoliť typ paliva:

Benzín

231 PS

170 kW

OD 32 500 € *
  • Manuál
  • Športový automat
Zvoliť

CABRIO

Zvoliť typ paliva:

Benzín

231 PS

170 kW

OD 36 750 € *
  • Manuál
  • Športový automat
Zvoliť

CLUBMAN

Zvoliť typ paliva:

Benzín

306 PS

225 kW

OD 40 700 € *
  • Športový automat
Zvoliť

Countryman

Zvoliť typ paliva:

Benzín

306 PS

225 kW

OD 43 500 € *
  • Športový automat
Zvoliť

3-DVEROVÉ

Zvoliť prevodovku:

Manuál

OD 32 500 € *
Zvoliť

Športový automat

OD 34 538 € *
Zvoliť

CABRIO

Zvoliť prevodovku:

Manuál

OD 36 750 € *
Zvoliť

Športový automat

OD 38 788 € *
Zvoliť

CLUBMAN

Zvoliť prevodovku:

Športový automat

OD 40 700 € *
Zvoliť

Countryman

Zvoliť prevodovku:

Športový automat

OD 43 500 € *
Zvoliť

3-DVEROVÉ

Zvoliť pohon

2 kolesá

OD 34 538 € *
Zvoliť

2 kolesá

OD 32 500 € *
Zvoliť

CABRIO

Zvoliť pohon

2 kolesá

OD 38 788 € *
Zvoliť

2 kolesá

OD 36 750 € *
Zvoliť

CLUBMAN

Zvoliť pohon

4 kolesá

OD 40 700 € *
Zvoliť

Countryman

Zvoliť pohon

4 kolesá

OD 43 500 € *
Zvoliť
John Cooper Works logo

Váš výber

MINI John Cooper Works Hatch

John Cooper Works 3 Door Hatch

OD 32 500 € *
170 kW (231 PS)
Benzín
Manuál
2 kolesá
Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
7,3 - 7 l/100 km (kombinovaná)
166 - 160 g/km CO2 (kombinovaná)
John Cooper Works logo

Váš výber

MINI John Cooper Works Hatch

John Cooper Works 3 Door Hatch

OD 34 538 € *
170 kW (231 PS)
Benzín
Športový automat
2 kolesá
Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
7,1 - 6,8 l/100 km (kombinovaná)
162 - 156 g/km CO2 (kombinovaná)
John Cooper Works logo

Váš výber

MINI John Cooper Works Cabrio

John Cooper Works Convertible

OD 36 750 € *
170 kW (231 PS)
Benzín
Manuál
2 kolesá
Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
7,5 - 7,3 l/100 km (kombinovaná)
171 - 165 g/km CO2 (kombinovaná)
John Cooper Works logo

Váš výber

MINI John Cooper Works Cabrio

John Cooper Works Convertible

OD 38 788 € *
170 kW (231 PS)
Benzín
Športový automat
2 kolesá
Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
7,3 - 7,1 l/100 km (kombinovaná)
167 - 161 g/km CO2 (kombinovaná)
John Cooper Works logo

Váš výber

MINI John Cooper Works Clubman

John Cooper Works Clubman

OD 40 700 € *
225 kW (306 PS)
Benzín
Športový automat
4 kolesá
Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
7,9 - 7,4 l/100 km (kombinovaná)
180 - 169 g/km CO2 (kombinovaná)
John Cooper Works Logo

Váš výber

MINI JCW COUNTRYMAN

John Cooper Works Countryman

OD 43 500 € *
225 kW (306 PS)
Benzín
Športový automat
4 kolesá
Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
8,2 - 7,6 l/100 km (kombinovaná)
188 - 174 g/km CO2 (kombinovaná)

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
John Cooper Works 3 Door Hatch disclaimer
Kombinovaná spotreba paliva
7.3 - 7 l/100 km
Kombinované emisie CO2
166 - 160 g/km
John Cooper Works Convertible disclaimer
Kombinovaná spotreba paliva
7.5 - 7.3 l/100 km
Kombinované emisie CO2
171 - 165 g/km

Select your MINI

Benzín

231 PS (170 kW) / 4 Cylinders

John Cooper Works 3 Door Hatch

OD 32 500 €

*

Manuál

2 kolesá

Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
7,3 - 7 l/100 km (kombinovaná)
166 - 160 g/km CO2 (kombinovaná)
Zvoliť

John Cooper Works 3 Door Hatch

OD 34 538 €

*

Športový automat, Športová automatická prevodovka

2 kolesá

Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
7,1 - 6,8 l/100 km (kombinovaná)
162 - 156 g/km CO2 (kombinovaná)
Zvoliť

Benzín

231 PS (170 kW) / 4 Cylinders

John Cooper Works Convertible

OD 36 750 €

*

Manuál

2 kolesá

Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
7,5 - 7,3 l/100 km (kombinovaná)
171 - 165 g/km CO2 (kombinovaná)
Zvoliť

John Cooper Works Convertible

OD 38 788 €

*

Športový automat, Športová automatická prevodovka

2 kolesá

Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
7,3 - 7,1 l/100 km (kombinovaná)
167 - 161 g/km CO2 (kombinovaná)
Zvoliť

Benzín

306 PS (225 kW) / 4 Cylinders

John Cooper Works Clubman

OD 40 700 €

*

Športový automat, Športová automatická prevodovka

4 kolesá

Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
7,9 - 7,4 l/100 km (kombinovaná)
180 - 169 g/km CO2 (kombinovaná)
Zvoliť

Benzín

306 PS (225 kW) / 4 Cylinders

John Cooper Works Countryman

OD 43 500 €

*

Športový automat, Športová automatická prevodovka

4 kolesá

Spotreba paliva & Emisie (WLTP disclaimer)
8,2 - 7,6 l/100 km (kombinovaná)
188 - 174 g/km CO2 (kombinovaná)
Zvoliť

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
John Cooper Works 3 Door Hatch disclaimer
Kombinovaná spotreba paliva
7.3 - 7 l/100 km
Kombinované emisie CO2
166 - 160 g/km
John Cooper Works Convertible disclaimer
Kombinovaná spotreba paliva
7.5 - 7.3 l/100 km
Kombinované emisie CO2
171 - 165 g/km
Kolekcia JCW Lifestyle

JE TO SPÔSOB ŽIVOTA.

Posuňte svoju vášeň o krok ďalej s naším širokým sortimentom vysoko kvalitného tovaru MINI John Cooper Works. Naša kolekcia sa neustále mení, ale vždy sa zameriava na základné prvky – spája trvalú udržateľnosť, autentické prvotriedne materiály a moderný dizajn s inováciami a inteligentnými detailami. Všetko sú to diela, vyberte si tie svoje ešte dnes.
The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI Clubman
MINI Countryman
MINI Countryman S E side view
MINI COUNTRYMAN PHEV
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo