MINI digital experience - úvod

MINI Digital Experience.
Digitálny skok v pokroku.

Tu sa inovácie spájajú s jazdou. Ponorte sa do vôd pokročilej technológie a konektivity, ktorá umocní váš jazdný zážitok. Od inteligentných informácií a zábavy, až po jazdné režimy, ktoré vás uchvátia: MINI prepisuje definície cesty pred vami.

MINI digital experience - operačný systém

MINI Operating System 9 otvára úplne nový intuitívny používateľský zážitok a zaistí vám lepšiu konektivitu a ovládanie než kedykoľvek predtým – počas každej jazdy. Je optimalizovaný pre vašu interakciu cez okrúhly OLED dotykový displej s priemerom 240 mm a MINI Intelligent Personal Assistant hlasovými pokynmi, aby ste si teraz vychutnali ešte viac individualizácie a emotívnosti.

DIGITÁLNE VYCHYTÁVKY

REŽIMY MINI EXPERIENCE PRE INTENZÍVNE MINI OKAMIHY.

Vytvorte si unikátny viaczmyslový zážitok, pre seba aj pre pasažierov. Ponorte sa do ôsmich rozličných, ale v každom prípade výnimočných svetov. Každý režim sleduje svoj vlastný dizajn a zvukovú paletu. V režime Personal si dokážete dokonca pomocou aplikácie MINI vybrať zo svojich vlastných obrázkov v galérii smartfónu pozadie na plochu pre MINI Interaction Unit. Farby ambientného osvetlenia sa automaticky prispôsobia vami zvoleným obrázkom. Tak si doprajte a preberte svoj interiér k životu.

VÁŠ OSOBNÝ MINI ASISTENT V AUTE.

MINI digital experience - Spike

S VIZUÁLNYM SPRIEVODOM MINI.

Plnohodnotný hlasový asistent si našiel cestu po prvýkrát aj do kokpitu modelov MINI. MINI Intelligent Personal Assistant sa dá aktivovať pomocou pozdravu „Hey MINI“ alebo stlačením tlačidla hlasového zadávania na volante. Zákazníkom umožňuje ovládať dôležité funkcie hlasovými povelmi, zadávať požiadavky súvisiace s cestovaním a rozozná tiež to, či práve hovorí vodič, alebo predný spolujazdec. Hlasom ovládaná interakcia na kruhovom OLED displeji prevezme na seba podobu animácie s grafickými prvkami, typografiou a avatarom. Po stránke zobrazenia si vodič môže vybrať medzi „MINI“ – štylizovanou vizualizáciou MINI – a doplnkovo dostupným avatarom, ktorý sa volá Spike.

MINI CONNECTED BASE

VAŠE MINI S INTELIGENTNÝMI INOVÁCIAMI.

Zvýšte úroveň svojej cesty pomocou inteligentných funkcií MINI. Vaše MINI má už v základe množstvo inteligentných prvkov, napríklad MINI navigáciu, ktorá vám poskytne najnovšie mapy a údaje o premávke, alebo Remote Services pre diaľkové ovládanie vášho MINI cez aplikáciu MINI. Zažite komplexnú konektivitu a prepíšte svoju definíciu jazdy v MINI, ktoré prináša inovácie na cestu. 

MINI digital experience - connected base

BALÍK MINI CONNECTED PACKAGE

HĽADÁTE EŠTE LEPŠÍ DIGITÁLNY ZÁŽITOK?

V kombinácii s doplnkovým balíkom MINI Connected Package máte prístup k neustále rastúcej palete praktických prvkov a zábavných aplikácií, vrátane hudby. MINI navigácia bude vylepšená o ešte ďalšie funkcie, ktoré vám uľahčia život v každodennej premávke a tešiť sa môžete aj na digitálneho avatara menom „Spike“ v rámci systému MINI Intelligent Personal Assistant.

MINI CONNECTED UPGRADE

VYLEPŠITE SI ZÁŽITKY S VAŠÍM MINI.

Nájdite novú dimenziu jazdy umocnenú o zážitok MINI Connected. Naše aktualizácie MINI Connected Upgrade zjednodušia každú cestu prvkami ako sú Driving Assistant Plus alebo Asistent diaľkových svetiel.

ĎALŠIE DIGITÁLNE SLUŽBY

VIAC, VIAC, VIAC.

OBJAVUJTE MINI APPKU.

Priblížte sa k vášmu MINI viac než predtým, pomocou MINI aplikácie. Objavte svet konektivity a komfortu odkiaľkoľvek a kedykoľvek, pomocou smartfónu. Svojím moderným dizajnom, intuitívnym ovládaním a rozsiahlym funkčným arzenálom vám prinesie jednoduché ovládanie a radosť z bezstarostnej mobility – vždy a všade.

Čisto elektrické MINI - digitálny zážitok - aplikácia mini
MINI digital experience - digital key

Digital Key Plus.

Teraz na odomknutie vášho MINI stačí, ak sa k nemu priblížite. Doplnkový Digital Key Plus vyžíva technológiu ultra širokého pásma UWB s vysokým štandardom zabezpečenia a funguje ako tradičné diaľkové ovládanie v kľúči. Takže, keď sa priblížite a kompatibilný telefón máte v taške či vo vrecku, automaticky odomkne vaše MINI – a znovu ho zamkne, keď od neho odídete.

Ďalšie dôvody, pre ktoré si obľúbite MINI Digital Key Plus: 

  • Využitie smartfónmi iOS aj Android, alebo aj hodinkami Apple Watch TM, prepojenými s vašim MINI ID
  • Naštartovanie motora bez nutnosti vyťahovať zariadenie z vrecka, tašky, či niekam ho položiť
  • Zdieľanie kľúča až s piatimi ľuďmi – s možnosťou obmedziť pre nich funkcie vozidla, napríklad akceleráciu či maximálnu rýchlosť
  • Funkcie kľúča k dispozícii aj s prázdnou batériou a bez pripojenia na internet

REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

Nech je vaše MINI vždy aktuálne.

Vo svojom MINI môžete prijímať aktualizácie a vylepšenia na diaľku, vzdušným prenosom. V závislosti od krajiny, modelu vozidla a jeho konfigurácie môžete dokonca dostávať nové funkcie a funkčné vylepšenia bezplatne, na pravidelnej báze.

Časté otázky.

MINI ID a personalizácia.

Kliknite na profilový obrázok vpravo dolu na centrálnom displeji, potom oskenujte QR kód v oblasti "Prihlásiť sa s MINI ID" fotoaparátom vášho smartfónu alebo čítačkou QR kódov. Ak ste už prihlásení do MINI aplikácie, MINI ID sa automaticky prenesie do vášho MINI a vozidlo sa automaticky pridá do vašej MINI aplikácie. Ak nie, budete presmerovaní na webstránku a len čo sa prihlásite/zaregistrujete, automaticky budete prihlásení aj do vozidla. Následne môžete prepojiť váš kľúč a Digital Key s vaším MINI v menu "MINI ID" - "Nastavenia" - "Vodič" - "Rozoznanie vodiča". Potom budete automaticky privítaní osobne pri odomknutí vášho MINI pomocou prepojeného kľúča a nájdete svoje osobné nastavenia ako napríklad posledné použité navigačné ciele, obľúbené rozhlasové stanice atď.
Po prihlásení sa do vozidla s MINI ID sa vozidlo automaticky pridá do vašej MINI aplikácie. To vám zaistí prístup ku všetkým funkciám vozidla, ako sú napríklad obľúbené položky uložené v menu rýchleho prístupu ("Nástroje"), posledné navigačné ciele atď. Navyše, osobné nastavenia vozidla, napríklad pre navigáciu, asistenčné systémy vodiča, klimatizáciu alebo médiá, sa uložia do MINI profilu a môžu sa synchronizovať s inými vozidlami, ktoré majú MINI Operating System 9. Prihlásení používatelia dostanú aj osobné odporúčania od systému MINI Intelligent Personal Assistant.
Pomocou MINI ID sa do jedného vozidla môže prihlásiť až sedem používateľov. Prvý používateľ, ktorý úspešne pridá MINI do MINI aplikácie, sa automaticky stane hlavným používateľom. Všetci ostatní budú vedľajšími používateľmi. Hlavný používateľ má špecifické práva. Môže objednávať aktualizácie MINI Connected Upgrade, nastaviť Digital Key, zdieľať ho s ďalšími používateľmi a meniť ďalšie rozličné nastavenia menu.

MINI Connected.

MINI Connected Base ako súčasť štandardnej výbavy vám umožní využiť základné funkcie MINI Intelligent Personal Assistant a MINI navigácie, ako aj Remote Services, vo vašom MINI, ktoré má Operating System 9. Apple CarPlay, Android Auto a Amazon Alexa Car Integration sú takisto obsiahnuté v štandardnej výbave pre MINI Operating System 9. V závislosti od krajiny dodania, modelu a výbavy si môžete dokúpiť funkcie do vozidla ako aktualizácie "MINI Connected Upgrade" aj dodatočne, cez MINI Connected Store a nainštalovať ich do vášho vozidla vzdušným prenosom. Pravidelné aktualizácie MINI Remote Software Upgrade udržiavajú vaše MINI s Operating System 9 v aktuálnom stave, v súlade s najnovším technologickým vývojom.
V spojení s doplnkovým balíkom "MINI Connected Package" vám vaše MINI, ktoré má Operating System 9, poskytne prístup do rozšíreného obchodu MINI Connected Store s neustále rastúcou ponukou aplikácií od externých dodávateľov. Balík MINI Connected Package obsahuje okrem iného pre danú krajinu špecifické aplikácie na hudbu, podcasty, správy či hry priamo do vozidla. MINI Connected Package rozširuje aj funkčnosť systému MINI Intelligent Personal Assistant o vizualizáciu avatara zvaného "Spike". K rozšíreným funkciám MINI navigácie patria dopravné informácie v reálnom čase (RTTI) s farebným zobrazením na celej mape (dokonca aj pri vypnutom navigačnom navádzaní), 3D vizualizácie budov a orientačných bodov, realistické vizualizácie radenia sa do jazdných pruhov na komplikovaných križovatkách a odbočkách, ako aj ďalšie dynamické informácie o špecifických destináciách vo vybraných kategóriách. Poznámka: Rozsah funkcií a mapového obsahu, ktoré ponúka MINI navigácia, sa môžu líšiť v závislosti od krajiny dodania.
Áno, hneď po prihlásení sa do vášho nového vozidla s MINI ID sa začína bezplatné skúšobné obdobie. Ďalšie informácie o dostupných službách a aplikáciách, ako aj ceny balíka MINI Connected Package pre rozlične dlhé obdobia, pre modely MINI, ktoré majú Operating System 9, nájdete v obchode MINI Connected Store, vo vozidle alebo online.
Áno, balík MINI Connected vo vašom MINI, ktoré má Operating System 9, vám umožní využívať všetky aplikácie z obchodu MINI Connected Store cez SIM kartu, zabudovanú vo vašom MINI, bez akýchkoľvek obmedzení. Poznámka: Nákupy v rámci aplikácií si môžu vyžiadať dodatočné náklady.
S balíkom MINI Connected Package môžete rozšíriť štandardné funkcie vášho MINI, ktoré má Operating System 9 a pridať si do neho ďalšie aplikácie z obchodu MINI Connected Store. Ďalšie informácie o dostupných službách a aplikáciách, ako aj ceny balíka MINI Connected Package pre rozlične dlhé obdobia, pre modely MINI, ktoré majú Operating System 9, nájdete v obchode MINI Connected Store, vo vozidle alebo online.
Áno, vo vašom MINI, ktoré má Operating System 9, si môžete zobraziť a ovládať aplikácie vášho pripojeného smartfónu pomocou Android Auto alebo Apple CarPlay na centrálnom prístrojovom displeji ("MINI Interaction Unit").
Áno, pravidelné aktualizácie Remote Software Upgrade poskytujú vášmu MINI kvalitatívne vylepšenia. A v závislosti od krajiny dodania, modelu a výbavy vozidla si môžete pridať aj nové funkcie či funkčné vylepšenia – bezplatne, vzdušným prenosom. Len čo je aktualizácia Remote Software Upgrade dostupná pre vaše vozidlo, dostanete notifikáciu cez MINI aplikáciu na váš smartfón a na centrálny prístrojový displej vášho vozidla ("MINI Interaction Unit").

MINI aplikácia.

MINI aplikácia vám umožní využiť nasledujúce funkcie: vyhľadávanie vozidla, kontrola stavu vozidla, zamknutie/odomknutie dverí, aktivovanie funkcie Remote 3D View, spustenie a ovládanie klimatizácie/vetrania a/alebo nabíjania na vopred stanovený čas odjazdu, ako aj aktivácia predných svetlometov či zatrúbenie. Zároveň si môžete nastaviť Digital Key, nahrať osobný obrázok pre režim Personal Mode ako súčasť režimov MINI Experience a analyzovať vaše posledné jazdy. Dostupnosť a rozsah funkcií sa môže líšiť od vašej krajiny, modelu a roku výroby vozidla, verzie softvéru a doplnkovej výbavy vo vašom MINI.

Digital Key.

Digital Key Plus je digitálny kľúč pre váš kompatibilný smartfón (iOS aj Android) alebo hodinky Apple Watch, ktorý vám umožní komfortne a bezpečne odomknúť, zamknúť aj naštartovať vaše nové MINI bez toho, aby ste museli zariadenie vytiahnuť z vrecka. Digital Key Plus je k dispozícii ako doplnková výbava s výbavou "Komfortný vstup" (SA 322) v kombinácii s výbavou "Teleservices" (6AE). Pomocou rádiovej technológie ultra širokého pásma (UWB) vaše MINI rozozná smer, z ktorého sa približujete, ako aj vašu vzdialenosť. Len čo ste asi tri metre od vozidla, vaše MINI sa začne prebúdzať a signalizuje to uvítacím scenárom pomocou vonkajšieho a vnútorného osvetlenia. Počas nastupovania sa nahrajú osobné nastavenia do vášho profilu vodiča (MINI ID) a váš smartfón sa pripojí cez Bluetooth®. Aktivuje sa obrazovka na centrálnom prístroji ("MINI Interaction Unit") s osobným pozdravom, odporúčaniami pre aktiváciu alebo nastavenie služieb, prípadne informácie o funkciách vozidla a dostupných aktualizáciách. Poznámka: Ako alternatíva je k dispozícii MINI Digital Key s obmedzeným arzenálom funkcií, v závislosti od krajiny dodania a mobilného zariadenia.
V závislosti od krajiny dodania a mobilného zariadenia môžete odomknúť a naštartovať svoje MINI pomocou MINI Digital Key Plus alebo MINI Digital Key na vašom kompatibilnom smartfóne alebo hodinkách Apple Watch. Kým MINI Digital Key Plus prenáša dáta cez ultra široké rádiové pásmo (UWB) a Bluetooth®, pre MINI Digital Key vaše vozidlo používa bezdrôtový štandard NFC. Pre odomknutie alebo zamknutie vozidla cez MINI Digital Key musíte podržať svoje mobilné zariadenie pri kľučke dverí. MINI Digital Key Plus odomkne vozidlo automaticky len čo sa k nemu priblížite, spolu s aktivovaním uvítacieho scenára a všetkých štartovacích funkcií vozidla. Pre naštartovanie vozidla cez MINI Digital Key musíte položiť svoje mobilné zariadenie do odkladacieho priestoru pre smartfón. Ak máte MINI Digital Key Plus, stačí, ak sa vaše mobilné zariadenie nachádza v priestore pre posádku. Informácie o dostupnosti MINI Digital Key Plus alebo MINI Digital Key v konkrétnej krajine dodania, ako aj o kompatibilných mobilných zariadeniach, nájdete v našej sekcii Časté otázky (FAQ).
Pre prvé nastavenie digitálneho kľúča Digital Key potrebujete mať so sebou v kabíne vozidla obidva kľúče od vozidla a motor vášho MINI musí byť vypnutý. SIM karta vo vašom MINI musí byť pripojená k mobilnej sieti. Vaše mobilné zariadenie musí byť kompatibilné s MINI Digital Key Plus (cez technológiu ultra širokého pásma UWB) alebo s MINI Digital Key (cez technológiu NFC) a vaše MINI musí byť pridané do MINI aplikácie k vášmu MINI ID. Otvorte MINI aplikáciu a zvoľte: "Vozidlo" (záložka) > "Digital Key Plus" > "Nastaviť si Digital Key Plus" a postupujte podľa pokynov v aplikácii MINI a na centrálnom prístrojovom displeji vášho vozidla MINI. Digitálny kľúč sa uloží do aplikácie "peňaženka" vášho mobilného zariadenia. Poznámka: Dostupnosť a funkčný rozsah digitálneho kľúča Digital Key sa môže líšiť v závislosti od krajiny dodania, modelu a výbavy vášho vozidla MINI, ako aj od modelu a verzie softvéru vášho smartfónu. Informácie o dostupnosti MINI Digital Key Plus alebo MINI Digital Key v konkrétnej krajine dodania, ako aj o kompatibilných mobilných zariadeniach, nájdete v našej sekcii Časté otázky (FAQ).

Váš digitálny kľúč je bezpečne uložený v zabezpečenej sekcii vášho smartfónu (Secure Element). Navyše, obidva prenosové systémy, teda NFC aj UWB, sú nastavené tak, aby identifikovali blízkosť používateľa s odolnosťou voči neželanému nasnímaniu.

Smartfón môžete tiež použiť na odomknutie, zamknutie a naštartovanie vozidla aj vtedy, keď vaše mobilné zariadenie potrebuje nabitie. Keď je jeho batéria takmer vybitá, prepne sa do energeticky úsporného režimu. Pri správnom nastavení ho však ešte niekoľko hodín stále dokážete využiť ako kľúč.

Pri aktivovaní zdieľania digitálneho kľúča sú vo všeobecnosti obmedzené nasledujúce funkcie: obmedzenie akcelerácie a zníženie maximálne rýchlosti na približne 145 km/h, nemožnosť deaktivovať bezpečnostné systémy vozidla ako DSC a DTC zo strany vodiča či zníženie maximálnej hlasitosti audiosystému na približne 65 %.
Key Card je kľúčová karta na báze technológie NFC, použiteľná ako kľúč od vozidla nezávisle od Digital Key na vašom smartfóne. Vo vašom vozidle sa dodáva v deaktivovanom stave a dá sa aktivovať alebo deaktivovať podľa potreby. Obzvlášť užitočná je napríklad pri návšteve servisu alebo pre parkovaciu službu. Key Card sa aktivuje pomocou klasického kľúča od vozidla alebo cez aktívny digitálny kľúč, na odkladacom priestore pre smartfón. Aktivovanú kľúčovú kartu Key Card nesmiete nikdy ponechať vo vozidle.
V závislosti od výbavy vo vašom MINI môžete aktuálne používať MINI Digital Key Plus na kompatibilných zariadeniach Apple, Google a Samsung. MINI Digital Key Plus môžete používať na kompatibilných zariadeniach Apple a Google v nasledujúcich krajinách: Albánsko, Azerbajdžan, Austrália, Bahrajn, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Brazília, Bulharsko, Čile, Kostarika, Dánsko, Nemecko, Dominikánska republika, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Francúzska Guyana, Grécko, Guadeloupe, Hongkong, India, Irak, Írsko, Island, Taliansko, Japonsko, Jordánsko, Kanada, Katar, Kolumbia, Chorvátsko, Kuvajt, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Macao, Malajzia, Malta, Maroko, Martinik, Maurícius, Mexiko, Čierna Hora, Nový Zéland, Holandsko, Severné Macedónsko, Nórsko, Omán, Rakúsko, Panama, Paraguaj, Peru, Filipíny, Poľsko, Portugalsko, Réunion, Rumunsko, Svätý Martin, Saudská Arábia, Švédsko, Švajčiarsko, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Južná Kórea, Taiwan, Thajsko, Česká republika, Maďarsko, USA, Spojené arabské emiráty, Spojené kráľovstvo, Cyprus. MINI Digital Key Plus na kompatibilných zariadeniach Samsung môžete používať v nasledujúcich krajinách: Austrália, Bahrajn, Brazília, Dánsko, Nemecko, Fínsko, Francúzsko, India, Taliansko, Kanada, Katar, Kuvajt, Malajzia, Nórsko, Omán, Švédsko, Švajčiarsko, Singapur, Španielsko, Južná Kórea, Taiwan, USA, Spojené arabské emiráty, Spojené kráľovstvo. Kompatibilné zariadenia Apple: Apple iPhone 14/14 Plus/14 Pro Max/13/13 Pro Max/13 mini/12 Pro/12 Pro Max/12 mini/11 Pro Max/11/11 Pro Max s iOS 15 alebo novšie. Apple Watch Ultra/Series 8/7/6 s watchOS 8 alebo novšie. Kompatibilné zariadenia Google: Google Pixel 7 Pro/6 Pro/Fold s Android 13 alebo novšie. Kompatibilné zariadenia Samsung: Samsung Galaxy S23+/S23 Ultra/S22+/S22 Ultra*/S21+/S21 Ultra/Z Fold4/Z Fold3/Z Fold2/Please note20 Ultra s Android 13 alebo novšie. * Zariadenie je vo všeobecnosti kompatibilné s MINI Digital Key Plus, vďaka svojmu tvaru a veľkosti však môže byť nutné ho špecificky umiestniť do priečinku. V správnej pozícii by zariadenie malo fungovať bezchybne, MINI však jeho funkčnosť negarantuje a v tomto smere neposkytuje žiadnu podporu. Poznámka: Ďalšie informácie o dostupnosti MINI Digital Key Plus vo vašom MINI nájdete v MINI aplikácii. Technológia ultra širokého rádiového pásma (UWB) nie je zákonom povolená v niektorých krajinách dodania. V týchto prípadoch MINI Digital Key Plus používa technológiu NFC ako bezdrôtový štandard. Ak chcete odomknúť alebo zamknúť vaše MINI pomocou NFC, musíte pridržať váš smartfón pri vonkajšej kľučke dverí.

V závislosti od výbavy vo vašom MINI môžete aktuálne používať MINI Digital Key na kompatibilných zariadeniach Apple, Google, Samsung, OnePlus, Oppo a Xiaomi. MINI Digital Key môžete používať na kompatibilných zariadeniach Apple, Google, OnePlus, Oppo a Xiaomi v nasledujúcich krajinách: Albánsko, Azerbajdžan, Austrália, Bahrajn, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Brazília, Bulharsko, Čile, Kostarika, Pobrežie Slonoviny, Dánsko, Nemecko, Dominikánska republika, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Francúzska Guyana, Grécko, Guadeloupe, Guatemala, Hongkong, India, Irak, Írsko, Island, Izrael, Taliansko, Japonsko, Jordánsko, Kanada, Katar, Kolumbia, Chorvátsko, Kuvajt, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Macao, Malajzia, Malta, Maroko, Martinik, Maurícius, Mexiko, Čierna Hora, Nový Zéland, Holandsko, Severné Macedónsko, Nórsko, Omán, Rakúsko, Panama, Paraguaj, Peru, Filipíny, Poľsko, Portugalsko, Réunion, Rumunsko, Rusko, Svätý Martin, Saudská Arábia, Švédsko, Švajčiarsko, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Južná Kórea, Taiwan, Thajsko, Česká republika, Ukrajina, Maďarsko, USA, Spojené arabské emiráty, Spojené kráľovstvo, Cyprus. MINI Digital Key môžete používať na kompatibilných zariadeniach Samsung v nasledujúcich krajinách: Austrália, Bahrajn, Brazília, Dánsko, Nemecko, Fínsko, Francúzsko, India, Taliansko, Kanada, Katar, Kuvajt, Malajzia, Nórsko, Omán, Švédsko, Švajčiarsko, Singapur, Španielsko, Južná Afrika, Južná Kórea, Taiwan, USA, Spojené arabské emiráty, Spojené kráľovstvo. Kompatibilné zariadenia Apple: Apple iPhone 14/14 Plus/14 Pro Max/13/13 Pro/13 Pro Max/13 mini/12 Pro/12 Pro Max/12 mini/11 Pro/11 Pro Max/SE (3. generácia)/XS/XS Max/XR s iOS 13.6 alebo novšie. Apple Watch Ultra/Series 8/7/6/5/SE (2. generácia)/SE (1. generácia) s watchOS 6.2.8 alebo novšie. Kompatibilné zariadenia Google: Google Pixel 8/7/7A/7 Pro/6/6A/6 Pro/Fold S Android 13 alebo novšie. Kompatibilné zariadenia Samsung: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S23 FE/S22/S22+/S22 Ultra*/S21/S21 Ultra/S21 FE/S20/S20+/S20 Ultra/Z Fold4/Z Fold3/Z Fold2/Z Flip5/Z Flip4/Z Flip3/Z Flip 5G/Please note20/Please note20 Ultra s Android 13 alebo novšie. Kompatibilné zariadenia OnePlus: OnePlus 11*/Open s Android 13 alebo novšie. Kompatibilné zariadenia Xiaomi: Xiaomi 13/13 Pro/12/12 Pro s Android 13 alebo novšie.
* Zariadenie je vo všeobecnosti kompatibilné s MINI Digital Key, vďaka svojmu tvaru a veľkosti však môže byť nutné ho špecificky umiestniť do priečinku. V správnej pozícii by zariadenie malo fungovať bezchybne, MINI však jeho funkčnosť negarantuje a v tomto smere neposkytuje žiadnu podporu. Poznámka: Ďalšie informácie o dostupnosti MINI Digital Key vo vašom MINI nájdete v MINI aplikácii.