VSTÚPTE DO SVETA PRÍSLUŠENSTVA MINI.

Vaše MINI, váš osobitý štýl : to sú dve silné a individuálne osobnosti. Existuje mnoho možností, ako preniesť vašu jedinečnosť do ulíc. Vďaka originálnemu príslušenstvu MINI môžete ukázať svetu svoju osobnosť ešte oveľa štýlovejšie. 

dam Image

NEZASTAVUJTE.

Doprajte si jazdu na atraktívnych kolesách. Široká ponuka dizajnových riešení v kombinácii s parametrami ako napríklad priľnavosť sú zárukou bezpečnosti a radosti z jazdy. Kompletný konfigurátor diskov a pneumatík MINI vám umožní vyskúšať a obzrieť si ich na vozidle MINI ešte pred kúpou.

Originálne disky a pneumatiky MINI

MINI John Cooper Works.

JOHN COOPER WORKS.

Vo vozidle John Cooper Works nemá proti vám šancu žiaden súper, dokonca ani živel, ako je protivietor. Vychutnajte si dynamickú jazdu v rýchlejšom jazdnom pruhu na tomto bezkonkurenčnom pretekárovi, ktorého môžete pred jazdou doladiť presne podľa predstáv vďaka originálnemu príslušenstvu MINI John Cooper Works. Jedinečný a individuálny dizajn tohto vozidla zaručene rozbúši srdce každého fanúšika motorizmu. 

RIADIACE CENTRUM S INFORMAČNO-ZÁBAVNÝM SYSTÉMOM MINI

Vaše odvážne ciele sa stanú dosiahnuteľnejšími vďaka nášmu štýlovému a všestrannému balíku technológií. Informačno-zábavný systém MINI sa postará o to, aby ste mali telekomunikačné služby, navigáciu i zábavu neustále so sebou, čím vám zabezpečí neustály a dokonalý prehľad. Naše moderné technológie dokážu prepojiť váš smartfón s vozidlom, vysokokvalitné multimediálne služby zabezpečia vo vašom MINI množstvo zábavy a spoľahlivý navigačný systém vás bez problémov dostane do vytúženého cieľa. 

Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro

ZÁBAVA.


Na každej ceste.

Garancia najlepšej zábavy s ponukou špičkových funkcií od spoločnosti MINI. Doprajte si dokonalý zvukový zážitok a svojím cestujúcim ponúknite jazdu, na akú sa nezabúda.

Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro

TELEKOMUNIKAČNÉ SLUŽBY.


Vždy s maximálnym prehľadom.

Majte maximálny prehľad i na cestách. Konektivita s vaším smartfónom, komunikačné a hudobné doplnky vo vašom MINI zabezpečia prísun potrebných informácií a zábavy presne podľa vášho želania. 

Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro

NAVIGÁCIA.


Vždy na správnej ceste. 
 

Chcete dôjsť do cieľa bezpečne, spoľahlivo a vždy včas? S navigačnými riešeniami od MINI to je úplná samozrejmosť. Vďaka nim dorazíte rýchlo a najmä bez stresu. 

Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro Tuningové súpravy MINI John Cooper Works Pro

TECHNOLÓGIE.

Garantovaná dokonalosť.

 

Chceli by ste mať možnosť používať najnovšie inovácie, s ktorými je riadenie vozidla ešte pohodlnejšie? Pre MINI nie je nič jednoduchšie! Ak chcete štýlovú anténu alebo autoalarm, technológie MINI vám zaručia vždy to najlepšie. 

OSLNIVÝ VÝKON.

Vďaka našej ponuke vysokokvalitných čistiacich výrobkov bude starostlivosť o Vaše MINI hračkou. Praktické a účinné kozmetické výrobky si poradia i s tou najodolnejšou špinou, a tak si môžete byť istí, že váš miláčik bude dokonale čistý a pripravený na každú ďalšiu jazdu. Prezrite si našu širokú ponuku prípravkov a užívajte si každodennú oslňujúcu príťažlivosť svojho MINI.

dam Image