MINI FINANCIAL SERVICES

VŠESTRANNÉ. INTELIGENTNÉ. INDIVIDUÁLNE AKO VY.

Našli ste MINI, ktoré je pre vás to správne. Vďaka MINI Financial Service ho máte takmer na dosah. Či už sa zaujímate o výhodný lízing alebo úver, prípadne aj so zahrnutým poistením a službami, nájdeme pre vás ideálne riešenie. Prečo by ste v takej dôležitej veci mali veriť komukoľvek inému?
MINI Financial Services - prehľad - ilustrácia - hľadanie riešenia

HĽADANIE VÁŠHO RIEŠENIA

Preskúmajte našu paletu úverových, lízingových a poistných produktov – a využite všetko, čo vám MINI Financial Services ponúka.

EŠTE VIAC MINI ZA VAŠE PENIAZE.

Vďaka MINI Financial Service je vaše dokonalé nové MINI takmer na dosah. Naša komplexná ponuka možností financovania vám pomôže uskutočniť váš sen. A prečo by ste sa mali v snívaní krotiť?

+ Príslušenstvo

Ponúkame individuálne riešenia, ktoré vám umožnia zakomponovať do vašej zmluvy extra výbavu a príslušenstvo. Aerodynamický Strešný box, sada kompletných zimných kolies alebo inštalácia zariadenia wallbox u vás doma – MINI Financial Services vás dostane na cestu ozaj komplexne – nielen v oblasti jazdy.

+ Služby

Udržiavanie najlepšej možnej výkonnosti vášho MINI a váš pokoj na duši sú našou starosťou. K vašej zmluve môžeme pridať ďalšie služby. Súčasťou vášho kontraktu môže byť napríklad servis pneumatík alebo bezplatné rýchlonabíjanie. Môžete si dokonca zvoliť MINI Service Inclusive pre špičkový servis a opravy – s náhradným vozidlom v prípade potreby.

+ Možnosti poistenia

Vaša zmluva s MINI Financial Services môže obsahovať aj na mieru šité poistné produkty. Naše rozšírené krytie, napríklad pre vaše elektrifikované MINI, nie je iba o poistnej politike, je to doslova odhodlanie, zrodené z rovnakej pozornosti k detailom ako pri vašom vozidle MINI. To zahŕňa aj odbornosť našich technikov, ktorí sa o vaše MINI postarajú najlepšie ako sa dá.
MINI Financial Services - prehľad - ilustrácia - vlastníctvo MINI po vašom

VLASTNÍCTVO MINI PO VAŠOM.

MINI lízing - MINI Countryman - predný pohľad MINI lízing - MINI Countryman - predný pohľad

MINI OPERATÍVNY LÍZING.

Jednoducho si prenajmite preferované MINI na vopred stanovené obdobie, s pravidelnými mesačnými platbami, a vychutnajte si jazdu bez toho, aby ste museli byť vlastníkom. Len čo sa prenájom skončí, jednoducho vozidlo vrátite a vyberiete si iný model z najnovšej ponuky.

Toto by mohla byť pre vás tá správna voľba v prípade, ak si chcete užívať jazdu v MINI bez starostí zo straty jeho hodnoty alebo s predajom vozidla po ukončení zmluvy. Vychutnávate si len pokoj na duši, keďže na vaše MINI sa vzťahuje záruka a máte k dispozícii flexibilné zmluvné podmienky s príslušnými službami a bezpečnostnými benefitmi. A to najlepšie je, že sa vás netýka riziko zostatkovej hodnoty na konci vašej zmluvy.

Len čo si zvolíte a nakonfigurujete svoje dokonalé MINI, musíte sa už len rozhodnúť, ako dlho má trvať vaša zmluva – od 24 do 48 mesiacov – a aký bude váš odhadovaný ročný kilometrový nájazd. My vypočítame vašu prvú a následné pravidelné mesačné splátky. Sumu mesačnej splátky vieme upraviť, aby boli veci čo najjednoduchšie. Stačí podať žiadosť online alebo u vášho miestneho predajcu MINI. Stačí nám pár údajov o vás, aby sme sa rozhodli.

  • MINI Lízingu – finančný lízing a operatívny lízing,
  • MINI Úveru,
  • MINI Poistenia.

MINI ÚVER.

Zvoľte rýchlu cestu k jazdeniu na MINI vašich snov s úverom. Vychutnajte si neobmedzené kilometre, praktické možnosti individualizácie a atraktívne úrokové sadzby.

MINI úver Basic - MINI Countryman - bočný pohľad MINI úver Basic - MINI Countryman - bočný pohľad

Toto je dokonalé riešenie v prípade, že chcete vlastniť svoje nové MINI a splácať ho každý mesiac. Jazdiť môžete toľko, koľko chcete, bez kilometrových limitov.

Uľahčíme to maximálne ako sa dá. Len čo si vyberiete ten správny model pre vás, iba sa rozhodnete, koľko chcete zložiť ako akontáciu a ako dlho má vaša úverová zmluva trvať. My následne vypočítame mesačné splátky, ktoré budú obsahovať úroky aj poplatky.
  • MINI Lízingu – finančný lízing a operatívny lízing,
  • MINI Úveru,
  • MINI Poistenia.

KONTAKTUJTE NÁS.

Ak máte otázky, vzťahujúce sa k MINI Financial Services, obráťte sa na nás na e-mailovej adrese zakaznicky.servis.sk@bmw.com

Alebo zavolajte na číslo +421 (2) 60 20 20 80

MINI Financial Services - prehľad - kontaktujte nás MINI Financial Services - prehľad - kontaktujte nás