Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

Ups! Priveľa.

ROVNAKÉ JAZDNÉ VLASTNOSTI. VIAC KĽUČIEK.

Vtesnajte do svojho MINI ešte viac vlastného života. Získajte štýlové vozidlo, ikonický dizajn a špičkové nástroje, teraz s ešte väčším priestorom a 5 dverami pre lepší prístup. Je presne tým, na čo sme všetci čakali.

5-dverové MINI vo verzii hatch – Profil s otvorenou karosériou

NASKOČTE.

Super malé. Super praktické. 5-dverové MINI je len o 161 mm dlhšie ako pôvodný model, ale aj tak získate oveľa viac priestoru. Okrem toho, že boli pridané dvoje zadné dvere, zadné sedadlá ponúkajú sedenie pre 3 osoby a viac priestoru na nohy. Batožinový priestor ponúka o 67 litrov viac a zvyšuje svoju kapacitu na impozantných 278 l. Je to turbom preplňovaný divoch s obrovským priestorom: jednoznačný víťaz. Nastal čas vyraziť na cestu.

5-dverové MINI vo verzii hatch – MINI režimy jazdy, pokojná jazda

POKOJNÁ ALEBO DIVOKÁ JAZDA?

Prepnite na výkonnejší režim. Režimy jazdy vo vozidlách MINI prispôsobujú výkon vašej nálade. Stačí otočiť krúžkom po obvode radiacej páky a jazdný zážitok z MINI a reakcie vozidla sa okamžite zmenia. Uvoľnené nedeľné popoludnie? Použite režim GREEN pre ľahšiu jazdu s optimalizovaným nastavením, ktoré šetrí palivo. Potrebujete si precvičiť nervy? Naskočte do režimu SPORT s mimoriadne citlivým riadením a zrýchlením.

MINI Head-Up displej

POSTAVTE SA DO ČELA.

MINI Head-Up displej vám pomôže udržať zrak na ceste. Priehľadný panel stúpa pred čelným sklom a premieta údaje o jazde rovno pod váš výhľad na cestu. Kontrolovať informácie napríklad o rýchlosti či povely navigačného systému nebolo nikdy jednoduchšie.

ŠTÝLOVÉ VOZIDLO.

Temná noc nad MINI nikdy nezvíťazí. Osvetlite si celý interiér s ambientným LED osvetlením. Vyberte si z veľkého počtu farieb celého spektra a nastavte si svetlo, ktoré vyhovuje vašej nálade. Žiariace svetlá, veľkomesto, vaše MINI.

MINI 5-door hatch, Glow-kart

BEZPEČNOSŤ AŽ DO DETAILOV.

Nové MINI ponúka celý rad nových bezpečnostných funkcií. Inteligentné senzory eliminujú neistotu v náročných jazdných situáciách a rôzne funkcie vás chránia v prípade havárie. A hoci toto vozidlo jazdí ako strela, zároveň je aj bezpečnejšie.

Vyspelá technológia brzdenia MINI. Kontrola brzdenia v zákrutách

VYSPELÁ TECHNOLÓGIA BRZDENIA.

S vyspelou technológiou brzdenia si zachováte úplnú kontrolu nad vozidlom. Brzdy s protiblokovacím systémom najnovšej generácie vám umožnia rýchlo zastaviť na klzkej vozovke a systém EBD (elektronický systém rozdelenia brzdeného účinku) rozdeľuje brzdnú silu medzi kolesá v závislosti od podmienok jazdy. Kontrola brzdenia v zákrutách (CBC) zvyšuje stabilitu pri rýchlom prechádzaní zákrutami a brzdový asistent zrýchľuje proces, vďaka čomu sa minimalizuje brzdná dráha.

5-dverové MINI vo verzii hatch – Pneumatiky MINI s núdzovým dojazdom

PNEUMATIKY S NÚDZOVÝM DOJAZDOM.

S príplatkovými pneumatikami MINI s núdzovým dojazdom prepichnutie nepovedie k defektu. Technológia núdzového dojazdu umožňuje jazdiť s prázdnou pneumatikou rýchlosťou až do 80 km/hod. Spevnené bočné steny sú vyrobené z gumy odolávajúcej teplu a špeciálna geometria kolesa zabraňuje zvlečeniu vyfúknutej pneumatiky dokonca aj v zákrutách. Budete môcť pokračovať v jazde až na miesto, kde budete mať možnosť pneumatiku bezpečným spôsobom vymeniť.

5-dverové MINI vo verzii hatch – Dynamická kontrola trakcie

DYNAMICKÁ KONTROLA TRAKCIE.

Keď je funkcia DSC vypnutá, príplatková Dynamická kontrola trakcie (DTC) je zapnutá a pomáha vytvárať najlepšiu možnú hnaciu silu na každom povrchu – dokonca aj na klzkom či piesčitom. Pred korigovaním dráhy nechá vozidlo mierne kĺzať – čo je pomerne zábavné, ak máte pri jazde radi vzrušenie.

DIZAJN AŽ DO DETAILOV.

Pozrite si nové MINI zblízka. A dotknite sa ho.

5-dverové MINI Cooper vo verzii hatch – Pohľad na karosériu

TRADIČNÝ DIZAJN. S NOVOU TVÁROU.

Maska chladiča vozidiel MINI nadobudla na pôsobivosti – so šesťuholníkovým dizajnom a novým plynulo prechádzajúcim chrómovaným rámčekom. Veľké okrúhle svetlomety sú o niečo viac vzdialené a tradičnej prednej časti dodávajú nápaditú ostrosť. Zakončené sú trblietavým chrómovaným lemovaním.

5-dverové MINI Cooper vo verzii hatch – Start/Stop

TLAČIDLO START.

Veľké tlačidlo Start, jemne žiariace červenými LED diódami, signalizuje nové dobrodružstvo. Precíťte, ako jediný dotyk vdýchne do vášho MINI nový život: motor sa roztočí a môžete vyraziť.

5-dverové vozidlo MINI Cooper vo verzii hatch – Zadné dvere

VŽDY V MÓDE.

Pridané zadné dvere na 5-dverovom MINI ladia s celkovým dizajnom. Zaujímavým zakrivením, ktorým sa podarilo ušetriť priestor, čisto prechádzajú do oblúkov blatníkov. Okenná línia sa elegantne zužuje smerom dozadu a jemná ozdobná línia na bočnej strane vozidla sa zužuje smerom nadol ku kolesám, skracuje vzhľad a vozidlu dodáva dynamiku.

5-dverové MINI vo verzii hatch – Sedadlá

PRIESTOR PRE ĎALŠIEHO SPOLUCESTUJÚCEHO.

5-dverové MINI ponúka priestor pre tri osoby na zadných sedadlách. Pohodlné nové štandardné sedadlá lemujú telo a poskytujú dokonalé bočné vedenie aj pri športovej jazde. Vyberte si z ponuky čalúnenia vrátane látkového/koženkového Black Pearl, látkového/koženého Diamond, koženého Cross Punch a koženého Lounge.

5-dverové MINI Cooper vo verzii hatch – Farby karosérie

PONUKA FARIEB KAROSÉRIE.

Vyberte si bielu Pepper White, oranžovú Volcanic Orange alebo jeden z ôsmich metalických farebných odtieňov vrátane: sivej Moonwalk Grey, červenej Blazing Red, čiernej Midnight Black, zelenej British Racing Green, tmavomodrej Deep Blue, sivej Thunder Grey, striebornej Melting Silver a striebornej White Silver.

5-dverové vozidlo MINI Cooper vo verzii hatch – Pohľad na palubnú dosku a volant

PRIATEĽSKÝ VOČI VÁM.

Urobili sme zopár drobných zmien, ktoré vám zjednodušia používanie vášho MINI – napríklad sme premiestnili ovládanie okien do dverí a tachometer sme umiestnili rovno pred vodiča.

5-dverové MINI Cooper vo verzii hatch – Pohľad na karosériu

DOPRAJTE SI KONTRAST FARIEB.

Diabol sa skrýva v detailoch: objednajte si strechu a kryty vonkajších spätných zrkadiel v bielej Aspen White, čiernej Jet Black alebo vo farbe karosérie. Chcete si toho namiešať ešte viac? Vyberte si z ponuky netradičných príplatkových doplnkov.

5-dverové vozidlo MINI Cooper vo verzii hatch – Prispôsobiteľný interiér

PRISPÔSOBITEĽNÝ INTERIÉR.

Naaranžovaný do dokonalosti. Interiér si môžete prispôsobiť viac, ako si čo i len dokážete predstaviť. Dolaďte jemné detaily povrchov interiéru, dverí, prístrojového panela a konštrukčných prvkov spolu s pridanými doplnkami Colour Line a Chrome Line.

MINI cooper 5 Door Hatch rear view

PEKNÝ ZADOK.

Zozadu má nové MINI dynamický a kultivovaný zovňajšok. Zadné svetlá sú väčšie s elegantným chrómovaným lemovaním a v dolnej časti sa nenachádza jedna, ale rovno dve koncovky výfuku. Tým, ktorí sa vás snažia dobehnúť, sa aspoň naskytne nádherný pohľad.

Balík John Cooper Works Chili.

Chcete rozpáliť svoje MINI ešte viac?

Ostrejší exteriér.

Siahnite po balíku John Cooper Works Chili tvorenom 17-palcovými čiernymi zliatinovými kolesami John Cooper Works a aerodynamickou súpravou JCW pre karosériu s nárazníkmi v štýle JCW, skrytými bočnými lištami a na mieru navrhnutým špeciálnym zadným spojlerom JCW.

Športový pocit z jazdy vychádza z vášho vnútra.

Vezmite ulice útokom vďaka strhujúcemu štýlu interiéru, ktorý ponúka balík výbavy John Cooper Works Chili. S volantom John Cooper Works, pedálmi z nehrdzavejúcej ocele a mnohými ďalšími prvkami ste nezastaviteľní.

Nastúpte a pocíťte to vzrušenie.

Všetko sa začína v okamihu, keď sadnete za volant svojho vyladeného 3-dverového MINI Hatch. Už vstupné lišty na dverách dávajú tušiť, čo vás čaká vo vnútri, kým športové sedadlá Diamond Carbon Black kombinujúce kožu s tkaninou zaručia optimálnu polohu pre pretekársku jazdu.

VŠETKY SYSTÉMY PRIPRAVENÉ.

Centrálny displej MINI je okno do sveta technologických funkcií a služieb online. Preslávený tachometer, ktorý sa tam vždy nachádzal, sa premiestnil za volant a ikonický ciferník sa zmenil na nádherný farebný displej s vysokým rozlíšením. Tento krištáľovo čistý displej ovláda všetko od zábavy a navigácie až po moderné technológie MINI Connected – hudbu, sociálne médiá, satelitnú navigáciu, informácie o jazde a aplikácie vo vozidle. Po obvode displeja sa ťahá prstenec z LED diód, ktorý upozorňuje na rôzne udalosti blikaním v rôznych farbách. Je tlčúcim srdcom vášho MINI.

Displej MINI Connected

PRIPOJENÉ MINI.

Špičkové technológie sa spájajú so štýlom MINI v tomto spoločníkovi pre dobrodružstvá za volantom. Príplatkový balík MINI Connected vás spája s kanálmi sociálnych služieb, hudbou online, informáciami o jazde, aplikáciami vo vozidle a mnohými ďalšími funkciami. <Viac informácií o balíku MINI Connected> [prepojenie]

Systém MINI Emergency Call

S.O.S.

Ak sa stane nešťastná udalosť, MINI vám pomôže. S príplatkovým systémom Emergency Call vaše MINI automaticky aktivuje núdzové volanie do telefonického centra BMW Group s informáciou o vašej polohe, smere jazdy a počte aktivovaných airbagov. Pomoc dorazí rýchlo.

Zadná kamera MINI

OČI ÚPLNE VŠADE.

Zadná kamera poskytuje dokonalý výhľad dozadu a na obraze sa zobrazia aj užitočné značky, ktoré vám pomôžu zaparkovať. Parkovací asistent vám pomôže nájsť voľné miesto a vaše MINI navedie aj na ťažko prístupné miesta – bez toho, aby ste sa museli čo i len dotknúť volantu. Pozrite, žiadne ruky.

Centrálny displej MINI

NASLEDUJTE SVETLO.

Prstenec z LED diód po obvode centrálneho displeja MINI mení farbu v reakcii na rôzne udalosti – napríklad na zmenu hlasitosti hudby či otáčok motora, telefónne hovory a povely navigačného systému.

5-dverové vozidlo MINI Cooper vo verzii hatch – Služba Teleservices

DÔMYSELNÁ ÚDRŽBA.

So službou Teleservices nebudú prípadné problémy s MINI nikdy prehliadnuté. MINI vie, kedy potrebuje opravu, a automaticky odošle diagnostické údaje servisnému partnerovi MINI. Hovor môžete samozrejme uskutočniť aj sami a vopred predísť prípadným problémom.

Centrálny displej MINI, displej MINI navigačného systému.

UŽ NIKDY SA NESTRATÍTE.

Pod centrálnym displejom MINI sa skrýva špičkový navigačný systém MINI, s ktorým budete vždy na správnej ceste. Pre pomoc na cestách z garáže až do cieľa si vyberte rozšírený systém MINI Connected XL Journey Mate. V jednom komplexnom systéme sa totiž spájajú plánovač trasy, cestovný sprievodca a kalendár a dokonca vás informuje aj o dopravenej situácii, počasí a možnostiach parkovania.

NOVÉ MINI

SPOZNAJTE RODINU MINI.

MINI 5-door hatch family
NOVÉ MINI
Výkon
kW (v kW)
Emisie
Emisie CO2 disclaimer
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrýchlenie
s Zrýchlenie (0 – 100 km/h)
One Od 19 850 €
75 (102)
5 - 4,9, 4.9, 5.0
One D Od 21 900 €
70 (95)
3,8 - 3,7, 3.7, 3.8
Cooper Od 22 050 €
100 (136)
4,8 - 4,7, 4.7, 4.8
Cooper D Od 23 900 €
85 (116)
3,9 - 3,8, 3.8, 3.9
Cooper S Od 26 800 €
141 (192)
6 - 5,9, 5.9, 6.0
Cooper SD Od 30 150 €
125 (170)
4,1, 4.1, 4.1