MINI connected upgrade - intro

MINI CONNECTED UPGRADE

EŠTE VIAC Z KAŽDEJ JAZDY.

Umocnite svoj digitálny zážitok z vášho MINI pomocou balíka MINI Connected Package. Kombináciu vylepšených navigačných funkcií a aplikácií do vozidla si môžete flexibilne pridať do vášho MINI.

Alebo sa môžete rozhodnúť pre rozšírenie funkcií asistovanej jazdy a parkovania, prípadne zvýšiť komfort vášho každodenného jazdenia. Aktualizácie MINI Connected Upgrade vám umožnia využiť vaše MINI na maximum.

PREHĽAD PRIDANÝCH VÝHOD.

Kedykoľvek – aktivujte si nové funkcie pre vaše MINI presne vtedy, kedy ich potrebujete.

Flexibilné – objednajte si obdobia využívania, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

Praktické – pridajte si nové prvky jednoducho cez aplikáciu MINI.

Intuitívne – aktivácia je bezproblémová, cez vaše MINI ID.

BALÍK MINI CONNECTED PACKAGE

CHCETE VIAC KONEKTIVITY?

MINI connected upgrade - personal assisant

MINI Intelligent Personal Assistant.

Interakcia cez MINI Intelligent Personal Assistant pomocou hlasu vo vašom MINI už je možná. Štylizované „MINI“ bude sprevádzať vašu interakciu na okrúhlom OLED displeji. A ak máte chuť na ešte unikátnejšiu vizualizáciu, bude tu pre vás „Spike“.

MINI NAVIGÁCIA.

Rozšírte funkčnosť vašej MINI navigácie pomocou doplnkovej atraktívnej vizualizácie vrátane 3D budov a iných orientačných bodov. Dosiahnite cieľ vašej cesty s rozšírenými informáciami o zaujímavých miestach (POI) a informáciami o parkovaní.

MINI connected upgrade - navigácia
MINI connected upgrade - airconsole

HRY AIR CONSOLE.

Technológia AirConsole je novinkou v našich modeloch MINI a prináša novú formu zážitku z video hier priamo vo vozidle. Hry AirConsole sú okamžite dostupné vzdušným prenosom a ako ovládač vám poslúži váš smartfón, v kombinácii s MINI Interaction Unit. Táto zostava umožní zapojenie viacerých hráčov, vrátane zadných pasažierov, do spontánnych hier v aplikácii AirConsole, keď vozidlo stojí. K dispozícii je pestrá paleta hier: preteky, šport, všeobecné aj hudobné kvízy, simulácie, stratégie, puzzle, behačky a skákačky. Portfólio dostupných hier sa neustále rozširuje.

DOPLNKOVÉ APLIKÁCIE.

Získajte jednoduchý prístup k vašim obľúbeným aplikáciám z okruhov ako sú audio & hudba alebo správy. Aplikácie sú dokonalo integrované do okrúhlej OLED obrazovky vášho MINI a ponuka aplikácií stále rastie.

MINI connected upgrade - mini aplikácie

MINI CONNECTED UPGRADE

AKTUALIZUJTE SVOJE MINI KEDYKOĽVEK.

MINI connected upgrade - driving assistant plus

DRIVING ASSISTANT PLUS.

Zažite vyšší komfort a bezpečnosť vďaka asistencii na báze kamery a radaru. Spolu so všetkými prvkami balíka Driving Assistant obsahuje tento balík aj arzenál pokročilých systémov ako je napríklad Aktívny systém udržiavania rýchlosti, ktorý automaticky reguluje odstup od vozidla pred vami a rýchlosť jazdy vášho MINI v rozsahu 0–180 km/h. Varovný systém opustenia jazdného pruhu vás okamžite upozorní na to, keď vaše vozidlo neúmyselne prekročí čiaru vymedzujúcu jazdný pruh.

ASISTENT DIAĽKOVÝCH SVETIEL.

Zjednodušte si jazdenie v noci. Keď je Asistent diaľkových svetiel aktivovaný, tak automaticky zapne diaľkové svetlá keď je vonku tma a automaticky ich vypne tam, kde je vozovka dostatočne osvetlená. Asistent diaľkových svetiel využíva senzor smerujúci dopredu, vo vnútornom spätnom zrkadle vášho MINI. Jazdu v noci podstatne zjednodušuje a zvyšuje jej bezpečnosť tým, že automaticky prepína svetlá z diaľkových na tlmené, aby ste neoslnili vodičov pred vami a v protismere. Táto funkcia sa aktivuje pri jazde rýchlosťou od 50 km/h vyššie, alebo keď integrovaná kamera zachytí svetlá iných vozidiel. Len čo je cesta opäť voľná, svetlá sa prepnú späť na diaľkové.

MINI connected upgrade - asistent diaľkových svetiel

MINI CONNECTED.

MINI CONNECTED BASE BALÍK MINI CONNECTED PACKAGE
NAVIGÁCIA
3D budovy a orientačné body
✔️
Real Time Traffic Information Pre aktívnu trasu Pre celú mapu
Rozšírené informácie o parkovaní ✔️
ZÁBAVA
Externé aplikácie vrátane audio streamingu ✔️
Hry AirConsole ✔️
PERSONALIZÁCIA
MINI Intelligent Personal Assistant Avatar "MINI" Avatar "MINI + Spike".
Automated Habits
✔️
KONEKTIVITA
Remote Services pre pripojenie k aplikácii MINI ✔️ ✔️
Využitie dát Základná konektivita Konektivita pre všetky prípady využitia

Objavte MINI Connected Store.

Pripravte sa objaviť novú éru konektivity, kde sa vaše MINI stane viac než len vozidlom – premení sa na vášho digitálneho spoločníka.