Loader
Error: Vehicle group does not contain any visible vehicles or quick links
Error: Model range code was not found under /content/MINI/marketCSREG/mini_sk/sk_SK/productData/models/original/modelRange/F56
Error: Link to model range page was not found
Error: Model range description was not found under /content/MINI/marketCSREG/mini_sk/sk_SK/productData/models/original/modelRange/F56
Error: Model price was not found in config.model.grossListPrice at /content/MINI/marketCSREG/mini_sk/sk_SK/productData/models/original/modelRange/F56. Please check if there are any valid Model pages under this page.
Error: Pagination not created
Error: Models were not found for this model range

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

Ups! Priveľa.
3-dverové MINI vo verzii hatch – Zadný diagonálny profil

TEN ISTÝ REBEL. LEN V NOVOM KABÁTE.

Ikonický dizajn a technológie zajtrajška nie sú všetko, čo nové MINI ponúka. V troj i päť dverovej verzii sedí na ceste rovnako dobre, ako motokára na dráhe. Toto vozidlo vás jednoducho dostane. Znova a znova.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Motor TwinPower Turbo

PREPĹŇANÉ TURBOM.

Pohon auta je jeho alfou a omegou, a pri novom MINI to platí dvojnásobne. Úplne nový, preplňovaný motor TwinPower Turbo ukrytý pod kapotou je rýchlejší a zároveň úspornejší. Neskutočná kombinácia. Navyše sme výrazne zdokonalili jeho ovládanie rozšírením rozchodu, vystužením zavesenia a zachovania nízko položeného ťažiska. Presne ako v motokáre. Dynamické rezanie zákrut a neskutočné zrýchlenie na rovinkách – práve na to bolo nové MINI stvorené.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Režimy jazdy vo vozidlách MINI

POKOJ I VZRUŠENIE.

Režimy jazdy vo vozidlách MINI sa vedia prispôsobiť vašej nálade. Stačí jednoducho otočiť krúžkom po obvode radiacej páky a reakcie vozidla prispôsobia jazdný zážitok tomu, čo práve prežívate. Uvoľnené nedeľné popoludnie, či túžba po adrenalínovom zážitku? S režimom GREEN si užijete pokojnú jazdu s optimalizovaným nastavením pre úsporu paliva. Režim SPORT ponúka opak – mimoriadne citlivé riadenie a zrýchlenie pre dynamickú jazdu.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Head-Up displej

MAXIMÁLNE SÚSTREDENIE.

MINI Head-Up displej vám pomôže udržať zrak práve tam, kde je to potrebné – na ceste. Priehľadný panel pred čelným sklom premieta údaje presne pod váš výhľad, čím vám umožňuje kontrolovať rýchlosť či navigačný systém bez zbytočného uhýbania pohľadom.

ŠTÝLOVÉ VOZIDLO.

Tmavá noc nad vaším vozidlom nikdy nezvíťazí. Osvetlite si interiér ambientným LED osvetlením a nastavte si farbu i svetlo, ktoré vyhovujú vašej nálade. Svetlá veľkomesta tak nebudú jediné, ktoré v tmavej noci zažiaria.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Štýlové vozidlo

BEZPEČNOSŤ DO POSLEDNÉHO DETAILU.

Nové MINI ponúka celý rad nových bezpečnostných funkcí. Inteligentné senzory eliminujú pocit neistoty v náročných jazdných situáciach a pridané funkcie vás dokážu ochrániť v prípade havárie. Hoci toto vozidlo jazdí ako strela, vaša bezpečnosť je preň prvoradá.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Vyspelá technológia brzdenia MINI.

VYSPELÁ TECHNOLÓGIA BRZDENIA.

S pokročilou technológiou brzdenia si zabezpečíte úplnú kontrolu nad vozidlom. Brzdy s protiblokovacím systémom najnovšej generácie vám umožnia okamžite zastaviť i na klzkej vozovke a systém EBD (elektronický systém rozdelenia brzdného účinku) rozdeľuje brzdnú silu medzi kolesá tak, aby vyhovovala podmienkam jazdy. Kontrola brzdenia v zákrutách (CBC) zvyšuje stabilitu pri rýchlom prejazde zákrutami a brzdový asisten zrýchľuje proces, vďaka čomu sa MINImalizuje veľkosť brzdnej dráhy.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Pneumatiky s núdzovým dojazdom

PNEUMATIKY S NÚDZOVÝM DOJAZDOM.

Prepichnutie pneumatiky zvyčajne spôsobí defekt. S príplatkovými MINI pneumatikami s núdzovým dojazdom už nie. Technológia núdzového dojazdu umožňuje jazdiť s prázdnou pneumatikou rýchlosťou až do 80km/hod. Spevnené bočné steny sú vyrobené z tepluvzdornej gumy a špeciálna geometria kolesa zabraňuje zvlečeniu vyfúknutej pneumatiky dokonca i v zákrutách. S týmito pneumatikami budete môcť pokračovať v jazde až tam, kde budete mať možnosť pneumatiku bezpečne vymeniť.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Bleskurýchle airbagy.

BLESKURÝCHLE AIRBAGY.

V prípade nebezpečnej situácie vytvorí nové MINI okolo vášho tela ochrannú bariéru bez ohľadu na to, či ste vodič, alebo spolujazdec. Šesť airbagov vpredu a vzadu plus bočné hlavové airbagy vystrelia okamžite a predpínače bezpečnostných pásov zároveň zaistia pasažierov tak, aby sa nedostali do blízkosti palubnej dosky a predných sedadiel.

DIZAJ PREPRACOVANÝ DO DETAILOV.

Prezrite si nové MINI zblízka. Dotýkať sa je dovolené...

3-dverové MINI vo verzii hatch – Pohľad na karosériu.

TRADIČNÝ DIZAJN. S NOVOU TVÁROU.

Vďaka šesťuholníkovému dizajnu a plynulému chrómovému rámu nadobudla maska chladiča MINI na svojej pôsobivosti. Veľké okrúhle svetlomety sme o čosi viac od seba vzdialili a zakončili ich trblietavým chrómovaným lemovaním, čím dodávajú tradičnej prednej časti nápaditú ostrosť.

3-dverové MINI vo verzii hatch – Tlačidlo Start

TLAČIDLO START.

Tlačidlo START, jemne žiariace červenými LED diódami, predznamenáva ďalší nový zážitok. Vyskúšajte, ako jediný dotyk vdýchne vášmu MINI nový život: motor sa roztočí a vy môžete vyraziť na cestu.

Svetlomety MINI – LED svetlá

NÁSKOK O CELÉ SVETELNÉ ROKY.

Minulosť sa stretáva s budúcnosťou. Tradičné okrúhle svetlomety MINI sme rozšírili o ponuku impozantne vyzerajúcich, príplatkových polkruhových svetiel denného svietenia s technológiou LED. Svetlá môžu byť nahradené aj plnohodnotnými LED svetlami.

Sedadlá MINI, ktoré lemujú telo.

SEDADLÁ, KTORÉ KOPÍRUJÚ TELO.

Pocíťte príjemný pocit kontroly z ktoréhokoľvek sedadla. Komfortné predné sedadlá so športovým dizajnom dokonale lemujú tvar tela a sú ponúkané v štandardnej výbave. Vyberte si z ponuky čalúnenia vrátane látkového/koženkového Black Pearl, látkového/koženého Diamond, koženého Cross Punch a koženého Lounge.

Kryty spätných zrkadiel a farebné odtiene karosérie vozidiel MINI

DOPRAJTE SI KONTRAST FARIEB.

Jedinečnosť sa ukrýva v detailoch: vyberte si strechu a kryty vonkajších spätných zrkadiel v bielej Aspen White, čiernej Jet Black, alebo vo farbe karosérie. Chcete si toho namiešať ešte viac? Vyberte si z ponuky netradičných príplatkových doplnkov.

MINI vo verzii hatch – Farby karosérie.

PONUKA FARIEB KAROSÉRIE.

Vyberte si bielu Pepper White, oranžovú Volcanic Orange, alebo jeden z ôsmich metalických farebných odtieňov vrátane: sivej Moonwalk Grey, červenej Blazing Red, čiernej Midnight Black, zelenej British Racing Green, tmavomodrej Deep Blue, sivej Thunder Grey, striebornej Melting Silver a striebornej White Silver.

MINI vo verzii hatch – Prispôsobiteľný interiér.

PRISPÔSOBITEĽNÝ INTERIÉR.

Naaranžovaný do dokonalosti. Interiér vášho MINI si môžete prispôsobiť viac, ako si dokážete predstaviť. Dolaďte jemné detaily povrchov interiéru, dverí, prístrojového panela a konštrukčných prvkov spolu s pridanými doplnkami Colour Line a Chrome Line.

Zadný pohľad na 3-dverové MINI vo verzii hatch.

PEKNÝ ZADOK.

Rovnako ako spredu i zozadu má nové MINI dynamický a kultivovaný zovňajšok. Väčšie zadné svetlá s elegantným chrómovým lemovaním spolu s dvoma výfukmi dotvárajú elegantný dizajn zadnej časti vozidla. Tým, ktorí sa vás snažia dobehnúť, sa určite naskytne skvelý pohľad.

BALÍK JOHN COOPER WORKS CHILI.

Chcete rozpáliť svoje MINI ešte viac?

OSTREJŠÍ EXTERIÉR.

Siahinite po balíku John Cooper Works Chili. 17-palcové čierne zliatinové kolesá John Cooper Works, aerodynamická súprava JCW pre karosériu s nárazníkmi v štýle JCW, skryté bočné lišty a na mieru navrhnutý, špeciálny zadný spojler JCW. To je to, čo robí z vášho MINI skutočne ostrého hráča.

ŠPORTOVÝ POCIT Z JAZDY VYCHÁDZA Z VÁŠHO VNÚTRA.

Jedinečný štýl interiéru, ktorý ponúka balík výbavy John Cooper Works Chili vám napovie, že ulice patria iba vám. S volantom John Cooper Works, pedálmi z nehrdzavejúcej ocele a ďalšími prvkami, si užijete nezabudnuteľný pocit nespútanosti.

NASTÚPTE A POCÍŤTE TO VZRUŠENIE.

Všetko to začína v okamihu, keď sadnete za volant svojho vyladeného 3-dverového MINI Hatch. Už samotné vstupné lišty na dverách predznamenávajú, že vás čaká nezabudnuteľný zážitok. Športové sedadlá Diamond Carbon Black kombinujúce kožu s tkaninou sa postarajú o to, aby bola každá jazda podpísaná duchom pretekára.

SYSTÉMY PRIPRAVENÉ.

Centrálny displej MINI je oknom do sveta technologických funkcií a online služieb. Tachometer, ktorý sa tam vždy nachádzal, sme premiestnili za volant a ikonický ciferník sa zmenil na nádherný farebný displej s vysokým rozlíšením, v závislosti od zvoleného modelu rádia. Tento krištáľovo čistý displej ovláda všetko – od zábavy a navigácie až po moderné technológie MINI Connected (hudbu, sociálne médiá, satelitnú navigáciu, informácie o jazde a aplikácie vo vozidle). Obvod displeja lemuje prstenec z LED diód, ktorý vás upozorní na udalosti blikaním v rôznych farbách. Predstavuje niečo ako tlčúce srdce vášho MINI.

MINI Connected

PRIPOJIŤ MINI.

So štýlom MINI sú spojené i špičkové technológie, ktoré budú príjemným spoločníkom pri akomkoľvek dobrodružstve. Príplatkový balík MINI Connected vás spojí s kanálmi sociálnych služieb, online hudbou, informáciami o vašej jazde, aplikáciami a s mnohými ďalšími funkciami.

Systém MINI Emergency Call

S.O.S.

Ak sa vyskytne nešťastná udalosť, MINI vám zaručene pomôže. S príplatkovým systémom Emergency Call vaše MINI automaticky aktivuje núdzové volanie do telefonického centra BMW Group s informáciou o vašej polohe, smere jazdy a počte aktivovaných airbagov. A pomoc je už na ceste.

Zadná kamera MINI

OČI ÚPLNE VŠADE.

Zadná kamera vám poskytne dokonalý výhľad i tam, kam vaše oko nedovidí a na displeji zobrazí užitočné značky, ktoré vám pomôžu zaparkovať. Parkovací asistent vám pomôže nájsť voľné parkovacie miesto a vaše MINI navedie i na ťažšie prístupné miesta bez toho, aby ste sa museli čo i len dotknúť volantu.

Centrálny displej MINI

NASLEDUJTE SVETLO.

Prstenec z LED diód po obvode centrálneho displeja MINI mení farbu v reakcii na rôzne udalosti, napríklad na zmenu hlasitosti hudby, otáčok motora, telefónne hovory či povely navigačnému systému.

Dômyselná údržba MINI.

DÔMYSELNÁ ÚDRŽBA.

So službou Teleservices nebudú prípadné problémy s MINI nikdy prehliadnuté. MINI vie, kedy potrebuje opravu a automaticky odošle diagnostické údaje servisnému partnerovi MINI. Hovor môžete samozrejme uskutočniť aj sami a vopred tak predísť prípadným problémom.

Centrálny displej MINI. MINI XL Journey Mate.

UŽ NIKDY SA NESTRATÍTE.

Pod centrálnym displejom MINI sa skrýva špičkový navigačný systém MINI, s ktorým budete vždy na tej správnej ceste. Pre pomoc na cestách z garáže do vášho cieľa si vyberte rozšírený systém MINI Connected XL Journey Mate. Jeden komplexný systém tak v sebe spája plánovač trasy, cestovného sprievodcu, kalendár a dokonca vás poinformuje o počasí, dopravnej situácii i možnostiach parkovania.

John Cooper Works

John Cooper Works

VYRAZTE NAPLNO.

Vyšší výkon. Viac exkluzívnych vylepšení. A väčšia zábava. Modely John Cooper Works sú potomkami legiend rely z dielne Johna Coopera, ktoré sú aj dnes rovnako pôsobivé, ako keď dobýjali pretekárske trate. Ak vás láka vzrušujúca jazda a zároveň túžite po exkluzivite v podaní značky MINI, už ďalej nehľadajte.