MINI Cooper S Countryman - červený a čierny - MINI asistenčná služba MINI Cooper S Countryman - červený a čierny - MINI asistenčná služba

POMOC JE NA CESTE, ABY STE VY MOHLI POKRAČOVAŤ V CESTE.

MINI asistenčná služba.

Jazda s vašim MINI je vždy zábavná. Môžu sa však vyskytnúť nepredvídané udalosti. Práve pre také prípady je tu MINI asistenčná služba. Stačí jeden hovor a pomoc je na ceste - telefonicky alebo priamo na mieste. Kedykoľvek, kdekoľvek a čokoľvek - môžete sa spoľahnúť na našich odborníkov, aby vás a vaše MINI znova uviedli do pohybu.

MINI Cooper S Countryman - bočný pohľad zblízka - MINI asistenčná služba

MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA V PRÍPADE PORUCHY.

MINI asistenčná služba v prípade poruchy zaisťuje, že sa vy a vaše MINI dostanete späť na cestu čo najrýchlejšie. Špeciálne vyškolení technici MINI poskytujú riešenia telefonicky alebo priamo na mieste - kedykoľvek a kdekoľvek. Ak jazda s vašim MINI nie je bezpečná, dopravíme vás a vaše vozidlo k najbližšiemu servisnému partnerovi MINI a zariadime všetko tak, aby ste dokončili svoju cestu.

VÁŠ HOVOR ČAKAJÚ NA LINKE - 0800 1234 5678*
K dispozícii 24-7-365.

MINI 3-dverové - červené a čierne - MINI asistencia pri nehodách

MINI ASISTENCIA PRI NEHODÁCH.

Sme tu pre vás 24 hodín denne, aby sme vás čo najrýchlejšie vrátili späť do pohybu.
V prípade potreby odtiahneme vaše vozidlo do najbližšieho servisného strediska MINI. Bude vám poskytnuté náhradné (nájomné) vozidlo. Zdokumentujeme podrobnosti o nehode a oznámime to vašej poisťovni, kontaktujeme vašich rodinných príslušníkov a pomôžeme vám v pokračovaní vašej cesty.

VÁŠ HOVOR ČAKAJÚ NA LINKE - 0800 1234 5678*
K dispozícii 24-7-365.

MINI PROGRAM MOBILITY.

MINI Convertible – blue and white – MINI Mobility Program

V málo pravdepodobnom prípade, že vaše MINI bude mimo prevádzky, vám poskytneme komplexný balík služieb a odbornú podporu, aby sme vás a vaše MINI opäť dostali späť na cestu. Ako váš spoľahlivý partner zabezpečíme vašu psychickú pohodu - bez ohľadu na situáciu.