COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Burgundy

VITAJTE V RODINE.

MINI je definované láskou a vášňou. Pre nás v MINI sú emócie, ktorých sme svedkami u zákazníkov ako ste vy, to, čo podporuje naše ambície a motivácie. Sú to vaša láska a vášeň, ktoré robia našu značku tým, čím je. Sme skutočne poctení, že MINI teraz definujete aj vy. Vitajte v rodine MINI, je úžasné, že ste s nami!

ĎAKUJEME, ŽE STE SI VYBRALI MODEL Z NAŠEJ PONUKY.

Zľava 10% - Váš špeciálny darček na privítanie.

Ako špeciálny darček na privítanie vám ponúkame zľavu 10% na vybrané MINI originálne príslušenstvo*.
* Poukážku môžete použiť iba na MINI originálne príslušenstvo z týchto 3 kategórií: MINI prepravné riešenia, MINI nabíjacie príslušenstvo a MINI dizajnové príslušenstvo, do vypredania zásob u vášho predajcu. Poukážka je platná iba pre vaše vozidlo/VIN 6 mesiacov od dátumu prvej registrácie. Poukážka nie je prenosná na iné osoby a nie je možné ju kombinovať s inými ponukami. Nie je možná platba v hotovosti. Iba po predložení vašej poukážky.

ŤUKNITE NA VAŠE MINI. APLIKÁCIA MINI.

Život by sa mal žiť naplno. A vaše auto by ste mali zažiť s rovnakou intenzitou. Aplikácia MINI vám umožní využiť celý potenciál vášho MINI. Vďaka vytvoreniu bezprecedentného spojenia medzi vozidlom a jeho majiteľom vás aplikácia dostane do samého centra diania. Aplikácia MINI s moderným dizajnom a intuitívnym ovládaním poskytuje ideálne ihrisko pre všetky aktivity spojené s MINI. Bavte sa objavovaním!
Mini App

KONAJTE.

Štruktúra troch kariet aplikácie MINI vám dáva úplnú kontrolu nad vašim MINI priamo do ruky, nech ste kdekoľvek. Skontrolujte aktuálny stav svojho vozidla v karte Vozidlo, naplánujte si svoju ďalšiu cestu v karte Mapa alebo ešte viac individualizujte spojenie so svojím MINI v karte Profil.

dam Image
MINI originálne príslušenstvo, diely a Lifestyle
MINI Servis
dam Image

STAROSTLIVOSŤ S LÁSKOU. SERVIS S MINI.

Máte radi svoje MINI a my tiež. S originálnym servisom MINI máte istotu, že nedostáva nič iné ako tú najlepšiu možnú starostlivosť.

MINI SERVICE INCLUSIVE: PRE TÝCH, KTORÍ MYSLIA DOPREDU.

Jednoducho sa posaďte a sústreďte sa na to, na čom skutočne záleží. Pokoj v duši vďaka službe MINI Service Inclusive. Za jednorazovú platbu dostanete všetky zahrnuté servisné úkony a údržbu počas celého vybraného obdobia. Vďaka tomu bude vaše MINI vždy v najlepších rukách, u všetkých zúčastnených MINI servisných partnerov na celom svete.

VÝHODY V SKRATKE:

  • Atraktívna úspora nákladov v porovnaní so samostatnými servisnými službami.
  • Úplná kontrola nákladov a transparentnosť.
  • Vyberte obdobie trvania od 3 do 6 rokov a/alebo najazdených kilometrov 40 000 - 120 000 km.
  • Možnosti rozšírenia rozsahu, trvania a počtu najazdených kilometrov až na 10 rokov a alebo 200 000 km až na 15 mesiacov po uplynutí platnosti zmluvy.
  • Servisní špecialisti s MINI odbornosťou a MINI originálnymi dielmi.
  • Vysoká hodnota ďalšieho predaja vďaka automatickému prechodu tejto služby na nového majiteľa: ku všetkým relevantným servisným informáciám o vašom MINI je možné flexibilne pristupovať u ktoréhokoľvek MINI servisného partnera pomocou zariadenia Key Reader.