Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

Ups! Priveľa.
3-dverové MINI vo verzii hatch – Zadný diagonálny profil

TEN ISTÝ REBEL. V NOVOM KABÁTE.

Sedí na ceste ako motokára na trati – ikonický dizajn a technológie zajtrajška až po piate dvere. Nové MINI vás úplne dostane – znova a znova.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Motor TwinPower Turbo

PREPĹŇANÉ TURBOM.

Všetko sa točí okolo pohonu. Nové MINI poháňa úplne nový preplňovaný motor TwinPower Turbo, ktorý je rýchlejší a spotrebuje menej paliva. Dvojitá pohroma. Výrazne sme zdokonalili aj ovládanie v štýle motokáry – rozšírením rozchodu, vystužením zavesenia a zachovaním nízko položeného ťažiska. Režte oblé zákruty a ťahajte na rovinkách, lebo práve tam je nové MINI silné.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Režimy jazdy vo vozidlách MINI

POKOJNÁ ALEBO DIVOKÁ JAZDA?

Prepnite na výkonnejší režim. Režimy jazdy vo vozidlách MINI prispôsobujú výkon vašej nálade. Stačí otočiť krúžkom po obvode radiacej páky a jazdný zážitok z MINI a reakcie vozidla sa okamžite zmenia. Uvoľnené nedeľné popoludnie? Použite režim GREEN pre ľahšiu jazdu s optimalizovaným nastavením, ktoré šetrí palivo. Potrebujete si precvičiť nervy? Naskočte do režimu SPORT s mimoriadne citlivým riadením a zrýchlením. – Z 5-dverového MINI

3-dverové MINI vo verzii hatch – Head-Up displej

POSTAVTE SA DO ČELA.

MINI Head-Up displej vám pomôže udržať zrak na ceste. Priehľadný panel stúpa pred čelným sklom a premieta údaje o jazde rovno pod váš výhľad na cestu. Kontrolovať informácie napríklad o rýchlosti či povely navigačného systému nebolo nikdy jednoduchšie..

ŠTÝLOVÉ VOZIDLO.

Temná noc nad MINI nikdy nezvíťazí. Osvetlite si celý interiér s ambientným LED osvetlením. Vyberte si z veľkého počtu farieb celého spektra a nastavte si svetlo, ktoré vyhovuje vašej nálade. Žiariace svetlá, veľkomesto, vaše MINI.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Štýlové vozidlo

BEZPEČNOSŤ AŽ DO POSLEDNÉHO DETAILU.

Nové MINI ponúka celý rad nových bezpečnostných funkcií. Inteligentné senzory eliminujú neistotu v náročných jazdných situáciách a rôzne funkcie vás chránia v prípade havárie. A hoci toto vozidlo jazdí ako strela, zároveň je aj bezpečnejšie.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Vyspelá technológia brzdenia MINI.

VYSPELÁ TECHNOLÓGIA BRZDENIA.

S vyspelou technológiou brzdenia si zachováte úplnú kontrolu nad vozidlom. Brzdy s protiblokovacím systémom najnovšej generácie vám umožnia rýchlo zastaviť na klzkej vozovke a systém EBD (elektronický systém rozdelenia brzdeného účinku) rozdeľuje brzdnú silu medzi kolesá v závislosti od podmienok jazdy. Kontrola brzdenia v zákrutách (CBC) zvyšuje stabilitu pri rýchlom prechádzaní zákrutami a brzdový asistent zrýchľuje proces, vďaka čomu sa minimalizuje brzdná dráha.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Pneumatiky s núdzovým dojazdom

PNEUMATIKY S NÚDZOVÝM DOJAZDOM.

S príplatkovými pneumatikami MINI s núdzovým dojazdom prepichnutie nepovedie k defektu. Technológia núdzového dojazdu umožňuje jazdiť s prázdnou pneumatikou rýchlosťou až do 80 km/hod. Spevnené bočné steny sú vyrobené z gumy odolávajúcej teplu a špeciálna geometria kolesa zabraňuje zvlečeniu vyfúknutej pneumatiky dokonca aj v zákrutách. Budete môcť pokračovať v jazde až na miesto, kde budete mať možnosť pneumatiku bezpečným spôsobom vymeniť.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Bleskurýchle airbagy.

BLESKURÝCHLE AIRBAGY.

V prípade núdzovej situácie okolo vás nové MINI okamžite vytvorí ochrannú bariéru. Šesť airbagov vpredu a vzadu a bočné hlavové airbagy vystrelia okamžite. Predpínače bezpečnostných pásov zaistia vodiča a spolujazdcov na mieste, aby sa nedostali do blízkosti palubnej dosky a predných sedadiel.

DIZAJN AŽ DO DETAILOV.

Pozrite si nové MINI zblízka. Dotýkať sa je dovolené...

3-dverové MINI vo verzii hatch – Pohľad na karosériu.

TRADIČNÝ DIZAJN. S NOVOU TVÁROU.

Maska chladiča vozidiel MINI nadobudla na pôsobivosti – so šesťuholníkovým dizajnom a novým plynulo prechádzajúcim chrómovaným rámčekom. Veľké okrúhle svetlomety sú o niečo viac vzdialené a tradičnej prednej časti dodávajú nápaditú ostrosť. Zakončené sú trblietavým chrómovaným lemovaním.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Tlačidlo Start

TLAČIDLO START.

Veľké tlačidlo Start, jemne žiariace červenými LED diódami, signalizuje nové dobrodružstvo. Precíťte, ako jediný dotyk vdýchne do vášho MINI nový život: motor sa roztočí a môžete vyraziť.

Svetlomety MINI – LED svetlá

NÁSKOK MERANÝ V SVETELNÝCH ROKOCH.

Minulosť sa stretáva s budúcnosťou. Tradičné okrúhle svetlomety MINI sme rozšírili o ponuku impozantne vyzerajúcich príplatkových polkruhových svetiel denného svietenia s technológiou LED. Svetlá môžu byť nahradené aj plnohodnotnými LED svetlami.

Sedadlá MINI, ktoré lemujú telo.

SEDADLÁ, KTORÉ LEMUJÚ TELO.

Doprajte si pocit kontroly z každého sedadla. Komfortné predné športové sedadlá v štandardnej výbave lemujú tvar tela. Vyberte si z ponuky čalúnenia vrátane látkového/koženkového Black Pearl, látkového/koženého Diamond, koženého Cross Punch a koženého Lounge.

Kryty spätných zrkadiel a farebné odtiene karosérie vozidiel MINI

DOPRAJTE SI KONTRAST FARIEB.

Diabol sa skrýva v detailoch: objednajte si strechu a kryty vonkajších spätných zrkadiel v bielej Aspen White, čiernej Jet Black alebo vo farbe karosérie. Chcete si toho namiešať ešte viac? Vyberte si z ponuky netradičných príplatkových doplnkov.

MINI vo verzii hatch – Farby karosérie.

PONUKA FARIEB KAROSÉRIE.

Vyberte si bielu Pepper White, oranžovú Volcanic Orange alebo jeden z ôsmich metalických farebných odtieňov vrátane: sivej Moonwalk Grey, červenej Blazing Red, čiernej Midnight Black, zelenej British Racing Green, tmavomodrej Deep Blue, sivej Thunder Grey, striebornej Melting Silver a striebornej White Silver.

MINI vo verzii hatch – Prispôsobiteľný interiér.

PRISPÔSOBITEĽNÝ INTERIÉR.

Naaranžovaný do dokonalosti. Interiér si môžete prispôsobiť viac, ako si čo i len dokážete predstaviť. Dolaďte jemné detaily povrchov interiéru, dverí, prístrojového panela a konštrukčných prvkov spolu s pridanými doplnkami Colour Line a Chrome Line.

Zadný pohľad na 3-dverové MINI vo verzii hatch.

PEKNÝ ZADOK.

Zozadu má nové MINI dynamický a kultivovaný zovňajšok. Zadné svetlá sú väčšie s elegantným chrómovaným lemovaním a v dolnej časti sa nenachádza jedna, ale rovno dve koncovky výfuku. Tým, ktorí sa vás snažia dobehnúť, sa aspoň naskytne nádherný pohľad.

Balík John Cooper Works Chili.

Chcete rozpáliť svoje MINI ešte viac?

Ostrejší exteriér.

Siahnite po balíku John Cooper Works Chili tvorenom 17-palcovými čiernymi zliatinovými kolesami John Cooper Works a aerodynamickou súpravou JCW pre karosériu s nárazníkmi v štýle JCW, skrytými bočnými lištami a na mieru navrhnutým špeciálnym zadným spojlerom JCW.

Športový pocit z jazdy vychádza z vášho vnútra.

Vezmite ulice útokom vďaka strhujúcemu štýlu interiéru, ktorý ponúka balík výbavy John Cooper Works Chili. S volantom John Cooper Works, pedálmi z nehrdzavejúcej ocele a mnohými ďalšími prvkami ste nezastaviteľní.

Nastúpte a pocíťte to vzrušenie.

Všetko sa začína v okamihu, keď sadnete za volant svojho vyladeného 3-dverového MINI Hatch. Už vstupné lišty na dverách dávajú tušiť, čo vás čaká vo vnútri, kým športové sedadlá Diamond Carbon Black kombinujúce kožu s tkaninou zaručia optimálnu polohu pre pretekársku jazdu.

VŠETKY SYSTÉMY PRIPRAVENÉ.

Centrálny displej MINI je okno do sveta technologických funkcií a služieb online. Preslávený tachometer, ktorý sa tam vždy nachádzal, sa premiestnil za volant a ikonický ciferník sa zmenil na nádherný farebný displej s vysokým rozlíšením v závislosti od zvoleného modelu rádia. Tento krištáľovo čistý displej ovláda všetko od zábavy a navigácie až po moderné technológie MINI Connected – hudbu, sociálne médiá, satelitnú navigáciu, informácie o jazde a aplikácie vo vozidle. Po obvode displeja sa ťahá prstenec z LED diód, ktorý upozorňuje na rôzne udalosti blikaním v rôznych farbách. Je tlčúcim srdcom vášho MINI.

MINI Connected

PRIPOJENÉ MINI.

Špičkové technológie sa spájajú so štýlom MINI v tomto spoločníkovi pre dobrodružstvá za volantom. Príplatkový balík MINI Connected vás spája s kanálmi sociálnych služieb, hudbou online, informáciami o jazde, aplikáciami vo vozidle a mnohými ďalšími funkciami.

Systém MINI Emergency Call

S.O.S.

Ak sa stane nešťastná udalosť, MINI vám pomôže. S príplatkovým systémom Emergency Call vaše MINI automaticky aktivuje núdzové volanie do telefonického centra BMW Group s informáciou o vašej polohe, smere jazdy a počte aktivovaných airbagov. Pomoc dorazí rýchlo.

Zadná kamera MINI

OČI ÚPLNE VŠADE.

Zadná kamera poskytuje dokonalý výhľad dozadu a na obraze sa zobrazia aj užitočné značky, ktoré vám pomôžu zaparkovať. Parkovací asistent vám pomôže nájsť voľné miesto a vaše MINI navedie aj na ťažko prístupné miesta – bez toho, aby ste sa museli čo i len dotknúť volantu. Pozrite, žiadne ruky.

Centrálny displej MINI

NASLEDUJTE SVETLO.

Prstenec z LED diód po obvode centrálneho displeja MINI mení farbu v reakcii na rôzne udalosti – napríklad na zmenu hlasitosti hudby či otáčok motora, telefónne hovory a povely navigačného systému.

Dômyselná údržba MINI.

DÔMYSELNÁ ÚDRŽBA.

So službou Teleservices nebudú prípadné problémy s MINI nikdy prehliadnuté. MINI vie, kedy potrebuje opravu, a automaticky odošle diagnostické údaje servisnému partnerovi MINI. Hovor môžete samozrejme uskutočniť aj sami a vopred predísť prípadným problémom.

Centrálny displej MINI. MINI XL Journey Mate.

UŽ NIKDY SA NESTRATÍTE.

Pod centrálnym displejom MINI sa skrýva špičkový navigačný systém MINI, s ktorým budete vždy na správnej ceste. Pre pomoc na cestách z garáže až do cieľa si vyberte rozšírený systém MINI Connected XL Journey Mate. V jednom komplexnom systéme sa totiž spájajú plánovač trasy, cestovný sprievodca a kalendár a dokonca vás informuje aj o dopravenej situácii, počasí a možnostiach parkovania.

John Cooper Works

John Cooper Works

Vyrazte naplno.

Vyšší výkon. Viac exkluzívnych vylepšení. A väčšia zábava. Modely John Cooper Works sú potomkami legiend rely z dielne Johna Coopera, ktoré sú aj dnes rovnako pôsobivé, ako keď dobýjali pretekárske trate. Ak vás láka vzrušujúca jazda a zároveň túžite po exkluzivite v podaní značky MINI, už ďalej nehľadajte.

MINI 3-dverové

SPOZNAJTE RODINU MINI.

MINI Hatch family
MINI 3-dverové
Výkon
kW (v kW)
Emisie
Emisie CO2 disclaimer
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrýchlenie
s Zrýchlenie (0 – 100 km/h)
One Od 18 950 €
75 (102)
4,8 - 4,7, 4.7, 4.8
One D Od 20 950 €
70 (95)
3,5 - 3,4, 3.4, 3.5
Cooper Od 21 100 €
100 (136)
4,6 - 4,5, 4.5, 4.6
Cooper D Od 23 000 €
85 (116)
3,6 - 3,5, 3.5, 3.6
Cooper S Od 25 900 €
141 (192)
5,8 - 5,7, 5.7, 5.8
Cooper SD Od 27 550 €
125 (170)
4,1 - 4, 4.0, 4.1
MINI John Cooper Works Od 32 250 €
170 (231)
6,3, 6.3, 6.3