MINI Cooper 5-dverové - bočný pohľad - Icy Sunshine MINI Cooper 5-dverové - bočný pohľad - Icy Sunshine MINI Cooper 5-dverové - bočný pohľad - Icy Sunshine

Nové
MINI Cooper 5- DVEROVÉ.

interior-side
5 sedadiel s týmto modelom 5 sedadiel s týmto modelom
luggage-l
275 - 925 litrov batožinového priestoru 275 - 925 max. batožinový priestor
power
184 PS (135 kW) - 218 PS (160 kW) 184 PS (135 kW) - 218 PS (160 kW)
interior-side
5 sedadiel s týmto modelom 5 sedadiel s týmto modelom
luggage-l
275 - 925 litrov batožinového priestoru 275 - 925 max. batožinový priestor
power
184 PS (135 kW) - 218 PS (160 kW) 184 PS (135 kW) - 218 PS (160 kW)

O TOMTO
JE ZÁBAVA.

Čistá Cooper charizma v najpraktickejšej forme.

TO NAJLEPŠIE Z EXTERIÉRU

ČERTOVSKÉ MINI DETAILY.

TO NAJLEPŠIE Z INTERIÉRU

NASKOČTE A ROZHLIADNITE SA.

MINI Cooper 5-dverové - interiér - to najlepšie MINI Cooper 5-dverové - interiér - to najlepšie

ZAČNITE OBJAVOVAŤ

VŠESTRANNOSŤ DO MESTA.

ROZMERY

KREATÍVNE VYUŽITIE PRIESTORU.

0

litrov

Priestor je podstatný. Ak sklopíte zadné sedadlo, delené v pomere 60/40, získate viac priestoru pre svoje plány, s batožinovým objemom až do 925 litrov – a to vám umožní vziať so sebou takmer všetko.

POZRITE SI SVOJE MOŽNOSTI

ČO JE PRE VÁS TO SPRÁVNE?

Vyberte si z našich špeciálne zostavených štýlových kolekcií. Zvoľte si stupeň výkonu. A potom si vytvorte model, ktorý sa vám najviac hodí.

MINI FINANCIAL SERVICES

MAŤ MINI JE JEDNODUCHÉ.

MINI Cooper 5-dverové - Financial Services - možnosti lízingu a úveru

 NOVÉ MINI COOPER 5-DVEROVÉ MÔŽE BYŤ VAŠE SKÔR, NEŽ SI MYSLÍTE.

TROCHU VIAC INŠPIRÁCIE?

Nové MINI Cooper 5-dverové ponúka dve výkonnostné verzie a štyri konfigurácie výbavy, vďaka ktorým sa vaše MINI stane doslova vašou súčasťou.

MINI Cooper 5-dverové - teaser - varianty a ceny
MINI Cooper 5-dverové - firemní zákazníci - MINI flotila

HĽADÁTE FIREMNÉ AUTO?

Prihláste sa do MINI programu pre firemných zákazníkov a vylepšite svoj biznis dokonalou flotilou vozidiel.

Časté otázky.

Áno, MINI Cooper 5-dverové môžete prispôsobiť svojmu vkusu pestrou paletou farieb karosérie. Vzhľad môžete povýšiť na novú úroveň aj niektorou z našich špeciálnych viacfarebných striech. Svojmu životnému štýlu ho môžete priblížiť aj množstvom prvkov výbavy. Napríklad sú tu štýly, ako špeciálne zostavené balíky doplnkovej výbavy, ktoré vám umožnia ešte viac prispôsobiť MINI Cooper 5-dverové vášmu osobnému vkusu. Štandardným štýlom je Essential. Komfort, športovosť alebo štýlovosť vášho MINI môžete individualizovať balíkmi Essential, Classic, Favoured alebo JCW.

MINI Cooper 5-dverové ponúka komfort veľkomestského auta bez straty legendárneho MINI pocitu motokáry. Je v podstate väčším súrodencom modelu MINI Cooper a poskytne vám tú istú ikonickú retro-modernú siluetu a kompaktnú karosériu – ale zároveň viac priestoru pre väčšie plány. Odvezie až štyroch pasažierov a je preto ideálne pre jazdy s rodinou alebo priateľmi.

MINI Cooper 5-dverové je vysoko všestranné, s piatimi dverami a priestranným interiérom. Okrem každodenného dochádzania je skvelou voľbou pre mladé rodiny s chuťou cestovať. 5-dverová konfigurácia ponúka praktický a pohodlný prístup, obzvlášť pre zadných pasažierov, ako aj zvýšenú variabilitu pre nakladanie batožiny. Navyše vám poskytne vzrušujúci jazdný zážitok s pocitom motokáry, ktorý poznáte z menšej verzie MINI Cooper.

MINI Cooper 5-dverové ponúka dynamický jazdný zážitok s dobrými reakciami riadenia a dynamickými charakteristikami, podobnými na 3-dverového súrodenca. Vďaka svojmu TwinPower Turbo motoru je ozaj temperamentné. A to všetko pri vysokej efektivite so zníženou spotrebou. 

Áno. Vo vašom MINI, ktoré má MINI Operating System 9, si môžete zobraziť a ovládať aplikácie vášho pripojeného smartfónu s Android Auto alebo Apple CarPlay na centrálnom prístroji MINI Interaction Unit.
Aplikácia MINI je vaším spoločníkom pre množstvo relevantných prvkov a funkcií vozidla. Prepojí vás s vaším MINI a poskytne vám okamžitý prístup k stavu vášho MINI. Uvidíte aj to, kedy je čas na najbližší servis, skontrolujete si dojazd a stav nabitia, dokonca môžete aplikáciu MINI použiť ako digitálny kľúč. Diaľkové služby vám umožnia nájsť vozidlo napríklad na veľkom parkovisku, odomknúť a zamknúť dvere či diaľkovo aktivovať klimatizáciu. Poskytne vám tiež priamy prístup k vášmu MINI servisnému partnerovi.