COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
MINI Servis - 100% MINI - MINI originálne diely MINI Servis - 100% MINI - MINI originálne diely

ATRAKTÍVNA PONUKA PRE MODELY MINI, KTORÉ MAJÚ 5 ROKOV A VIAC. 

MINI FIT SERVIS.  

Má vaše MINI 5 rokov alebo viac? Ak áno, program MINI FIT Servis vám ponúka ideálne riešenie pre bezpečnosť a zachovanie hodnoty vášho MINI. Či už pri kontrole vozidla alebo v prípade jeho opotrebovania – s programom MINI FIT Servis získate práce, ktoré požadujete, za atraktívnu cenu. Využite atraktívne podmienky a ten príjemný pocit z vedomia, že vaše MINI je v tých najlepších rukách.

VAŠE EXLUZÍVNE VÝHODY PROGRAMU MINI FIT SERVIS.

 

  • Atraktívna cenová ponuka  pre modely staršie ako 5 rokov.
  • Najvyššia úroveň kvality služieb vďaka MINI servisných expertom.
  • Použitie MINI originálnych dielov.
  • Dlhodobé zachovanie hodnoty Vášho MINI.
  •  

ČO JE PROGRAM MINI FIT SERVIS?

Program MINI FIT Servis je exkluzívna ponuka pre modely MINI staršie ako 5 rokov. Či už potrebujete výmenu oleja, servis bŕzd alebo kontrolu vozidla: naše atraktívne ceny zahŕňajú servisný čas, ako aj všetky potrebné MINI originálne diely.

MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA - MINI SERVIS MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA - MINI SERVIS

MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA - POMOC JE NA CESTE.

Jazda s vašim MINI je vždy zábavná. Môžu sa však vyskytnúť nepredvídané udalosti. Práve pre také prípady je tu MINI asistenčná služba. Stačí jeden hovor a pomoc je na ceste - telefonicky alebo priamo na mieste.

Kedykoľvek, kdekoľvek a čokoľvek - s vašim MINI môžete jazdiť bezpečne s vedomím, že naši odborníci vás a vaše MINI znova uvedú do pohybu.

MINI TELESERVICES - MINI SERVIS MINI TELESERVICES - MINI SERVIS

MINI TELESERVIS.

MINI Teleservices robia váš život jednoduchším. V skutočnosti omnoho jednoduchším. Jednoducho si musíte zvoliť svojho MINI servisného partnera a všetko ostatné prebehne automaticky. Vaše MINI dohliada na všetko - od batérie až po dátum nasledujúcej servisnej prehliadky. To vám poskytne pokoj na duši a znamená to, že sa môžete sústrediť na to, čo leží pred vami - bezproblémová cesta. A najlepšie je: Služby MINI Teleservices sú bezplatné v každom aute s balíkmi MINI Connected alebo Intelligent Emergency Call.