COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
all-electric MINI Cooper

NOVÉ ČISTO ELEKTRICKÉ MINI COOPER.

Keď ide o pokrok, nové čisto elektrické MINI Cooper má svoj vlastný štýl: silný, ale zároveň šarmantný.

ZMENA ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU.

Pripravte sa na nové čisto elektrické MINI Cooper, ktoré zmení všetko. Toto MINI nie je iba automobil, je to živá demonštrácia nového mestského statusu. Jeho dynamická osobnosť a senzačný dizajn vás dostanú. Pocíťte návaly slobody a vzrušenie z energie života, zabalené do elektrizujúceho pocitu motokáry. A môžete automaticky počítať s tým, že vaše budúce čisto elektrické MINI Cooper spĺňa tie najprísnejšie emisné štandardy, takže vaša jazda bude nielen zábavná, ale aj ekologicky zodpovedná.
Myslíte si, že už poznáte všetky zákutia mesta? Porozmýšľajte znovu. Toto čisto elektrické MINI Cooper je tu, aby preverilo normy a prepísalo definíciu urbanistického objavovania. Toto nie je iba auto, toto je zmena životného štýlu.

VÝBAVA

MODERNÁ VERZIA MINI CHARIZMY.

Zoznámte sa s novým čisto elektrickým MINI Cooper, stelesnením trendovej jednoduchosti a nebývalej charizmy. Predstavte si, ako vás jeho čisté línie a dynamické LED predné svetlá priateľsky zdravia a pozývajú na cestu za štýlom. Toto MINI nie je iba elektrifikovaná motokára, je to absolútny štýlový prevrat, ktorý opäť raz potvrdzuje, aké je to skvelé byť jednotkou v meste.
DIZAJN
TO NAJLEPŠIE
ŠTÝL PREDOVŠETKÝM.

ŠTÝL PREDOVŠETKÝM.

To by snáď ani nebolo MINI, keby niekto nedostal nápad na to, ako ho ešte viac okoreniť. Zistite viac o možnostiach jeho individualizácie.