MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION
MINI CLUBMAN FINAL EDITION
MINI Clubman Final Edition - main stage teaser MINI Clubman Final Edition - main stage teaser

MINI CLUBMAN FINAL EDITION.

POSLEDNÉ SVOJHO DRUHU.

Úžasná kombinácia výkonu, imidžu a praktickosti: MINI Clubman Final Edition presvedčí po každej stránke. Je štýlové do mesta, ale aj všestranné a priestranné na dlhšie cesty. Je inšpirované prvým modelom Clubman z roku 1969 a je jeho modernou oslavou. S počtom iba 1969 exemplárov pre celý svet je však rezervované iba pre tých, čo prejavia skutočnú vášeň pre decentný štýl a robustné spracovanie.

Chcete sa dostať za jeho volant? Tak sa radšej poponáhľajte.

Objednajte si to svoje ešte kým sa dá.

MAXIMÁLNA VÝBAVA.

MINI Clubman Final Edition má historicky najdlhší zoznam štandardnej výbavy. Doviedli sme ho k maximu jeho potenciálu. Sem už sa nič viac nedá pridať. Máte tu všetko, čo potrebujete. Takže nasadnite, urobte si pohodlie a otvorte viac dverí k novým zážitkom.

MINI Clubman Final Edition - teaser - extra prvky

OBJAVTE DETAILY.

MINI Clubman Final Edition - paleta

MINI CLUBMAN FINAL EDITION.

od

PRE VÁS A VAŠE MINI.

ATRAKTÍVNE PRÍSLUŠENSTVO A PONUKY FINANCOVANIA.

NÁJDITE PRÍSLUŠENSTVO, KTORÉ HĽADÁTE.

MINI Clubman Final Edition - príslušenstvo
MINI Clubman Final Edition - financial services

MINI FINANCIAL SERVICES.

PRESKÚMAŤ MOŽNOSTI.

Právne vyhlásenie:

Hodnoty spotreby paliva, emisií CO2, spotreby elektrickej energie a zobrazené rozsahy sú stanovené podľa európskeho nariadenia (EC) 715/2007 v znení uplatniteľnom v čase typového schválenia. Namerané hodnoty sú na základe cyklu WLTP podľa smernice (EC) 1151/2017 a môžu sa líšiť v závislosti od zvolenej výbavy. Uvedený rozsah hodnôt zohľadňuje rôzne konfigurácie zvoleného modelu a nie je súčasťou akejkoľvek ponuky, je určený výlučne na porovnanie. Príručka o spotrebe paliva a emisiách CO2, ktorá obsahuje údaje o všetkých modeloch nových osobných automobilov, je bezplatne k dispozícii v každom predajnom mieste.