MINI 5-dverové – predný bočný pohľad – modré a biele MINI 5-dverové – predný bočný pohľad – modré a biele

MINI 5-DVEROVÉ.

OD 25 710 €

MINI 5-dverové – predný bočný pohľad – modré a biele

VŠETKO ČO MILUJETE NA MINI. A EŠTE VIAC.

Všetko je to o maximalizovanej MINIfikácii. S väčším priestorom pre posádku aj náklad vám 5-dverový hatchback MINI umožní dostať viac, do neho aj z neho. Stále si však užijete tie isté agilné jazdné vlastnosti a ovládateľnosť, ktorými sa MINI preslávilo. Jeho nízke ťažisko a kompaktné rozmery ho robia dokonalým krotiteľom ostrých zákrut aj tesných parkovacích miest. A vďaka pestrej palete individualizácie ho dokážete premeniť na ozaj svoje. Tento maximalista jazdných pôžitkov vám ponúkne všetko, čo na MINI milujete. A pôjde ešte ďalej.
MINI 5-dverové – priestor vzadu – nakladanie

VIAC MIESTA PRE VÄČŠIE PLÁNY.

Kreatívne využitie priestoru patrí k jadru filozofie MINI. Naše zvonku kompaktné, zvnútra však prekvapivo priestranné 5-dverové MINI, vám svojím prevratným dizajnom poskytuje spôsoby ako vyhovieť vášmu osobnému štýlu a každej príležitosti. Vzadu pohodlne odvezie troch pasažierov a pridá vám viac miesta pre nohy, hlavu aj ramená.

KREATÍVNE VYUŽITIE PRIESTORU.

0

litrov

Priestor je podstatný. A ak sklopíte zadné operadlo, delené v pomere 60/40, získate viac miesta pre všetky vaše plány, s prepravným objemom až do 941 litrov – skoro pre všetko, čo chcete vziať so sebou.

NECH JE VAŠE.

turntable

*Poznámka: Vo vašom regióne nemusia byť dostupné všetky kombinácie a konfigurácie. Prosím overte si dostupnosť v konfigurátore.

360° POHĽAD DO INTERIÉRU.

MINI 5-dverové – interiér – 360° pohľad MINI 5-dverové – interiér – 360° pohľad

HLAVNÉ VYCHYTÁVKY.

PODMANIVÝ DIZAJN.

Dynamické línie a ostrý čistý štýl, v kombinácii so širokými rozchodmi kolies a krátkymi prevismi, dodávajú 5-dverovému MINI pevný atletický vzhľad. Špecifické predné svetlomety sú dokonalo doplnené novými atraktívnymi bočnými mriežkami s LED smerovkami. Doplnkové kľučky a ďalšie štylistické prvky v elegantnej farbe Piano Black ho urobia ešte unikátnejším. Všetko krásne štýlovo zaokrúhlia kolesá z inovatívnej ponuky diskov z ľahkej zliatiny.

NÁJDITE PRÍSLUŠENSTVO, KTORÉ HĽADÁTE.

MINI 5-dverové – interiér – príslušenstvo
MINI 5-dverové – MINI Connected

MINI CONNECTED.

JE BLIŽŠIE NEŽ SI MYSLÍTE.

VRHNITE SA DO KAŽDEJ ZÁKRUTY.

S MINI Financial Services.

MINI 5-dverové – modré a biele – predný pohľad

UROBTE ĎALŠIE KROKY.