INTERIÉR

DOTYK RAFINOVANOSTI.

Estetiku interiéru definuje prvotriedne spracovanie a ušľachtilé detaily. Prémiové materiály, pokročilá technológia a náladové ambientné osvetlenie v kombinácii vytvárajú vysoko kultivovaný jazdný zážitok. Len čo nastúpite, ani nebudete chcieť vystúpiť.

ZOZNÁMTE SA: REŽIMY MINI EXPERIENCE.

Pocíťte svoju vlastnú náladu. Režimy MINI Experience sú vašou bránou do sveta konektivity a zážitkov. Prebudia vaše zmysly. Každý režim sleduje svoj vlastný dizajn a ambientné osvetlenie. Vzhľad aj atmosféru vášho kokpitu dokážete zmeniť jedným jediným povelom.

MINI Countryman - interiér - oled displej

OLED VO SVETOVEJ PREMIÉRE.

Srdcom a centrom pozornosti palubnej dosky je úžasný nový kruhový OLED dotykový displej. Špičková OLED technológia, priemer 240 mm a vysoko kvalitné sklo mu udeľujú nezameniteľne minimalistickú eleganciu. Plní funkciu prístrojového panelu, informačného aj zábavného centra a asistenčného strediska. A jeho kruhový geometrický tvar je svetovým prvenstvom.

NOVÝ INTERIÉR: OSEM V JEDNOM.

Vy sami sa môžete rozhodnúť, na aký jazdný zážitok máte práve chuť, pri nasadnutí za volant. Od športového, po maximálne efektívny: Je tu množstvo režimov MINI Experience, ktoré vyhovejú každej potrebe a z ktorých každý má svoj nový prepracovaný výzor.
MINI Countryman - interiér - palubná doska
MINI Countryman - interiér - cestujúci
MINI Countryman - interiér - palubná doska
MINI Countryman - interiér - cestujúci

ŠTÝL A UDRŽATEĽNOSŤ. PRE VÁŠ KOMFORT.

Vďaka palete štyroch rozličných štýlov máte k dispozícii MINI dizajn, ktorý vám pomôže vyjadriť sa: Essential, Classic, Favoured a JCW Style. Každý pozostáva zo špecifických prvkov a originálnych detailov na miestach ako sú palubná doska, volant, ale aj čalúnenie sedadiel a strop.

Našou novou textilnou estetikou vám ponúkame zážitok z nefalšovanej útulnosti a príjemného pocitu z pobytu vo vašom MINI. Tkaniny sú vyrobené z vysoko kvalitného recyklovaného materiálu unikátnou 2D úpletovou technikou. Ponúkajú vám luxusný zážitok na pohľad aj na dotyk, vo viacerých dizajnových verziách, ktoré sú dokonalým projekčným plátnom pre rozličné režimy MINI Experience.

MINI Countryman - interiér - pákové prepínače

PÁKA NA VŠETKO.

Všetko, čo potrebujete urobiť, je siahnuť na pákový prepínač – od parkovacej brzdy až po režimy MINI Experience, vrátane mnohého ďalšieho. Päť intuitívnych ovládačov má nový dizajn aj konštrukciu a sú teraz lepšie na dosah, pre praktickejšie a hravejšie využitie.

RIADENIE S POCITOM MOTOKÁRY.

Zábava sa začína v okamihu, keď uchopíte volant. Inšpirovaní nadčasovým klasickým Mini sme prepracovali jeho dizajn a trochu sme ho zmenšili, aby sme vám dopriali ešte intenzívnejšiu formu klasicky moderného MINI pocitu motokáry. Namiesto tretieho ramena má teraz volant štýlový textilný ozdobný pruh. Ľavý panel vám umožní ovládať asistenčné systémy vodiča, zatiaľ čo zábavné systémy a komunikačné funkcie sú prístupné cez pravý ovládací panel.

MINI Countryman - interiér - volant
MINI Countryman - interiér - panel dverí

DLÁŽDIME NOVÉ CESTY INOVATÍVNYMI MATERIÁLMI.

MINI stanovuje úplne novú estetiku využitia textílií. Nový materiál, ktorý aplikujeme na palubnú dosku a panely dverí, vytvára obzvlášť komfortnú atmosféru. Tkanina disponuje vysokou kvalitou a jednoducho sa čistí. Ponúka vám luxusný zážitok na pohľad aj na dotyk, vo viacerých dizajnových verziách, ktoré sú dokonalým projekčným plátnom pre zobrazenie rozličných režimov MINI Experience. A budeme aj ďalej pokračovať vo vývoji materiálov, ktoré spĺňajú všetky náročné kritériá po stránke výzoru, opotrebovania a odolnosti.