COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI LCI

NOVÉ MINI: 3-DVEROVÉ, 5-DVEROVÉ, CABRIO.

POHÁŇANÉ INŠPIRÁCIOU.

Spoznajte nové MINI. Tento svetoznámy agilný a dobrodružný mestský prieskumník teraz prichádza v osvieženej a ešte energickejšej verzii. So všetkými vylepšeniami, vďaka ktorým je tento atraktívny model stále ozajstnou ikonou, ale s ešte širšou ponukou pôžitkov: viac miesta pre vás aj pasažierov, modernizované klasické prvky a ešte viac zábavy z brázdenia mesta s vašimi priateľmi!
VYBRANÉ PRVKY

KVALITA A CHARAKTER.

Dynamické ako vždy, charakteristické a nezameniteľne štýlové – nové MINI je ikona s prepísanou definíciou, ktorá ponúka ešte viac príležitostí a viac zábavy. Nové prvky, ako napríklad bočné mriežky s LED smerovkami, pridávajú korenie ku hodnotnému vzhľadu. Inovatívny dizajn kolies s frézovanými lesklými striebornými povrchmi a LED predné svetlomety so zatmaveným vnútorným pokladom pridávajú nespochybniteľnú eleganciu. Interiér očarí rafinovanými detailmi ako je napríklad vylepšený športový kožený volant. A sú tu aj všetky intuitívne a inovatívne technológie, pre zaručenie najlepšieho jazdného zážitku.
MINI 3-DVEROVÉ: TO NAJLEPŠIE
MINI 5-DVEROVÉ: TO NAJLEPŠIE
MINI CABRIO: TO NAJLEPŠIE

NECH JE VAŠE!

PONUKA
Všetky dáta, údaje a zobrazenia sú určené len na informačné účely a táto prezentácia nie je ponukou, resp. návrhom na uzatvorenie zmluvy. Vyhradzujeme si právo na zmenu ponuky. Obrázky sú ilustračné. Všetky ceny sú vrátane DPH, pokiaľ nie je uvedené inak.