KONCEPT MINI JCW GP.

LEN PRE VYVOLENÝCH.

Koncepcia MINI John Cooper Works GP

ZAŽITE NOVÝ VÝKON.

Naši dizajnéri a konštruktéri dosiahli nové extrémy. Motivuje ich ambícia vytvoriť športovca s jednoznačným zameraním na pretekársku trať. Radi prijímajú výzvy. Opúšťajú svoj komfortný priestor – pridávajú uhly, línie a plochy tam, kde sa iní neodvážia.

Koncepcia MINI John Cooper Works GP

Posúvanie hraníc je hlboko zakorenené v našej DNA. Navrhnutý pre ulice, narodený na pretekárskej trati – koncept MINI John Cooper Works GP pokračuje tam, kde GP1 a GP2 skončili. Robí dojem pôsobivou rovnováhou medzi šokujúcou krásou a silou. Výkon, aerodynamika a konštrukcia JCW upútajú pozorovateľa každým detailom.

Koncepcia MINI John Cooper Works GP – pohľad zozadu

Toto je príbeh vzrušujúceho kontrastu. Koncept MINI JCW GP je kombináciou dokonalého vzhľadu a mimoriadnych športových vlastností. Prezentuje sa očarujúcim odtieňom Black Jack Anthracite. Farby Curbside Red a High Speed Orange zvýrazňujú plynulé, elegantné línie karosérie, čím zdôrazňujú jej priebojnosť. Adrenalín vyžaruje z každej strany.

Koncepcia MINI John Cooper Works GP

Koncept MINI JCW GP je vybavený tónovanými sklami s nádychom tajomna a agresivity. Charakteristickú prednú časť formuje zúrivá maska chladiča a hrozivo pôsobiaci otvor na kapote motora na prívod vzduchu. Nízky, široký a divoký – pripravený utekať, nie kráčať.

Koncepcia MINI John Cooper Works GP – kabína

Nájdete v ňom len to, čo je naozaj dôležité – v interiéri je takisto prítomný duch kontrastu. Medzi jasnou bielou farbou a pôsobivými detailmi panuje napätie, ktoré zdôrazňuje atletickú silu. Neprehliadnuteľná je aj svetlá hliníková bezpečnostná klietka vozidla, čierny prístrojový panel a digitálne rozhranie na stredovej konzole.

LEN PRE NAŠE OČI.

Máte exkluzívnu možnosť zistiť, aké je to pretekať v športovom sedadle najnovšieho majstrovského diela. Pozrite sa dovnútra a začnite objavovať – vďaka pôsobivému 360-stupňovému pohľadu.

Teasers

Rad John Cooper Works

John Cooper Works

INŠPIRÁCIA LEGENDOU.

Trojdverový hatchback, kabriolet, Clubman a Countryman majú svoje jedinečné vlastnosti, no každý z nich sa chváli úctyhodným výkonom pod kapotou – zároveň hrdo zdieľajú spoločné dedičstvo. Každý model je skonštruovaný s technickou úpravou na pretekárskej úrovni a je vybavený vylepšenými dielmi, ktoré zabezpečujú efektívnu kombináciu presného ovládania a takmer balistického zrýchlenia, na ktoré by bol John Cooper hrdý.