MINI VISION NEXT 100.

OBRAZ BUDÚCNOSTI.

VYNALIEZAVÉ ZMÝŠĽANIE JE PRIRODZENOU SÚČASŤOU DNA ZNAČKY MINI. NO ČO AK BY SME DOKÁZALI NAČRIEŤ EŠTE HLBŠIE? ČO AK BY MINI ZAJTRAJŠKA PONÚKLO JEDINEČNÝ PERSONALIZOVANÝ ZÁŽITOK Z VOZIDLA S MNOHÝMI MAJITEĽMI? ABY STE MOHLI OKÚSIŤ ČOSI Z TOHO, ČO PRINESIE SVET ZAJTRAJŠKA, VYTVORILI SME SVOJU VLASTNÚ PREDSTAVU, AKO BY MOHLA VYZERAŤ BUDÚCNOSŤ MESTSKEJ MOBILITY.

KAŽDÉ MINI JE VAŠÍM MINI.

V BUDÚCNOSTI, KEDY SA O JEDNO MINI BUDEME MÔCŤ VŠETCI PODELIŤ, DOKÁŽU VOZIDLÁ VĎAKA TECHNOLÓGIÁM NOVEJ GENERÁCIE PONÚKNUŤ KAŽDÉMU VODIČOVI VZHĽAD AJ POCIT, AKOBY SEDEL VO VLASTNOM. JEDNOTLIVÉ ČASTI VONKAJŠÍCH POVRCHOV SA PRISPÔSOBIA VAŠIM POŽIADAVKÁM A KEĎ SA PRIBLÍŽITE, PRIVÍTAJÚ VÁS PERSONALIZOVANÝM POZDRAVOM. COOPERIZER JE FAREBNÝ PRIESVITNÝ KRUHOVÝ NÁSTROJ V STREDE VOZIDLA, KTORÝ TVORÍ SRDCE AJ MOZOG MODELU MINI VISION NEXT 100 A S VODIČOM KOMUNIKUJE PROSTREDNÍCTVOM DYNAMICKÝCH ZMIEN FARBY.

MINI PO NOVOM.

MINI VISION NEXT 100 VZDÁVA HOLD KULTOVÉMU DIZAJNU ZNAČKY MINI S UMIESTNENÍM KOLIES V SAMOTNÝCH ROHOCH VOZIDLA PRE MAXIMÁLNY CIT A OVLÁDATEĽNOSŤ.

COOPERIZER VÁM ZÁROVEŇ PONÚKNE MOŽNOSŤ VYSKÚŠAŤ SI OSOBITÝ REŽIM JAZDY INÝCH VODIČOV – ČI UŽ PRIATEĽOV, RODINY, CELEBRÍT ALEBO TVORIVÝCH VIZIONÁROV.

MEDZI JEDNOTLIVÝMI CESTAMI SA VISION SAMOSTATNE ODVEZIE DO SERVISNÉHO CENTRA, KDE SA OČISTÍ A NABIJE, NEŽ VYRAZÍ ZA ĎALŠÍM VODIČOM.