Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

Ups! Priveľa.
MINI Clubman – Bočný profil

NOVÉ VOZIDLO MINI CLUBMAN.

Stačí jediný pohľad na nové vozidlo MINI Clubman a budete unesený. Odvážne a výrazné – ma za cieľ spôsobovať rozruch. Nie je však len pastvou pre oči. Je univerzálnejšie ako kedykoľvek predtým – jednoducho to je MINI pre všetky príležitosti.

MINI Clubman – Predný diagonálny profil

ŠTÝLOVO ZLADENÉ.

Na novom vozidle MINI Clubman nie je nič, čo by sa nedalo nazvať štýlovým. Kombinácia použitých prvkov iba podčiarkuje fakt, že ide o dizajnérsky skvost. Vonkajší dizajn zvýrazňujúca ikonická šesťuholníková maska, veľké okrúhle svetlomety s netradičným zakončením, nápaditý predný i zadný spojler, úplne nové aerodynamické výduchy Air Breather pre predné kolesá a osvetlená strešná anténa. Viete, čo je to štýl? MINI Clubman.

MINI Clubman – Zadný profil

NENAPODOBITEĽNÉ ZAKONČENIE.

Všimnite si charakteristické a zároveň veľmi dômyselné zakončenie nového vozidla MINI Clubman. Komfortne riešené delené dvere pohodlne otvoríte aj vtedy, keď máte plné ruky vďaka otváraciemu mechanizmu Easy Opener. Stačí jediné mávnutie nohou pod zadným nárazníkom. Samozrejme, dvere môžete otvoriť aj diaľkovým ovládaním. Zadná časť tohto vozidla so širokými bokmi a zároveň atletickým postojom zaručene zaujme nejeden pohľad.

MINI Clubman open body profile

ZNOVUOBJAVENÝ PRIESTOR.

Nové MINI Clubman je dlhšie a širšie než predchádzajúci model – a čo získalo, to aj inteligentne využíva. Vďaka väčšiemu priestoru má pre vás k dispozícii päť sedadiel, štyri bočné dvere a charakteristické delené zadné dvere pre vaše pohodli a praktickosť.

VŠETKY SYSTÉMY PRIPRAVENÉ.

Rovnako ako i vy, aj nové MINI Clubman je maximálne spoločenské. Udržiava si technologický náskok s trvalým pripojením, ktoré vás spája s okolitým svetom. Príplatkový balík MINI Connected vás prepojí s kanálmi sociálnych služieb, online hudbou, informáciami o jazde, aplikáciami vo vozidle a mnohými ďalšími funkciami spôsobom, ktorý dokáže ponúknuť len MINI.

MINI Clubman crystal-clear screen

SYSTÉMY PRIPRAVENÉ.

Centrálny displej MINI je oknom do sveta technologických funkcií a online služieb. Vložený je v ikonickom prstenci s nádherným farebným displejom s vysokým rozlíšením. Tento krištáľovo čistý displej ovláda všetko – od zábavy a navigácie až po moderné technológie MINI Connected (hudbu, sociálne médiá, satelitnú navigáciu, informácie o jazde a aplikácie vo vozidle).

MINI Clubman – Head-Up displej

NEUHÝBAJTE POHĽADOM.

MINI Head-Up displej vám pomôže udržať zrak práve tam, kde je to potrebné – na ceste. Priehľadný panel pred čelným sklom premieta údaje presne pod váš výhľad, čím vám umožňuje kontrolovať rýchlosť či navigačný systém bez zbytočného uhýbania pohľadom.

MINI Clubman – Žiara v tme, centrálny displej MINI

NASLEDUJTE SVETLO.

Prstenec z LED diód po obvode centrálneho displeja MINI mení farbu v reakcii na rôzne udalosti, napríklad na zmenu hlasitosti hudby, otáčok motora, telefónne hovory či povely navigačnému systému.

Príprava pre Apple CarPlay®.

Vyrazte na nekonečné cesty a objavujte mágiu, ktorá vám vytryskuje z prstov. Alebo z hlasu. Príprava pre Apple CarPlay® prepojí vaše zariadenie iPhone s displejom vo vozidle, takže môžete prehrávať svoju hudbu, prijímať hovory, odosielať textové správy a nechať si ich prečítať alebo jednoducho využívať akýkoľvek obsah svojho telefónu. Ak chcete využívať aplikácie zo zariadenia iPhone na svojom palubnom počítači, stačí prejsť do ponuky MINI Connected, vybrať možnosť Apple CarPlay® a postupovať podľa pokynov – čiže stačí, ak sa porozprávate so Siri. Dostupnosť prípravy pre Apple CarPlay® sa môže líšiť v závislosti od krajiny.

MINI NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL.

NAVIGAČNÝ SYSTÉM MINI PROFESSIONAL.

Prepracovaná dotyková obrazovka s rozmermi 22,4 cm/8,8 palca je súčasťou exkluzívneho balíka. Je jednoduchá na ovládanie a poskytuje množstvo informácií na dosah ruky. K dispozícii je s tiež s funkciou rozdelenia obrazovky.

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE.

Tým najdôležitejším prvkom vo vozidle MINI Clubman ste samozrejme vy. Inteligentné asistenčné systémy reagujú okamžite pri náraze a starajú sa o to, aby bola vaša bezpečnosť prioritou číslo jedna. Takže budete v bezpečí kdekoľvek, kam vás MINI Clubman vezme.

MINI Clubman – Parkovací asistent

PARKOVACÍ ASISTENT.

S novým vozidlom MINI Clubman dorazíte do cieľa vždy vo veľkom štýle. Parkovací asistent zistí veľkosť voľných parkovacích miest a následne prevezme kontrolu nad volantom a zaparkuje i na úzkych miestach. Ako vodič mu len zľahka pomôžete ovládaním plynového a brzdového pedála.

MINI Clubman electric parking brake

ELEKTRONICKÁ PARKOVACIA BRZDA.

Nové vozidlo MINI Clubman rado narúša konvencie, takže sa môžete rozlúčiť so skromnou, no zároveň rozmernou pákou parkovacej brzdy. Elektronická parkovacia brzda sa ovláda stlačením tlačidla - brzdy sa aktivujú vždy, keď zastavíte, zaparkujete, alebo keď sa chystáte rozbehnúť do kopca.

MINI Clubman – Batožinový priestor

SIEŤKA V BATOŽINOVOM PRIESTORE.

Najjednoduchšie veci sú niekedy tie najdôležitejšie. Ak náhodou prudko zabrzdíte, neoceniteľná sieťka ochráni cestujúcich v kabíne pred všetkým, čo sa uvoľní v batožinovom priestore.

Dizajn PREPRACOVANÝ DO DETAILOV.

Prezrite si nové vozidlo MINI Clubman zblízka.

MINI Clubman – Interiér, palubná doska a volant

KOKPIT S NOVÝM DIZAJNOM.

Nové vozidlo MINI Clubman s toľkými špičkových funkciami dostalo aj úplne nový dizajn kabíny, ktorý je rovnako inovatívny ako samotné technológie v ňom zabudované. Vypustením tradičnej páky parkovacej brzdy vznikol na novej stredovej konzole vzdušný priestor. Svieži dizajn dopĺňajú aj ovládače na prístrojovej doske zvýraznené farebným rámom.

MINI Clubman – Farby a ozdobné obloženie

FARBY A OBLOŽENIE.

Vozidlo MINI Clubman dostalo úplne nové prešívané sedadlá Chester s károvaným vzorom. Interiér s luxusným čalúnením a kvalitnými použitými materiálmi je dokonale farebne zosúladený. Rámy dverí, použité povrchy a ich farebné prevedenia do seba zapadajú lepšie ako v dizajnérskom štúdiu.

MINI Clubman – Dizajn interiéru MINI Yours

MINI YOURS.

Novému vozidlu MINI Clubman sa síce dostalo veľkej dizajnérskej pozornosti, no vďaka dizajnérskemu programu MINI Yours vám umožníme urobiť z vášho vozidla skutočnú pastvu pre oči presne podľa vašich predstáv. Prispôsobte si jedinečné štylistické prvky zvnútra i zvonku a vytvorte z vášho MINI unikát vyladený presne pre vás.

JOHN COOPER WORKS

JOHN COOPER WORKS

VYRAZTE NAPLNO.

Vyšší výkon. Viac exkluzívnych vylepšení. A väčšia zábava. Modely John Cooper Works sú potomkami legiend rely z dielne Johna Coopera, ktoré sú aj dnes rovnako pôsobivé, ako keď dobýjali pretekárske trate. Ak vás láka vzrušujúca jazda a zároveň túžite po exkluzivite v podaní značky MINI, už ďalej nehľadajte.

MINI Clubman

Ponuka vozidiel MINI Clubman
MINI Clubman
Výkon
kW (v kW)
Emisie
Emisie CO2 disclaimer
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrýchlenie
s Zrýchlenie (0 – 100 km/h)
One Od 22 250 €
75 (102)
5,3 - 5,1, 5.1, 5.3
One D Od 25 000 €
85 (116)
3,9 - 3,8, 3.8, 3.9
Cooper Od 23 950 €
100 (136)
5,3 - 5,1, 5.1, 5.3
Cooper D Od 27 050 €
110 (150)
4,4 - 4,1, 4.1, 4.4
Cooper S Od 28 200 €
141 (192)
6,3 - 6,2, 6.2, 6.3
Cooper S ALL4 Od 30 250 €
141 (192)
7 - 6,9, 6.9, 7.0
Cooper SD Od 30 700 €
140 (190)
4,6 - 4,5, 4.5, 4.6
Cooper SD ALL4 Od 34 400 €
140 (190)
4,9 - 4,8, 4.8, 4.9
MINI John Cooper Works Od 36 200 €
170 (231)
7,4, 7.4, 7.4