Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

PRESKÚMAŤ MINI

PREFEROVANÝ PREDAJCA

NOVÉ MINI COUNTRYMAN.
POHÁŇANÉ INŠPIRÁCIOU.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.

POCÍŤTE SILU INŠPIRÁCIE

Zoznámte sa s novým MINI Countryman SE - dobrodružným ako vždy, teraz ale ešte atraktívnejším. So všetkými novými úžasnými detailmi a vylepšenými špičkovými technológiami vám toto dobrodružstvo vyhľadávajúce a planétu milujúce auto jednoducho ukradne srdce. Tento plug-in hybrid nepoháňa iba spaľovací a elektrický motor. Jeho pohonom je aj inšpirácia a snaha naplniť váš každodenný život dobrodružstvami.
MINI COUNTRYMAN

KAŽDODENNÉ MINI DOBRODRUŽSTVÁ

MINI Countryman bolo vždy najdobrodružnejším členom rodiny MINI. Nové MINI Countryman SE je však pripravené ukázať vám úplne nový typ dobrodružstva. S nulovými emisiami v meste, s efektívnejšou jazdou na dlhších cestách - toto auto vás bude inšpirovať k novým MINI dobrodružstvám na každom kroku.
MINI COUNTRYMAN

DOBRODRUŽNÝ HYBRID.

Nové MINI Countryman SE má všetky temperamentné kvality svojho konvenčne poháňaného súrodenca, táto jeho verzia je však o máličko viac mestským typom. Brázdite ulice s nulovým emisiami, vďaka jeho čisto elektrickému dojazdu až do 52 km a príležitostne si vyrazte aj za mesto na dobrodružnú jazdu s pohonom ALL4. Pocíťte vzrušujúcu akceleráciu na stovku iba za 6,8 sekundy.
MINI COUNTRYMAN

NOVÉ DOBRODRUŽSTVÁ ČAKAJÚ.

Nové MINI Countryman je k dispozícii aj vo verzii so spaľovacím motorom. Všetci tí, ktorí milujú výlety za hranice mesta, si rozhodne vychutnajú toto silné auto s piatimi pohodlnými sedadlami, priestranným kufrom pre všetku voľnočasovú batožinu a technológiou, ktorá dodá ceste na vidiek viac dobrodružstva aj bezpečnosti.
Dôležité prvky

CESTA ZA ZMENOU

Nové MINI Countryman SE prináša zmeny na exteriéri aj v interiéri. Nové, úžasne prepracované prvky, rozhodne vzbudia pozornosť v uliciach. Veľký batožinový priestor, spolu s nádherne čalúneným a vybaveným interiérom, sú ozaj inšpirujúce. Plug-in hybridná technológia k tomu pridáva skvelú voľbu pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o životné prostredie.

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Posúvaním zmeňte farbu

48 HODÍN S NOVÝM MINI COUNTRYMAN

Ponuka

VYBERTE SI ZO SKVELÝCH PONÚK.

TIETO MINI SÚ VÁM IHNEĎ K DISPOZÍCII.

MINI COUNTRYMAN

ZOZNÁMTE SA SO SVOJÍM MINI.

Vyberte si zo skvelých ponúk MINI už od 393 € mesačne. Všetky sú k dispozícii hneď teraz a sú pripravené stať sa vašimi.

NÁJSŤ NAJBLIŽŠIEHO PREDAJCU MINI.

MINI COUNTRYMAN

CHCETE EŠTE VIAC?

Zaujíma vás technológia v novom plug-in hybridnom MINI Countryman SE? Alebo by ste chceli preskúmať ešte podrobnejšie jeho unikátny štýl? Tu nájdete ďalšie detaily o tomto úžasnom vozidle.