Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

Ups! Priveľa.
MINI vo verzii cabrio – Otvorený horný profil

JAZDITE POD HOLÝM NEBOM.

Nové MINI vo verzii cabrio je späť a je pripravené vyraziť s vami na cestu k novým zážitkom. S uhladeným dizajnom, ovládateľnosťou v štýle motokáry a inteligentnými technológiami zažijete novú úroveň dobrodružstva – pod holým nebom.

MINI vo verzii cabrio – Predný diagonálny profil

NECHAJTE SI OTVORENÉ MOŽNOSTI.

Prečo sa ukrývať vo vnútri, keď je vonku tak krásne? Nový rýchly a tichý mechanizimus elektrického ovládania kapoty umožňuje získať úplný výhľad už za 20 sekúnd – a to aj počas jazdy. Otvorené možnosti vám ponúka i látková skladacia strecha, ktorú môžete mať aj v dizajne s britskou vlajkou MINI Yours Union Jack. Skladacia strecha 3 v 1 môže slúžiť ako strešné okno. Pokojne ju otvorte na približne 40 cm a nechajte svieži vánok prenikať dovnútra.

MINI vo verzii cabrio – Predný profil
MINI vo verzii cabrio – Bočný profil

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE.

Dobrodružné povahy sú vždy pripravené na všetko. To je dôvod, prečo je v novom MINI vo verzii cabrio bezpečnosť na prvom mieste za akýchkoľvek okolností. Nový neviditeľný systém ochrany pri prevrátení vozidla je najnovším prírastkom do rodiny funkcií, ktoré chránia vás a vašich spolujazdcov. S týmto systémom sa môžete sústrediť na jazdu a zároveň sa tešiť na každé dobrodružstvo.

MINI vo verzii cabrio – Aplikácia Rain Warner.

RAIN WARNER.

Nič premoknuté nevyzerá dobre. Udržte si náskok pred búrkou s novou funkciou Rain Warner, ktorá je súčasťou systému MINI Connected XL Journey Mate. Je to ten najinteligentnejší spôsob, ako sa chrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

MINI vo verzii cabrio – premietané logo

LOGO PROJEKCIA.

Každý hrdina ho má. Svoj symbol, ktorý ho vystihuje. Logo MINI je premietané zo spätného zrkadla na strane vodiča tak, aby vás privítalo pri každom nastupovaní do vozidla. Je to niečo ako výzva k odvážnemu činu.

MINI vo verzii cabrio – MINI Connected XL Journey Mate

ALWAYS OPEN TIMER.

Ako by ste zmerali príjemne strávené chvíle? No predsa s príplatkovou funkciou Always Open Timer v MINI cabrio. Tento systém zobrazuje čas, ktorý ste strávili jazdou so sklopenou strechou, takže je to v podstate váš osobný merač dobrých pocitov.

MINI vo verzii cabrio – Ochrana pri prevrátení vozidla

NEVIDITEĽNÝ SYSTÉM OCHRANY PRI PREVRÁTENÍ VOZIDLA.

Nový neviditeľný systém ochrany pri prevrátení vozidla ukrytý vo výstupe zadných bezpečnostných pásov, zakrytý elegantnými krytmi v matnej čiernej, sa dokáže v núdzovej situácii otvoriť v zlomku sekundy a ochrániť tak všetkých cestujúcich. Je to niečo ako záchranca ukrytý vo vašom aute.

MINI vo verzii cabrio – Balík Driving Assistant, systém City Collision Mitigation

DRIVING ASSISTANT.

S príplatkovým balíkom MINI Driving Assistant budete vedieť predvídať, čo sa stane. Systém varovania pred čelnou kolíziou pomáha predchádzať nehodám tak, že vás varuje vždy, keď zistí veľký rozdiel v rýchlosti vášho MINI a vozidla pred ním. Takisto, ak sa vozidlo pred vami príliš priblíži. Tento systém tak dokáže pripraviť brzdy na rýchlejšiu reakciu a zabezpečiť tak kratšiu brzdnú dráhu pre prípad, ak by bolo potrebné náhle zabrzdiť. Systém City Collision Mitigation predvída náhle zmeny rýchlosti v mestskej premávke a vhodným spôsobom spomaľuje vozidlo. Ak by ste čo i len na chvíľu spustili zrak z cesty, vaše nové MINI bude vždy na pozore.

MINI vo verzii cabrio – Silueta

AKTÍVNA OCHRANA CHODCOV.

Nepríjemné nehody sa môžu stať každému. V prípade, že bude vaše auto účastné stretu s chodcom, dokáže pri náraze intuitívne zodvíhnúť kapotu, čím MINImalizuje zranenia chodca.

MINI vo verzii cabrio – Zadný profil s otvoreným batožinovým priestorom

MINI CONNECTED.

Špičkové technológie sú neodmysliteľnou súčasťou štýlu MINI. Tento ideálny spoločník pre dobrodružstvá za volantom pripravil pre vás v príplatkovom balíku MINI Connected všetky informácie, ktoré na svojich cestách potrebujete. Prepojenie s kanálmi sociálnych služieb, online hudbu, informácie o jazde, aplikácie vo vozidle a ešte mnoho ďalších funkcií.

MINI vo verzii cabrio – Displej MINI Connected

MINI CONNECTED XL JOURNEY MATE.

Journey Mate – plánovač trasy, cestovný sprievodca a kalendár v jednom vám bude nápomocný na každom kilometri výletu. Naplánujte si cestu z pohodlia domova a získajte všetky informácie, ktoré budete potrebovať na cestách – o premávke, počasí, parkovaní a mnohé ďalšie.

MINI vo verzii cabrio – Displej nástroja Driving Excitement

PREMEŇTE KAŽDÚ JAZDU NA SKVELÚ ZÁBAVU.

Driving Excitement ponúka množstvo nástrojov, s ktorými vám bude vždy pumpovať v žilách adrenalín. Je ideálnym doplnkom k vychýrenej ovládateľnosti v štýle motokáry, ktorú MINI ponúka. Spoľahnite sa na analýzu jazdných podmienok a pozrite si energiu, ktorú spolu s MINI vytvárate na ceste za každým dobrodružstvom.

MINI vo verzii cabrio – Displej MINI Connected, vyhľadávanie online

POĎME NA VÝLET.

Predstavte si, že ste niekde mimo domova. Kdekoľvek. Môžete sa nachádzať v polovici vašej cesty a náhle zistíte, že máte hlad. Alebo ste zabudli niekomu kúpiť darček, či ste sa s vaším spolucestujúcim spontánne rozhodli vyraziť si do kina. Neviete kde je najbližší bod vášho záujmu? Nič sa nedeje. So službou Online Search nájdete čokoľvek z pohodlia vášho MINI.

MINI vo verzii cabrio – Displej MINI Connected

HUDBA. NEOBMEDZENÝ ZVUK.

V MINI môže hrať vaša obľúbená hudba ako dlho len chcete. Pripojte sa jednoducho k svojim hudobným zoznam v smartfóne alebo objavujte novú hudbu s aplikáciami pre MINI Connected, akými sú Spotify, Deezer, Amazon Music či TuneIn Radio s ponukou tísícok svetových rozhlasových staníc.

MINI vo verzii cabrio – Centrálny displej MINI

APLIKÁCIE PRE MINI CONNECTED.

Áno, počuli ste správne. Kameru GoPro môžete ovládať priamo z vášho vozidla MINI. Umiestnite ju dovnútra alebo na karosériu a zapnite záznam na diaľku cez centrálny displej MINI. Podporované sú všetky modely kamier GoPro Hero HD s Wi-Fi pripojením a takisto formáty videí, fotografií, sérií fotografií i zrýchlený záznam. Používať môžete dokonca aj zoznam predvolieb na optimalizovanie nahrávania v akejkoľvek jazdnej situácii.

MINI Convertible rain warner app.

VYZERÁ TO NA DÁŽĎ.

Nič premoknuté nikdy nevyzerá dobre. Udržte si náskok pred búrkou s novou funkciou Rain Warner, ktorá je súčasťou systému MINI Connected XL Journey Mate. Je to ten najinteligentnejší spôsob, ako sa chrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

DIZAJ PREPRACOVANÝ DO DETAILOV.

Prezrite si MINI vo verzii cabrio zblízka. Dotýkať sa je dovolené...

MINI vo verzii cabrio – Bočný profil

AERODYNAMICKÁ AGILITA.

Niet pochýb o tom, že nové MINI vo verzii cabrio je uhladené vozidlo. O niečo dlhšie, no zároveň agilné proporcie vytvárajú aerodynamickú siluetu, ktorú dotvára presne vymedzená strešná línia. Vozidlo je hladké po celom jeho obvode.

SKLOPTE STRECHU. NECHAJTE SI VYČARIŤ ÚSMEV NA TVÁRI.

Keď ste za volantom, otvorte sa všetkému, čo cesta ponúka. A balík MINI Always Open vám to umožní tak, že vám poskytne želaný komfort a príjemný pocit. Ak je síce pekné počasie, ale stále trošku chladno, vyhrievané predné sedadlá vám zaručia príjemne uvoľnený zážitok z jazdy. Veterný deflektor chráni pred prievanom a spríjemňuje vám tak jazdu. Keď ho nepoužívate, môžete ho zložiť a odklopiť. Funkcia MINI Always Open Timer meria celkový čas, ktorý ste strávili v aute so sklopenou strechou, čiže ako dlho ste nechali svoju pokožku vystavenú hrejivým slnečným lúčom. A funkcia komfortného prístupu k vozidlu vám umožní odomknúť nielen dvere a kufor bez toho, aby ste museli vytiahnuť kľúč z vrecka, ale takisto vám umožní jediným stlačením tlačidla na diaľkovom ovládaní stiahnuť alebo vytiahnuť strechu. Posuňte komfort a príjemný pocit na úplne novú úroveň pomocou balíka Always Open.

MINI vo verzii cabrio – Strecha s britskou vlajkou, predný diagonálny pohľad

NEZAMENITEĽNÝ DIZAJN.

Tejto streche sa žiadna iná nepodobá. Dovoľte aby sme vám predstavili prvý dizajn svojho druhu s látkovou strechou: MINI Yours Union Jack. Čierno-sivú, pre MINI ikonickú britskú vlajku si môžete za príplatoch nechať vytlačiť na strešnú tkaninu. Zraky okoloidúcich púta vo vysunutej i zasunutej forme.

MINI vo verzii cabrio – Predný diagonálny profil

ČISTÁ OBLOHA.

Žiadne iné kabriolety nemajú šancu konkurovať tomuto výhľadu. Strmo sa zvažujúce čelné sklo vozidla MINI vo verzii cabrio vám neprevísa nad hlavou, ale vytvára veľký vzdušný priestor a pocit jazdy pod šírim nebom.

MINI vo verzii cabrio Interiér MINI Yours

PRISPÔSOBITEĽNÝ INTERIÉR.

Naaranžovaný do dokonalosti. Interiér si môžete prispôsobiť viac, ako si len dokážete predstaviť. V ponuke sú interiérové povrchy, ako je napríklad MINI Yours Dark Cottonwood alebo MINI Yours Fibre Alloy, a prispôsobiť si môžete dokonca aj prístrojový panel a konštrukčné prvky výberom želaného farebného štýlu Colour Line a štýlu Chrome Line pre interiér.

MINI vo verzii cabrio – Ponúkané farby

PONUKA FARIEB KAROSÉRIE.

Vyberte si bielu Pepper White, oranžovú Volcanic Orange alebo jeden z jedenástich metalických farebných odtieňov vrátane: červenej Blazing Red, striebornej White Silver, sivej Moonwalk Grey, čokoládovej Iced Chocolate, sivej Thunder Grey, modrej Deep Blue, zelenej British Racing Green, čiernej Midnight Black, modrej Electric Blue alebo novej Caribbean Aqua a striebornej Melting Silver. Červená Chili Red je k dispozícii výlučne s balíkom John Cooper Works.

MINI Convertible rear profile

PEKNÝ ZADOK.

Zozadu má nové MINI vo verzii cabrio dynamický a kultivovaný zovňajšok. Zadné svetlá sú viac vzdialené od seba a majú elegantné chrómované lemovanie a na modeloch Cooper S a John Cooper Works sa nenachádza jedna, ale rovno dve koncovky výfuku. Tým, ktorí sa vás snažia dobehnúť, sa aspoň naskytne nádherný pohľad.

MINI Convertible back seats

VPREDU ALEBO VZADU. VŠADE VÁS ČAKÁ POHODLIE.

V novom MINI vo verzii cabrio na vás čaká pohodlie i na zadných sedadlách. Za prednými komfortnými športovými sedadlami v štandardnej výbave sa nachádzajú rovnako pohodlné, praktické sedadlá ako stvorené pre príjemnú atmosféru v zadnej časti vozidla. Vyberte si z ponuky čalúnenia vrátane látkového/koženkového Black Pearl, koženého MINI Yours Leather Lounge Carbon Black a nového koženého Chester Malt Brown.

MINI vo verzii cabrio – 18" dvojfarebné disky Cup spoke

ŠPORTOVÉ KOLESÁ.

Páči sa vám MINI so športovým nádychom? Vyberte si nové príplatkové 17 – palcové, dvojfarebné disky z ľahkej zliatiny Propeller spoke.

Balík John Cooper Works Chili.

Chcete rozpáliť svoje MINI ešte viac?

Ostrejší exteriér.

Siahinite po balíku John Cooper Works Chili. 17-palcové čierne zliatinové kolesá John Cooper Works, aerodynamická súprava JCW pre karosériu s nárazníkmi v štýle JCW, skryté bočné lišty a na mieru navrhnutý, špeciálny zadný spojler JCW. To je to, čo robí z vášho MINI skutočne ostrého hráča.

Športový pocit z jazdy vychádza z vášho vnútra.

Jedinečný štýl interiéru, ktorý ponúka balík výbavy John Cooper Works Chili vám napovie, že ulice patria iba vám. S volantom John Cooper Works, pedálmi z nehrdzavejúcej ocele a ďalšími prvkami, si užijete nezabudnuteľný pocit nespútanosti.

Nastúpte a pocíťte to vzrušenie.

Všetko to začína v okamihu, keď sadnete za volant svojho vyladeného 3-dverového MINI Hatch. Už samotné vstupné lišty na dverách predznamenávajú, že vás čaká nezabudnuteľný zážitok. Športové sedadlá Diamond Carbon Black kombinujúce kožu s tkaninou sa postarajú o to, aby bola každá jazda podpísaná duchom pretekára.

John Cooper Works

John Cooper Works

Vyrazte naplno.

Vyšší výkon. Viac exkluzívnych vylepšení. A väčšia zábava. Modely John Cooper Works sú potomkami legiend rely z dielne Johna Coopera, ktoré sú aj dnes rovnako pôsobivé, ako keď dobýjali pretekárske trate. Ak vás láka vzrušujúca jazda a zároveň túžite po exkluzivite v podaní značky MINI, už ďalej nehľadajte.

MINI Cabrio

MINI Convertible family
MINI Cabrio
Výkon
kW (v kW)
Emisie
Emisie CO2 disclaimer
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrýchlenie
s Zrýchlenie (0 – 100 km/h)
Cooper Od 24 750 €
100 (136)
5,1 - 4,9, 4.9, 5.1
Cooper D Od 26 750 €
85 (116)
4,1 - 4, 4.0, 4.1
Cooper S Od 30 200 €
141 (192)
6,1 - 6, 6.0, 6.1
Cooper SD Od 34 110 €
125 (170)
4,4 - 4,3, 4.3, 4.4
MINI John Cooper Works Od 36 500 €
170 (231)
6,5, 6.5, 6.5