Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

MINI 3-DVEROVÉ
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI Clubman
MINI Countryman
MINI Countryman
electric _ logo electric _ logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
THE ALL ELECTRIC MINI THE ALL ELECTRIC MINI

PLNE ELEKTRICKÉ MINI.*

NABITÉ VÁŠŇOU.

Prijmite neočakávané. Zažite novú radosť. Prvé plne elektrické MINI hlási elektrický evolučný krok, ktorý spája motokárový pocit MINI a ikonický dizajn s trvalou udržateľnosťou. Charakteristická agilita a zrýchlenie zostávajú rovnaké. A stále je to ten životný postoj, ktorý tak milujete. Ale je tu omnoho viac vedľajších vecí. Je to MINI v tej najintenzívnejšej podobe – posilňuje vás na úplne novej úrovni. Zapnite nový mestský elektrický životný štýl.
PLNE ELEKTRICKÉ MINI – Objednajte si už teraz ELEKTRICKÉ MINI
PLNE ELEKTRICKÉ MINI – pohľad zozadu – zrýchlenie PLNE ELEKTRICKÉ MINI – pohľad zozadu – zrýchlenie

ELEKTRIZUJÚCE. DIZAJNOM.

Prvé plne elektrické MINI, ktorá otvára novú kapitolu našej histórie, kombinuje inovatívneho ducha MINI, kreatívne využitie priestoru a ikonický dizajn. Jeho moderné estetické prvky spájajú aerodynamické línie s charakteristickými detailmi. Je sebavedomé a očarujúce súčasne – ideálna voľbou pre nekonvenčných vodičov. Okrem toho sú k dispozícii štyri úrovne výbavy, ktoré vám ponúkajú množstvo zaujímavých spôsobov individualizácie vášho plne elektrického MINI vo vnútri aj vonku. Vytvorte si vlastnú cestu – možnosti sú elektrizujúce.
PLNE ELEKTRICKÉ MINI – bočný pohľad – nulové emisie PLNE ELEKTRICKÉ MINI – bočný pohľad – nulové emisie
PLNE ELEKTRICKÉ MINI – bočný pohľad – scéna na ulici PLNE ELEKTRICKÉ MINI – bočný pohľad – scéna na ulici

AKO ELEKTRICKÁ JAZDA NAPREDUJE.

Vzali sme osobitý štýl a motokárové ovládanie MINI a pridali sme progresívny nový rozmer – elektrizujúcu jazdu. Zažite novú mestskú sebadôveru a pokoj v duši s vedomím, že nielenže pomáhate, aby boli naše cesty pokojnejšie a vzduch, ktorý dýchame, čistejší – ale skončili sa aj vaše dni strávené na čerpacích staniciach. S povzbudzujúcim pocitom, že môžete pohodlne nabíjať batériu takmer všade – doma, v práci alebo počas večere v meste. Môžete zostať pokojní s vedomím, že tvoríte rozdiel – a umožňujete jasnejší mestský život.
PLNE ELEKTRICKÉ MINI PLNE ELEKTRICKÉ MINI
PLNE ELEKTRICKÉ MINI – Objednajte si už teraz ELEKTRICKÉ MINI
MINI Electric Teaser Item

MINI COUNTRYMAN PLUG-IN HYBRID.

S prvotriednym motorom MINI TwinPower Turbo a najmodernejším hnacím ústrojenstvom vám tento skvelý MINI Countryman Plug-in Hybrid ponúka to najlepšie z oboch svetov. Môže sa pochváliť aj vážnymi off-roadovými schopnosťami. A práve teraz je na ceste.

MINI Cooper S E Countryman ALL4
Spotreba paliva (kombinovaná): 2,5 - 2,4 l / 100 km
Emisie Co2 (kombinované): 56 - 55 g / km

MINI 3-DVEROVÉ
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI Clubman
MINI Countryman
MINI Countryman
electric _ logo electric _ logo