Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

Ups! Priveľa.
MINI Clubman – Bočný profil

NOVÉ VOZIDLO MINI CLUBMAN.

Stačí jediný pohľad na nové vozidlo MINI Clubman a budete unesený. Odvážne a výrazné – má za cieľ spôsobovať rozruch. Nie je však len pastvou pre oči. Je univerzálnejšie ako kedykoľvek predtým – jednoducho to je MINI pre všetky príležitosti.

MINI Clubman – Predný diagonálny profil

ODETÉ DO ŠTÝLU.

Ikonická maska so šesťuholníkovým vzorom na novom vozidle MINI Clubman. Veľké okrúhle svetlomety dostávajú nové a netradičné zakrivenie, nové dizajnové línie pridávajú vkus spolu s nápadným predným a zadným spojlerom a úplne novými aerodynamickými výduchmi Air Breather pre predné kolesá. Pozrite si aj úplne novú osvetlenú strešnú anténu.

MINI Clubman – Zadný profil

NEZABUDNUTEĽNÉ ZAKONČENIE.

Všimnite si charakteristické a zároveň prístupné delené dvere nového vozidla MINI Clubman. Máte plné ruky? Otvárací mechanizmus Easy Opener vám umožní bezkontaktne mávnutím nohou pod zadným nárazníkom otvoriť dvere. Samozrejme, dvere môžete otvoriť aj diaľkovým ovládaním. Nové vodorovné svetlá, široké boky a atletický postoj zadnej časti nabádajú k obdivu.

MINI Clubman open body profile

PRIESTOR V NOVOM KABÁTE.

Nové vozidlo MINI Clubman je dlhšie a širšie než predchádzajúci model – a čo získalo, to aj inteligentne využíva. Vďaka väčšiemu priestoru dostalo päť sedadiel, štyri bočné dvere a charakteristické delené zadné dvere pre pohodlie a praktickosť.

VŠETKY SYSTÉMY PRIPRAVENÉ.

Rovnako ako vy, aj nové vozidlo MINI Clubman je maximálne spoločenské. Udržiava si náskok s trvalým pripojením. Príplatkový balík MINI Connected vás spája s kanálmi sociálnych služieb, online hudbou, informáciami o jazde, aplikáciami vo vozidle a mnohými ďalšími funkciami spôsobom, ktorý dokáže ponúknuť len MINI.

MINI Clubman crystal-clear screen

VŠETKY SYSTÉMY PRIPRAVENÉ.

Centrálny displej MINI je okno do sveta technologických funkcií a služieb online. Vložený je v ikonickom prstenci s nádherným farebným displejom s vysokým rozlíšením. Tento krištáľovo čistý displej ovláda všetko od zábavy a navigácie až po moderné technológie MINI Connected – hudbu, sociálne médiá, informácie o jazde a aplikácie vo vozidle.

MINI Clubman – Head-Up displej

POZERAJTE SA STÁLE PRIAMO PRED SEBA.

MINI Head-Up displej vám pomôže udržať zrak na ceste. Priehľadný panel stúpa pred čelným sklom a premieta údaje o jazde rovno pod váš výhľad na cestu. Kontrolovať informácie napríklad o rýchlosti či povely navigačného systému nebolo nikdy jednoduchšie.

MINI Clubman – Žiara v tme, centrálny displej MINI

NASLEDUJTE SVETLO.

Prstenec z LED diód po obvode centrálneho displeja MINI mení farbu v reakcii na rôzne udalosti – napríklad na zmenu hlasitosti hudby či otáčok motora, telefónne hovory a povely navigačného systému.

MINI NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL.

NAVIGAČNÝ SYSTÉM MINI PROFESSIONAL.

Exkluzívny balík: prepracovaná dotyková obrazovka s rozmermi 22,4 cm/8,8 palca. Je jednoduchá na ovládanie a poskytuje množstvo informácií na dosah ruky. K dispozícii je s tiež s funkciou rozdelenia obrazovky.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE.

Ten najdôležitejší prvok vo vozidle MINI Clubman ste samozrejme vy. Inteligentné asistenčné systémy reagujú okamžite pri náraze a starajú sa o to, aby bezpečnosť bola vždy prioritou číslo jedna. Takže budete v bezpečí kdekoľvek, kam vás MINI Clubman vezme.

MINI Clubman – Parkovací asistent

PARKOVACÍ ASISTENT.

S novým vozidlom MINI Clubman budete chcieť vždy doraziť vo veľkom štýle. Parkovací asistent zistí veľkosť voľných parkovacích miest, a potom prevezme kontrolu nad volantom a zaparkuje aj na úzkych miestach. Ako vodič len zľahka ovládate plynový a brzdový pedál.

MINI Clubman electric parking brake

ELEKTRONICKÁ PARKOVACIA BRZDA.

Nové vozidlo MINI Clubman rado narúša konvencie, takže sa môžete rozlúčiť s pokornou, no zároveň rozmernou pákou parkovacej brzdy. Elektronická parkovacia brzda sa ovláda stlačením tlačidla – brzdy sa aktivujú vždy, keď zastavíte, zaparkujete alebo keď sa chystáte rozbehnúť do kopca.

MINI Clubman – Batožinový priestor

SIEŤKA V BATOŽINOVOM PRIESTORE.

Jednoduché veci sú niekedy tie najdôležitejšie. Ak potrebujete prudko zabrzdiť, neoceniteľná sieťka ochráni cestujúcich v kabíne pred všetkým, čo sa uvoľní v batožinovom priestore.

DIZAJN AŽ DO DETAILOV.

Pozrite si nové vozidlo MINI Clubman zblízka.

MINI Clubman – Interiér, palubná doska a volant

KOKPIT S NOVÝM DIZAJNOM.

Nové vozidlo MINI Clubman s toľkými špičkových funkciami dostalo aj úplne nový dizajn kabíny, ktorý je rovnako inovatívny ako samotné technológie, ktoré sú v ňom zabudované. Vypustením tradičnej páky parkovacej brzdy vznikol na novej stredovej konzole voľný priestor. Ovládače sú jasne označené farebným rámčekom prístrojovej dosky.

MINI Clubman – Farby a ozdobné obloženie

FARBY A OBLOŽENIE.

Luxusné čalúnenie a kvalitné materiály zahŕňajú úplne nové sedadlá v koži Chester s prešívaním s károvaným vzorom. Všetko je tiež lepšie farebne zosúladené než v dizajnérom štúdiu – so zladenými farebnými odtieňmi na všetkých povrchoch. Vrátane rámu dverí.

MINI Clubman – Dizajn interiéru MINI Yours

MINI YOURS.

Novému vozidlu MINI Clubman sa dostane veľkej pozornosti, no dizajnérsky program MINI Yours vám skutočne umožní vytvoriť si z neho pastvu pre oči – prispôsobením jedinečných štylistických prvkov vo vnútri a zvonku.

John Cooper Works

John Cooper Works

Vyrazte naplno.

Vyšší výkon. Viac exkluzívnych vylepšení. A väčšia zábava. Modely John Cooper Works sú potomkami legiend rely z dielne Johna Coopera, ktoré sú aj dnes rovnako pôsobivé, ako keď dobýjali pretekárske trate. Ak vás láka vzrušujúca jazda a zároveň túžite po exkluzivite v podaní značky MINI, už ďalej nehľadajte.

MINI Clubman

Ponuka vozidiel MINI Clubman
MINI Clubman
Výkon
kW (v kW)
Emisie
Emisie CO2 disclaimer
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrýchlenie
s Zrýchlenie (0 – 100 km/h)
One Od 22 250 €
75 (102)
5,3 - 5,1, 5.1, 5.3
One D Od 25 000 €
85 (116)
3,9 - 3,8, 3.8, 3.9
Cooper Od 23 950 €
100 (136)
5,3 - 5,1, 5.1, 5.3
Cooper D Od 27 050 €
110 (150)
4,4 - 4,1, 4.1, 4.4
Cooper S Od 28 200 €
141 (192)
6,3 - 6,2, 6.2, 6.3
Cooper S ALL4 Od 30 250 €
141 (192)
7 - 6,9, 6.9, 7.0
Cooper SD Od 30 700 €
140 (190)
4,6 - 4,5, 4.5, 4.6
Cooper SD ALL4 Od 34 400 €
140 (190)
4,9 - 4,8, 4.8, 4.9
MINI John Cooper Works Od 36 200 €
170 (231)
7,4, 7.4, 7.4