MINI firemní zákazníci - prehľad - intro stage MINI firemní zákazníci - prehľad - intro stage

ZLEPŠITE SI POMER PRÁCE A JAZDY.

MINI korporátny predaj má za úlohu ponúkať na mieru šité produkty a služby majiteľom firiem, firemným vodičom a fleet manažérom. Nech sú vaše požiadavky akékoľvek, žiadne vozidlo ich nesplní tak ako MINI. A s modelovou paletou, ktorá je rozmanitejšia a hospodárnejšia než kedykoľvek predtým, si bez problémov vyberiete vozidlo, ktoré bude najlepšou reprezentáciou vašej organizácie.

MINI firemní zákazníci - prehľad - ilustrácia
 • Kvalifikované individualizované poradenstvo ako plný servis s kontaktnou osobou v našej sieti MINI partnerov
 • Motorizácie s nízkou spotrebou a vysokou hospodárnosťou, vrátane najnovších plug-in hybridov a čisto elektrických vozidiel
 • Garancia nízkych prevádzkových nákladov a možnosť daňového zvýhodnenia
 • Komplexný servis obsahujúci pomoc priamo na ceste a výber atraktívnych možností starostlivosti, údržby a garancie

HĽADÁTE FIREMNÉ VOZIDLO?

Skombinujte ikonický MINI štýl, atraktívnu výkonnosť, bezpečnosť a komfort – a posilnite pri tom imidž vašej firmy. Presne to pre vás dokáže urobiť firemné vozidlo MINI.
MINI firemní zákazníci - prehľad - firemní vodiči MINI firemní zákazníci - prehľad - firemní vodiči

MINI VODIČI.

Ponúka vaša firma zamestnancom možnosť jazdiť v MINI? Skvelé! Sme tu, aby sme vám pomohli vyraziť na cestu, aby ste si čím skôr mohli začať užívať množstvo výhod:

 • Odborné na mieru šité poradenstvo
 • Hospodárne motorizácie s nízkou spotrebou
 • Nízke prevádzkové náklady
 • Možnosť daňového zvýhodnenia
 • Starostlivosť a údržba
 • Asistencia priamo na ceste

Stačí, ak zaregistrujete váš záujem o firemné vozidlo, ako aj o benefity, príslušné k MINI programu, ktorý ponúka vaša spoločnosť. Hneď po našom schválení sa môžete pustiť do konfigurovania vášho MINI. Náš tím bude vždy pripravený pomôcť vám s výberom a poskytne vám informácie o našich atraktívnych podmienkach. Stačí ak dokončíte transakciu online – a čoskoro budete jazdiť na vašom novom MINI.

 1. Vytvorte si svoj MINI účet.
 2. Prihláste sa do programu MINI firemných zákazníkov.
 3. Začnite si užívať všetky výhody.
MINI firemní zákazníci - prehľad - majitelia firiem MINI firemní zákazníci - prehľad - majitelia firiem

MAJITELIA FIRIEM.

Náš MINI Business Partnership program bol vytvorený špeciálne pre malé spoločnosti s flotilou maximálne 50 firemných vozidiel, ako aj pre individuálnych podnikateľov, ktorí hľadajú ideálne MINI. Obsah ponuky:

 • Vyhradené kontaktné miesto
 • Najnovšie plug-in hybridné a čisto elektrické modely
 • Bezproblémový servis a odborné poradenstvo
 • Nízke prevádzkové náklady a možnosť daňového zvýhodnenia
 • Atraktívne možnosti ošetrenia, údržby a záruky

Zaregistrujte svoju firmu už dnes ako majiteľ firmy alebo ako poverený pracovník, buď online alebo u vášho MINI partnera. Prosím uveďte svoje doklady o podnikaní, a ak je to relevantné, tak aj informáciu o veľkosti vašej flotily. Umožnite svojim zamestnancom pridať sa do MINI programu, aby si mohli konfigurovať a objednať svoje vozidlá MINI. Tieto firemné vozidlá môžete spravovať priamo v našej servisnej oblasti. Ochotne pomôžeme vám aj vašim zamestnancom, online alebo aj priamo na mieste, s čímkoľvek – od konfigurovania dokonalého MINI až po zmluvy o financovaní a daňové záležitosti.

 1. Vytvorte si svoj MINI účet.
 2. Zaregistrujte svoju spoločnosť a začnite si užívať naše benefity pre firemných zákazníkov.
 3. Umožnite svojim zamestnancom pridať sa do MINI programu pre firemných zákazníkov.

Máte otázky? Neváhajte a kontaktujte náš zákaznícky servis: Tel: 0850 26 98 35,
E-mail: zakaznicky.servis.sk@bmw.com

FLEET MANAŽÉRI.

Pri flotilách s viac než 50 vozidlami môže náš MINI Corporate Fleet program pretransformovať vašu firemnú mobilitu so znížením prevádzkových nákladov aj vašej uhlíkovej stopy. Tímy našich špecialistov budú tesne spolupracovať s vašou firmou, aby identifikovali správne vozidlo pre každého jednotlivca. Zjednodušia proces zaobstarania vysvetlením najvýhodnejších balíkov. Poradia vám tiež ohľadom celkových nákladov na prevádzku a cenovo výhodných riešení starostlivosti a servisu.  Zistite, ako dokážeme pomocou formovania udržateľnej mobility pre celý životný cyklus priniesť podstatný rozdiel pre úspech vášho podnikania.

MINI firemní zákazníci - prehľad - ilustrácia možnosti flotily
MINI firemní zákazníci - prehľad - corporate fleet program MINI firemní zákazníci - prehľad - corporate fleet program

MINI Corporate Fleet program:

 • Výrazne konkurencieschopné balíky fleetového financovania.
 • Vyhradené kontaktné miesto.
 • Bezproblémový servis a odborné poradenstvo.
 • Manažment životného cyklu a manažment TCO.
 • Excelentná údržba, starostlivosť a program záruk.

Zaregistrujte svoju firmu ako fleet manažér buď hneď teraz online alebo navštívte vášho MINI partnera. Po zaregistrovaní vášho záujmu u nás vás bude kontaktovať jeden z account manažérov pre fleety a preberie s vami ďalšie kroky.

 1. Vytvorte si svoj MINI účet.
 2. Zaregistrujte svoju firmu.  
 3. Budeme vás kontaktovať.
MINI firemní zákazníci - prehľad - corporate fleet program MINI firemní zákazníci - prehľad - corporate fleet program

Preskúmajte naše ponuky.

MINI firemní zákazníci - prehľad - podpora

POROZPRÁVAJTE SA S EXPERTOM.

Ste pripravení rozbehnúť svoj biznis so zmenou, ktorú vám prinesie MINI? Naši experti vo vašom miestnom MINI centre sú k dispozícii, aby vám odpovedali na otázky, vysvetlili možnosti podrobnejšie a pomohli vám nájsť to správne MINI pre vašu firmu. Skontaktujte sa s nami už dnes.

Časté otázky.

MINI Business Partnership program je špecificky vytvorený pre flotily s počtom do 50 vozidiel, alebo pre individuálnych podnikateľov. Ponúka konkurencieschopné ceny prenájmu v celej palete modelov MINI. Bude vám pridelený konkrétny Business Development manažér, ktorý vás bude sprevádzať všetkým, čo potrebujete vedieť o manažmente vášho firemného fleetu. Či už potrebujete ďalšie vozidlo pre nového člena tímu, alebo celú flotilu vozidiel, firemní zákazníci majú k dispozícii množstvo exkluzívnych ponúk. Vďaka kombinácii nízkych prevádzkových nákladov a vysokej zostatkovej hodnoty máme pre vás MINI, ktoré bude vyhovovať všetkým potrebám vášho podnikania. Spolu s našimi konkurencieschopnými sadzbami ponúkame aj MINI servisné plány, aby bola prevádzka vašej flotily vždy hladká a efektívna.
Na zabezpečenie prémiového MINI zážitku máme vytvorený MINI Corporate Certified program, zameraný na poskytnutie špičkových služieb a podpory fleet manažérov aj vodičov v ich firmách. Každé MINI centrum v našej sieti má možnosť zapojiť sa do tohto programu, keďže mu pomôže dať vám (a vášmu podnikaniu) ten najlepší MINI zážitok. K dispozícii majú svoj špecializovaný tím pre firmy, ktorý vám pomôže nájsť ideálne MINI pre váš biznis. Vďaka absolvovaniu špeciálneho školenia máte istotu, že vám ponúknu tie najlepšie služby, šité na mieru vašich potrieb. Majú presný prehľad o portfóliu služieb MINI pre firemných zákazníkov a ochotne vám poskytnú odborné poradenstvo.

Emisie oxidu uhličitého sa merajú vážením, v gramoch a vypočíta sa, koľko CO2 sa emituje z výfukového systému vozidla na odjazdenej vzdialenosti, meranej v kilometroch. Hodnoty emisií CO2 sú zvyčajne uvedené v jednotkách g/km. Táto hodnota zostáva nezmenená počas celého životného cyklu vozidla a je zobrazená v jeho registračnej dokumentácii. Každý model, ktorý je v predaji v Európskej únii, dostáva autoritatívnu hodnotu emisií CO2 ako súčasť typovej skúšky vozidla, vykonanej výrobcom vozidla pred prvou registráciou.

Vaša organizácia by mohla získať aj ďalšie výhody s ešte atraktívnejšími cenami a zľavami v celej modelovej palete MINI. A v závislosti od potrieb vášho podnikania je náš špecializovaný tím pripravený ponúknuť vám komplexnú pomoc a podporu. Ale keďže každá firma je iná, naše certifikované MINI Corporate Certified centrá operatívne posúdia vaše potreby a pomôžu vám spravovať vašu mobilitu efektívnym a udržateľným spôsobom. Na jednej strane vám síce kedykoľvek dokážeme zabezpečiť akékoľvek množstvo vozidiel MINI, je však nutné zohľadniť viacero aspektov. Pozrieme sa na to, či dokážete vo vašej flotile efektívne skombinovať firemné vozidlá a poolové vozidlá, aby ste znížili náklady, dane a vašu uhlíkovú stopu – pri dodržaní pravidiel vášho firemného fleetu.