mini concept - aceman vízia

MINI CONCEPT ACEMAN.

* MINI Concept Aceman je iba koncepčný automobil, čo znamená, že nie je určený pre sériovú výrobu a na predaj. Preto nie je možné jazdiť s ním na verejných cestách a nie je schválený pre pravidlá cestnej premávky. Filmovanie prebiehalo v štúdiu a na uzatvorených komunikáciách bez prístupu premávky.

ELEKTRICKÉ EMÓCIE.

MINI Concept Aceman reprezentuje novú éru udržateľnejších automobilov s lepšou konektivitou a kombinuje technický pokrok s charizmatickou jednoduchosťou a vzrušujúcou jazdou.

Náš prvý čisto elektrický MINI SAV crossover spája pre MINI typickú agilitu s inovatívnymi konštrukčnými prístupmi, zatiaľ čo poskytuje bezpečnú jazdnú pozíciu. Prináša všetko, čo je typické pre MINI: vzrušujúce proporcie, špecifické línie a inteligentnú funkčnosť. Je agilné a silné, zároveň však nadčasovo sofistikované. MINI Concept Aceman je začiatkom nového dobrodružstva.

mini concept - aceman - to najlepšie

ESTETIKA SPONTÁNNOSTI.

  • Inšpiratívna čisto elektrická jazdná dynamika a najnovšie inovácie v oblasti elektrickej technológie.
  • Úplne nová inteligentná architektúra, ktorá poskytuje formu, flexibilitu a funkčnosť.
  • Inovatívna interaktívna technológia a infotainment na viacerých obrazovkách, pre poskytnutie bezprecedentného používateľského zážitku pre posádku.
  • Materiály bez chrómu a kože, vrátane povrchov a čalúnení vyrobených z recyklovaných zdrojov.

BUDÚCNOSŤ DIZAJNU SO SILNOU TRADÍCOU.

MINI Concept Aceman je modernou interpretáciou SAV, avšak v agilnom MINI formáte. Jeho jasne definované kontúry a čisté línie spoľahlivo pritiahnu pozornosť.

ŠTÝL INTERIÉRU – NOVÝ MINIMALIZMUS.

Interiér nového MINI Concept Aceman kombinuje klasický a športový MINI dizajn s elegantnými ručne vypracovanými povrchmi. Priestranné otvorené oblasti okolo dverí a mäkké povrchy generujú útulný a príjemný pocit, k čomu sa pridáva aj záplava svetla cez panoramatickú strechu.

DIZAJN NA PRITIAHNUTIE POHĽADOV.

Atraktívny svetlý tyrkysový odtieň umocňuje pocit vzrušenia. V závislosti od uhla dopadu svetla pôsobí farba svetlejšie alebo tmavšie, čo udeľuje povrchom a hranám decentnú trojrozmernosť. Strešné nosiče sú vo farbe British Racing Green a vďaka PVD povrchu s efektom chameleóna sa trbliecu rozličnými odtieňmi modrej, fialovej, zelenej, tyrkysovej a ružovej farby.

mini concept - aceman - exteriér - to najlepšie
mini concept - aceman - interiér - to najlepšie

KROK DO UDRŽATEĽNEJ BUDÚCNOSTI. 

Udržateľné materiály, vytvorené s najvyššou pozornosťou k detailom a kvalite, pochádzajú z recyklovaných plastov. V kombinácii s farebnými rozmanitosťami a úžasnou súhrou kontrastov vytvárajú vysoko emotívny zážitok z jazdy.

TO NAJLEPŠIE.

JAZDA PO VAŠOM – REŽIMY EXPERIENCE.

Ponorte sa do rozličných svetov v jednom a tom istom MINI Concept Aceman. Tri nové režimy Experience ponúkajú odlišné spôsoby ovládania a užívania si dostupných displejov. Oživte interiér tak, ako to chcete vy.

REŽIM PERSONAL.

Režim Personal je naozaj o personalizácii displejov. Môžete si vybrať z palety decentne animovaných obrázkových podkladov, ktoré sa premietajú na palubnú dosku a sprevádzajú ich špeciálne zvuky. Len pár príkladov za všetky: mraky putujúce po oblohe, vlnobitie na pobreží alebo trblietanie vody v bazéne.
mini concept - aceman - režimy - personal
mini concept - aceman - režimy - pop-up

REŽIM POP-UP.

Režim Pop-Up je prvou na zážitok orientovanou navigáciou, ktorú bude MINI ponúkať. Dokonca aj vrátane momentu prekvapenia. Sami sa rozhodnete kam chcete ísť, výberom zážitkovej kategórie ako je napríklad večera, event, trendy, alebo si zatočíte animovaným kolesom šťastia.

REŽIM VIVID.

Režim Vivid urobí každú cestu v MINI Concept Aceman hravejšou, interaktívnejšou a zábavnejšou. V tomto režime môžete vytvoriť úplne nový interaktívny dizajn celého displeja, vždy, keď vozidlo práve stojí.

mini concept - aceman - režimy - vivid
mini concept - aceman - ponuka modelov

NÁJDITE SI TO SPRÁVNE MINI.

Každé naše MINI bolo v nejakom štádiu svojho života najprv konceptom. Pozrite si celú paletu nových a vzrušujúcich vozidiel MINI a vyberte si z nich to správne pre vás.

UROBTE ĎALŠIE KROKY.