MINI JOHN COOPER WORKS CONCEPT.

dam Image

ČAROVNÝ STROJ.

MINI a John Cooper Works spoločnými silami vynašli spôsob, ako vyrobiť malého démona ciest. Tento najnovší koncept ho posúva ešte ďalej za pomoci výkonu, ktorý popiera zákony fyziky. Už samotný pohľad na tento koncept MINI John Cooper Works a jeho zvuk uchvátia vaše zmysly skôr, než si sadnete za volant. Najskôr zaznie jeho úchvatný hlasový prejav. Následne môžete uprieť zrak na ručne leštený, číry lak v legendárnych farbách John Cooper Works. Až potom začnete obdivovať rôzne detaily vrátane športových pruhov, červených prvkov na diskoch a klapiek na pôsobivom strešnom spojleri.

cnt Background Image
MINI John Cooper Works Concept spredu diagonálne

PRIPRAVENÝ VYRAZIŤ.

Pri strhujúcom riadení podobnom jazde na motokáre skrátka nič nedrží tak skvele na ceste, ako MINI John Cooper Works, pričom úplne nové 18-palcové kolesá John Cooper Works z ľahkej zliatiny ho prilepia k vozovke ešte pevnejšie. Ukrývajú osobité strmene predných bŕzd, ktoré zaručia spoľahlivú kontrolu nad zvýšeným výkonom vozidla a vozidlu na trati zároveň dodajú skvelý vzhľad.

aig Background Image

EŠTE VIAC ENERGIE.

MINI John Cooper Works má dlhší rázvor, širšiu stopu a oproti predchádzajúcemu modelu ešte aerodynamickejšie tvarovaný zovňajšok. To všetko navyše dopĺňa nesmierne výkonný pohon a technológia podvozku. A keďže sa to celé ukrýva v praktickom MINI, odteraz môže byť každý deň vašou príležitosťou pretekať.

cnt Background Image
MINI John Cooper Works Concept zozadu diagonálne