Vstúpte do sveta príslušenstva MINI.

Vaše MINI, váš štýl: dve silné a individuálne osobnosti. Existuje veľa možností, ako preniesť vlastný osobný štýl do ulíc. Ukážte, čo chcete predviesť s originálnym príslušenstvom MINI.

Nezastavujte.

Doprajte si jazdu na atraktívnych kolesách. Široká ponuka dizajnových riešení v kombinácii s parametrami ako napríklad priľnavosť sú zárukou bezpečnosti a radosti z jazdy. Kompletný konfigurátor diskov a pneumatík MINI vám umožní vyskúšať a obzrieť si ich na vozidle MINI ešte pred kúpou.

Originálne disky a pneumatiky MINI

MINI John Cooper Works.

John Cooper Works.

Vo vozidle John Cooper Works sa vám žiaden súper nevyrovná. – Vo vozidle John Cooper Works totiž vyzerá slabo dokonca aj protivietor. Rýchly jazdný pruh bude patriť len vám. Pre ešte viac individuality ponúkame príslušenstvo MINI John Cooper Works. Prispôsobte si svoje vozidlo s dielmi John Cooper Works, ktoré rozbúšia srdce každého motoristického fanúšika.

Riadiace centrum s informačno-zábavným systémom MINI.

Stanovte si vysoké ciele a doprajte si dokonalý a štýlový všestranný balík zábavy, telekomunikačných služieb, navigácie a technológií – Informačno-zábavný systém MINI, s ktorým budete mať vždy dokonalý prehľad. Naše moderné technológie dokážu prepojiť váš smartfón s vozidlom, vysokokvalitné multimediálne služby garantujú vo vašom MINI množstvo zábavy a navigačný systém vás spoľahlivo dostane do cieľa.

Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro

Zábava.


Na každej ceste.

Garancia najlepšej zábavy s ponukou špičkových funkcií od spoločnosti MINI. Doprajte si dokonalý zvukový zážitok a svojim cestujúcim ponúknite tú najlepšiu zábavu.

Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro

Telekomunikačné služby.


Vždy s maximálnym prehľadom.

Komunikačné a hudobné doplnky vám vo vozidle MINI zaistia komfort na cestách. Doprajte si rozmanitosť informácií a zábavy spolu s konektivitou. 

Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro

Navigácia.


Vždy na správnej ceste. 
 

Chcete dôjsť do cieľa bezpečne, spoľahlivo a vždy včas? – S navigačnými riešeniami od MINI to je úplná samozrejmosť. Vďaka nim dorazíte rýchlo a najmä bez stresu. 

Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro

Technológie.

Garantovaná dokonalosť.


Chceli by ste mať možnosť používať najnovšie inovácie, s ktorými je riadenie vozidla ešte pohodlnejšie? Pre MINI nie je nič jednoduchšie! Ak chcete štýlovú anténu alebo autoalarm, technológie MINI vám zaručia vždy to najlepšie. 

Oslnivý výkon.

Starostlivosť o vaše MINI s ponukou vysokokvalitných výrobkov účinných aj proti tej najodolnejšej špine. S praktickými kozmetickými výrobkami MINI bude váš miláčik vždy dokonale naleštený a úplne čistý. Pozrite si našu širokú ponuku prípravkov a každý deň si užívajte oslňujúcu príťažlivosť svojho MINI.