COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI 3-dverové - červené a čierne - kolesá a pneumatiky MINI 3-dverové - červené a čierne - kolesá a pneumatiky

MINI ORIGINÁLNE KOLESÁ A PNEUMATIKY S OZNAČENÍM HVIEZDIČKOU.

Vybavte svoje vozidlo niektorými zo štýlových MINI originálnych kompletných kolies. Pri objavovaní nových obzorov sa musíte cítiť bezpečne a my sme pre vás pripravili široký sortiment MINI originálnych kompletných kolies. Tieto pneumatiky sú dokonale prispôsobené tak, aby z každého jednotlivého modelu MINI a vášho štýlu jazdy vyťažili maximum. Získajte tie správne pneumatiky pre dané ročné obdobie a dosiahnite optimálnu priľnavosť na povrchu, po ktorom jazdíte. S našimi pneumatikami s označením hviezdičkou od popredných výrobcov sa budete vždy cítiť na cestách absolútne bezpečne. Všetky kolesá sa dodávajú zmontované, vyvážené a pripravené na použitie.

KOMPLETNÉ ZIMNÉ SADY KOLIES.

MINI Accessories – original wheels – winter tyres MINI Accessories – original wheels – winter tyres
MINI originálne kompletné zimné kolesá ponúkajú záruku zabezpečenia kvality a bezpečnosti. Sú vyvinuté v úzkej spolupráci s poprednými výrobcami a podrobujú sa prísnym testom, aby sa optimalizovala priľnavosť MINI na ceste a sú ideálne prispôsobené koncepcii každého individuálneho modelu MINI. MINI zimné kolesá a pneumatiky, známe aj ako pneumatiky na sneh, sa dôrazne odporúčajú pre oblasti, kde teploty klesá pod +7 °C - aby sa zaistilo, že vaše vozidlo bude na cestách bezpečné, s lepším brzdným účinkom a priľnavosťou za akýchkoľvek podmienok.

PRIĽNAVOSŤ S ĽAHKOSŤOU.

Keď teplota klesne, guma letných pneumatík stvrdne a nedokáže už poskytovať optimálny výkon. Práve preto je teplota 7 °C odporúčaná pre prezutie zimných pneumatík. Vďaka svojej špeciálnej gumovej zmesi poskytujú zimné pneumatiky maximálnu priľnavosť, optimalizovanú brzdnú reakciu a mimoriadnu úroveň výkonu a bezpečnosti na cestách - dokonca aj v najchladnejšom počasí.

MINI kompletné kolesá ponúkajú maximálny výkon a bezpečnosť:

MINI kolesá - zimné a letné - priľnavosť a dezén

Brzdná dráha s hĺbkou dezénu (mm) za mokra:

Brzdná dráha s hĺbkou dezénu (mm) za mokra

KOMPLETNE LETNÉ KOLESÁ.

MINI JCW– rebel green – letné kompletné kolesá MINI JCW– rebel green – letné kompletné kolesá

Čo môže byť v lete lepšie ako nabaliť MINI, nasadiť si slnečné okuliare a vyraziť na cestu. Svet vám leží pri kolesách a vaše MINI ponúka každý deň nekonečné možnosti. Nové cesty na jazdenie. Nové miesta na objavovanie. Nové zážitky na prežívanie. MINI originálne kolesá a pneumatiky sú tu pre vás, aby maximalizovali vaše potešenie a pomohli vám dostať sa do cieľa štýlovejšie a bezpečnejšie - či už ste športový nadšenec, alebo sa len vydáte na slnečné dobrodružstvo.

KVALITA, NA KTOREJ MÔŽETE JAZDIŤ.

Montáž MINI originálnych kolies, pneumatík a príslušenstva na vaše MINI je ako aplikovať posledné ťahy štetcom na obraz. Zoberme si, napríklad MINI plávajúce kryty nábojov kolies - všetko dokonale dotvoria, aby sa zo štýlového originálu stalo skutočné majstrovské dielo MINI.

KVALITA S HVIEZDIČKOU.

MINI kolesá - pneumatiky - kvalitné výhody označenia hviezdičkou MINI kolesá - pneumatiky - kvalitné výhody označenia hviezdičkou
MINI originálne kompletné kolesá sú exkluzívne vybavené pneumatikami označenými hviezdičkou, aby bola vždy zaručená kvalita a bezpečnosť. Boli vyvinuté v úzkej spolupráci s poprednými výrobcami ako Bridgestone, Michelin a Pirelli a sú prísne testované, aby optimalizovali priľnavosť vášho MINI na ceste.

VÝHODY V SKRATKE.

VYROBENÉ NA MIERU.

All MINI Original Wheels and Tyres are specially developed for that go-kart feeling and to match the style of each individual MINI model.

TESTOVANÉ.

Každá pneumatika prešla prísnym testovaním 50 rôznych kritérií kvality (EÚ štítok na označovanie pneumatík si vyžaduje splnenie iba troch kritérií).

ŠPORTOVÉ.

Pneumatiky sú perfektne prispôsobené jednotlivým komponentom pruženia a adaptívnym systémom, aby sa zabezpečila maximálna priľnavosť a výkon.

BEZPEČNÉ.

Pneumatiky označené hviezdičkou sa vyznačujú dlhou životnosťou, najvyššou úrovňou bezpečnosti a pokročilou run-flat technológiou.

ÚSPORNÉ.

Systematické použitie špeciálnych materiálov znižuje spotrebu paliva a znižuje úrovne hlučnosti.

TECHNOLÓGIA RUN-FLAT.

Technológia Run-flat vám umožňuje viesť vozidlo až 80 km pri maximálnej rýchlosti 80 km/h aj v prípade, že pneumatika stráca tlak. To pre vás znamená aj bezpečnosť a komfort. Znamená to tiež, že nepotrebujete rezervné koleso, pretože môžete jednoducho dôjsť do najbližšieho servisu MINI. To znamená nižšiu hmotnosť vozidla a viac priestoru pre batožinu a športové vybavenie.

Bez run-flat technológie:
MINI kolesá a pneumatiky - pneumatika bez run-flat technológie
S run-flat technológiou:
MINI kolesá a pneumatiky - run-flat technológia

SPOLUPRÁCA S POPREDNÝMI VÝROBCAMI.

MINI kolesá sú navrhnuté a testované tak, aby optimalizovali výkon a priľnavosť MINI. Či už vaše MINI potrebuje Bridgestone, Michelin, Pirelli alebo inú prémiovú značku, hviezdička na bočnej stene znamená, že pneumatika je schválená značkou MINI a poskytne vám najlepší zážitok z jazdy, pretože bola špeciálne vyrobená pre vaše MINI v súlade s normami značky MINI. Pneumatiky označené hviezdičkou sú testované na základe 50 rôznych kvalitatívnych kritérií rozdelených do šiestich hlavných oblastí: jazdné vlastnosti, bezpečnosť, opotrebovanie, úspora paliva, komfort a športové správanie.

MINI POISTENIE PNEUMATÍK.

V nepravdepodobnom prípade náhodného alebo úmyselného poškodenia vašich pneumatík môže služba MINI poistenie pneumatík pomôcť pri neočakávaných nákladoch na opravu alebo výmenu bez ohľadu na vek vášho vozidla.

 

MINI poistenie pneumatík ponúka komplexnú ochranu proti:

  • Poškodenie spôsobené špicatými predmetmi, ako sú klince a sklo
  • Poškodenie spôsobené nárazom na obrubník (pri parkovaní)
  • Vandalizmus
  • Krádež

MINI poistenie pneumatík poskytuje 100% náhradu nákladov na opravu alebo výmenu poškodenej pneumatiky v prvom roku, 75% v druhom roku a 50% v treťom roku. *

*MINI poistenie pneumatík platí pre všetky pneumatiky označené hviezdičkou a kompletné kolesá zakúpené vo vašom MINI servisnom centre. MINI poistenie pneumatík je navyše platné pre všetky z výroby namontované pneumatiky na aute zakúpenom v MINI a zaregistrovanom od marca 2020. Disky kolies a náklady na prácu sú z poistenia vylúčené. Ak potrebujete ďalšie informácie o MINI poistení pneumatík, obráťte sa na vášho MINI servisného partnera alebo si skontrolujte svoju poistnú zmluvu. MINI poistenie pneumatík je produktom spoločnosti Allianz Versicherungs-AG.

MINI kolesá - mini poistenie pneumatík - krytie MINI kolesá - mini poistenie pneumatík - krytie

MINI VÝMENA PNEUMATÍK.

Naši servisní špecialisti MINI vám poradia s ideálnym výberom kolies a pneumatík označených hviezdičkou pre vaše vozidlo. Iba tieto pneumatiky spĺňajú prísne kvalitatívne normy MINI. Je samozrejmé, že vaše kolesá tiež vymieňame, testujeme, opravujeme a skladujeme. Či už hľadáte náhradnú pneumatiku alebo kompletnú sadu kolies, MINI servis kolies a pneumatík vám vždy ponúka prvotriedne výrobky a profesionálne rady. Doprajte svojmu vozidlu nežnú starostlivosť, ktorú si zaslúži. Doprajte si to v MINI servise v MINI servisnom centre.

MINI kolesá a pneumatiky - služba výmeny pneumatík MINI kolesá a pneumatiky - služba výmeny pneumatík

#HereWeGo Vďaka celej komunite MINI za skvelý vizuál!