Zdá sa, že MINI, ktoré ste si vytvorili, nie je uložené. Ak sa chcete vrátiť a šperkovať ho ďalej, uložte si ho pod nejakým pekným menom a pri návrate môžete pokračovať tam, kde ste prestali.

 

Vaše jedinečné MINI, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Žiadosť o ponuku

Rezervovať testovaciu jazdu

PREFEROVANÝ PREDAJCA

MINI 3-DVEROVÉ
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI Clubman
MINI Countryman
MINI Countryman

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Clubman | Gentleman na ceste MINI Clubman | Gentleman na ceste

MINI CLUBMAN.

OTVORTE VIAC DVERÍ.

Dovoľte nám, aby sme vám predstavili najsofistikovanejšie, najuniverzálnejšie a najpriestrannejšie MINI. Po usadnutí za volant nového MINI Clubman sa vám otvorí omnoho viac dverí k vzrušujúcim novým obzorom. MINI Clubman s piatimi sedadlami a šiestimi dverami vám umožní zbaliť si na cesty všetko potrebné. Veľkorysý batožinový priestor má kapacitu 1250 litrov, čo vám poskytuje ešte viac priestoru pre vaše plány. Dokonalý pohon všetkých kolies ALL4 vám poskytuje dokonalú kontrolu na každom povrchu a robí z neho perfektné auto na všetky príležitosti a pre všetky ročné obdobia.
Najvýraznejšie prvky

UMENIE UNIVERZÁLNOSTI.

MINI Clubman MINI Clubman
MINI Clubman – interiér – kokpit MINI Clubman – interiér – kokpit

VNÚTORNÝ PRÍBEH.

Ležérne elegantné, MINI Clubman je dokonalá symbióza štýlu, funkčnosti a invencie. Jeho erudovaný interiér je mimoriadne priestranný. Spája dokonalé remeselné spracovanie s prvotriednymi materiálmi a špičkovými technológiami v kokpite. Cítite výnimočný komfort a nádherný pocit pohody.
MINI Clubman – červené a čierne – bočný pohľad MINI Clubman – červené a čierne – bočný pohľad

CHARAKTERISTICKÝ ŠTÝL.

Asertívny, ale estetický, exteriér modelu MINI Clubman spája osobnosť s precíznosťou. Čisté línie a sebavedomé obrysy spolu vytvárajú jemne expresívny dizajn a atmosféru nedocenenej autority. Jeho uhladenú siluetu dokonale dopĺňa atletický postoj a široké boky. Široké ramenné línie pritiahnu vašu pozornosť na delené zadné dvere, ktoré otvárajú nekonečné možnosti.
MINI Clubman – exteriér – predný pohľad MINI Clubman – exteriér – predný pohľad

VIACROZMERNÝ VÝHĽAD.

Každá línia a každá krivka modelu MINI Clubman je navrhnutá tak, aby vzrušovala a zaujala. Jeho robustný postoj je ozvláštnený novou, pútavou prednou mriežkou chladiča, ktorá dodáva modelu MINI Clubman svoj vlastný, osobitý vzhľad. Rám mriežky chladiča bol prepracovaný. Jeho šikovnejší, uhladenejší obrys teraz ešte viac vylepšuje jeho charizmatickú prítomnosť – či už si vyberiete chróm alebo novú, voliteľnú úpravu Piano Black. To zvýrazňujú nové LED svetlomety – tiež orámované v úprave Piano Black – a výnimočné LED svetlá do hmly.
MINI Clubman – konektivita – kokpit MINI Clubman – konektivita – kokpit

INTELIGENTNÁ KONEKTIVITA.

Centrálnym prvkom a srdcom interiéru modelu MINI Clubman je stredová konzola s výnimočným dotykovým displejom 6,5“ alebo (voliteľne) 8,8“ s vysokým rozlíšením. Toto intuitívne ovládacie centrum otvára dvere do sveta informácií a zábavy, ktoré prezentuje služba MINI Connected. Bezproblémovo sa integruje s vašimi zariadeniami a ponúka celý rad online služieb, ako aj telefonovanie, aby ste mali na sedadle vodiča všetko pod kontrolou, keď ste vo vnútri alebo mimo svojho MINI.
Pohľad na kokpit

NASTÚPTE.

360° POHĽAD 360° POHĽAD
Prehľad

FUNKCIE V DETAILOCH.

VÝKON A DIZAJN
ASISTENČNÉ SYSTÉMY
INFOTAINMENT
ÚROVNE VÝBAV
MINI YOURS
PRÍSLUŠENSTVO
Kľúčové hodnoty

RÝCHLE FAKTY.

5 SEDADIEL
360 - 1250 L BATOŽINOVÝ PRIESTOR
Rozchod kolies modelu Cooper: 1800 mm vpredu a vzadu. Všetky údaje v mm.
Rozchod kolies modelu Cooper: 1800 mm vpredu a vzadu. Všetky údaje v mm.
Skúšobná jazda
MINI Clubman MINI Clubman

ABSOLVUJTE SKÚŠOBNÚ JAZDU EŠTE DNES.

Vyhľadávač predajcov
MINI Clubman MINI Clubman

NÁJDITE SI PREDAJCU.

MINI 3-DVEROVÉ
MINI 3-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI 5-DVEROVÉ
MINI CABRIO
MINI CABRIO
MINI Clubman
MINI Countryman
MINI Countryman