TECHNOLÓGIA ZMENY.

MINI COUNTRYMAN

HYBRIDNÁ CESTA.

Nové MINI Countryman SE poskytuje udržateľnejšiu formu jazdenia automobilom pre váš každodenný život. Kombináciou spaľovacieho a elektrického motora vám dáva všestrannosť SUV s neobmedzeným dojazdom aj zážitok z elektrickej mobility. Vozidlo bude kombinovať oba pohony v závislosti od jazdného režimu a jazdných podmienok. Čisto elektricky dokážete prejsť až do 52 km, čo by malo postačiť na vaše bežné denné mestské trasy. A spaľovací motor vás odvezie aj do vzdialenejších cieľov, keďže kombinovaný dojazd má hodnotu približne 500 km. 

MINI COUNTRYMAN

NABITÉ ENERGIOU.

Nové MINI Countryman SE poháňa pokročilá lítium-iónová batéria, ktorú môžete nabíjať aj z bežnej domácej 230 V zásuvky, alebo na niektorej z početných nabíjacích staníc v meste. Vďaka sofistikovanému systému chladenia dokáže batéria po dlhý čas poskytovať vynikajúci výkon.

MINI COUNTRYMAN

NÍZKE EMISIE.

S vaším novým MINI Countryman SE dokážete jazdiť bez emisií na vzdialenosť až do 52 km. Aj pri kombinácii so spaľovacím motorom však ostávajú hodnoty pozoruhodne nízke, so spotrebou paliva iba 1,7-1,9 l/100 km a emisiami CO2 len 39-44 g/km. Prepínanie medzi pohonom eDrive a spaľovacím agregátom je hladké a automatické.