Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI Clubman
MINI Countryman
MINI Countryman S E side view
MINI COUNTRYMAN PHEV
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
Elektrické MINI – biela a čierna – bočný pohľad Elektrické MINI – biela a čierna – bočný pohľad
MINI Cooper SE*: Kombinovaná spotreba energie v kWh/100 km: 15,2/15,9. kombinovaná spotreba paliva v l/100 km: 0, kombinované emisie CO2 v g/km: 0. A

ÚPLNE ELEKTRICKÉ MINI.

Teraz so štátnou dotáciou 8.000 €.

NABITÉ VÁŠŇOU.

Prijmite neočakávané. Zažite nové potešenie. Prvé úplne elektrické MINI zvestuje špičkový evolučný krok, ktorý v MINI spája pocit jazdy v motokáre s kultovým dizajnom. Prejdite na nový mestský elektrický životný štýl.

Nabite sa spolu s MINI.
Pozitívnou energiou so štátnou dotáciou 8.000€.
Využite štátnu dotáciu a priblížte si váš sen už dnes.

Elektrické MINI – biela a čierna – bočný pohľad zhora Elektrické MINI – biela a čierna – bočný pohľad zhora

PULZUJÚCI VÝKON.

The all-electric MINI The all-electric MINI

135kW / 184 koní

a krútiaci moment okamžite k dispozícii

7,5 s

0-100 km/h

The all-electric MINI The all-electric MINI

POCIT Z JAZDY V MOTOKÁRE. PREPĹŇANÉ.

Vzali sme punc ovládateľnosti a asertívneho športového štýlu MINI a pridali sme k nemu nový zdroj energie pre ešte väčšiu zábavu z jazdy. V okamihu, keď prejdete prvou zákrutou, budete mať pocit, že úplne elektrická MINI je MINI vo svojej najintenzívnejšej podobe – ktoré vás posúva na úplne novú úroveň.
Elektrické MINI – biela a čierna – bočný pohľad spredu

KRÚTIACI MOMENT OKAMŽITE K DISPOZÍCII.

Na semaforoch sa nepočíta len výkon v konských silách (k), ale aj krútiaci moment (Nm), ktorý máte k dispozícii. Úplne elektrické MINI vám ponúka celý tento krútiaci moment okamžite k dispozícii. Zatiaľ čo benzínový motor musíte vytočiť na určitý počet otáčok, aby vytvoril krútiaci moment, a táto sila musí prejsť prevodovkou, kým sa dostane na kolesá.

Takže v momente, keď naskočí zelená a stlačíte plynový pedál, krútiaci moment okamžite nabehne, aby ste dosiahli vzrušujúcu agilitu a prudkú akceleráciu.

JEDEN PREVOD. ŽIADNE PRERAĎOVANIE.

Aj pri priamom vysokom krútiacom momente a vysokých otáčkach elektromotora nepotrebujete vaše úplne elektrické MINI spojku a môžete okamžite akcelerovať – kedykoľvek a pri akejkoľvek rýchlosti. Všetko je to o udržiavaní vecí v jednoduchosti a zrýchlení – 0 - 100 km/h za 7,5 sekundy – bez oneskorenia a bez prerušenia spôsobeného preraďovaním.
Elektrické MINI – radiaca páka – gombík
Elektrické MINI – zadný pohľad – poloha batérie

SKUTOČNÉ MINI.

Úplne elektrické MINI je pôvodná ikona, ktorá je teraz napájaná energiou pre cesty zajtrajška. Je poháňané vysokonapäťovou, 96-článkovou batériou s kapacitou 32,6 kWh (kapacita brutto), ktorá je namontovaná pod podlahou medzi prednými sedadlami a pod zadnými sedadlami. Umiestnenie batérie zabezpečuje úplne elektrickému MINI mimoriadne nízke ťažisko, čo nielen zlepšuje stabilitu a ovládateľnosť – ale tiež robí prejazd zákrut ešte zábavnejším.

Máte pocit, že ste úplne blízko cesty. Jeho široký rozchod a tuho naladený systém odpruženia vás pevne a dôkladne drží na zemi pri útoku na každú zákrutu.

Elektrické MINI – biela a čierna – bočný pohľad Elektrické MINI – biela a čierna – bočný pohľad

IKONICKÝ DIZAJN.

The all-electric MINI The all-electric MINI

4 čalúnenia

pre štýl šitý na mieru.

4 lúče

pre aerodynamickú jazdu.

The all-electric MINI The all-electric MINI

NADČASOVÁ KLASIKA. ELEKTRIFIKOVANÉ.

Vďaka kombinácii aerodynamických línií a nových pútavých charakteristických detailov je úplné elektrické MINI navrhnuté tak, aby sa hodilo k čulému mestskému životu – a maximalizovalo váš zážitok z jazdy. Sebavedomé a zároveň očarujúce – zahŕňa v sebe tradíciu a ukazuje na svetlú a vzrušujúcu budúcnosť.
Elektrické MINI – biela a čierna – predná mriežka

AERODYNAMICKÁ PREDNÁ MRIEŽKA.

Elegantná a podmanivá predná mriežka má veľmi modernú podobu, ktorá v sebe stelesňuje históriu aj budúcnosť značky MINI. Je takmer úplne uzavretá – čo výrazne zlepšuje aerodynamiku. Je doplnená o výraznú žltú lištu a znak „MINI Electric“, ktoré jej dodávajú svieži charakter. To všetko je ohromujúco podčiarknuté ikonickými, minimalistickými kruhmi predných svetiel.

17" DISKY MINI ELECTRIC POWER SPOKE 2-FAREBNÉ.

Tieto elegantné kolesá z ľahkých zliatin, ktoré vyžarujú neochvejný temperament a auru mestského sebavedomia, predstavujú MINI v jeho maximálnej intenzite. Charakteristický asymetrický lem s takmer úplne uzavretým dizajnom má svoj jedinečný vlastný štýl – čo ešte viac zlepšuje aerodynamické vlastnosti všetkých elektrických MINI.
Elektrické MINI – kolesá – Power Spoke
Elektrické MINI – kryty spätných zrkadiel – žlté

LAK MINI ENERGETIC YELLOW.

Úchvatné tóny laku Energetic Yellow dodávajú vášmu úplne elektrickému MINI mimoriadne výraznú viditeľnosť na cestách. Kontrastné, ale zároveň jemné, sú hrdými nositeľmi vášho preferovaného zdroja energie.

LED PREDNÉ A ZADNÉ SVETLÁ.

Rovnako ako MINI, aj vlajka Union Jack prestupuje čas a znamená dlhú a bohatú históriu. Zadné LED svetlá úplne elektrického MINI sú tvorené dvojdielnym motívom, ktorý pripomína tento ikonický znak. Spletitá presnosť a hĺbka dizajnu ponúkajú ďalšiu dávku individuality. Adaptívne LED svetlomety s technológiou Matrix v prednej časti vozidla MINI automaticky upravujú jas a štruktúru lúčov podľa konkrétnych podmienok, ako napríklad v prípade prichádzajúcich vozidiel, čím zvyšujú bezpečnosť vašej jazdy.
Elektrické MINI – LED svetlomety – technológia Matrix
Elektrické MINI – pohľad na interiér Elektrické MINI – pohľad na interiér

TICHÁ REVOLÚCIA.

The all-electric MINI The all-electric MINI

1-rýchlostná

prevodovka

2 úrovne

regeneratívneho brzdenia

The all-electric MINI The all-electric MINI

KĹZAJTE SA MESTOM.

Úplne elektrické MINI vám ponúka dynamický a zároveň plynulý zážitok z jazdy. Ticho, ktoré vás obklopuje, odstraňuje stres z jazdy v meste. A môžete sa tak sústrediť na to, ako dobre znie vaša hudba cez hi-fi systém navrhnutý značkou Harman Kardon.
Elektrické MINI – plynový pedál – brzdový pedál

JAZDA S JEDNÝM PEDÁLOM PO MESTE.

S vašim úplne elektrickým MINI môžete jazdiť takmer vždy výlučne s pomocou jedného pedálu určeného na zrýchľovanie, ako aj na brzdenie. Motor je priamo spojený s kolesami, takže keď zdvihnete nohu z pedálu, pracuje ako generátor a umožňuje, aby úplne elektrické MINI spomalilo rýchlejšie ako by spomalilo vozidlo s benzínovým motorom. Do vašej batérie sa vráti určité množstvo energie zakaždým, keď zastavíte na ďalších semaforoch.

ŽIADNY HLUK MOTORA.

Úplne elektrické MINI je také tiché, že sme museli nainštalovať ochranný prvok pre chodcov vydávajúci zvuk, aby vozidlo upozornilo ostatných účastníkov cestnej premávky na svoju prítomnosť. Nie je potrebné vytáčať motor a okrem slabého šumu počas akcelerácie prichádza jediný hluk zvonka. A potom až od rýchlosti.
Elektrické MINI – elektrický motor
Elektrické MINI – interiér – čelné sklo

MENEJ HLUKU. KVALITA ŽIVOTA.

Negatívne účinky príliš veľkého hluku idú oveľa ďalej, než je len dopad na sluch. Môže to viesť k stresu a oslabiť našu schopnosť sústrediť sa a koncentrovať sa. Vaše úplne elektrické MINI je stelesnením pokoja a pohody, ponúka vám útočisko pre relaxáciu a reflexiu.
Elektrické MINI – služby – digitálny zážitok Elektrické MINI – služby – digitálny zážitok

POHLCUJÚCI DIGITÁLNY ZÁŽITOK.

The all-electric MINI The all-electric MINI

SLUŽBY eDRIVE

konektivita pre elektrizujúci životný štýl

SLUŽBY NA DIAĽKU

úplná kontrola na diaľku

The all-electric MINI The all-electric MINI

JEDNODUCHŠIA MOBILITA SO SYSTÉMOM MINI CONNECTED.

Bezproblémové prepojenie vás a vášho úplne elektrického MINI.
Elektrické MINI – volant – dotyková obrazovka a prístroje

KOKPIT.

Vďaka špičkovej technológii kokpitu je jazda pohodlná a elektrizujúca zároveň. Pre úplne elektrické MINI sme pripravili nový digitálny prístrojový panel. Skladá sa z 5,5-palcovej farebnej obrazovky žiariacej na luxusnom čiernom paneli, ktorý je úhľadne usadený za volantom.

To dokonale dopĺňa dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením MINI Connected uložená v strede prístrojovej dosky, pomocou ktorej komunikujete s vašim MINI. Je nabitá inovatívnymi aplikáciami a službami MINI Connected, ktoré sú osobitne zamerané na elektromobilitu, vďaka čomu máte vozidlo vždy pevne pod kontrolou.

SLUŽBY EDRIVE.

Služby MINI eDrive boli špeciálne vyvinuté pre nové úplne elektrické MINI a umožňujú jednoduchú a pohodlnú elektromobilitu. Poskytujú užitočné informácie napríklad o dojazde, stave nabitia a najbližšej nabíjacej stanici.

Tiež vám povedia, ako zvýšiť váš aktuálny dojazd tak, že zohľadnia vaše individuálne jazdné návyky a určia tú najefektívnejšiu trasu. Nech už chcete jazdiť ako so športovým vozidlom alebo ako na výletnej lodi s dlhším dojazdom, máte úplnú kontrolu.

Elektrické MINI – kokpit – obrazovka eDrive
Elektrické MINI – systém MINI Connected – služby na diaľku

VŽDY PO VAŠOM BOKU.

Bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, vždy si budete môcť vychutnať bezproblémové pripojenie k vášmu úplne elektrickému MINI prostredníctvom aplikácie MINI Connected. Funkcie ako predbežné zapnutie klimatizácie v interiéri a funkcia zamykania/odomykania dverí môžete aktivovať na diaľku. Stav nabitia batérie a dojazd môžete skontrolovať pomocou vášho smartfónu. A dokonca môžete riadiť aj proces nabíjania, keď je vaše MINI pripojené k elektrickej sieti.

Aplikácia ponúka aj dopravné správy, predpovede počasia, informácie o najbližších nabíjacích staniciach a všeobecných bodoch záujmu. Môžete si naplánovať svoju cestu, a to vrátane dopravných správ a svoj cieľ odoslať do navigačného systému vášho úplne elektrického MINI.

Electric MINI – MINI Ownership

ELEKTRINA VYHOVUJE VÁŠMU ŠTÝLU JAZDY.

PLNE ELEKTRICKÉ MINI – Objednajte si už teraz ELEKTRICKÉ MINI
MINI Countryman plug-in hybrid – nabíjanie – predný pohľad

NOVÉ MINI COUNTRYMAN PLUG-IN HYBRID.

Vďaka špičkovému agregátu MINI TwinPower Turbo a prvotriednemu elektrickému motoru vám majestátne MINI Countryman plug-in hybrid ponúka to najlepšie z oboch svetov. A pritom zvládne aj dosť slušný terén.
MINI Cooper SE Countryman ALL4: Oficiálna spotreba paliva (kombinovaná): 1,7 - 1,9 l / 100 km; Oficiálne emisie CO2 (kombinované): 39 - 44 g / km; Oficiálna spotreba energie (kombinovaná): 14,7 - 15,5 kWh / 100 km (WLTP).
The all-electric MINI side view
MINI Electric
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI Clubman
MINI Countryman
MINI Countryman S E side view
MINI COUNTRYMAN PHEV
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo