Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

PRESKÚMAŤ MINI

PREFEROVANÝ PREDAJCA

NOVÉ MINI COUNTRYMAN.
PRIDAJTE INŠPIRÁCIU KU KAŽDEJ JAZDE.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

INŠPIRUJTE SA.

Nové MINI Countryman dorazilo a je pripravené stať sa vaším najvernejším cestovateľským spoločníkom. Je jedno, či chcete brázdiť mesto alebo vyraziť do divočiny a preskúmať nepreskúmané - nové MINI Countryman s vami udrží krok na cestách aj mimo nich. Je priestranné, všestranné a teraz prináša osviežený dizajn, ktorý vás uchváti viac než predtým. Ste pripravení nechať sa inšpirovať?
MINI COUNTRYMAN

ZVOĽTE SI SVOJE VLASTNÉ DOBRODRUŽSTVO

MINI Countryman je rozhodne najdobrodružnejším členom celej rodiny MINI. A nová verzia je ešte dobrodružnejšia. Silný motor, priestranný interiér a pohon všetkých kolies ALL4 ho pasujú na skvelú voľbu pre všetkých vodičov s objaviteľskými ambíciami.
MINI COUNTRYMAN

PRIESTOR PRE NOVÉ DOBRODRUŽSTVÁ.

Vytvorte vo svojom živote priestor pre všetky dobrodružstvá, ktoré na vás čakajú. Otvorte svoje srdce výnimočnému automobilu, ktorý vás za nimi odvezie. Objavte nové MINI Countryman s piatimi komfortnými sedadlami, množstvom miesta vo veľkom kufri a modernými technickými riešeniami, ktoré vám pomôžu bezproblémovo komunikovať s vaším vozidlom.
MINI COUNTRYMAN

VYBERTE SA HYBRIDNOU CESTOU.

Nové MINI Countryman je k dispozícii aj v plug-in hybridnej verzii - pre tých, ktorých poháňa láska k životnému prostrediu. MINI Countryman SE so spaľovacím aj elektrickým motorom vám dá to najlepšie z oboch svetov: nulové emisie pri elektrickej jazde mestom a benzín iba pri občasných dlhších výletoch.
Dôležité prvky

PRIDANÁ INŠPIRÁCIA

K novému MINI Countryman sme pridali niektoré ozaj inšpiratívne prvky - k dizajnu exteriéru aj interiéru, ale samozrejme aj k technológii. A to všetko s cieľom premeniť každú jazdu na skutočné dobrodružstvo.

Objavte tieto úžasné detaily, ktoré premenia vašu cestu na úplne nový zážitok.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Posúvaním zmeňte farbu

48 HODÍN S NOVÝM MINI COUNTRYMAN

Ponuka

VYBERTE SI ZO SKVELÝCH PONÚK.

TIETO MINI SÚ VÁM IHNEĎ K DISPOZÍCII.

MINI COUNTRYMAN

ZOZNÁMTE SA SO SVOJÍM MINI.

Vyberte si zo skvelých ponúk MINI už od 283 € mesačne. Všetky sú k dispozícii hneď teraz a sú pripravené stať sa vašimi.

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO PREDAJCU MINI.

MINI COUNTRYMAN

STÁLE SA NEVIETE ROZHODNÚŤ?

S novým MINI Countryman máte stále čo objavovať. Preskúmajte ďalšie vzrušujúce detaily tohto úžasného automobilového milovníka dobrodružstiev a pripravte sa zdolávať cesty aj mimo spevnených povrchov.