Loader

Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique mini, Ready to play.

Your MINI - exterior Your MINI - interior

Request an offer.

Book a test drive.

Ups! Priveľa.
MINI vo verzii cabrio – Otvorený horný profil

JAZDITE S HOLÝM NEBOM NAD HLAVOU.

Nové MINI vo verzii cabrio je späť a túži po ďalších zážitkoch. S uhladenejším dizajnom, ovládateľnosťou na štýl motokár a inteligentnými technológiami je pripravené na novú úroveň dobrodružstva pod holým nebom.

MINI vo verzii cabrio – Predný diagonálny profil

NECHAJTE SI OTVORENÉ MOŽNOSTI.

Prečo sa schovávať vo vnútri, keď je vonku pekne? Nový rýchly a tichý mechanizmus elektrického ovládania kapoty umožňuje získať úplný výhľad už za 20 sekúnd – a to aj počas jazdy. Otvorené možnosti ponúka aj látková skladacia strecha. A môžete ju mať aj v dizajne s britskou vlajkou MINI Yours Union Jack. Skladacia strecha 3 v 1 môže byť vysunutá, zasunutá alebo môže slúžiť ako strešné okno – otvorte ju približne na 40 cm a nechajte vánok prenikať dovnútra.

MINI vo verzii cabrio – Predný profil
MINI vo verzii cabrio – Bočný profil

BEZPEČNOSŤ NA PRVOM MIESTE.

Dobrodruhovia sú vždy pripravení na všetko. To je dôvod, prečo je v novom MINI vo verzii cabrio bezpečnosť vždy na prvom mieste. Nový neviditeľný systém ochrany pri prevrátení vozidla je najnovším prírastkom k mnohým funkciám, ktoré chránia vás a vašich spolujazdcov. S týmto systémom sa môžete sústrediť na jazdu a chopiť sa každej chvíle.

MINI vo verzii cabrio – Aplikácia Rain Warner.

RAIN WARNER.

Nič premoknuté nikdy nevyzerá dobre. Udržte si náskok pred búrkou s novou funkciou Rain Warner, ktorá je súčasťou systému MINI Connected XL Journey Mate. Je to ten najinteligentnejší spôsob, ako sa chrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

MINI vo verzii cabrio – premietané logo

PREMIETANÉ LOGO.

Každý hrdina má nejaké logo. Logo MINI sa premieta zo spätného zrkadla na strane vodiča, aby vás privítalo pri nastupovaní do vozidla. Je to niečo ako výzva, aby ste konali.

MINI vo verzii cabrio – MINI Connected XL Journey Mate

ALWAYS OPEN TIMER.

Ako by ste merali dobre strávené chvíle? No predsa s príplatkovou funkciou Always Open Timer v MINI vo verzii cabrio. Zobrazuje čas, ktorý ste strávili jazdou so sklopenou strechou – takže to je v podstate váš osobný merač dobrého pocitu.

MINI vo verzii cabrio – Ochrana pri prevrátení vozidla

NEVIDITEĽNÝ SYSTÉM OCHRANY PRI PREVRÁTENÍ VOZIDLA.

Nový neviditeľný systém ochrany pri prevrátení vozidla vo výstupe zadných bezpečnostných pásov, zakrytý elegantnými krytmi v matnej čiernej, sa v núdzovej situácii v zlomku sekundy otvorí a ochráni cestujúcich. Je to skrytý záchranca.

MINI vo verzii cabrio – Balík Driving Assistant, systém City Collision Mitigation

DRIVING ASSISTANT.

S príplatkovým balíkom MINI Driving Assistant vždy viete, čo bude nasledovať. Systém varovania pred čelnou kolíziou pomáha predchádzať nehodám tak, že vás varuje pri veľkom rozdiele rýchlosti vášho MINI a vozidla vpredu, alebo ak sa vozidlo pred vami príliš priblíži. Pripraví brzdy na rýchlejšiu reakciu a kratšiu brzdnú dráhu pre prípad, ak by bolo potrebné náhle zabrzdiť. Systém City Collision Mitigation predvída náhle zmeny rýchlosti mestskej premávky a vhodným spôsobom spomaľuje vozidlo. Ak by ste hoci na chvíľu spustili zrak z cesty, nové MINI bude vždy na pozore.

MINI vo verzii cabrio – Silueta

AKTÍVNA OCHRANA CHODCOV.

Systém aktívnej ochrany chodcov znižuje mieru zranenia chodcov v prípade, ak by ste náhodou nejakého zrazili na ulici. Pri náraze sa zdvihne kapota, čím sa minimalizujú zranenia chodca.

MINI vo verzii cabrio – Zadný profil s otvoreným batožinovým priestorom

MINI CONNECTED.

Špičkové technológie sa spájajú so štýlom MINI v tomto spoločníkovi pre dobrodružstvá za volantom. Príplatkový balík MINI Connected vás spája s kanálmi sociálnych služieb, hudbou online, informáciami o jazde, aplikáciami vo vozidle a mnohými ďalšími funkciami.

MINI vo verzii cabrio – Displej MINI Connected

MINI CONNECTED XL JOURNEY MATE.

Journey Mate – plánovač trasy, cestovný sprievodca a kalendár v jednom vám pomôže na každom kilometri výletu. Naplánujte si cestu z pokoja a pohodlia domova a získajte všetky informácie, ktoré potrebujete na cestách – o premávke, počasí, parkovaní a mnohé ďalšie.

MINI vo verzii cabrio – Displej nástroja Driving Excitement

PREMEŇTE KAŽDÚ JAZDU NA SUPER ZÁBAVU.

Driving Excitement ponúka množstvo nástrojov, s ktorými vám bude vždy pumpovať v žilách adrenalín – je ideálnym doplnkom k vychýrenej ovládateľnosti na štýl motokáry, ktorú MINI ponúka. Spoľahnite sa na analýzu jazdných podmienok a pozrite si sily, ktoré vytvárate pri naháňaní sa za ďalším dobrodružstvom.

MINI vo verzii cabrio – Displej MINI Connected, vyhľadávanie online

POĎME NA VÝLET.

Povedzme, že ste niekde mimo domova. Kdekoľvek. Môžete sa nachádzať v polovici cesty a zistíte, že máte hlad. Alebo ste zabudli niekomu kúpiť darček, alebo ste sa spolu so spriaznenou dušou rozhodli vyraziť si do kina. Nič sa nedeje. So službou Online Search nájdete čokoľvek z pohodlia vášho MINI.

MINI vo verzii cabrio – Displej MINI Connected

HUDBA. NEOBMEDZENÉ ZVUKY.

V MINI sa hudba nikdy nezastaví. Pripojte sa k svojim zoznamom v smartfóne, objavujte novú hudbu s aplikáciami pre MINI Connected, ako je Spotify, Deezer alebo Amazon Music, a počúvajte tisíce svetových rozhlasových staníc so službou TuneIn Radio.

MINI vo verzii cabrio – Centrálny displej MINI

APLIKÁCIE PRE MINI CONNECTED.

Počuli ste správne – kameru GoPro môžete ovládať priamo z vozidla MINI. Namontujte ju dovnútra alebo na karosériu vozidla MINI a zapnite záznam na diaľku cez centrálny displej MINI. Podporované sú všetky modely kamier GoPro Hero HD s pripojením Wi-Fi. Podporované sú aj videá, fotografie, série fotografií a zrýchlený záznam. Používať môžete dokonca aj zoznam predvolieb na optimalizovanie nahrávania v akejkoľvek jazdnej situácii.

MINI Convertible rain warner app.

VYZERÁ TO NA DÁŽĎ.

Nič premoknuté nikdy nevyzerá dobre. Udržte si náskok pred búrkou s novou funkciou Rain Warner, ktorá je súčasťou systému MINI Connected XL Journey Mate. Je to ten najinteligentnejší spôsob, ako sa chrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

DIZAJN AŽ DO DETAILOV.

Pozrite si nové MINI vo verzii cabrio zblízka. Dotýkať sa je dovolené...

MINI vo verzii cabrio – Bočný profil

AERODYNAMICKÁ AGILITA.

Niet pochýb o tom, že nové MINI vo verzii cabrio je uhladené vozidlo. O niečo dlhšie, no zároveň agilné proporcie vytvárajú aerodynamickú siluetu, ktorú dotvára presne vymedzená strešná línia. Je hladké po celom obvode.

MINI vo verzii cabrio – Ochrana pri prevrátení vozidla

BEZPEČNOSŤ. SAMOZREJME.

Neviditeľný systém ochrany pri prevrátení vozidla je sotva postrehnuteľný, takže ho ľahko prehliadnete. No je dobré vedieť, že tam je. Kde? Prítomnosť tohto bezpečnostného prvku diskrétne naznačujú len elegantne navrhnuté kryty v matnej čiernej, ktoré sú vstavané vo výstupoch zadných bezpečnostných pásov.

MINI vo verzii cabrio – Strecha s britskou vlajkou, predný diagonálny pohľad

DIZAJN NA PRVOM MIESTE.

Tejto streche sa žiadna iná nepodobá. Predstavujeme prvý dizajn s látkovou strechou svojho druhu: MINI Yours Union Jack. Čierno-sivú ikonickú britskú vlajku pre MINI vo verzii cabrio si môžete za príplatok nechať vytlačiť na strešnú tkaninu. Otáčajú sa za ňou hlavy, keď je vysunutá aj zasunutá.

MINI vo verzii cabrio – Predný diagonálny profil

ČISTÁ OBLOHA.

Iné kabriolety nemajú šancu konkurovať tomuto výhľadu. Strmo sa zvažujúce čelné sklo vozidla MINI vo verzii cabrio vám nečnie nad hlavou, ale vytvára veľký vzdušný priestor a pocit jazdy pod šírym nebom.

MINI vo verzii cabrio Interiér MINI Yours

PRISPÔSOBITEĽNÝ INTERIÉR.

Naaranžovaný do dokonalosti. Interiér si môžete prispôsobiť viac, ako si čo i len dokážete predstaviť. Ponúkajú sa interiérové povrchy, ako je napríklad MINI Yours Dark Cottonwood alebo MINI Yours Fibre Alloy, a prispôsobiť si môžete dokonca aj prístrojový panel a konštrukčné prvky výberom želaného farebného štýlu Colour Line a štýlu Chrome Line pre interiér.

MINI vo verzii cabrio – Ponúkané farby

PONUKA FARIEB KAROSÉRIE.

Vyberte si bielu Pepper White, oranžovú Volcanic Orange alebo jeden z jedenástich metalických farebných odtieňov vrátane: červenej Blazing Red, striebornej White Silver, sivej Moonwalk Grey, čokoládovej Iced Chocolate, sivej Thunder Grey, modrej Deep Blue, zelenej British Racing Green, čiernej Midnight Black, modrej Electric Blue alebo novej Caribbean Aqua a striebornej Melting Silver. Červená Chili Red je k dispozícii výlučne s balíkom John Cooper Works.

MINI Convertible rear profile

PEKNÝ ZADOK.

Zozadu má nové MINI vo verzii cabrio dynamický a kultivovaný zovňajšok. Zadné svetlá sú viac vzdialené od seba a majú elegantné chrómované lemovanie a na modeloch Cooper S a John Cooper Works sa nenachádza jedna, ale rovno dve koncovky výfuku. Tým, ktorí sa vás snažia dobehnúť, sa aspoň naskytne nádherný pohľad.

MINI Convertible back seats

VPREDU ALEBO VZADU. VŠADE VÁS ČAKÁ POHODLIE.

V novom MINI vo verzii cabrio na vás čaká pohodlie, dokonca aj na zadných sedadlách. Nové zadné sedadlá vytvárajú spoločenskú atmosférou s výhodami praktickosti. A vpredu sa v štandardnej výbave nachádzajú komfortné športové sedadlá. Vyberte si z ponuky čalúnenia vrátane látkového/koženkového Black Pearl, koženého MINI Yours Leather Lounge Carbon Black a nového koženého Chester Malt Brown.

MINI vo verzii cabrio – 18" dvojfarebné disky Cup spoke

ŠPORTOVÉ KOLESÁ.

Páči sa vám MINI so športovým nádychom? Vyberte si nové príplatkové 17” dvojfarebné disky z ľahkej zliatiny Propeller spoke.

Balík John Cooper Works Chili.

Chcete rozpáliť svoje MINI ešte viac?

Ostrejší exteriér.

Siahnite po balíku John Cooper Works Chili tvorenom 17-palcovými čiernymi zliatinovými kolesami John Cooper Works a aerodynamickou súpravou JCW pre karosériu s nárazníkmi v štýle JCW, skrytými bočnými lištami a na mieru navrhnutým špeciálnym zadným spojlerom JCW.

Športový pocit z jazdy vychádza z vášho vnútra.

Vezmite ulice útokom vďaka strhujúcemu štýlu interiéru, ktorý ponúka balík výbavy John Cooper Works Chili. S volantom John Cooper Works, pedálmi z nehrdzavejúcej ocele a mnohými ďalšími prvkami ste nezastaviteľní.

Nastúpte a pocíťte to vzrušenie.

Všetko sa začína v okamihu, keď sadnete za volant svojho vyladeného 3-dverového MINI Hatch. Už vstupné lišty na dverách dávajú tušiť, čo vás čaká vo vnútri, kým športové sedadlá Diamond Carbon Black kombinujúce kožu s tkaninou zaručia optimálnu polohu pre pretekársku jazdu.

John Cooper Works

John Cooper Works

Vyrazte naplno.

Vyšší výkon. Viac exkluzívnych vylepšení. A väčšia zábava. Modely John Cooper Works sú potomkami legiend rely z dielne Johna Coopera, ktoré sú aj dnes rovnako pôsobivé, ako keď dobýjali pretekárske trate. Ak vás láka vzrušujúca jazda a zároveň túžite po exkluzivite v podaní značky MINI, už ďalej nehľadajte.

MINI Cabrio

MINI Convertible family
MINI Cabrio
Výkon
kW (v kW)
Emisie
Emisie CO2 disclaimer
Palivo
l/100 km disclaimer
Zrýchlenie
s Zrýchlenie (0 – 100 km/h)
Cooper Od 24 750 €
100 (136)
5,1 - 4,9, 4.9, 5.1
Cooper D Od 26 750 €
85 (116)
4 - 3,8, 3.8, 4.0
Cooper S Od 30 200 €
141 (192)
6,1 - 6, 6.0, 6.1
Cooper SD Od 34 110 €
125 (170)
4,4 - 4,3, 4.3, 4.4
MINI John Cooper Works Od 36 500 €
170 (231)
6,5, 6.5, 6.5