Spotreba a emisie CO₂.

MINI Countryman E : Spotreba paliva (kombinovaná, WLTP) v l/km: 0,0 - 0,0; Emisie CO2 (kombinované, WLTP) v g/km: 0. | Vozidlo je aktuálne v štádiu pred sériovou výrobou. Všetky tu zobrazené detaily sú iba predbežné a slúžia výlučne na ilustračné účely.

MINI Countryman D : Spotreba paliva (kombinovaná, WLTP) v l/km: 4,9 - 4,6; Emisie CO2 (kombinované, WLTP) v g/km: 127 - 120. | Vozidlo je aktuálne v štádiu pred sériovou výrobou. Všetky tu zobrazené detaily sú iba predbežné a slúžia výlučne na ilustračné účely.

MINI Countryman S Al4 : Spotreba paliva (kombinovaná, WLTP) v l/km: 6,9 - 6,5; Emisie CO2 (kombinované, WLTP) v g/km: 156 - 147. | Vozidlo je aktuálne v štádiu pred sériovou výrobou. Všetky tu zobrazené detaily sú iba predbežné a slúžia výlučne na ilustračné účely.

MINI Countryman C : Spotreba paliva (kombinovaná, WLTP) v l/km: 6,2 - 5,9; Emisie CO2 (kombinované, WLTP) v g/km: 141 - 133. | Vozidlo je aktuálne v štádiu pred sériovou výrobou. Všetky tu zobrazené detaily sú iba predbežné a slúžia výlučne na ilustračné účely.

MINI KOLESÁ A PNEUMATIKY.

Pneumatiky pre naše vozidlá podrobujeme prísnym testom, ktoré zahŕňajú až do 50 kritérií, čiže podstatne viac, než predpisuje celoeurópsky platné zákonné označovanie pneumatík štítkami. Tu nájdete všetky informácie o vlastnostiach pneumatík, použitých na vozidlách MINI.