MINI CONNECTED BASE

VAŠE MINI S INTELIGENTNÝMI INOVÁCIAMI.

Vaše MINI má už v základe množstvo inteligentných prvkov, napríklad MINI navigáciu, ktorá vám poskytne najnovšie mapy a údaje o premávke, alebo Remote Services pre diaľkové ovládanie vášho MINI cez aplikáciu MINI. Zažite komplexnú konektivitu a prepíšte svoju definíciu jazdy v MINI, ktoré prináša inovácie na cestu.

MINI Connected Base - intro

ČO JE TU PRE VÁS?

MINI Connected je súbor inteligentných funkcií, aplikácií a služieb, ktorý plynulo prepojí vás a vašich pasažierov s vaším MINI a okolitým svetom. Pomôže vám zvýšiť komfort každodenného života. A robí jazdu bezpečnejšou, ale aj zábavnejšou.

Intelligent Personal Assistant.

MINI Intelligent Personal Assistant ovláda dôležité funkcie vášho MINI, napríklad navigáciu, telefonovanie, rádio či dokonca reguláciu teploty. Možno potrebujete vedieť niečo o vašej jazde. Napríklad počasie. Alebo máte špeciálnu požiadavku. Dokonca, aj keď sa chcete iba na chvíľu porozprávať, alebo si vypočuť vtip.
MINI connected base - personal assistant
MINI connected base - navigácia

MINI NAVIGÁCIA.

Nový MINI navigačný systém na báze cloudu vám poskytuje rýchlu a presnú kalkuláciu trasy. Najnovšie mapové dáta a údaje o premávke sa prenášajú priamo do vozidla, aby vám pomohli dostať sa do cieľa cesty bezpečne a načas. Navigačná trasa, optimalizovaná pre nabíjanie, k tomu pridáva ešte viac pokoja na duši pre vodičov čisto elektrických MINI.  Systém automaticky pridá do trasy ideálne nabíjacie zastávky na dlhých cestách a v priebehu jazdy ich často aktualizuje.

Remote Software Upgrade.

Vozidlá MINI teraz dostávajú aj pravidelné bezplatné kvalitatívne vylepšenia na diaľku, vzdušným prenosom. V závislosti od krajiny, modelu vozidla, jeho výbavy a stavu môžete dokonca dostávať aj nové funkcie a funkčné vylepšenia, a to bezplatne.

MINI connected base - remote service upgrade
MINI connected base - integrácia smartfónu

INTEGRÁCIA SMARTFÓNU.

Integrácia smartfónu vám umožní jednoduchý prístup k vašim obľúbeným aplikáciám vo vašom MINI bezdrôtovo cez Android Auto alebo Apple CarPlay. Navigačné pokyny od podporovaných navigačných systémov sa zobrazia na MINI Interaction Unit a na Head-Up displeji vášho MINI, aby ste mali stále bezpečný prístup ku všetkým aplikáciám na vašom smartfóne, dokonca aj počas jazdy.

MINI CONNECTED AKTUALIZÁCIE.

Objavte novú dimenziu jazdy umocnenú o zážitok MINI Connected. Zapojte plynulo svoj digitálny život do každej cesty.