MINI Countryman
MINI Countryman

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Countryman

NOVÉ MINI COUNTRYMAN.

Nové MINI Countryman vás nepochybne zvedie vyraziť za dobrodružstvom preč z mesta, ale aj užiť si vzrušenie v jeho uliciach.

ODVÁŽNY DOBRODRUH.

Naskočte do nového MINI Countryman a objate skryté podklady, o ktorých ste doteraz netušili. Preskúmajte nové územia a jazdite s takým sebavedomím, ako keby pre vás neexistovali nedosiahnuteľné miesta. Nové MINI Countryman vám ponúka nebývalú slobodu v meste aj mimo neho. Je trendové, moderné a poskytne vám priestor, ktorý potrebujete pre svoj vzrušujúci život. Svojou robustnou karosériou s SUV dizajnom a impozantnou stavbou toto vozidlo prekypuje aurou sebaistoty a dobrodružnosti.

Zažite jazdnú dynamiku a hospodárnu prevádzku s technológiou MINI TwinPower Turbo v novom MINI Countryman. Dokáže nielen podporiť váš osobný štýl, ale doslova zanechá všetkých ostatných ďaleko za vami. Dupnite na plyn a nechajte svoju osobnosť zažiariť na ceste.

VÝBAVA

HRDÁ NÁTURA A STATOČNÉ SRDCE.

Ste pripravení na dobrodružstvo? Zoznámte sa s novým MINI Countryman! Toto nie je iba auto, toto je stanovisko. Štýlové, priestranné a vybavené najnovšou technológiou. Toto MINI je všetko, čo potrebujete pre neporaziteľný pocit slobody, na diaľnici aj v meste. Naše nové MINI Countryman dostalo robustnejší a drsnejší štýl. Toto športové MINI je zároveň priestrannejšie a poskytne vám viac než dosť miesta pre všetku vašu výbavu aj posádku. Zapnite si pásy a dobrodružstvo sa môže začať.
DIZAJN
TO NAJLEPŠIE

UROBTE TO PO SVOJOM.

Ste prieskumník, takže objavte spôsoby, akými môže nové MINI Countryman ešte viac vyhovieť tomu, čo chcete vy.

MINI Countryman

PRIPRAVTE SA.

Aj tie najkratšie výlety si zaslúžia poctivú prípravu. Zistite, čo vám najviac vyhovuje z možností pre individualizáciu.
MINI Countryman
MINI Countryman