MINI asistenčná služba - Volanie v prípade poruchy MINI asistenčná služba - Volanie v prípade poruchy

AJ IKONA OBČAS POTREBUJE POMOC.

MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA.

Nevyšiel vám výlet podľa plánu? Dobrodružstvo občas niečo stojí. MINI asistenčná služba vám pomôže nech ste kdekoľvek. Stačí zavolať – na to je predsa rodina.
MINI asistenčná služba – Stačí zavolať MINI asistenčná služba – Stačí zavolať

MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA V PRÍPADE PORUCHY.

Stratení uprostred ničoho? Netreba strácať chladnú hlavu. MINI asistenčná služba v prípade poruchy vám poskytne všetky potrebné informácie a pomoc, ktorú potrebujete, aby ste sa čo najrýchlejšie dostali späť na cestu. Naša horúca linka vás spojí s našou širokou ponukou služieb, vrátane našej siete certifikovaných MINI karosární a lakovní. V prípade potreby vám pošleme rýchlu podporu priamo na miesto – 24-7-365, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

STAČÍ ZAVOLAŤ:  V SR: 0850 211 265    Zo zahraničia: +421 244 456 063

 

MINI asistenčná služba – Pomoc pri nehode MINI asistenčná služba – Pomoc pri nehode

MINI ASISTENČNÁ SLUŽBA V PRÍPADE NEHODY

Jeden z tých dní? Zavolajte svojej MINI rodine. Sme tu pre vás 24 hodín denne, aby sme vás čo najrýchlejšie dostali späť na cestu. Ak ďalšia jazda nebude bezpečná, poskytneme vám odťahové vozidlo pre vaše MINI, aby vaše dobrodružstvo zostalo na správnej ceste. A urobíme aj niečo navyše a postaráme sa o riešenie nehody a poistenia. Netreba dodávať, že rodina MINI vám rada pomôže s organizáciou vašej ďalšej cesty.

STAČÍ ZAVOLAŤ:  V SR: 0850 211 697     Zo zahraničia: +421 244 456 063

 

MINI PROGRAM MOBILITY.

MINI asistenčná služba – MINI program mobility MINI asistenčná služba – MINI program mobility
Je to dobrý pocit, keď presne viete, na koho sa môžete obrátiť, ak dôjde k najhoršiemu. Radi vám pomôžeme v prípade, že vaše MINI odmietne poslušnosť a urobíme čokoľvek, aby ste sa obaja vrátili čo najskôr na cestu. S naším komplexným balíkom služieb a odbornou podporou sa budete cítiť absolútne bezpečne na každej ceste, ktorú si zaumienite.