To najlepšie zo štýlu.

Preneste príchuť pretekov na cesty atraktívnymi diskami kolies z ľahkej zliatiny, športovými sedadlami a ušľachtilými materiálmi.

OBSIAHNUTÉ VYCHYTÁVKY.

Tu sú niektoré zo skvelých prvkov, na ktoré sa môžete tešiť s vaším výberom.

Časté otázky.

Pokiaľ ide o dojazd, čisto elektrické MINI Cooper ho má až do 400 km (WLTP). To je viac než dosť pre väčšinu ciest, ktoré si viete predstaviť. Stačí iba trochu popremýšľať nad tým, koľko dojazdu využijete a kde ho využijete.

Elektrické automobily využívajú systém, známy ako regeneratívne brzdenie. Počas tohto procesu brzdný systém elektromobilu zachytáva pohybovú energiu vozidla a mení ju na elektrickú – pre efektívne dobíjanie batérie. Tento systém pomáha optimalizovať efektivitu elektrického vozidla tým, že minie menej energie na akceleráciu. Takže, keď zodvihnete nohu z pedálu akcelerátora, automaticky začínate brzdiť, pričom však máte brzdový pedál až ako doplnkový prostriedok na spomalenie. Takto sa dá dosahovať vyššia efektivita a ovládanie je ozaj jednoduché.

Ak najazdíte 100 km denne, potrebnú energiu dobijete na DC rýchlonabíjacej stanici za približne 35 minút. AC nabíjacia stanica alebo domáci wallbox to zvládnu zhruba za 2 hodiny a 30 minút, bežná domáca zásuvka za 6 hodín.

Áno, čisto elektrické MINI Cooper môžete prispôsobiť svojmu vkusu pestrou paletou farieb karosérie. Vzhľad môžete povýšiť na novú úroveň aj niektorou z našich špeciálnych viacfarebných striech. Svojmu životnému štýlu ho môžete priblížiť aj množstvom prvkov výbavy. Napríklad sú tu štýly, ako špeciálne zostavené balíky doplnkovej výbavy, ktoré vám umožnia ešte viac prispôsobiť čisto elektrické MINI Cooper vášmu osobnému vkusu. Štandardným štýlom je Essential. Komfort, športovosť alebo štýl vášho MINI môžete individualizovať štýlmi Classic, Favoured alebo JCW.