DIGITÁLNY ZÁŽITOK.

DIGITÁLNY SKOK V POKROKU.

Potešte svoje zmysly a vychutnajte si súhru svetla, zvuku a atmosféry, presne podľa vašej nálady. Premeňte každú jazdu na nezabudnuteľný digitálny zážitok. Vitajte v interaktívnej budúcnosti MINI.
MINI Countryman - digitálny zážitok - operačný systém

MINI Operating System 9 otvára úplne nový intuitívny používateľský zážitok a zaistí vám lepšiu konektivitu a ovládanie než kedykoľvek predtým – počas každej jazdy. Je optimalizovaný pre vašu interakciu cez exkluzívny OLED dotykový displej a MINI Intelligent Personal Assistant hlasovými pokynmi, aby ste si teraz vychutnali ešte viac individualizácie a emotívnosti. 

INÉ MINI PRE KAŽDÚ JAZDU. NOVÝ INTERIÉR: OSEM V JEDNOM.

Vytvorte si unikátny viaczmyslový zážitok, pre seba aj pre pasažierov. Ponorte sa do rozmanitých výnimočných svetov, ktoré ukrýva MINI Countryman. Každý režim sleduje svoj vlastný kreatívny dizajn. V režime Personal si dokážete dokonca pomocou aplikácie MINI vybrať zo svojich vlastných obrázkov v galérii smartfónu pozadie na plochu pre MINI Interaction Unit. Farby ambientného osvetlenia sa automaticky prispôsobia vami zvoleným obrázkom. Tak si doprajte a preberte svoj interiér k životu.

VÁŠ MINI OSOBNÝ ASISTENT V AUTE.

MINI Countryman - digitálny zážitok - spike

MINI INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT – S VIZUÁLNYM SPRIEVODOM MINI.

Plnohodnotný hlasový asistent si našiel cestu po prvýkrát aj do kokpitu modelov MINI. MINI Intelligent Personal Assistant sa dá aktivovať pomocou pozdravu „Hey MINI“ alebo stlačením tlačidla hlasového zadávania na volante. Hlasom ovládaná interakcia na kruhovom OLED displeji prevezme na seba podobu animácie s grafickými prvkami, typografiou a avatarom. V oblasti zobrazenia si vodič môže zvoliť „MINI“ - štylizovaný obrázok MINI – a nového digitálneho MINI asistenta známeho pod menom „Spike“. 

MINI Intelligent Personal Assistant ovláda dôležité funkcie vášho MINI, napríklad navigáciu, telefonovanie, rádio či dokonca reguláciu teploty. Možno potrebujete vedieť niečo o vašej jazde. Napríklad počasie. Alebo máte špeciálnu požiadavku. Dokonca, aj keď sa chcete iba na chvíľu porozprávať, alebo si vypočuť vtip.

OSLAVA KONEKTIVITY.

Jazda je pohodovým zážitkom, ak máte digitálneho spoločníka a prístup k množstvu funkcií konektivity už v štandardnej výbave, bez príplatku, zato s ponukou komfortu, bezpečnosti a pripojenia. A ak chcete vybaviť svoje MINI ešte ďalšími digitálnymi službami, môžete tak kedykoľvek urobiť aj dodatočne.

Chcete viac konektivity?

V kombinácii s doplnkovým balíkom MINI Connected máte prístup k neustále rastúcej palete praktických prvkov a zábavných aplikácií, vrátane hier a streamovania hudby alebo videa.

Môžete sa tešiť dokonca na špeciálny gaming priamo vo vozidle, ktorý je v automobilovom svete unikátny. Vodič a pasažieri môžu hrať takzvané príležitostné hry, cez aplikáciu AirConsole, keď vozidlo stojí.

Aplikácie na streamovanie hudby, napríklad Spotify alebo Amazon Music, boli prispôsobené tak, aby ich MINI Operating System 9 dokázal dokonalo integrovať do MINI Interaction Unit, umožniť tak zákazníkom MINI vychutnať si intuitívne a vizuálne atraktívne streamovanie hudby.

Cez MINI Operating System 9 sú k dispozícii aj Apple CarPlay a Android Auto, pre bezdrôtové pripojenie smartfónu. Okrem toho, že ich zobrazí MINI Interaction Unit, tak sa relevantné informácie môžu prezentovať aj cez doplnkovo dostupný Head-Up displej.

MINI Countryman - digitálny zážitok - bočný pohľad

AKTUALIZUJTE SVOJE MINI KEDYKOĽVEK.

Teraz si môžete flexibilne objednať ďalšie funkcie a balíky konektivity, aj dodatočne po kúpe vášho MINI – pomocou nášho programu MINI Remote Software Upgrade. A keď máte nainštalovaný zodpovedajúci hardvér, tak si môžete svoje MINI vychutnať aj s ďalšími skvelými prémiovými digitálnymi funkciami, ako sú napríklad Driving Assistant Plus alebo Asistent diaľkových svetiel. Možnosti a obsah aktualizácií sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, modelu vozidla, jeho výbavy a stavu. 

Remote Software Upgrade.

Nech je vaše MINI vždy aktuálne.

Vo svojom MINI môžete prijímať aktualizácie a vylepšenia na diaľku, vzdušným prenosom. V závislosti od krajiny, modelu vozidla a jeho konfigurácie môžete dokonca dostávať nové funkcie a funkčné vylepšenia bezplatne, na pravidelnej báze.