MINI Countryman – stage MINI Countryman – stage MINI Countryman – stage

NOVÉ
MINI COUNTRYMAN.

OD 36 960 €

interior-side
5 sedadiel s týmto modelom 5 sedadiel s týmto modelom
luggage-l
450 - 1450 litrov batožinového priestoru 450 - 1450 max. batožinový priestor
power
163 PS (120 kW) - 300 PS (221 kW) 163 PS (120 kW) - 300 PS (221 kW)
interior-side
5 sedadiel s týmto modelom 5 sedadiel s týmto modelom
luggage-l
450 - 1450 litrov batožinového priestoru 450 - 1450 max. batožinový priestor
power
163 PS (120 kW) - 300 PS (221 kW) 163 PS (120 kW) - 300 PS (221 kW)

OBJAVIŤ VŠETKY DETAILY

VŠETKY MINI ARGUMENTY.

ROZMERY

PRIESTOR JE PODSTATNÝ.

0

litrov

Priestor je podstatný. Ak sklopíte zadné sedadlo, delené v pomere 40/20/40, získate viac priestoru pre svoje plány, s batožinovým objemom až do 1390 litrov – a to vám umožní vziať so sebou takmer všetko.

POZRITE SI SVOJE MOŽNOSTI

ČO JE PRE VÁS TO SPRÁVNE?

Vyberte si z našich špeciálne zostavených štýlových kolekcií. Zvoľte si stupeň výkonu. A potom si vytvorte model, ktorý sa vám najviac hodí.

MINI FINANCIAL SERVICES

MAŤ MINI JE JEDNODUCHÉ.

MINI countryman - financial services - teaser

NOVÉ MINI COUNTRYMAN MÔŽE BYŤ VAŠE. SKÔR NEŽ SI MYSLÍTE.

JOHN COOPER WORKS

MINI adrenalín. S turbodúchadlom.

Naši konštruktéri milujú výzvy. Opúšťajú svoje komfortné zóny. MINI John Cooper Works Countryman je stelesnením bohatého pretekárskeho dedičstva viac než piatich desaťročí. Jeho 2,0-litrový 4-valcový turbodúchadlom prepĺňaný motor disponuje nevšedne vysokým výkonom. Pretože dobrého nikdy nie je dosť.

STOPA VOZIDLA

STOPA VOZIDLA MINI.
JAZDA S NOVÝM ZMYSLOM.

MINI Countryman – varianty

TROCHU VIAC INŠPIRÁCIE?

Nové MINI Countryman ponúka dve silné výkonnostné verzie a štyri vzrušujúce konfigurácie výbavy. Sú vytvorené tak, aby vám pomohli nájsť to pravé MINI pre zábavnú jazdu.

ELEKTRIZUJTE SVOJE DOBRODRUŽSTVÁ.

Vzrušujúce dobrodružstvá teraz prichádzajú s ešte menšou uhlíkovou stopou. MINI Countryman je po prvýkrát k dispozícii aj ako čisto elektrické vozidlo. Pozrite si ochutnávku jazdy budúcnosti.

Čisto elektrické MINI Countryman - elektrizujte svoje dobrodružstvá
MINI Countryman - teaser - firemní zákazníci

HĽADÁTE FIREMNÝ AUTOMOBIL?

Prihláste sa do programu MINI pre firemných zákazníkov a vylepšite svoje podnikanie o dokonalú flotilu vozidiel.
MINI Countryman - teaser - firemní zákazníci

HĽADÁTE FIREMNÝ AUTOMOBIL?

Prihláste sa do programu MINI pre firemných zákazníkov a vylepšite svoje podnikanie o dokonalú flotilu vozidiel.

Časté otázky.

Je klasifikované ako "MINI SUV" alebo ako subkompaktný crossover – najmenšia trieda SUV so samonosnou karosériou je vytvorená aj pre použitie v teréne, s pohonom všetkých kolies ALL4. Dalo by sa povedať, že MINI Countryman je veľké malé SUV. Vďaka kreatívnemu spracovaniu priestoru, typickému pre MINI, optimálne využíva každý centimeter. Vysoká strecha poskytne dosť miesta aj najvyšším vodičom, je tu dosť priestoru aj pre nohy a tesno nebude nikomu z posádky ani na šírku. Jedným z najväčších malých SUV je aj vzadu, kde sa pohodlne usadia dvaja vysokí dospelí, za podobne urastenou dvojicou na predných sedadlách. Zadné sedadlo má nastavovateľné pre extra miesto pre nohy alebo batožinový priestor s objemom až do 1390 litrov. Je to praktické rodinné auto s prémiovým dizajnom, zároveň však dosť všestranné, odolné a robustné aj pre zábavu v teréne.

ALL4 je pohon všetkých štyroch kolies. Systém pohonu všetkých kolies ALL4 v MINI je elektrohydraulický a využíva elektronicky riadené hydraulické čerpadlo, umiestnené pri zadnej náprave, pre distribúciu pohonu medzi prednú a zadnú nápravu. Efektívne rozdeľuje pohon medzi predné a zadné kolesá z východiskového pomeru 50:50, dokáže však v prípade potreby presmerovať až 100 % pohonu dopredu alebo dozadu. To vám dá do rúk plnú kontrolu, na všetky cesty, v každom ročnom období.

Svetlá výška je minimálna vzdialenosť medzi najnižšou časťou karosérie (šasi) a povrchom cesty. Je to v podstate najbližšia časť MINI k ceste. Svetlá výška MINI Countryman pri pohotovostnej hmotnosti je 165 mm, čo je optimum, ak máte v pláne veľa jazdiť po hrboľatých cestách a iných nerovných povrchoch.

Vzhľad vášho MINI Countryman vylepší a športovosť alebo eleganciu mu dodá naša paleta kolies rozmeru 17–20“ (v rámci príslušenstva až do 21"), spolu so zvýraznením jeho jazdného talentu. Stačí si zvoliť motorickú verziu a následne si vybrať z príslušnej ponuky letných a zimných kolies. Vo všeobecnosti najvšestrannejšími budú kolesá rozmeru 16". Rozmer kolies je však subjektívny a skutočne závisí od vášho vkusu a vašich priorít. Podrobnejšie konzultácie vám poskytne váš preferovaný predajca MINI – a možno si nejaké rozmery dokážete porovnať aj pri skúšobnej jazde.

Áno, jeho prepravnú kapacitu môžete rozšíriť o nosič bicyklov. MINI zadný nosič, napríklad dokáže odviezť hneď niekoľko bicyklov. Je ľahký, pevný, nasadíte ho jednoduchým zakliknutím a vďaka funkcii odklopenia vám umožní rýchly prístup do batožinového priestoru.