To najlepšie zo štýlu.

Preneste príchuť pretekov na cesty atraktívnymi diskami kolies z ľahkej zliatiny, športovými sedadlami a ušľachtilými materiálmi.

OBSIAHNUTÉ VYCHYTÁVKY.

Tu sú niektoré zo skvelých prvkov, na ktoré sa môžete tešiť s vaším výberom.

VŠETKA VÝBAVA A PRVKY ZAHRNUTÉ VO VAŠOM DOKONALOM MINI.

Časté otázky.

Áno, MINI Cooper môžete prispôsobiť svojmu vkusu pestrou paletou farieb karosérie. Vzhľad môžete povýšiť na novú úroveň aj niektorou z našich špeciálnych viacfarebných striech. Svojmu životnému štýlu ho môžete priblížiť aj množstvom prvkov výbavy. Napríklad sú tu štýly, ako špeciálne zostavené balíky doplnkovej výbavy, ktoré vám umožnia ešte viac prispôsobiť MINI Cooper vášmu osobnému vkusu. Štandardným štýlom je Essential. Komfort, športovosť alebo štýl vášho MINI môžete individualizovať štýlmi Classic, Favoured alebo JCW.

Od 1. januára 2024 sa predajné modely MINI zmenili na modely priameho predaja v Taliansku, Poľsku a Švédsku. 

Váš MINI partner ostáva vaším primárnym bodom kontaktu pri osobnom stretnutí. Modelom priameho predaja MINI posilňuje priamy prístup zákazníka, pre zlepšenie služieb online aj offline.
Áno! Ak si prajete vykonať zmeny vo vašej objednávke, váš MINI partner vám pomôže.

Áno, svoju objednávku môžete kedykoľvek zrušiť. Stačí kontaktovať vášho MINI partnera, pre spracovanie storna a zaistenie vrátenia vašej zálohy.

Žiadne termíny nie sú nutné. Svoje nové MINI z novej MINI rodiny si teraz môžete objednať nonstop 24/7, kedykoľvek a kdekoľvek. 

Nie, ponúkaná cena sa nebude líšiť. Ceny sú zladené, či už objednávate online alebo s podporou našich expertov u ktoréhokoľvek z našich MINI partnerov (predajcov).
U nás v MINI dostanete to najlepšie z oboch svetov. Napríklad: V online prostredí absolvujete prieskum a začnete konfigurovať, ak však máte otázky alebo preferujete osobnú pomoc, môžete ju získať u vašich miestnych MINI partnerov. Finalizáciu objednávky môžete vykonať u ktoréhokoľvek MINI partnera, ale aj online.