PRESKÚMAJTE MINI

PREFEROVANÝ PREDAJCA

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
motion

MINI COUNTRYMAN WHITE SILVER EDITION.

LIMITOVANÁ EDÍCIA.

Sofistikované striebro – nadčasový symbol kvality. Odvážne, ale zodpovedné, divoké, zároveň však štýlové. Rafinované farebné prevedenie novej limitovanej edície MINI Countryman Cooper S a John Cooper Works zaujme a očarí. Ste pripravení pocítiť chladivé vzrušenie z bieleho striebra?
MINI COUNTRYMAN

DIVOKÁ ELEGANCIA

Divoký charakter, typický pre MINI, teraz prichádza v rafinovane chladivej bielo striebornej podobe. Nenechajte sa však sofistikovanou eleganciou oklamať – tento krásavec má v srdci stále značnú dávku divokosti. Miluje pohyb vonku a vždy sa ochotne prispôsobí vášmu neohrozenému naturelu.

MILUJE MESTO

MINI Cooper Countryman White Silver Edition je pripravené byť hviezdou aj v uliciach mesta. A aby bol dojem ešte silnejší, pridali sme kontrastné prvky: Strecha a kryty zrkadiel sú čierne a na žiarivom striebornom podklade sú neprehliadnuteľne výrazné.
MINI Countryman
MINI COUNTRYMAN

PRETEKY V ŠTÝLE

Silné ako vždy, teraz však aj neuveriteľne štýlové – MINI John Cooper Works Countryman Silver Edition jednoznačne víťazí v súťaži elegancie. Jeho ohromujúce dynamické parametre – 306 koní a 5,1 sekundy z 0 na 100 km/h – sú prirodzene stále na prvom mieste, ale bielo strieborná farba k tomu rozhodne pridá extra body za sofistikovanosť.

EŠTE VIAC KONTRASTU

Oslňujúca bielo strieborná dodá tejto limitovanej edícii MINI John Cooper Works Countryman dávku rafinovanej štýlovosti. A aby sme mu dopriali aj viac vizuálnej divokosti, pridali sme kontrastnú strechu a kryty zrkadiel vo výraznej červenej. Pretekársky duch modelu je umocnený aj markantnými červenými pruhmi na kapotu.
MINI Countryman
Ponuka

NÁJDITE SVOJHO MINI PREDAJCU