COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI USED CAR NEXT MINI USED CAR NEXT

MINI NEXT JAZDENÉ VOZIDLÁ.

JAZDENÉ VOZIDLÁ S MAXIMÁLNYMI BENEFITMI.

Pri toľkých dostupných možnostiach môže byť nájdenie toho správneho vozidla pre vás skutočnou výzvou. Ak chcete kúpiť jazdené auto, vyberte si z ponuky vášho partnera pre MINI NEXT jazdené vozidlá. Môžete sa spoľahnúť na to, že bude v najlepšom možnom stave. A po jeho kúpe si môžete užívať množstvo exkluzívnych benefitov a služieb. Nečakajte, otvorte si vyhľadávač MINI vozidiel a nájdite MINI svojich snov.

BENEFITY MINI NEXT JAZDENÝCH VOZIDIEL.

POISTENIE ZÁRUKY V TRVANÍ 24-MESIACOV.

Vozidlo, na ktoré sa môžete spoľahnúť: S naším MINI NEXT jazdeným vozidlom automaticky dostávate poistenie záruky v trvaní 24 mesiacov. Objavte pokračujúcu radosť z jazdy s MINI NEXT jazdenými vozidlami, spolu s poistením záruky.
24 MONTH’S MINI USED CAR NEXT WARRANTY.
360° VEHICLE CHECK.

360° KOMPLETNÁ KONTROLA VOZIDLA.

MINI NEXT jazdené vozidlá sú dostupné výlučne u partnerov pre MINI NEXT jazdené vozidlá. Každé jazdené vozidlo MINI NEXT úspešne prešlo náročnými kontrolami vzhľadových aj technických detailov, exteriérových aj interiérových, a na 100% spĺňa všetky presne stanovené štandardy produktu.

SERVIS BEZ STAROSTÍ NA 6 MESIACOV ALEBO 10 000 KM.

Od času dodania vášho MINI máte k dispozícii bezplatnú údržbu na najmenej 6 mesiacov alebo 10 000 km, podľa ukazovateľa servisného intervalu.

6 MONTHS / 10.000 KM FREE MAINTANANCE.
LEASING AND FINANCING OFFER.

PONUKA FINANCOVANIA.

Kontaktujte vášho najbližšieho partnera pre MINI NEXT jazdené vozidlá, ktorý vám ponúkne atraktívne možnosti lízingu a úveru.

OVERENÁ HISTÓRIA VOZIDLA.

Keď kupujete vozidlo z druhej ruky, chcete vedieť všetko o predošlých majiteľoch, servise, nehodách a opravách. Preto má každé certifikované MINI NEXT jazdené vozidlo k dispozícii kompletnú históriu, overenú vaším partnerom pre MINI NEXT jazdené vozidlá.
VERIFIED VEHICLE HISTORY.

NÁJDITE SVOJHO PARTNERA PRE MINI NEXT JAZDENÉ VOZIDLÁ.

Dealer Pin Dealer Pin