Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

MINI USED CAR NEXT MINI USED CAR NEXT

MINI NEXT JAZDENÉ VOZIDLÁ

JAZDENÉ VOZIDLÁ S MAXIMÁLNYMI BENEFITMI.

Pri toľkých dostupných možnostiach môže byť nájdenie toho správneho vozidla pre vás skutočnou výzvou. Ak chcete kúpiť jazdené auto, vyberte si z ponuky vášho partnera pre MINI NEXT jazdené vozidlá. Môžete sa spoľahnúť na to, že bude v najlepšom možnom stave. A po jeho kúpe si môžete užívať množstvo exkluzívnych benefitov a služieb. Nečakajte, otvorte si vyhľadávač MINI vozidiel a nájdite MINI svojich snov.

BENEFITY MINI NEXT JAZDENÝCH VOZIDIEL.

POISTENIE ZÁRUKY V TRVANÍ 24-MESIACOV.

Vozidlo, na ktoré sa môžete spoľahnúť: S naším MINI NEXT jazdeným vozidlom automaticky dostávate poistenie záruky v trvaní 24 mesiacov. Objavte pokračujúcu radosť z jazdy s MINI NEXT jazdenými vozidlami, spolu s poistením záruky.
24 MONTH’S MINI USED CAR NEXT WARRANTY.
360° VEHICLE CHECK.

360° KOMPLETNÁ KONTROLA VOZIDLA.

MINI NEXT jazdené vozidlá sú dostupné výlučne u partnerov pre MINI NEXT jazdené vozidlá. Každé jazdené vozidlo MINI NEXT úspešne prešlo náročnými kontrolami vzhľadových aj technických detailov, exteriérových aj interiérových, a na 100% spĺňa všetky presne stanovené štandardy produktu.

SERVIS BEZ STAROSTÍ NA 6 MESIACOV ALEBO 10 000 KM.

Od času dodania vášho MINI máte k dispozícii bezplatnú údržbu na najmenej 6 mesiacov alebo 10 000 km, podľa ukazovateľa servisného intervalu.

6 MONTHS / 10.000 KM FREE MAINTANANCE.
LEASING AND FINANCING OFFER.

PONUKA FINANCOVANIA.

Kontaktujte vášho najbližšieho partnera pre MINI NEXT jazdené vozidlá, ktorý vám ponúkne atraktívne možnosti lízingu a úveru.

OVERENÁ HISTÓRIA VOZIDLA.

Keď kupujete vozidlo z druhej ruky, chcete vedieť všetko o predošlých majiteľoch, servise, nehodách a opravách. Preto má každé certifikované MINI NEXT jazdené vozidlo k dispozícii kompletnú históriu, overenú vaším partnerom pre MINI NEXT jazdené vozidlá.
VERIFIED VEHICLE HISTORY.

Poďme na to.

NÁJDITE SVOJHO PARTNERA PRE MINI NEXT JAZDENÉ VOZIDLÁ.

Dealer Pin Dealer Pin