DIGITÁLNY ZÁŽITOK.

DIGITÁLNY SKOK V POKROKU.

Potešte svoje zmysly a vychutnajte si súhru svetla, zvuku a atmosféry, presne podľa vašej nálady. Premeňte každú jazdu na nezabudnuteľný digitálny zážitok. Vitajte v interaktívnej budúcnosti MINI.
Čisto elektrické MINI Countryman - digitálny zážitok - operačný systém Čisto elektrické MINI Countryman - digitálny zážitok - operačný systém
Srdcom digitálneho centra je ikonická jednotka MINI Interaction Unit. Nevšedný OLED displej oživuje nový MINI Operating System 9 a umožňuje vám komunikovať pomocou funkcie MINI Intelligent Personal Assistant prostredníctvom vášho hlasu. Všetko je na správnom mieste, pre ešte lepšiu konektivitu a ovládateľnosť.

REŽIMY MINI EXPERIENCE PRE INTENZÍVNE MINI OKAMIHY.

Ponorte sa do rozmanitých výnimočných svetov, ktoré ukrýva čisto elektrické MINI Countryman. Každý režim sleduje svoj vlastný dizajn a zvukovú paletu. V režime Personal si dokážete dokonca pomocou aplikácie MINI vybrať zo svojich vlastných obrázkov v galérii smartfónu pozadie na plochu pre MINI Interaction Unit. Tak si doprajte a preberte svoj interiér k životu.

VÁŠ MINI OSOBNÝ ASISTENT V AUTE.

Čisto elektrické MINI Countryman - digitálny zážitok - spike Čisto elektrické MINI Countryman - digitálny zážitok - spike

MINI INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Plnohodnotný hlasový asistent si našiel cestu po prvýkrát aj do kokpitu modelov MINI. MINI Intelligent Personal Assistant sa dá aktivovať pomocou pozdravu „Hey MINI“ alebo stlačením tlačidla hlasového zadávania na volante. Hlasom ovládaná interakcia na kruhovom OLED displeji prevezme na seba podobu animácie s grafickými prvkami, typografiou a avatarom. V oblasti zobrazenia si vodič môže zvoliť „MINI“ - štylizovaný obrázok MINI – a nového digitálneho MINI asistenta známeho pod menom „Spike“.

MINI Intelligent Personal Assistant ovláda dôležité funkcie vášho MINI, napríklad navigáciu, telefonovanie, rádio či dokonca reguláciu teploty. Možno potrebujete vedieť niečo o vašej jazde. Napríklad počasie. Alebo máte špeciálnu požiadavku. Dokonca, aj keď sa chcete iba na chvíľu porozprávať, alebo si vypočuť vtip.

OSLAVA KONEKTIVITY.

Jazda je pohodovým zážitkom, ak máte digitálneho spoločníka a prístup k množstvu funkcií konektivity už v štandardnej výbave, bez príplatku, zato s ponukou komfortu, bezpečnosti a pripojenia. A ak chcete vybaviť svoje MINI ešte ďalšími digitálnymi službami, môžete tak kedykoľvek urobiť aj dodatočne.

BALÍK MINI CONNECTED PACKAGE.

Zodvihnite latku svojich MINI dobrodružstiev s doplnkovým balíkom MINI Connected Package. Získate prístup k neustále sa rozširujúcej ponuke vzrušujúcich funkcií a zábavných aplikácií, ako aj k streamingu hudby a hrám. Dokonca existujú hry, špeciálne vytvorené pre prostredie vozidla, ktoré môžete hrať so svojimi pasažiermi vtedy, keď vaše vozidlo stojí.

Vychutnať si môžete aj navigáciu s podrobnou 3D animáciou, vizualizáciou premávky na celej mape a takmer reálnou vizualizáciou navádzania v jazdných pruhoch s rozšírenou realitou. Plus, na výber sú aj dve verzie systému Intelligent Personal Assistant – obe pripravené prijať každé vaše prianie ako rozkaz.

Čisto elektrické MINI Countryman - digitálny zážitok - aktualizácie konektivity Čisto elektrické MINI Countryman - digitálny zážitok - aktualizácie konektivity

AKTUALIZUJTE SVOJE MINI KEDYKOĽVEK.

Teraz si môžete flexibilne objednať ďalšie funkcie a balíky konektivity, aj dodatočne po kúpe vášho MINI. Svoje MINI si môžete vychutnať aj s ďalšími unikátnymi pridanými funkciami, ako sú napríklad Driving Assistant Plus alebo Asistent diaľkových svetiel. Možnosti a obsah aktualizácií sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, modelu vozidla, jeho výbavy a stavu.

Remote Software Upgrade.

Nech je vaše MINI vždy aktuálne.

Vo svojom MINI môžete prijímať aktualizácie a vylepšenia na diaľku, vzdušným prenosom. V závislosti od krajiny, modelu vozidla a jeho konfigurácie môžete dokonca dostávať nové funkcie a funkčné vylepšenia bezplatne, na pravidelnej báze.